RozwaĹźania o Polsce

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 lutego 2015, 11:41

KASIA pisze:Kurs anty-gender po raz czwarty!

Instytut Globalizacji wraz z klubem Fronda.pl uruchamiają kolejną edycję kursu anty-genderowego pt.„Gender-ukryta prawda”.W zajęciach przez Internet mogą uczestniczyć słuchacze z całej Polski.
Więcej Tutaj: http://www.fronda.pl/a/kurs-anty-gender ... 4788…
Świetna inicjatywa. Zamieściłem szczegółowe informacje w dziale "Ogłoszenia",
Powyższy link nie działa, a może po prostu usunięto informację ...

sonia

Post autor: sonia » 24 lutego 2015, 11:42

Dzięki za informację ,przyda się :)
serd pozdr

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 24 lutego 2015, 11:51

Takie bezrobocie a tu jak znalazł :) .

http://www.fronda.pl/a/kurs-anty-gender ... 47886.html

sonia

witaj droga Kasieńko :)

Post autor: sonia » 24 lutego 2015, 14:12

KASIA pisze:Takie bezrobocie a tu jak znalazł :) .

http://www.fronda.pl/a/kurs-anty-gender ... 47886.html
serd pozdrowienia :)

POOlak

Post autor: POOlak » 24 lutego 2015, 15:34

Jaki ty k***a Polak, który będzie głosował na obecnych złodziei, skoro kłamiesz żeś mundurowy przebywając na zmywaku w Amsterdamie? :lol: Pozdrowienia z wyżyn :-D
Przyjacielu, nigdzie nie napisałem, że mieszkam obecnie w Holandii. W Amsterdamie byłem do 12 roku życia, potem wróciliśmy do Polski, bo pojawiły się wreszcie jakiś racjonalny rząd, który odmieni Polskę na lepsze i rzeczywiście to był dobry wybór, do dzisiaj moja cała rodzina żyje w Polsce. Polska to wyśmienity kraj, piękny i przede wszystkim ze wspaniałą kulturą i z pewnymi wartościami.
Szkoda tylko, że Polacy są tak bardzo skłóceni i nienawistni wobec siebie, bo ten głosuję na PiS, a tamten na PO. Więcej szacunku, możemy się różnić poglądami politycznymi, ale nie powinniśmy się nienawidzić, w końcu należymy do tego samego kościoła. :)

zrób sobie przerwe moze od coffee shopow, kto nie robi przerwy ten szybko traci nerwy

I dlaczego mnie już na wstępie oskarżasz o ćpanie, skoro mnie nawet nie znasz. Fakt, zgrzeszyłem jeśli chodzi o mj kilka razy, chciałem spróbować, ale na spróbowaniu się skończyło ;)

Ja tam nie zamierzam się przejmować takimi lizusami, co to głupoty wypisują (nie wiem czy z przekonania czy chcą komuś się przypodobać - to nie ma znaczenia). Polska ginie, ograbiana systematycznie od 25 lat, a jakiś baran pisze że Polska kwitnie. Czy on ma po kolei we łbie ? No ale to jego sprawa. Co mi do tego. Ja jego poglądów nie zmienię.
No i po co te inwektywy, jaką postawę prezentujesz jako katolik, proszę cię, gdzie szacunek do drugiego człowieka. Polska z początku lat 90, a dzisiaj to Polska o wiele bardziej ucywilizowana zresztą nie ma co porównywać, już nie mówię jak było za komuny, gdzie po byle pierdołę trzeba było godzinami w kolejce, a kochany milicjant mógł pozbawić zdrowia na komendzie.

