Kto dokonał zamachu w Smoleńsku ?

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Werter

Post autor: Werter » 16 stycznia 2011, 23:42

A broń sobie morderców. Jak tak Ci na tym zależy, ażeby ich bronić. Nie wiem tylko jaki Ty masz w tym interes, aby ich bronić. Zależy Ci na tym, aby Sowieci byli czyści ?
Przecież to itak nie ma znaczenia. To nie ma żadnego wpływu na moje i twoje życie a we sie tak tym przejmujecie. Każdy musi poatrzeć swojego interesu. Każdy postempuje według swojego sumienia i poglądów.
Staram się żyć najlepiej jak potrafie jestem pracuje uczciwie itd. z tego będe rozliczany po smierci a reszte mam w !@#$

Awatar użytkownika
Farmer

Re: Kto dokonał zamachu w Smoleńsku ?

Post autor: Farmer » 16 stycznia 2011, 23:50

Coltrane pisze:Ewolucjonista
14.01.2011 17:47
Prawdziwe stenogramy z ostatnich 90 sekund lotu TU-154!!!

Nasz reporter dotarł do prawdziwych zapisów z czarnych skrzynek feralnego lotu samolotu prezydenta Kaczyńskiego w dniu 10 kwietnia 2010r. Jego treść jest przerażająca. Zaczyna się od zdania wypowiedzianego o godz. 8.39,35 czasu polskiego, półtorej minuty przed katastrofą!
Mam nadzieję, że nie każda głupota umieszczona w internecie jest przez pana traktowana poważnie.
Tajemniczy reporter w cudowny sposób (zapewne równie efektywny co akcje J. Bonda) wykrada stenogramy. Ehhh...
"Każdy odmawia jakieś polityczne modły. Tylko ołtarze nas różnią." Władysław Loranc
Niezrzeszony

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 16 stycznia 2011, 23:54

Werter pisze:Przecież to itak nie ma znaczenia. To nie ma żadnego wpływu na moje i twoje życie a we sie tak tym przejmujecie. Każdy musi poatrzeć swojego interesu. Każdy postempuje według swojego sumienia i poglądów.
Staram się żyć najlepiej jak potrafie jestem pracuje uczciwie itd. z tego będe rozliczany po smierci a reszte mam w !@#$
Jak to nie ma znaczenia ??? Uważasz, że ktoś sobie do woli nami pomiatać, i nazywać bezkarnie pijakami itp. ? Czy zgadzasz się na takie nas traktowanie ?? Jak się wspólnie nie przeciwstawimy, to będą dalej nas tak traktować. Będą strącać kolejne samoloty, a potem wyśmiewać się, że pijani piloci siedzieli za sterami .... Nie ma nic gorszego niż obojętność na panoszące się zło, niż zezwolenie na takie nas traktowanie. Z drugiej strony to jest ewidentna wina (nie)rządu her Thuska, ze pozwolił Sowietom na takie nas traktowanie.

A kto tych Thusków wybrał do rządzenia ? Oczywiście tacy jak Werter i jemu podobni.
Koło więc się zamyka. Najpierw lemingi wybierają POpaprańców, potem ci oddają śledztwo Sowietom, a tamci na końcu orzekają że Polacy to kupa pijaków.

Żenujące.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 16 stycznia 2011, 23:58

Farmer pisze:Mam nadzieję, że nie każda głupota umieszczona w internecie jest przez pana traktowana poważnie.
Tajemniczy reporter w cudowny sposób (zapewne równie efektywny co akcje J. Bonda) wykrada stenogramy. Ehhh...
Następny obrońca morderców. Ty nawet nie zadasz sobie trudu, aby poznać Prawdę.
Głosisz wszędzie jeno pseudonauki na temat teorii ewolucji. I nic poza tym.
Teraz zarzucasz mi głupotę. :mrgreen:

A na całym świecie już się śmieją z Polaków, że to pijaki, że to ludzie niezdolni do normalnego funkcjonowania.

Zastanów się Farmer, czy to nie jest również Twoja wina, że nas tak traktują ...

