Kto dokonał zamachu w Smoleńsku ?

Polityka, gospodarka, ekonomia...
pier1987

Post autor: pier1987 » 20 sierpnia 2015, 13:34

Tusk odpowiada także za kłamstwo smoleńskie:

http://www.polskacanada.com/zamiast-cza ... ropaganda/

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 20 sierpnia 2015, 16:23

On się tym nie przejmuje, a kto go za życia osądzi?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 21 sierpnia 2015, 07:33

AnnaE pisze:On się tym nie przejmuje, a kto go za życia osądzi?
Niech on się martwi Sądem Ostatecznym. Tam nie będzie taryfy ulgowej.
Tusk otrzymał już swoją zapłatę.

pier1987

Post autor: pier1987 » 25 sierpnia 2015, 15:39

ORĘDZIE KOMOROWSKIEGO PRZED KATASTROFĄ W SMOLEŃSKU - ZAGADKA
http://smolensk-2010-gdzie-prawda.blogs ... trofa.html

pier1987

Post autor: pier1987 » 27 sierpnia 2015, 18:33

Pułkownik Wroński ujawnia nieznane fakty o Smoleńsku i jak jego towarzysze z PZPR tworzyli po 1989 roku nowe partie i UOP!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7141

pier1987

Post autor: pier1987 » 27 sierpnia 2015, 19:38

Jak zostały rozmieszczone ładunki wybuchowe - eksperci Zespołu Parlamentarnego

http://www.pomniksmolensk.pl/movie.php? ... TpVw#movie

pier1987

Post autor: pier1987 » 28 sierpnia 2015, 11:19

Gmyz był w Rosji w Smoleńsku, czterej niezależni świadkowie z którymi osobno rozmawiał potwierdzili że na miejscu katastrofy słyszeli strzały z broni palnej

http://www.pomniksmolensk.pl/movie.php? ... NICE#movie

pier1987

Post autor: pier1987 » 28 sierpnia 2015, 19:30

Komisja Millera przesunęła kąty pochylenia samolotu. To manipulacja mającą uzasadnić tezę o „beczce” wykonanej przez samolot
http://wpolityce.pl/smolensk/263590-kom ... ez-samolot

pier1987

Post autor: pier1987 » 3 września 2015, 14:45

Dlaczego TVP skasowała wydanie -WIADOMOŚCI- z 23-04-2010
https://www.youtube.com/watch?v=fF8gmVCva4U

pier1987

Post autor: pier1987 » 10 października 2015, 08:20

Minęło sześćdziesiąt sześć miesięcy od katastrofy smoleńskiej. Niektórzy z nas odliczają te miesiące marszami Pamięci i spotkaniami na Krakowskim Przedmieściu przed Pałacem Prezydenckim.
Ostatnio głos wołania domagających się prawdy jakby ucichł, pomimo odstawienia do lamusa przez rząd Ewy Kopacz propagandowej tuby Moskwy, jaką była komisja Macieja Laska powtarzająca w kółko mantrę o pancernej brzozie i winie polskich pilotów. Wszystko wbrew ustaleniom niezależnych ekspertów, a nawet podstawowym regułom logiki. To ciche wycofanie się z frontu przez kłamców smoleńskich powinno być okazją do głośnego upominania się o powołanie międzynarodowej komisji lotniczej i postawienie przed sądem winnych zaniedbań, a może i winnych przygotowania samej tragedii.

Milczenie sprawiedliwych jest spowodowane zbliżającymi się wyborami, których wynik ma być przełomowy dla Polski i Polaków. Większość wyborców (czy naprawdę?) zmęczona jest sprawą Smoleńska i ma wbite do głów przekonanie, że nie można tragedii 10 kwietnia 2010 roku wykorzystywać do celów kampanii wyborczej. Stąd dominuje cicha zgoda na wstydliwy kompromis: „poruszajmy prawdziwe, aktualne problemy, skupmy się na ekonomii, nadużyciach koalicji rządowej, programie uzdrowienia państwa, a wyjaśnienie szczegółów historii, której pył zaczyna już osiadać na złomowanym na wyklętej ziemi wraku Tupolewa odłóżmy na później, kiedy okoliczności będą bardziej sprzyjające”. Trudno polemizować z tą postawą, gdyż tak długo, jak przy władzy będzie trwał układ „okrągłego stołu” nie można liczyć na przełom w śledztwie smoleńskim.

Czy nie popełniamy jednak błędu? Czy nie powinniśmy się obawiać, że Smoleńsk może stać się kłamstwem założycielskim kolejnej, kompromisowej odsłony niepodległości Polski? Nawet po wygranych wyborach trudno będzie żądać rozliczenia winnych – głośny głos protestu i oburzenia podniosą całe legiony związanych z III RP beneficjentów: dziennikarzy, artystów, odsuniętych od przywilejów polityków i sterujących do dzisiaj zza kulis losami Polski, trudnych do zidentyfikowania funkcjonariuszy służb specjalnych i obcych interesów. Nie zabraknie przeciwników rozliczenia zdrajców i powrotu do standardów przyzwoitości w polityce i życiu publicznym. Powrócą oni do starej śpiewki o „polowaniach na czarownice, policyjnym państwie i bolszewii”

Milczenie nigdy nie jest stosowne. W wyborach nie wezmą udziału polegli w katastrofie smoleńskiej, ani Ci, którzy oddali życie za Polskę i marzenie o prawdziwej niepodległości. Jesteśmy im winni żywą pamięć i konieczność dawania codziennego świadectwa. Bez niezłomnego domagania się prawdy o przyczynach i przebiegu katastrofy smoleńskiej żadne wybory nie zostaną wygrane ostatecznie.