A człowiek inteligentny widzi, co się w kraju dzieje, że wszystko pada, że bezrobocie rośnie, że 2 miliony młodych Polaków wyjechało z Polski, bo tu nie mają żadnych perspektyw (no jasne - Polska kwitnie :lol: ). A ilu jeszcze wyjedzie ? Tylko człowiek niespełna rozumu będzie takie głupoty wypisywał i głosował na złodziei, jak słusznie zauważył Krzysztof. Złodzieje, to mało powiedziane. Ich wszystkich należałoby przed Trybunał Stanu postawić. Tę całą bandę Okrągłego Stołu, która doprowadziła Polskę do ruiny.
Ale populizmu... Jeju, strzelasz takimi ogólnikami aż głowa boli. Bezrobocie w Polsce za PiSu było najwyższe w Europie, w tej chwili bezrobocie w Polsce jest bliskie średniej europejskiej. Mało tego w chwili obecnej sytuacja na rynku pracy ulega poprawie pod koniec 2013 roku stopa bezrobocia wynosiła 14%, pod koniec 2014 już tylko 12%, trzeba pamiętać, że wcześniej był kryzys co było pewnym problemem, chociaż Polska i tak wyszła z tego obronną ręką i jesteśmy przykładem dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Można nawet powiedzieć, że ostatnie 25 lat to akademia polskiego sukcesu. W dodatku z roku na rok rosną emerytury, rośnie płaca minimalna, zwiększa się obronność kraju, wzrastają ulgi na dzieci, no to są realne reformy sytemowe, które prowadzą do rozwoju społecznego. Jest jeszcze wiele innych sukcesów Platformy, o których można napisać chyba książkę ;) Bracia i siostry nie jest tak źle jak wam mówią w radio czy telewizji ;)
Co do emigracji, to największe wyjazdy były w latach 2004-2007, wtedy rządził SLD i PiS jeśli dobrze pamiętam nie PO :)
Oczywiście część tej emigracji to patologia, która ucieka przed wyrokami lub leci na socjal i to jest dobre dla Polski, że takiego balastu się pozbywa, choć niezbyt dobrze reklamują tam Polskę (wiem z obserwacji zagranicznej hehe), a część, pewnie mniejszość rzeczywiście wyjechała za szukaniem lepszych warunków życia, ale to dobrze, to jest ich wolność, mamy otwarte granice, jest przepływ wolnego kapitału, jesteśmy jednym wielkim narodem europejskim i bardzo i bardzo dobrze. Generalnie jeśli chodzi o emigracje to dosyć długi temat.

Instrukcja Carycy Katarzyny .

Ale siedzi w was zakłamanie, przecież to nie jest instrukcja carycy katarzyny tylko ten tekst jest fikcyjny i pochodzi z książki "Milczące psy". Myślcie samodzielnie i nie wrzucajcie każdego linka bezmyślnie.

Górnicy bronią Polskich Kopalni,by ich za marne grosze nie sprzedano OBCYM itd itp... ;-)
ale brawo wszak chodzi o świety spokój więc znowu śnieg na Sląsku pokrył się krwią Gorniczą...sprzedano,zlikwidowano Stocznie Polskie,by Niemcom żyło się lepiej
zlikwidowano Polski przemysł,by Koreańczycy,Chińczycy mogli bogacić się na Polskiej Pracy ,polskich niewolników... i tak dalej i dalej...ale wszak nic się nie stało Polacy...Nic...

Co do Katowic nie znam sprawy natomiast co do reszty, mam tylko jedną prośbę, zamiast krzyczeć i wygłaszać populistyczne hasła wygłaszane przez lewicowe PiS, kup sobie jakąś książkę ekonomiczną o zabarwieniu wolnorynkowym i ogarnij podstawy ekonomii, bo póki nie mamy o czym ze sobą rozmawiać jeżeli chodzi o kontekst gospodarczy.

Ten POOlak to zwykły prowokator. Ciekawe kto się pod tym nickiem ukrywa i bawi się z nami w kotka i myszkę. I doprawdy nie rozumiem po co to robi ...

Dlaczego nie możesz dopuścić do tego, że Polak i katolik może głosować na Platformę Obywatelską?

sonia

dziwny osiemnastolatek...

