RozwaĹźania o Polsce

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 13:23

Na szczęscie mamy Wspaniałe Młode Patriotyczne POKOLENIE
"Wyklęte Dzieci Wyklętych Zołnierzy..."
brawo Młodzi...:)
Dzieci i Wnuki Nila,Pileckiego i tych zakopanych gdzieś na śmietnikach...
250 tysięcy ludzi zamkniętych w więzieniach stalinowskich mieli wszak swoje Dzieci...One wiedzą kto mordował ICH Bliskich...My też...Pokolenie powojenne wychowane przez przedwojennych Patriotów... Hanba Komorowskiemu i Tuskowi,ze Niezłomni do dzisiaj nie mają Grobów...
ale gender i "seksualne wychowanie PO peowsku w przedszkolach może istnieć.. czerwona sukienka. zdrajczyni i dziwna minister jakoś sie tym nie martwi ..Wstyd i Hańba

POOlak
Posty: 56
Rejestracja: 23 lutego 2015, 22:06
Lokalizacja: Amsterdam

Post autor: POOlak » 25 lutego 2015, 14:25

No taak, bo najlepiej aby wszystko było państwowe jak za komuny, ale cóż się spodziewać skoro PiS prezentuje poglądy tak skrajnie lewicowe, że do tej formacji doczepiają się tacy komuniści jak np. Bugaj.

sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 14:51

złodziejska prywatyzacja wykonano w stylu PO ..efekt...
spółka akcyjna rozgrabiona,rozszarpana przez złodziejskie metody w swiatłach JupiterÓW i przy biernej postawie kolejnych sadów i prokuratorów......zmarnowany majątek akcjonariuszy,którzy za własne pieniądze kupowali akcje....spółdzielnie na Giełdzie i Banki jako rozdające karty na zielonym stoliku
i Ty Młody mówisz mnie staremu okradzionemu akcjonariuszowi ...o rzetelności Kupca ?...to ze starego Kodeksu Handlowego...ale tego jeszcze przedwojennego zmienionego w latach 2000 by lepiej się żyło PO
..... dalej dla przykładu" rzetelnego " sprawowania wadzy w spólkach akcyjnych...to podam tylko jedno do wiadomości.. o czym Młody człowiek wie na pewno .
w kazdej radzie nadzorczej większej i bogatszej spółki akcyjnej, był ktoś z dawnego UOPU,przykłąd
Sieci Energetyczne czy Energomontaż Płd ,to o pewnym stasiu,co się chciał w handlu sprawdzić...
całą mafia węglowa i kwity z dymem...to też taki malutki przyczynek do hasła
by żyło się lepiej...
Kolegom Nowakom, beksie Beacie,co to zapodała receptę na "prywatyzację uzdrowisk i szpitali...vide Mysłowice...i tym od Amber Gold i wielu,wielu innych spraw...
powiesz Młody człowieku,że konfabuluję ?
Nie i to nie urbanowskie,lecz moje własne...co do Bugaja...wolę Bugaja,niżli Tuska,czy Kopaczową...

sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 15:02

ps jestem z rodziny przedwojennych właścicieli pewnej Odlewni ,którą Niemcy nie zniszczyli ,ale ci co przyszli PO SLD zrobili to w try miga ,jestem równiez akcjonariuszem okradzionej spółki przez ludzi z PO
a więc złodziej jest złodziejem
i czas nic TU nie ma do rzeczy stąd Złodziejska Prywatyzacja... świety spokój dla złodziejskiej mafii .grabiąjącej tak Narodowy jak i Prywatny Majątek.. Polek i Polaków.
bez skrupułów i bez kARY..
jak to mówi Ministerstwo Prawdy:
BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ Kolegom z PO
a tak już zupełnie na marginesie...nie należę do PISu ani do żadnej innej partii ale PIS popieram obiema rękami,bo marzę o dniu ,gdy Polska powie Platformie obłudy i PSL żegnajcie...na zawsze...l.

sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 15:07

kłania się Kodeks Handlowy ale nie ten zmieniony dla potrzeb PO ale ten jeszcze przedwojenny honorowany w czasach,gdy działa się "wielka" Transformacja po złodziejsku...polecam szczególnie te rozdziały,ktore mowią o Rzetelny Kupcu

POOlak
Posty: 56
Rejestracja: 23 lutego 2015, 22:06
Lokalizacja: Amsterdam

Post autor: POOlak » 25 lutego 2015, 16:41

No, czyli wszystko jasne, wolisz komunistów od umiarkowanych wolnorynkowców. Precz z komuną :)

