Współczesna polska hołota

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 10 marca 2016, 05:46

szczęść Boże Polsko dobrego,nowego dnia...

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

serdeczne podziękowania dla @Coltrane:)

Post autor: sonia » 18 marca 2016, 18:31

ale dalej w temacie
"Współczesna polska hołota" to do takowej dodam od siebie pana zapamiętanego z cmentarnych rozmów,w tak zwanej aferze "hazardowej"czyli tego co przed laty montował "internetowe bojówki... polak/celowo pisane z małej litery/" skarżący się Merkelowej i brukselce na własne państwo,to judasz i jego srebniki
wieczorne pozdrowienia

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 18 marca 2016, 18:36

dalej ten ,którego internet nazwał ,Ja Rzepliński,dawny sekretarz PZPR z legitymacją ,o którą poprosił w 1980/81 roku,wtedy ,gdy władza jaruzela i kiszczaka wsadzała ludzi do więzień i mordowała Kapłanów,to już coś więcej ...niż hołota ,,,to niegodne działanie i wspieranie morderców ,to sprzeciw dla Wolnej Polski
c,d.n

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 21 marca 2016, 21:06

Zandberg - upośledzony produkt upośledzonej ideologii...


Czy Adrian Zandberg czyta „Mein Kampf”?

Obrazek

To nie jest kwestia poglądów politycznych. To wryta w mózg chora ideologia, która odwraca pojęcia, hierarchię wartości i kreuje świat według zasady: żyć bogato i przyjemnie. To ona stworzyła pana Adriana Zandberga, człowieka, który tak dalece pozbawiony jest elementarnej wrażliwości, że nawet lewacy są w szoku.

Oto w pigułce poglądy pana Adriana.

Adrianie Zandberg, proszę nie wypowiadać się w sprawach, które dotyczą wyższej sfery emocji, zupełnie dla pana nieosiągalnej. Radzę wybrać się do któregoś z przedszkoli integracyjnych, może coś pan zrozumie, bo z pewnością nie poczuje.

Podobny do pańskiego sposób myślenia musiał reprezentować facet z wąsikiem, który z czasem tak się rozwinął w „poprawianiu świata”, że miliony ludzi uśmiercił w komorach gazowych.

Czyżby poczytywał pan jego książkę? To pański idol?

http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/35 ... mein-kampf

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 30 września 2016, 12:42

Marek Kondrat jak Depardieu nie zna historii

Obrazek

Powstania Warszawskiego nienawidzi, pomnik małego powstańca uważa za obraźliwy, a pod Monte Cassino – w jego ocenie – nie można było nie być patriotą. Kto ma takie poglądy? Marek Kondrat aktor i twarz ING Banku Śląskiego. – Patriotyzm nam się leje z lewa i z prawa. Ojczyzną, Polską – wycieramy sobie buty w tę i z powrotem. A dla mnie to jest tak jak zdjąć majtki w sypialni – powiedział Marek Kondrat w wywiadzie dla „Polityki”.

Tłumacząc, dlaczego nie podziela stadnych emocji Polaków gotowych na każdym kroku manifestować swój patriotyzm, Kondrat mówi krótko: „Ostatnio naraziłem się, gdy zacytowałem Oskara Wilde’a, że patriotyzm jest cechą ludzi chorych na nienawiść”.

Wyznał, że zmęczyło go epatowanie martyrologią. – Powstania Warszawskiego też nienawidzę z roku na rok coraz bardziej, bo za dużo mnie ono kosztuje. A właśnie mamy rocznicę, głośno odtrąbianą, i nie da się od tego uciec – powiedział Kondrat „Polityce”.

Zapytany, czy drażni go Powstanie, doprecyzował, że bardziej „smuci”. – Zajęło mi parędziesiąt lat, by to sobie uświadomić: gdy dziś widzę w telewizji jakieś afrykańskie małe dziecko z karabinem na szyi, to myślę sobie: cóż za zbrodniarz mu ten karabin założył. A myśmy takiemu dziecku postawili pomnik – powiedział Kondrat.

– Pod Monte Cassino nie było możliwości, żeby nie być patriotą. Bo jakby pani zgłosiła chęć niebycia patriotą, to oni by panią rozstrzelali tam, na miejscu. Potem ładnie to brzmi, gdy się mówi, że oni walczyli o Polskę z poczucia patriotyzmu, który jest naszym dziedzictwem narodowym, a tymczasem tak rozumiany patriotyzm to jest jedynie sfera wymyślona w systemie armijnym, w którym nie można nie wykonać zadania – tłumaczy swe poglądy aktor…

Poziom Depardieu nie zna historii, nie czyta książek, za dużo wina próbuje, gdyby wiedział jak wyglądało życie Polaków w czasie zaborów, okupacji, czym naprawdę jest niewolnictwo, jak umierały małe polskie dzieci w obozie w Łodzi na Bałutach nie wygadywałby takich bzdur, a co do małych powstańców warszawskich to odsyłam do lektury artykułów o obozie dla dzieci polskich, które ginęły zatłuczone kolbami karabinów, pan Marek Kondrat ma duże luki w wykształceniu plecie bzdury tak jak młody Stuhr, to chyba ta sama półka co Depardieu, wielka kasa mały rozum.
Poglądy rodziny kondratów Józef Kondrat, stryj tego człowieka, aktor Teatru Polskiego(!?) w W-wie w czasie okupacji niemieckiej, został skazany przez Sąd AK, wraz z innymi,na karę infamii, za udział w realizacji niemieckiego filmu „HEIMKEHR” zawierającego treści antypolskie, będące „lżeniem narodu i państwa polskiego” (cyt.wyroku Sądu AK, za „Rzeczpospolitą Polską”, 19.II.1943 r.).

http://pressmania.pl/?p=23628

ODPOWIEDZ