Aleksander Rybczyński

za: marszpolonia.com

sonia

Post autor: sonia » 10 października 2015, 14:34

pier1987,
szanowny kolego,głosując na PIS,głosuję na szansę powiedzenia Prawdy o Smoleńsku i na nowe miedzynarodowe śledztwo...a więc spokojnie...najpierw wygrajmy wybory...mimo ,ze przeciwnicy "kopią i gryzą "
pozdr

pier1987

Post autor: pier1987 » 15 października 2015, 14:33

sonia

dzisiejsza rozmowa z dr.Rafałem Brzeskim

Post autor: sonia » 15 października 2015, 21:00

w telewizji Republika,była świetną lekcją na temat "chciejstwa"amatorów-internautów,którzy pokazowo "rozgryżli" katastrofę lotniczą malezyjskiego samolotu nad Ukrainą ,podobnie było w pierwszych miesiącach po Smoleńsku,to amatorzy -internauci zadali kłam Anodinie i "naszym specom"

sonia

dzisiejsza rozmowa z dr.Rafałem Brzeskim

Post autor: sonia » 15 października 2015, 21:00

w telewizji Republika,była świetną lekcją na temat "chciejstwa"amatorów-internautów,którzy pokazowo "rozgryżli" katastrofę lotniczą malezyjskiego samolotu nad Ukrainą ,podobnie było w pierwszych miesiącach po Smoleńsku,to amatorzy -internauci zadali kłam Anodinie i "naszym specom"

pier1987

Post autor: pier1987 » 1 listopada 2015, 17:14

Szaleństwo Leszka Szymowskiego?

Przeczytałem nową książkę o Smoleńsku „Zamach w Smoleńsku Niepublikowane dowody zbrodni” autorstwa Leszka Szymowskiego. Przeczytałm i…trwam w osłupieniu.
Leszek Szymowski pracowicie udowadnia tezę, że w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku doszło do zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego i towarzyszące mu osoby.
Kilka lat temu poznałem Leszka Szymowskiego młodego chłopca z głową pełną spiskowych teorii, kilkukrotnie krytykowałem jego ustalenia dotyczące choćby mafii paliwowej, były nieprecyzyjne, mieszał fakty, osoby, na siłę udowadniał spiskowe tezy. Nie miałem wysokiego mniemania o jego ustaleniach.
Prawdę mówiąc do dziś traktuję jego prace z wielką ostrożnością.
Jednak książka ukazała się oficjalnie, autor podaje szczegóły, relacje i analizy, których nie znam. Nie jestem w stanie ocenić stopnia ich wiarygodności.
Książka napisana jest jednak dobrze, autor logicznie argumentuje i na poparcie swoich twierdzeń przywołuje dowody. Przeczytałem ją szybko i jestem pod wrażeniem tez Szymowskiego.
Niestety, przygotowując projekt filmu śledczego o katastrofie smoleńskiej ciągle jeszcze zbyt mało wiem, ciągle łapie się na tym, że nie potrafię wyrobić sobie zdania na wiele spraw.
Autor twierdzi chociażby, że przy remoncie rządowego Tu 154 doszło do gigantycznej korupcji i osoby związane z byłymi WSI zdefraudowały prawie 20 mln dolarów.
To jeszcze nie najbardziej szokująca teza tej książki. Szymowski sugeruje, że na pokładzie samolotu wiozącego prezydencką delegację doszło do wybuchu bomby.
Tak, tak, wiem, zaraz rozlegnie się jazgot, że zwariowałem i wierzę w istnienie forbistonu ujemnego.
Ja jednak pytam i to pytam najzupełniej poważnie – czy ktoś z polskich władz zareaguje na tą książkę?
Czy ktoś odpowie na stawiane w niej z wielką mocą oskarżenia?
Dlaczego wokół tej książki panuje cisza?
To zupełnie inna książka niż wszystkie, które ukazały się do tej pory.
Leszek Szymowski nie bawi się w niuansowanie, nie kryje się za rozmytymi domniemaniami, on z wielką mocą oskarża!
Jeśli Leszek Szymowski zwariował, to chciałbym usłyszeć argumenty potwierdzające jego chorobę.
Jeśli Leszek Szymowski rzetelnie wykonał swoją pracę i wie co pisze, to książka ta stanowi najpoważniejsze oskarżenie rządu Donalda Tuska i Rosji jakie dane mi było spotkać.
Proszę zatem nie milczeć nad jego książką, tylko ją zweryfikować.
Młody autor wystawił się na poważne starcie, ale jeżeli choć ziarno prawdy tkwi w tym co napisał, to jest bardzo źle.
Nie interesuje mnie w tym wypadku dotychczasowa reputacja pana Szymowskiego, interesuje mnie dyskusja z przedstawionymi przez niego twierdzeniami i dowodami
http://wgadowski.salon24.pl/295545,szal ... ymowskiego

ODPOWIEDZ