Post autor: sonia » 24 lutego 2015, 15:51

młody człowieku,gdy Ty jeszcze z aniołami bawiłeś się w niebie...my braliśmy się za bary z komuną i milicją
Jakim prawem Młodzieńcze pouczasz mnie ,człowieka ,który stawał przed sądami w obronie własnej Załogi ,za własne pieniądze....i z dokumentami w ręce...co i tak nic nie pomogło...bo Złodziejska prywatyzacja była pod osłoną parasola ochronnego prekursorów PO ...masz jak piszesz 18 lat ,jesteś 5 minut na forum a już "bierzesz nas pod but" w imię wielkiej idei Super Platformy....
skąd taka buta ,taka arogancja?... Mnie nie okłamiesz ani nie przekonasz, więc daruj sobie impertynencje i "dowody"
bo moje dowody na złodziejstwo w przejmowaniu prywatnego i akcyjnego majątku lezą w kilku sądach... a przejmującymi byli własnie ludzie z PO....
żegnam i nie mam zamiaru dyskutowania z kimś,kto pojęcia nie ma o czym mówi i PISze...ogarnij się Młody Człowieku...,serdeczna rada...
bez pozdrowien

POOlak

Post autor: POOlak » 24 lutego 2015, 16:02

Ja nie mam zamiaru nikogo pouczać, jedynie mówić o faktach. Aby kapitalizm mógł na dobre wejść do Polski należało sprywatyzować firmy i oduzależnić interwencjonizm państwowy od przedsiębiorstw, więc to jest kierunek dobry i oby ta prywatyzacja postępowała, bo jeszcze należałoby sprywatyzować chociażby spółki węglowe, które pod zarządem państwa i zarządem związków zawodowych są po prostu nierentowne, a w prywatnych rękach są o wiele lepiej zarządzane.

Głosowałem, głosuję i będę głosował na Platformę Obywatelską i jestem z tego dumny, że moi młodzi rówieśnicy także w większości tak samo postąpią (których znam i się rozpytywałem).

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 lutego 2015, 21:35

POOlak pisze:Ja nie mam zamiaru nikogo pouczać, jedynie mówić o faktach. Aby kapitalizm mógł na dobre wejść do Polski należało sprywatyzować firmy i oduzależnić interwencjonizm państwowy od przedsiębiorstw, więc to jest kierunek dobry i oby ta prywatyzacja postępowała, bo jeszcze należałoby sprywatyzować chociażby spółki węglowe, które pod zarządem państwa i zarządem związków zawodowych są po prostu nierentowne, a w prywatnych rękach są o wiele lepiej zarządzane.

Głosowałem, głosuję i będę głosował na Platformę Obywatelską i jestem z tego dumny, że moi młodzi rówieśnicy także w większości tak samo postąpią (których znam i się rozpytywałem).
Ot doczekaliśmy się pokolenia lemingów. Polska ginie dosłownie na naszych oczach, rozkradana, odzierana z godności, pozbawiana wszystkiego co stanowi o naszej niezależności, wolności, suwerenności. W ciągu 25 lat wszystko co polskie albo zniszczono albo sprzedano obcym za psie pieniądze, a ten tu plecie że Polska idzie w dobrym kierunku.

Na szczęście jest wielu młodych Polaków, którzy wiedzą jak jest, i nie dadzą się obałamucić. W nich cała nadzieja. Oby tylko tacy "polacy" jak ten tutaj POOlak nie przeszkadzali, i pozwolili nam zbudować Polskę wolną i niepodległą, Polskę niezależną od jakichkolwiek korporacji, od molochów typu Unia Jewropejska (CCCP-bis). I przede wszystkim Polskę katolicką. Bo "tylko pod tym Krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska będzie Polską, a Polak Polakiem".

