Kaczyzm w Polsce

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Pawe?

Kaczyzm w Polsce

Post autor: Pawe? » 10 maja 2007, 06:49

Na czym polega problem kaczyzmu w Polsce?

Termin ten, wymyślony przez pierwszego zastępcę redaktora naczelnego tygodnika Wprost - Stanisława Janeckiego, został po raz pierwszy użyty w lutym 2005 przez felietonistów tego pisma: Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego na określenie doktryny politycznej i wizji państwa Jarosława Kaczyńskiego - za wikipedią

Czy redaktorki naprawde nie mają co robić?

maharana

Post autor: maharana » 10 maja 2007, 15:35

Pawle, skoro wygrał nie ten co powinien był wygrać, to wszystko jest dobre na zdeprecjonowanie przeciwnika. Kaczyńscy jak mniemam nie przejmują się bredzeniami sfrustrowanych dziennikarzyn.

Chłodny Żółw
Kontakt:

Re: Kaczyzm w Polsce

Post autor: Chłodny Żółw » 11 maja 2007, 09:41

To ma być taki poręczny wytrych. Kojarzyć ma sie pewnie z faszyzmem, bo takie skojarzenia zamykaja dyskusję.

Czytelnicy Gazety Wyborczej dzięki takiemu wytrychowi mają "argument" w każdej sprawie. Co myślisz na temat lustracji? - Kaczyzm! A dekomunizacja? Kaczyzm! Zmniejszenie zatrudnienia w administracji państwowej? Kaczyzm! Jesteś przeciwko mordowaniu nienarodzonych? Kaczyzm!

Załować można tylko, że nasi przywódcy nie dorośli do kojarzonego z nimi "kaczyzmu" ;-)

Gość

Post autor: Gość » 22 października 2007, 12:56

Wiecie ja jak jechalem autobusem na wybory to zapomnialem skasowac bilet i mnie kanary zlapaly :|

Wniosek: CBś razem ze sponsorami z urugraju oraz Polonią Amerykanska wykradły plan na urządzenie do zakłucania myśli.

Agenci Cbś włamali sie do mojego organizmu i zakłucili proces pamięciowy - skutkiem czego było owe wydzarzenie polegające na zapomnieniu skasowania biletu i utrudnieniu mi oddania głosu. To sie trzyma kupy.

Ewentualnie anteny telewizyjne TVN-u zakłucają procesy myślowe - skutek taki sam jak wyrzej. Dodatkowo naleleży pamietac ze układ liter na pierwszej stronie gazety wyborzczej ma halucynogenne właściwosci - skutek jak wyzej.

A moze komuś nie chciało sie mówić całym zdaniem "bracia Kaczyńcy i kierowany nimi rząd IV RP" i se użył stwierdzenia które tyczyło sie wyżej wymienionych osób i ich świato-poglądu ( oczywiscie nie wnikam jaki in jest) - wiec se powiedział ktos Kaczyzm.

Ja czasami mowie: Drób - i nie jestem z TVN-u ani Gazety Wyborczej.

sory za bledy

Gosciowa

Post autor: Gosciowa » 22 października 2007, 14:13

maharana pisze:Pawle, skoro wygrał nie ten co powinien był wygrać, to wszystko jest dobre na zdeprecjonowanie przeciwnika.

bez komentarza. Zawsze wierzylam w Polakow. Jestesmy wielkim narodem!!!

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 24 października 2007, 10:35

Kaczyzm nadal aktualny pomimo zmiany rządu w RP.

Kaczor Donald to jak najbardziej kaczka.

Reprezentuje co prawda inne stado, jednak kaczka to kaczka.

Awatar użytkownika
lukskajłoker

Post autor: lukskajłoker » 25 października 2007, 10:33

Nooo wlasnie zgadzam sie, dalej jest drób - tylko teraz nie robmy z tego manipulacje wielkich gazet mającą na celu zniszczenie poczucia Polskosci o mlodych ludzi :)

to po prostu takie se powiedzenie - :)

ODPOWIEDZ