Co o tym myślisz ?

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 21 września 2010, 16:23

Coltrane pisze:
Endek pisze:
To min. koszty wojny w Iraku i Afganistanie. Czy PiS umywa rączki od dziury budżetowej?
Endek, czy wszystkiemu winien jest PiS ? Jakbym czytał zwolennika PO ....
Dobrze wiesz, że zwolennikiem PO nie jestem, ale Ty jesteś zwolennikiem PiSu.Ja PO nie bronię, bo przecież obie partie to jest tak naprawdę jedno.Więc pisząc o PO, nie zapominaj o PiS, bo uczciwość tak nakazuje.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 21 września 2010, 16:44

Endek pisze:Dobrze wiesz, że zwolennikiem PO nie jestem, ale Ty jesteś zwolennikiem PiSu.Ja PO nie bronię, bo przecież obie partie to jest tak naprawdę jedno.Więc pisząc o PO, nie zapominaj o PiS, bo uczciwość tak nakazuje.
Nie, to Ty pisząc o PiS zapominasz o PO. Z tego co piszesz wynika że wszystkiemu winien jest PiS. No przynajmniej takie wnioski wyciągną ci co Ciebie czytają. Zero krytyki PO, a totalna krytyka PiS. I to w sytuacji gdy praktycznie nie ma prawicy, i został tylko PiS, gdzie resztki tej prawicy jeszcze jako takie są. Bo nie można mówić że wszyscy w PiS-ie są be. W moim mieście wielu znajomych którzy kiedyś byli w LPR, dzisiaj są w PiS-ie, bądź popierają ugrupowanie Marka Jurka. Ja zwolennikiem PiS nigdy nie byłem, i gdy miałem możliwość głosować na kogoś spoza PiS-u to na niego głosowałem. Teraz zaś w sytuacji doszczętnego zniszczenia prawicy, nie pozostaje nam nic innego jak popierać tego, kto jeszcze może rywalizować z PO, chociaż i w tej sytuacji nie jest to dla Polski korzystne. No ale cóż nam pozostało ? Pójść na wybory i skreślić wszystkich ?? I w ten sposób powiedzieć wszystkim : panowie, taka sytuacja mi się nie podoba, ja chcę mieć jakiś wybór, a nie być skazanym na wybór PiS. Ale powiedz mi, kogo to będzie obchodziło ? W ten sposób tylko umocnimy rządy PO i SLD.

Brazzer

Post autor: Brazzer » 21 września 2010, 21:46

Bo nie można mówić że wszyscy w PiS-ie są be
Masz racje panie Coltrane. Gdyby obalić tam dyktaturę Jarka a razem z nim wyrzucić jego popleczników to była by to dobra alternatywa niestety tak nie jest. Dopóki jarek zajmuje sie polityką tak długo nie powiem dobrego słowa o PiS. To on jest winien całej afery z Krzyżem i podziału społeczeństwa.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 21 września 2010, 22:07

Coltrane pisze: Zero krytyki PO, a totalna krytyka PiS. I to w sytuacji gdy praktycznie nie ma prawicy, i został tylko PiS.
Piszesz, że nie ma prawicy? A czy jest jeszcze Polska? To ja mam się PiS em przejmować w sytuacji, kiedy PiS wespół z resztą bandy ją oskubał z resztek suwerenności? Przecież to delegatura Syjonu na Polskę. RP od 20 lat drążą cztery śmiertelne choroby takie jak:
dżuma- SLD
cholera- PSL
rak prostaty- PO i
rak odbytu- PiS
Każda z tych czterech chorób może spowodować śmierć pacjenta zupełnie samodzielnie, a że działają razem, to sytuacja jest beznadziejna.Oczywiście te choroby można przemieszać dowolnie, co i tak ogólnego stanu nie zmieni.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 21 września 2010, 22:42

Endek pisze:
Piszesz, że nie ma prawicy?
Owszem, nie ma. A jeśli jest to pokaż mi gdzie ? Parlament tworzą 3 formacje lewacko-libertyńskie i jedna partia centrowa.
Jakiś czas mieliśmy LPR, Porozumienie Polskie, RKN, Dom Ojczysty i inne pomniejsze partie, potem była kompletnie nieudana próba reaktywowania w postaci Libertasu. Wcześniej były ZChN, KPN. I to właściwie wszystko.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 22 września 2010, 17:45