Aby potwierdzić moje słowa przytoczę wam listę tylko NIEKTÓRYCH sukcesów tego rządu, a więc:
1.Wyprowadzenie polskich wojsk z Iraku, a w tej chwili coraz bardziej zmniejszanie kontyngentu w Afganistanie.
2.Zniesnie obowiązkowej służby wojskowej i skuteczne dozbrajanie polskiej armii(w tym roku będzie to historyczna suma).
3.Wywalczenie niemalże 430 mld dla Polski z Unii Europejskiej.
4.Deregulacja zawodów, co przyczyniło się do powstania wielu miejsc pracy i zwiększeniem wolności gospodarczej co udowodniono w światowych rankingach, gdzie polska zajmuje coraz lepsze miejsca.
5.Zmniejszenie opodatkowania gospodarki-37,5% PKB z ponad 40% z 2007 roku, a w 2014 ma być to jeszcze niższy historyczny wynik.
6.Mimo kryzysu Polska przeszła przez te lata bardzo dobrze, dzięki dobrym władzom, i PKB gospodarki wzrosła nominalnie o 28%, realnie około 21%, co jest bezprecedensowym rekordem w Europie.
7.Co więcej, Polska była najmniej zadłużanym krajem w Europie i relacja długu do PKB co prawda zwiększyła się, jednak był to jeden z najmniejszych przyrostów w Europie. A wszystkie szacunki wskazują, że w 2014 jak i w 2015 udział długu do PKB będzie SPADAŁ!!! Co jest bezprecedensowe w Europie.
8.Skok cywilizacyjny w infrastrukturze. 2000 km dróg szybkiego ruchu, wiele obwodnic, nowe chodniki w każdym polskim mieście, pociągi o standardzie światowym m. in. rekiny PESY czy też Pendolino. Setki wyremontowanych dworców z szerokopasmowym internetem, nowe lotniska to są kolejne sukcesy Platformy Obywatelskiej.
9.Polityka prorodzinna to ważny priorytet dzisiejszych rządów, mam tu na myśli Kartę Polskich Rodzin, zwiększanie i poszerzanie ulg prorodzinnych czy też ustawa złobkowa i budowa tysięcy nowych żłobków i przedszkoli.
10. Budowa infrastruktury sportowej to także wielki, już kolejny sukces. Orliki, "Euroboiska", modernizacja boisk do koszykówki, basenów, placów zabaw itd., aby dzieci mogły radośnie spędzać czas.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 25 lutego 2015, 17:07

POOlak pisze: Aby potwierdzić moje słowa przytoczę wam listę tylko NIEKTÓRYCH sukcesów tego rządu...
Fiuu. Nic tylko popierać tę bandycką i złodziejską formację. Wiara w propagandę - oto co cechuje lemingi, którym praktycznie wszystko można wmówić i w to wszystko oczywiście uwierzą. Nie ma to jak wiara w jedyną słuszną formację. Same sukcesy ! No żyć nie umierać. Jesteśmy gigantem w Europie. Wszyscy na nas patrzą z podziwem. To dlatego Tuska wybrali na szefa Rady Jewropejskiej. :mrgreen:

No i ciekawa sprawa. Nasz nowy koleżka, młokos który niedawno jeszcze w pieluszkach leżał, gdy my walczyliśmy o wolną i niepodległą Polskę, uważa że PO to nie jest partia komunistyczna. Zobaczcie jak łatwo młodego człowieka wyprowadzić w pole. My, starzy wyjadacze wiemy, że komuna się nie skończyła, że komuna rządzi dalej, tylko przybrała inną maskę. Młodzi wykształceni z wielkich miast widzą tylko tę maskę i mówią : o, to jest to! To jest moja ukochana patria, w którą wierzę. Młokos nie zna historii, pewnie niewiele wie o Okrągłym Stole, nie pamięta czasów stanu wojennego, nic nie wie o KOR, o Magdalence, a zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał.

Młody, Ty lepiej tę swoją bolszewicką propagandę odłoż na bok, i zacznij się interesować historią, dowiedz się kto jest kto w Polsce. Przeczytaj choćby książkę "Resortowe dzieci". Posłuchaj Sumlińskiego, Grzegorza Brauna, Michalkiewicza, może trochę prawdy wpuścisz do swojej mózgownicy.

Ty masz zawężony obraz rzeczywistości. Widzisz tylko tyle, ile Ci antypolskie media zapodają. A podają tylko tyle, ile lemingi powinni wiedzieć. Nic ponadto ! Żeby przypadkiem im do głowy nie przyszło, aby przeciwstawić się rządzącej hołocie. Oni wolą takich Ty trzymać krótko na smyczy. Masz wiedzieć tyle ile trzeba, i nie podskakiwać.

I przychodzić na patriotyczne fora i siać zamęt i propagandę bolszewicką ;)

Kto Cię młody wychowywał ? Czy Ty przypadkiem nie masz rodziców komuchów ? czy oni tak samo myślą jak Ty ? I też kochają jedyną słuszną formację czyli Platformę Obłudy ?

Awatar użytkownika
bez_ksyw
Posty: 141
Rejestracja: 10 stycznia 2015, 08:12
Lokalizacja: mam wiedziec?

Post autor: bez_ksyw » 25 lutego 2015, 18:00

Zniesnie obowiązkowej służby wojskowej i skuteczne dozbrajanie polskiej armii(w tym roku będzie to historyczna suma).

hehhehe no nie,nie kompromituj sie juz czlowieku bo nie da sie tego czytac. wojska mamy tyle ze nie wiem czy na obrone dwoch powiatow wystarczy. dozbrajanie chyba kont w szwajcarskim banku...