Werter

Post autor: Werter » 17 stycznia 2011, 00:06

Błąd nie głosowałem na PO bo to banda nieudaczników. Ruch autonomi dla sląska to jedyna szansa dla ślaska na rozwój. Trzeba sie odczepić od tych pijawek z warszawy które tylko czerpia korzyści na naszej cieszkiej pracy a w zamian nic nie mamy.

Awatar użytkownika
Farmer

Post autor: Farmer » 17 stycznia 2011, 00:07

Erystyka, erystyka, erystyka...

Dociekanie prawdy na temat katastrofy, a przytaczanie głupot znalezionych na internecie nie jest ze sobą powiązane. Powołuje się pan na cudownie wykradziony fragment stenogramu przez tajemniczego dziennikarza. Nie wzbudza to w panu podejrzeń?.

Nie.
"Każdy odmawia jakieś polityczne modły. Tylko ołtarze nas różnią." Władysław Loranc
Niezrzeszony

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 17 stycznia 2011, 00:17

Farmer pisze:Dociekanie prawdy na temat katastrofy, a przytaczanie głupot znalezionych na internecie nie jest ze sobą powiązane. Powołuje się pan na cudownie wykradziony fragment stenogramu przez tajemniczego dziennikarza. Nie wzbudza to w panu podejrzeń?.
Twoja nikczemność polega na tym, że uczepiasz się jednego tekstu, i drążysz wokół niego, gotowyś nazwać mnie nawet oszustem, jak to nazywasz oszustem p. Andrzeja w wątku o ewolucji.

Ja się tylko zastanawiam, o co chodzi takim ludziom jak Ty, kim wy w ogóle jesteście ?
Oraz dlaczego za wszelką cenę walczycie z Prawdą ? Zupełnie was nie interesuje kto stoi za tym zamachem, i jak do tego doszło ? Nikczemność każe Ci przenieść tory dyskusji na boczne tory, czyli odejście od dochodzenia do prawdy odnośnie katastrofy, a przenieść ciężar dyskusji na tory, czy ten fragment który przytoczyłem jest prawdziwy czy też nie.

Tekstów na temat domniemanych (tak, domniemanych, bo wciąż nie mamy żadnych dowodów na to że to był wypadek - Sowieci zakpili sobie z nas nazywając nas Polaków pijakami, na co tacy jak Ty godzą się bez żadnych zastrzeżeń) na niezależnych forach jest mnóstwo. Wystarczy je czytać i wyciągać wnioski.

Jednak perfidia Farmera polega na tym, że ten uczepił się jednego stenogramu, aby dowodzić oszustwa z naszej strony. :lol:

A skąd możesz wiedzieć jaka naprawdę była rozmowa w kabinie pilotów pomiędzy nimi a wieżą kontroli ? Skąd człowieku możesz wiedzieć ? Na podstawie czego ??
Na podstawie raportu MAK ?

Nie kpij ...

Awatar użytkownika
Farmer

Post autor: Farmer » 17 stycznia 2011, 00:24

Wypowiedziałem się jedynie na temat absurdalności przytaczania stenogramu, który rzekomo miałby wywalczyć z rąk Rosjan tajemniczy dziennikarz. Resztę dorobił już pan!. Z racji tego nie będę tłumaczył się ze słów, których nie użyłem i ideologii, którą jest mi bezpodstawnie przypisywana.
Niezrzeszony

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 17 stycznia 2011, 00:28

Farmer pisze:Wypowiedziałem się jedynie na temat absurdalności przytaczania stenogramu, który rzekomo miałby wywalczyć z rąk Rosjan tajemniczy dziennikarz. Resztę dorobił już pan!. Z racji tego nie będę tłumaczył się ze słów, których nie użyłem i ideologii, którą jest mi bezpodstawnie przypisywana.
Ale może byłbyś łaskaw nam tutaj napisać, czy uważasz że ta katastrofa jest zwykłym nieszczęśliwym wypadkiem czy też ewentualnie dopuszczasz hipotezę zamachu ?