Coltrane pisze:
Endek pisze:
Piszesz, że nie ma prawicy?
Owszem, nie ma. A jeśli jest to pokaż mi gdzie ? Parlament tworzą 3 formacje lewacko-libertyńskie i jedna partia centrowa.
Jakiś czas mieliśmy LPR, Porozumienie Polskie, RKN, Dom Ojczysty i inne pomniejsze partie, potem była kompletnie nieudana próba reaktywowania w postaci Libertasu. Wcześniej były ZChN, KPN. I to właściwie wszystko.
Sytuacja wymusi konsolidację i współdziałanie grup, które muszą wybrać priorytety. Wg mnie najważniejszą wspólną płaszczyzną porozumienia musi być przede wszystkim wiara Katolicka i to najlepiej przedsoborowa, oraz wynikające z tego podstawowe wartości Dekalogu nie podlegające dyskusji nie tak jak ma to miejsce w PiS, gdzie tolerowano obecność feministek pokroju Kluzik Rostkowskiej i innych zwolenników aborcji w szczególnych przypadkach.Jesteśmy Polakami więc kolejna kwestia to lustracja pod kątem powiązań agenturalnych z obcymi służbami specjalnymi i zagranicznymi środkami dywersji religijnej, ideologicznej i gospodarczej.To są niezbędne i niezbywalne minima, które muszą mieć pierwszeństwo przed czymkolwiek innym.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 22 września 2010, 18:34

Endek pisze:Sytuacja wymusi konsolidację i współdziałanie grup, które muszą wybrać priorytety. Wg mnie najważniejszą wspólną płaszczyzną porozumienia musi być przede wszystkim wiara Katolicka i to najlepiej przedsoborowa, oraz wynikające z tego podstawowe wartości Dekalogu nie podlegające dyskusji nie tak jak ma to miejsce w PiS, gdzie tolerowano obecność feministek pokroju Kluzik Rostkowskiej i innych zwolenników aborcji w szczególnych przypadkach.Jesteśmy Polakami więc kolejna kwestia to lustracja pod kątem powiązań agenturalnych z obcymi służbami specjalnymi i zagranicznymi środkami dywersji religijnej, ideologicznej i gospodarczej.To są niezbędne i niezbywalne minima, które muszą mieć pierwszeństwo przed czymkolwiek innym.
No to my gadamy o tym pomiędzy sobą. A co na to politycy prawicy ? Czy coś robią w tym kierunku ? Czy przed wyborami samorządowymi pojawi się jakaś opcja, jakaś alternatywa dla PiS ?
Bo wygląda na to że skazani jesteśmy na wybór pomiędzy PO-SLD-PSL-PiS - i co ?
Czy uważasz że mamy wybory zbojkotować ?

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 22 września 2010, 21:43

Coltrane pisze:
No to my gadamy o tym pomiędzy sobą. A co na to politycy prawicy ?
Jak dobrze wiesz, oni to maja w d... dlatego ja ich też.Nie ma partii prawdziwie katolickiej i autentycznie propolskiej, to i n ie ma mojego poparcia. Miernoty polityczne lawirujące pomiędzy jednym rodzajem wasalizmu a drugim, mi obrzydły do szpiku kości.Wasalami to możemy być jedynie wobec Boga i nikogo innego. Poprzeczkę trzeba wysoko postawić, bo inaczej Pan Bóg Polsce nie pobłogosławi, co przecież widać.
Coltrane pisze: Czy uważasz że mamy wybory zbojkotować ?
Jest to co prawda kiepskie wyjście, ale jeśli nic więcej zrobić nie można, to trzeba chociaż tyle.Niech na wybory chodzą sami.Co z tego ze dostanie się mała grupka patriotów, skoro i tak niczego zrobić nie mogą, a jedynie utwierdzają fałszywą tezę jakoby rządzili, jak to z LPR było.Efekt jest taki że później wszyscy identyfikowali ta partie jako to samo co PiS. W efekcie jej już nie ma.Bojkot ma tę zaletę, że w dłuższej perspektywie uczyni sytuację na tyle nieznośną, która zmusi stado źle glosujących baranów do myślenia.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 22 września 2010, 22:06