A tu nastepny udany...
Do trzech razy sztuka można powiedzieć. To już trzeci obywatelski projekt Fundacji, który trafia do Sejmu. Poprzedni, pod którym zebrano ponad milion podpisów, a który dawał Polakom prawo wypowiedzieć się w sprawie reformy edukacji w referendum, koalicja PO-PSL lekką ręką wyrzuciła do kosza. Jest nadzieja, że ponieważ wybory za pasem, tym razem koalicja staranniej będzie ważyła głosy rodziców.

http://wpolityce.pl/polityka/235133-mat ... esiolowski

sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 18:19

freudowwska pomyłka ? polska z małej litery ?
"4.Deregulacja zawodów, co przyczyniło się do powstania wielu miejsc pracy i zwiększeniem wolności gospodarczej co udowodniono w światowych rankingach, gdzie polska zajmuje coraz lepsze miejsca. " nie żebym się czepiałą,bo sama robie błedy ale Polska ?
ad rem tego pktu...znalezione w sieci :
"Ministerstwo finansów "motywuje" skarbówki | Z kraju"'dalej
"Skarbówka ma ściągać więcej podatków od Polaków ..."co w skarbonce pokazało się dno...przeżarte już pieniądze z OFFE ?

Awatar użytkownika
bez_ksyw
Posty: 141
Rejestracja: 10 stycznia 2015, 08:12
Lokalizacja: mam wiedziec?

Post autor: bez_ksyw » 25 lutego 2015, 18:32

300mln zł na ratowanie ukrainskich firm? No to sie odwdzieczyli...

Wprowadzane w najbliższych tygodniach 10-letnie moratorium uderzy w polskich przedsiębiorców, którzy od lat kupowali tańszy surowiec na Wschodzie.
Przed ostatnią wizytą w Kijowie delegacja z premier Ewą Kopacz została wyposażona przez przedsiębiorców w informacje o zagrożeniach. Polska Izba Przemysłu Drzewnego ustaliła jednak iż problem drewna w kijowskich rozmowach międzyrządowych nie został podjęty.


http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/1179154.html

sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 18:36

Młody,ktoś podrzucił Ci nie tą sciągę...albo Ty robisz przeciwko PO,a to jesteś w takim razie mój kumpel...
każdy punkt...to wierutne kłamstwo i materiał do Prokuratury...pendolino na czele wraz z drogami i Chińczykami..
pamiętasz jak to było ?...ile przedsiębiorstw małych padło...?
i jeszcze to PKB
..czy Ty żyjesz w Polsce i wiesz o czym piszesz...?
a jeśli idzie o dług Polski to mam nadzieję ,ze przyjdzie jeszcze taki czas,gdy rozliczony zostanie ten ,który ten dług nam zostawił w spadku,czyli pan jacek bez pesela ...a tak przy okazji....wiesz ile tego długu mamy i ile wypda na Ciebie do spłaty ? Twoje wnuki będą go jeszcze spłacać...
nie ta sciąga Młody człowieku...a TU nie dom spokojnej starości...masz nas za idiotów...więc i wzajemnie...chyba,że robisz dobrą robote i szkodzisz platformie oszustów,a to pozdrawiam...
właściciel jednego ze średnich prywatnych przedsiębiorstw ./To my utrzymujemy nasz kraj i całą armię budżetowców...nie wnoszących niczego....oprócz bycia obciążeniem dla Kraju.../

sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

Kasieńko,masz Rację

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 18:55

KASIA pisze:
"zniknięcie "130 tysięcy GŁOSów według katowickiego sądu jest ? no właśnie czym jest...?
Przecież to jest rząd cudotwórcy".
donek cudotwórca.....pstryknął palcami imamy Polskę ich marzeń...a że nie naszych...a kogo to obchodzi ?
pozdrowienia :)

sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

Re: Kasiu

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 19:00

KASIA pisze:
sonia pisze:"nowinki "
tylnymi drzwiami wprowadzają do Polski całe to tatałajstwo ...nieżyjąca Babcia powiedziałaby "Sodoma i Gomora"
ale to już było i jak się SKOŃCZYŁO ?
serdeczności :)
Też się skończy we właściwym czasie. Jak nie będzie już co ukraść ,ani sprzedać.
Kasieńko ,jeszcze nie
ta szarancza jeszcze chce kolejne lata obżerać to Nasze Polskie Drzewo,bo to ostatni rok...dotacji z brukselki,jak już zjedzą WSIo wtedy same sobie pójdą na z góry upatrzone stanowiska
pozdrowienia wieczorne :)

sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 19:05


sonia
Posty: 6384
Rejestracja: 7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja: z Polski

ku pamięci

Post autor: sonia » 25 lutego 2015, 19:34

Afery PO (II kadencja cz.2 od 1500 do 1799) « MarkD blog
warto poczytać...bo jest o czym...skoro PO liczy na naszą niepamięć...to blog MarkaD przypomni ,co trzeba
Dobrej i spokojnej Nocy :)

ODPOWIEDZ