I proszę perfidnie nie chować się ze swoimi poglądami. Niech każdy z piszących tutaj wie, z kim ma do czynienia. Nieładnie tak, nie ujawniając swoich poglądów, bezczelnie kogoś atakować.

Awatar użytkownika
Farmer

Post autor: Farmer » 17 stycznia 2011, 00:44

Równie nagannym zachowaniem jest przypisywanie komuś wyimaginowanych poglądów?. Chyba się pan ze mną zgodzi?.

Jutro mając chwilkę czasu postaram się opisać mój punkt widzenia na temat katastrofy oraz raportu MAK'u.
Niezrzeszony

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 17 stycznia 2011, 00:47

Farmer pisze:Jutro mając chwilkę czasu postaram się opisać mój punkt widzenia na temat katastrofy oraz raportu MAK'u.
Czekamy z utęsknieniem. Zobaczymy co zwolennik teorii ewolucji ma do powiedzenia w kwestii katastrofy oraz raportu MAK. :mrgreen:

artistan

Post autor: artistan » 17 stycznia 2011, 01:07

Coltrane LITOSCI !!! Spójrzmy na twój problem przez tzw prosty chłopski rozum.
Jesli ktoś jak ty wielokrotnie jak sie okazało podawał nieprawdziwe informacje wmawiajać nam że to prawda odnośnie wydarzeń z 10 kwietnia że wymienie tutaj tylko sztuczną mgłe, dobijanie rannych ..... to kierująć się tą chłopską logiką jesteś dla niego kłamcą i nie dziw się że ludzie nie wierzą.

PS. Tylko mnie nie proś żebym poraz kolejny szukał ci twoich cytatów bo już raz to zrobiłem jak niby niepamietałeś :-D

Syriusz

Post autor: Syriusz » 17 stycznia 2011, 06:59

"Hipoteza zamachu bardziej aktualna aniżeli dotychczas".

KLe / TVN24.pl
Zdaniem Marcina Dubienieckiego, męża i pełnomocnika Marty Kaczyńskiej-Dubienieckiej, "hipoteza ewentualnego przestępstwa zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest bardziej aktualna aniżeli dotychczas" - informuje tvn24.pl.

Uważa on, że załoga Tu-154 została wprowadzona w błąd, co strona rosyjska próbowała ukryć.

Według Dubienieckiego, odczyty z czarnych skrzynek, których dokonało Centralne Laboratorium Kryminalistyczne "w sposób jednoznaczny potwierdzają nierzetelność raportu MAK".

"Gazeta Wyborcza" napisała w sobotę, że polska komisja badająca katastrofę smoleńską zakwestionowała jedno z istotnych ustaleń MAK, czyli to, że kapitan Arkadiusz Protasiuk chciał lądować "za wszelką cenę", opierając się na ustaleniach Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego KGP.

W grudniu ub. roku eksperci fonoskopii odczytali z czarnych skrzynek zdanie Protasiuka: "Odchodzimy". Strona polska powoływała się na te ustalenia w swoich uwagach do raportu MAK. "Zgodnie z zapisem CRV (Cockpit Voice Recorder), odczytanym przez stronę polską, dowódca załogi zgłosił, po minięciu wysokości 100 metrów, że odchodzi na drugi krąg. Drugi pilot to potwierdził" - czytamy.

Zaoferowała też MAK ekspertyzę fonoskopijną przed opublikowaniem końcowego raportu. MAK jej nie wykorzystał. W raporcie napisał, że "decyzji dowódcy statku powietrznego o odejściu na drugi krąg nie było".

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 17 stycznia 2011, 08:32

Coltrane pisze:[

Nie zamierzam z Tobą wchodzić w dyskusję na temat przyczyn katastrofy, bo Ty masz swoją wersję (niczym nie różniącą się od "oficjalnej" wersji sowieckiej i "naszero nierządu", a ja swoją. I nie dogadamy się.