Endek pisze:Bojkot ma tę zaletę, że w dłuższej perspektywie uczyni sytuację na tyle nieznośną, która zmusi stado źle glosujących baranów do myślenia.
Ja myślę, że ażeby stado baranów zaczęło myśleć, to musi najpierw dostać porządnie w dypę od tych, na których do tej pory głosowali. Inaczej nic nie zmieni ich myślenia. Bo zawsze im wytłumaczą, że jak coś jest nie tak, to jest wina wyłącznie PiS-u i Kaczorów.
Takie jest myślenie lemingów czy tuskoidów, jak kto woli.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 22 września 2010, 22:31

Coltrane pisze: Bo zawsze im wytłumaczą, że jak coś jest nie tak, to jest wina wyłącznie PiS-u i Kaczorów.
Ra partia została zdemaskowana jako kolaboranci z syjonu. Czy znasz pytania pana Wrzodaka do Macierewicza?
http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=33&pid=2853

Do Posła Antoniego Macierewicza...

Panie Pośle, skierował Pan do premiera Donalda Tuska list w którym zamieścił Pan dziesięć pytań w sprawie katastrofy polskiego samolotu w Smoleńsku. Pytania te są mało zasadne na czele z kuriozalnym, które dotyczy powołania międzynarodowej komisji ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy ,,smoleńskiej”. Pragnę panu podpowiedzieć kilka wątków o które zapewne uszły pana uwadze i czy mógłby Pan wziąć pod uwagę moje pytania i dołączyć je do swoich, wtedy zapewne może dowiemy się trochę więcej o przyczynach katastrofy ,,smoleńskiej”.

Przedstawiam następujące pytania:

- Dlaczego w ostatniej chwili z wyjazdu razem z prezydentem do Katynia na obchody rocznicy zbrodni katyńskiej zrezygnowała delegacja żydów polskich na czele z rabinem Polski Michalem Sudrichem? (jak wiadomo w Katyniu zamordowano też wielu oficerów narodowości żydowskiej, którzy nosili Polskie mundury wojskowe a którzy zostali zamordowani z rozkazu Gruzina o pseudonimie Stalin a wykonawcą zbrodni był komunista – żyd Beria).
- Czy wiadomo kiedy delegacja żydowska otrzymała zaproszenie od kancelarii prezydenckiej a kiedy zrezygnowali z wyjazdu? Przypomina mi to zbrodnie związaną z WTC, też w ostatniej chwili cztery tysiące żydów, którzy mieli swoje firmy w budynkach WTC nie przyszli do pracy, ponieważ jak podają media zostali ostrzeżeni , że WTC będzie wysadzony w dniu 11 września 2001 roku.
- Jakie były powody, że Prezydent L. Kaczyński spóźnił się o pół godziny na wylot z lotniska Okęcie do Smoleńska?
- Czy przed startem samolotu do Smoleńska wiedziała załoga samolotu T-154, że w Smoleńsku panuje bardzo zła pogoda i start polskiego samolotu w ogóle nie powinien się odbyć?
- Czy w polskim lotnictwie wojskowym i cywilnym normą jest, że w kabinie samolotu nadzór nad pilotami sprawują ich przełożeni?
- Czy prawdą jest, że przed wylotem prezydenckiego samolotu T-154 wylądował w Smoleńsku polski samolot Jak-40 na pokładzie którego byli dziennikarze, wśród których byli filmowcy, którzy mieli przygotować materiał wyborczy z obchodów rocznicy mordów w Katyniu na oficerach polskich na rzecz wyborów prezydenckich dla kandydata L. Kaczyńskiego?

Panie Pośle, ma Pan bardzo dobre kontakty z Amerykanami a więc niech Pan pomoże polskim prokuratorom w zdobyciu od Amerykanów nagrań z systemu TAWS, który to amerykański system był zainstalowany w samolocie prezydenckim i nagrywał wszystko to co działo się z pracą samolotu oraz nagrywał wszelkie rozmowy ludzkie. Pan Prezydent L. Kaczyński dysponował telefonem satelitarnym, który był obsługiwany przez satelitę amerykańską a więc podejrzewam, że można odtworzyć rozmowę telefoniczną między braćmi Kaczyńskimi, którą odbyli tuż przed katastrofą samolotu TU-154.
- Czy Pan wystąpi do rządu USA, jako ich wielki sympatyk o te materiały, ponieważ jak podaje prasa, Amerykanie drogą dyplomatyczną odmówili polskim prokuratorom udostępnienie tych materiałów? Ciekawe dlaczego???

