Kto dokonał zamachu w Smoleńsku ?

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Werter

Post autor: Werter » 16 stycznia 2011, 17:57

Skoro protokoły sekcji zwłok ,badania krwi gen.Blasika ,stenogamy rozmów cie nie przekonują to trudno żyj sobie dalej w swoim świecie. Pisałem przecież że raport rosjan jest stronniczy i w tej sytłacji stanowisko rządu jest oczywiste.
Ogarnij się człowieku...

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 16 stycznia 2011, 18:07

Werter pisze:Skoro protokoły sekcji zwłok ,badania krwi gen.Blasika ,stenogamy rozmów cie nie przekonują to trudno żyj sobie dalej w swoim świecie. Pisałem przecież że raport rosjan jest stronniczy i w tej sytłacji stanowisko rządu jest oczywiste.
Ogarnij się człowieku...
Te protokoły psu na budę się zdają. Metody prowadzenia śledztwa przez sowietów są w typowo bolszewickim stylu. Śą tak porażająco nieudolne, że normalnie szok. Dla takich ignorantów jak Ty, to w zupełności wystarcza. Podejrzewam że w ogóle nie czytasz co tam napisano, jedynie może tytuły wytłuszczone grubymi literami na pierwszych stronach antypolskich szmatławców, i to cała Twoja wiedza na temat śledztwa, i "dowodów". :mrgreen:
Ja nie wierzę w te "protokoły". ZAMACHOWIEC do niczego się NIE PRZYZNA.

Protokoły sekcji zwłok, badania krwi gen. Błasika - po 10 miesiącach żmudnego śledztwa. Aż 10 miesięcy czekali, aby to ogłosić !! :lol: Tylko tacy głupcy jak Ty w to uwierzą !

A co Ty powiesz na to, szanowny kolego :

Prokuratura ukrywa rażące niechlujstwo, z jakim Rosjanie przeprowadzali dokumentację szczątków ludzkich znalezionych na Siewiernym
“Nasz Dziennik” dotarł do protokołu niezgodności, który został sporządzony przy podjęciu przez specjalistów z Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie próbek zabezpieczonych w Smoleńsku na potrzeby badań identyfikacyjnych ofiar. Skala błędów popełnionych przez Rosjan w dokumentacji materiału biologicznego zebranego po katastrofie samolotu Tu-154M nie mieści się w żadnych standardach. Rosjanie mylili nie tylko liczby, ale nawet próbki włosów z próbkami tkanek miękkich. Co więcej, niektórych dowodów – mimo że figurowały w przekazanej dokumentacji – w rzeczywistości nie było. Dotyczy to m.in. fragmentu mięśnia z klatki piersiowej prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Próbka opatrzona takim opisem przyjechała z Moskwy pusta.

Jak to nazwiesz ? Rzetelnym, rutynowym, na wysokim poziomie, śledztwem ? :roll:

Werter

Post autor: Werter » 16 stycznia 2011, 18:17

Taaaaa Nasz Dziennik prawde ci powie. Powtórze po raz kolejny może i sledztwo jest prowadzone byle jak ale nie ma ani cienia dowodu na to że był to zamach. A nawet gdyby to nigdy nie wyjdzie to na jaw. A nawet gdyby to guzik możemy zrobic w takiej sytłacji. Wszyscy nasi sojusznicy(USA) wypna sie na nas.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 16 stycznia 2011, 18:49

Werter pisze:Taaaaa Nasz Dziennik prawde ci powie. Powtórze po raz kolejny może i sledztwo jest prowadzone byle jak ale nie ma ani cienia dowodu na to że był to zamach. A nawet gdyby to nigdy nie wyjdzie to na jaw. A nawet gdyby to guzik możemy zrobic w takiej sytłacji. Wszyscy nasi sojusznicy(USA) wypna sie na nas.
Podyskutowałbym z Tobą, ale z kimś kto ma pusto we łbie i jest totalnym ignorantem, to szkoda czasu i energii. Na Ciebie słowo "Nasz Dziennik" już działa jak płachta na byka.
I jak zaczadzony nie widzisz realnych argumentów, popartych rzetelnymi faktami.