A ja jeszcze zapytam tego młodego człowieka : ile wg Ciebie jeszcze jest tej Polski, co jeszcze pozostało w polskich rękach ? Bo jak wiemy wszystko, niemal dosłownie wszystko jest w obcych rękach : banki, wszystkie większe przedsiębiorstwa, hiper- supermarkety także. Stocznie zlikwidowane, cukrownie również. A co zostało jeszcze polskiego to zlikwidować - np. kopalnie. Młokos proponuje sprywatyzować/ Taaa/ Może sprzedać Niemcom za psie pieniądze, a Polacy niech pracują u Niemca jako niewolnicy - i to we własnym kraju !!! Aha, i jeszcze lasy trzeba sprzedać. I rolników - naszych żywicieli - doprowadzić do ruiny

Ale co ja będę się rozpisywał. ten młody człowiek zupełnie nie wie na jakim świecie żyje. Zupełnie nie ma zielonego pojęcia kto Polską rządzi. ja tych młodych ludzi zupełnie nie rozumiem, czyżby naprawdę zgadzali się na to, aby Polska nie była naszą, Polaków własnością ? Czy my Polacy nie mamy żadnego prawa do decydowania o tym, jaka ta Polska ma być. Czy to nie Polacy powinno rządzić we własnym kraju ? Przecież ta cała Platforma to banda marionetek, pociągana za sznurki przez Niemców, Zydów, i Bóg jeden wie przez kogo jeszcze.

Przecież dla nich "polskość to nienormalność" ...

sonia

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 01:43

Coltrane, super
"ile jeszcze Polski w Polsce To jest TO a platforma wciąż poluje na ostatnie srebra rodowe...jak ten pijak,co matce ostatnią poduszkę wyciągnie z pod głowy ...na wódkę ...
pozdr nocne :)

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 25 lutego 2015, 12:26

U nas w toruńskim Duda po raz pierwszy od wielu lat wzbudził nowy entuzjazm. Jakieś ożywienie . W każdym razie dość Platformy .

sonia

witaj ponownie Kasieńko :)

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 13:06

"KASIA"]U nas w toruńskim Duda po raz pierwszy od wielu lat wzbudził nowy entuzjazm. Jakieś ożywienie . W każdym razie dość Platformy ."
Kasieńko a na Ziemi Sląsko /_Dąbrowskiej nie dawno wygrał z kandydatem PO , kandydat z PIS
ale cuda PO i tak dzieją się nadal w sądach,bo "zniknięcie "130 tysięcy GŁOSów według katowickiego sądu jest ? no właśnie czym jest...? niczym ważnym,czy ?
pozdrowienia :)

sonia

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 13:09

czy "normalnością " w nienormalnym Kraju...bo nienormalność ...to słowa samego Donka Cudotwórcy ,tego samego ,co żółwika z Putinem przybijał na smoleńskiej ziemi mokrej od Polskiej Krwi...

sonia

Kasiu

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 13:16

"nowinki "
tylnymi drzwiami wprowadzają do Polski całe to tatałajstwo ...nieżyjąca Babcia powiedziałaby "Sodoma i Gomora"
ale to już było i jak się SKOŃCZYŁO ?
serdeczności :)

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 25 lutego 2015, 13:17

"zniknięcie "130 tysięcy GŁOSów według katowickiego sądu jest ? no właśnie czym jest...?
Przecież to jest rząd cudotwórcy".

Awatar użytkownika
KASIA

Re: Kasiu

Post autor: KASIA » 25 lutego 2015, 13:20

sonia pisze:"nowinki "
tylnymi drzwiami wprowadzają do Polski całe to tatałajstwo ...nieżyjąca Babcia powiedziałaby "Sodoma i Gomora"
ale to już było i jak się SKOŃCZYŁO ?
serdeczności :)
Też się skończy we właściwym czasie. Jak nie będzie już co ukraść ,ani sprzedać.

ODPOWIEDZ