Panie Pośle, jak podaje prasa udał się Pan osobiście do USA, prosić ich o wsparcie w sprawie powołania międzynarodowej komisji ds. wyjaśnienia katastrofy polskiego samolotu T-154. Spotkał się Pan w USA z kongresmanem Peterem Kingiem, który zaoferował pomoc w postaci skierowania do Polski ,,specjalistę” od terroryzmu w osobie pana Harveya Kuschnera.
Pragnę zapytać pana, dlaczego mówi Pan o międzynarodowej komisji a ma na myśli tylko amerykanów? Przecież każdy zdrowo myślący człowiek wie, że USA sami nie są w stanie wyjaśnić wiele zbrodni dokonanych na terytorium USA na czele z zbrodnią na niewinnych ludziach z WTC w tym wielu Polaków pracujących w WTC w dniu zamachu a więc pytam pana:
- Co zrobił Kongresman King wraz z swoim specjalistą od terroryzmu by wyjaśnić ludobójstwo związane z wysadzeniem budynków na WTC w dniu 11.09.2001 rok?
- Co zrobił Pan King i Pan Kuschner by odnaleźć samolot który jakoby uderzył w budynek pentagonu?
- Co zrobił Pan King i Pan Kuschner by wyjaśnić w imię czego USA i inne kolonialne państwa USA napadły na suwerenny Irak i Afganistan w wyniku czego śmierć poniosło około milion cywilnych obywateli Iraku w tym 50 tysięcy niewinnych dzieci oraz w imię czego śmierć poniosło 5 tysięcy żołnierzy USA a 70 tysięcy zostało kalekami?
- Co zrobił Pan King i Kuschner w sprawie ponad dwustu wojen wywołanych przez rządy USA w swojej krótkiej historii?
- Co Pan wie o panu Kingu i Kuschnerze, czy nie obawia się Pan, że to mogą być oficerowie wywiadu USA a może Izraela albo agentami KGB i oni mogą tak prowadzić politykę, która będzie korzystna dla USA a my, Polacy będziemy skłóceni z sąsiadami.
- Czy nie obawia się Pan, że Pan Kuschner ma za zadanie tak poprowadzić śledztwo, by skutkiem tego było skłócenie Słowian czyli Polaków z Rosjanami w interesie rządów światowej oligarchii kierowanej przez amerykańskich neokonserwtystów-syjonistów?

Panie Pośle, ja mam zaufanie do polskich prokuratorów, którzy prowadzą śledztwo dotyczące tragicznego wypadku lotniczego w Smoleńsku w dniu 10-04-2010 roku. Zmanipulowanie takiego śledztwa przez wielu prokuratorów jest praktycznie w dzisiejszych czasach nie możliwe. Pan ściąga ludzi z obcego kraju, które jest zainteresowane skłócaniem w tej części Europy narody, tak by prowadzić swoją globalną politykę w postaci programu tzw. ,,osaczania Rosji” która jest podporządkowana rządom oligarchii światowej. Pan powinien pilnować i patrzeć na ręce polskim prokuratorom a w miarę potrzeby służyć im pomocą, zamiast tego Pan woli obcych ,,śledczych” a nie swoich!!!

Panie Macierewicz, niech Pan grzecznie poprosi panów Kinga i Kuschnera aby ci zbadali zamach na WTC. Niech ci panowie odpowiedzą dlaczego zostały zburzone dwa budynki WTC wraz z żywymi ludżmi oraz trzeci 37 piętrowy należący do CIA, która udokumentował ponad 50 – letnią pracę na giełdzie NY przy Word Street. Niech ci panowie wyjaśnią, gdzie jest złoto zdeponowane w siedmio piętrowych piwnicach pod budynkami WTC o wartości 167 mld $, dlaczego budynki WTC tuż przed zamachem zmieniły właścicieli wraz z wysokością ubezpieczeń od zamachów, kiedy i kto zaminował budynki WTC, dlaczego ci niby zamachowcy, którzy uprowadzili samoloty żyją sobie dobrze w swoich krajach, gdzie są szczątki samolotu, który uderzył w budynek pentagonu, gdzie są szczątki samolotu który ,,spadł” w stanie Pensylwanii itd.