Czytaj sobie chłopie tę swoją Gazetę Wymiotną, i utwierdzaj się w przekonaniu, że można bezkarnie mordować nasze elity.

Werter

Post autor: Werter » 16 stycznia 2011, 19:32

I jak zaczadzony nie widzisz realnych argumentów, popartych rzetelnymi faktami.
Słucham... prosze oto twoje 5 minut abym zmienił zdanie. Jeśli nie przedsawisz zadnego sensownego argumentu to naprawde jesteś beznadziejny...

Nie czytam ani GW ani ND ani zadnego dziennika. Ogladam wiadomości TVP i regionalne + portale internetowe.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 16 stycznia 2011, 19:39

Werter pisze:Słucham... prosze oto twoje 5 minut abym zmienił zdanie. Jeśli nie przedsawisz zadnego sensownego argumentu to naprawde jesteś beznadziejny...

Nie czytam ani GW ani ND ani zadnego dziennika. Ogladam wiadomości TVP i regionalne + portale internetowe.
Chłopie, powiem wprost, możesz się obrazić, twoja sprawa : nie będę z odmóżdżonym idiotą dyskutował.

Tyle już tekstów napisano na niezależnych forach, że tylko czytać i wyciągać wnioski.
Ale idiotę nie stać nawet na to. :mrgreen:

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 16 stycznia 2011, 19:52

Colt to typowy WSI-owy palant putinowski burek. Szkoda czasu, argumenty do burka nie przemawiają bo zaprogramowany przez bolszewickie , sowieckie służby. Nie reformowalny. Szkodnik Polski. Pan Macierewicz weryfikował i trochę jeszcze tego śmiecia do uprzątnięcia.

Syriusz

Post autor: Syriusz » 16 stycznia 2011, 19:56

Werter popełniasz wielki błąd nie czytając Naszego Dziennika. Ja odkąd zaczołem czytac ND przekonałem się, że to jedynya gazeta prawdomówna. Zacznij czytac, a zmienisz i zdanie na ten dziennik i swoje poglądy na życie.

marek8

Re: Kto dokonał zamachu w Smoleńsku ?

Post autor: marek8 » 16 stycznia 2011, 20:07

Coltrane pisze:KRL: Horyzont 101!
NAWIGATOR: 40!
KAPITAN: Coś mi się nie podoba. Gdzie jest lotnisko!?
NAWIGATOR: 30!
KAPITAN: Kurcze, oszukano nas! Wyłączam autopilota!
NAWIGATOR: 20!
II PILOT: Kurcze pieczone!
[TAWS: PULL UP! PULL UP!]
KAPITAN: Pełna moc silników!
[zderzenie z drzewem!]
NIEOKREŚLOONY ROZMÓWCA: Słodki Jezu!
ZAŁOGA: Jezu, Jezuuuu!

[koniec zapisu]
Są granice przyzwoitości, które zostały przekroczone w tej nędznej próbie oszustwa i fałszowania historii, całość nie zasługuje na komentaż.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 16 stycznia 2011, 20:26

longinus9 pisze:Colt to typowy WSI-owy palant putinowski burek. Szkoda czasu, argumenty do burka nie przemawiają bo zaprogramowany przez bolszewickie , sowieckie służby. Nie reformowalny. Szkodnik Polski. Pan Macierewicz weryfikował i trochę jeszcze tego śmiecia do uprzątnięcia.
Longinus, to się czuje. ;-)
Nie mogę tylko jednego zrozumieć, jak można stawać po stronie morderców ?!?!?
Jak można dawać się upokarzać ???
Teraz zobacz, że następny bęcwał Mareczek, spieszy na pomoc. Następny bękart, który broni morderców !

Z góry przepraszam wszystkich za powyższe określenia, ale inaczej takich gnojów nazwać siępo prostu nie da !

Jak można tak się dawać upokarzać ??? I robić z nas Polaków pijakówi niedojdów ?

Jak można ???? Trzeba być kanalią, żeby przeciwko własnemu narodowi stawać !

Nic do tych idiotów nie przemawia !