Panie Pośle, w USA to gorszy system zła panuje jak u sowietów, każde zło które dotyczy życia ludzkiego wypływa z USA, tam ludzie stworzyli obrzydliwy system zła oparty na strasznej propagandzie, gdzie nie odróżnia się dobra od zła. Panie Antoni, niech Pan zabiera z mojej Ojczyzny tych Kuschnerów i jedzie z nim tam do systemu diabła, najlepiej z Kaczyńskim, Szaniawskim, Naimskim, Kwaśniewskim, Borowskim i im podobnymi (razem broniliście cyrku o nazwie ,,pomarańczowa rewolucja na Ukrainie) a od naszego kraju łapy zbrukane krwią niewinnych ludzi tacy King i jemu podobnym neokonserwatystom towarzyszom precz od mojej Ojczyzny Polski, ponieważ problemy nasze należy rozwiązywać samemu i w naszym kraju.

Zygmunt Wrzodak
Skierniewice 19-09-2010 rok

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 22 września 2010, 22:50

Endek pisze: Czy znasz pytania pana Wrzodaka do Macierewicza?
http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=33&pid=2853
Wrzodak pyta tu Macierewicza o przyczyny katastrofy smoleńskiej. A przecież Ty odrzucasz wariant, jakoby to mógł być zamach.

POkraka

Post autor: POkraka » 22 września 2010, 23:14

Bo to nie był zamach czy to tak trudno zrozumieć... Żeby był zamachktoś musiałby mieć z niego kozyść a nit nie ma.

bohatyrewicz

Post autor: bohatyrewicz » 22 września 2010, 23:43

POkraka pisze:Bo to nie był zamach czy to tak trudno zrozumieć... Żeby był zamachktoś musiałby mieć z niego kozyść a nit nie ma.
Głupcze zaślepiony z nienawiści do wszystkiego co Polskie nie widzisz tej bolesnej prawdy?

Syriusz

Post autor: Syriusz » 24 września 2010, 06:32

Szok na zgromadzeniu ONZ.

Spiskową teorią w sprawie zamachu z 11 września i bezpardonowym atakiem na Zachód zszokował w czwartek uczestników sesji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad.

Podczas swego wystąpienia na sesji Zgromadzenia Ogólnego NZ, Ahmadineżad powiedział, że ataki terrorystyczne z 11 września 2001 roku inspirowały same USA, by - jak się wyraził - ratować Izrael.

- Większość narodu amerykańskiego, a także ludzi w innych krajach podziela pogląd, że niektóre siły w rządzie USA zorganizowały te ataki, by ratować upadającą amerykańską gospodarkę i syjonistyczny reżim na Bliskim Wschodzie - stwierdził prezydent Iranu. Oskarżył Zachód o "niewyobrażalne zbrodnie". - Wiele regionów świata, wiele narodów przez stulecia cierpiało pod zachodnim jarzmem. Zachód uciskał i mordował, z milionów ludzi uczynił niewolników - oskarżał irański prezydent.

Podczas wystąpienia Ahmadineżda wiele delegacji demonstracyjnie wyszło z sali, m.in. amerykańska.

Prezydent Iranu bronił także na forum ONZ polityki nuklearnej Iranu. - Energia jądrowa jest czysta i tania, ale pięciu stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ chce zachować na nią monopol i nie dopuścić do niej innych krajów - powiedział. - Energia jądrowa dla wszystkich, broń atomowa dla nikogo - apelował prezydent Iranu.

(TSz)

Autor: PKo
Źródła: PAP

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 24 września 2010, 08:50

Przez większość mojego życia, były dwa obozy. Teraz pozostał jeden, drugi Chiny, za klika lat będą drugim. Póki co, świat jest jedno biegunowy, Ten łobuz, USA, uzurpuje sobie prawo światowego żandarma, ale do czasu!

ODPOWIEDZ