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 16 stycznia 2011, 20:34

marek8 pisze:
Coltrane pisze:KRL: Horyzont 101!
NAWIGATOR: 40!
KAPITAN: Coś mi się nie podoba. Gdzie jest lotnisko!?
NAWIGATOR: 30!
KAPITAN: Kurcze, oszukano nas! Wyłączam autopilota!
NAWIGATOR: 20!
II PILOT: Kurcze pieczone!
[TAWS: PULL UP! PULL UP!]
KAPITAN: Pełna moc silników!
[zderzenie z drzewem!]
NIEOKREŚLOONY ROZMÓWCA: Słodki Jezu!
ZAŁOGA: Jezu, Jezuuuu!

[koniec zapisu]
Są granice przyzwoitości, które zostały przekroczone w tej nędznej próbie oszustwa i fałszowania historii, całość nie zasługuje na komentaż.
Dramatycznie wygląda ten zapis, ale czy jest prawdziwy? Chodzi mi o mocniej wypowiedziane słowa w kabinie pilotów ( k. mać) których tutaj nie ma.Oczywiście że człowiek w chwilach ostatecznych nie ma czasu na namysł, co akurat ma powiedzieć i w wyrwać się może każde słowo.Jeszcze jakiś czas temu przedstawiano inną wersję.Fakt mało precyzyjnego naprowadzenia polskiego samolotu przez wieżę kontrolną lotniska, nie świadczy że był zamach.Katastrofy wydarzą się jeszcze nie raz i nie dwa, a czynnik ludzki zawsze ma pierwszorzędne znaczenie.Aby oskarżyć o celowy zamach, to trzeba mieć inne dowody niż błędne naprowadzenie .Wydaje mi się że PiS chce całą Polskę doprowadzić do konfrontacji militarnej z Rosją.Tylko o to chodzi i nic więcej.Ja czekam teraz na Polski raport w tej sprawie.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 16 stycznia 2011, 20:47

Endek pisze:Wydaje mi się że PiS chce całą Polskę doprowadzić do konfrontacji militarnej z Rosją.Tylko o to chodzi i nic więcej.Ja czekam teraz na Polski raport w tej sprawie.
Endek, Ty jak zwykle swoje. PiS to, PiS tamto.
Pytam : czy wg Ciebie PiS celowo doprowadził do katastrofy, do tego by zginęli ich koledzy, aby potem perfidnie wykorzystywać katastrofę do niecnych gierek. To jest po prostu nielogiczne !

Nie zamierzam z Tobą wchodzić w dyskusję na temat przyczyn katastrofy, bo Ty masz swoją wersję (niczym nie różniącą się od "oficjalnej" wersji sowieckiej i "naszero nierządu", a ja swoją. I nie dogadamy się.

I p[ytam jeszcze raz : na jaki raport czekasz ??? Na raport zamachowców ? Nie kpij.

Syriusz

Post autor: Syriusz » 16 stycznia 2011, 21:10

Tu nic nie zmienisz Coltrane.
Swój zawsze będzie bronił swojego, a winnym będzie PiS bo to jedyna partia, która nie układała się z Putinem i za to ich popieram.

Werter

Post autor: Werter » 16 stycznia 2011, 22:09

Mamy takie samo prawo do wymyślania swojej wersji katastrofy jak wy. Tyle tylko że na naszą wersje istnieją dowody a na waszą nie. Koniec kropka.
Coltrane chciałbym cie spotkać pewnie w rzeczywistości jesteś bardzo niespełnionym i sfrustrowanym człowiekiem... :-D typowy hmmmm... moher?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 16 stycznia 2011, 23:01

Werter pisze:Mamy takie samo prawo do wymyślania swojej wersji katastrofy jak wy. Tyle tylko że na naszą wersje istnieją dowody a na waszą nie. Koniec kropka.
Coltrane chciałbym cie spotkać pewnie w rzeczywistości jesteś bardzo niespełnionym i sfrustrowanym człowiekiem... :-D typowy hmmmm... moher?
Jakie "dowody" ?? Raport MAK ?? To ma być dowód ? Nie bądź śmieszny.

A broń sobie morderców. Jak tak Ci na tym zależy, ażeby ich bronić. Nie wiem tylko jaki Ty masz w tym interes, aby ich bronić. Zależy Ci na tym, aby Sowieci byli czyści ?

Co do mojego życia prywatnego, spoko, nie przejmuj się. Mam się dobrze. :->

ODPOWIEDZ