I p[ytam jeszcze raz : na jaki raport czekasz ??? Na raport zamachowców ? Nie kpij.
Co do wersji, to brak dowodów abym przyjął Twoją żydowską, skoro uważasz ze moja jest sowiecką. Różne bzdury tutaj Twojego autorstwa czytałem i dochodzę do wniosku, że zdradzasz pewien obłęd którym PiS Cię zaraził.Obłęd polega na tym że cokolwiek by złego się nie stało, to winna albo ruska agentura, albo sami Ruscy.Wiesz za co tych pogardzanych niesłusznie Ruskich cenię? Że mają narodowy honor, że nie oddali prerogatyw władzy w obce łapska, że w ten czy inny sposób są jako państwo suwerenni.Ja tego wśród Polaków nie widzę, nawet wśród tych którzy trzymają się Bogoojczyźnianego etosu, a dla żydów sprawujących władzę pogrzebaliby całą Polskę.Twierdzą, że wyznają Katolicyzm, a tymczasem wyznają modernistyczny bełkot zaserwowany im przez zdrajców wiary naszych Ojców.Widzę tylko tępotę, ciasnotę umysłową i lenistwo które jest główna przyczyną, że nie znają prawdziwej katolickiej Wiary. Chodzisz do Kościoła który w obecnym czasie modli się wespół z rabinami w ramach dni judaizmu.Trzeba tylko pozasłaniać krzyże, aby ich widok Pana Jezusa nie drażnił. Nie wolno modlić się do Matli Bożej, bo tego rabini tez nie zdzierżą.
Obowiązkowym świętem w Polsce staje się jakaś chanuka wprowadzona przez nieżyjącego prezydenta i byłego marszałka sejmu RP Marka Jurka, który storpedował Intronizację Chrystusa Króla.Płacz sobie dalej za tymi zaprzańcami Świętej Wiary Katolickiej i zdrajcami Ojczyzny.

Modlitwa za Ojczyznę ks. Piotra Skargi

Boże, Rządco i Panie narodów, z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać, a za przyczyną Najświętszej Maryi Panny, Królowej naszej, błogosław Ojczyźnie naszej, by Tobie zawsze wierna - chwałę przynosiła imieniowi Twemu, a syny swe wiodła ku szczęśliwości.
Wszechmogący, wieczny Boże, wzbudź w nas szeroką i głęboką miłość ku braciom i najmilszej matce, Ojczyźnie naszej, byśmy jej i ludowi Twemu, swoich pożytków zapomniawszy, mogli służyć uczciwie.
Ześlij Ducha Świętego na sługi Twoje, rządy naszego kraju sprawujące, by wedle woli Twojej ludem sobie powierzonym mądrze i sprawiedliwie zdołali kierować.
Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Syriusz

Post autor: Syriusz » 17 stycznia 2011, 09:51

Raport końcowy MAK - przeczytaj przetłumaczony dokument

Zdaniem Dubienieckiego, ustalenia ekspertów fonoskopii to przełom w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej, dzięki któremu "hipoteza ewentualnego przestępstwa zamachu na prezydenta RP jest bardziej aktualna aniżeli dotychczas".

- Ewidentnie te ustalenia wskazują na to, że strona rosyjska traktowała wybiórczo odczyty z czarnych skrzynek i próbowała ukryć fakt, że już na 22 sekundy przed katastrofą była podjęta właściwa decyzja o odejściu na drugi krąg - stwierdził w wydanym przez siebie oświadczeniu, o czym poinformował serwis tvn24.pl.

W jego opinii, decyzja ta skończyła się niepowodzeniem "ze względu na wprowadzanie załogi w błąd co do jej wysokości jak i wskazania odnośnie kursu i ścieżki na której rzekomo samolot miał się znajdować".

Dubieniecki nie ma wątpliwości - jak podkreślił - że "zdanie się na stronę rosyjską w zakresie prowadzenia postępowania poprzez wybór konwencji chicagowskiej było błędem", gdyż Polska straciła możliwość współuczestniczenia tych ustaleniach" (dotyczących przyczyn katastrofy - red.).

- Tak znaczący przełom w śledztwie (odczyt z czarnych skrzynek - red.) nastąpił pierwszy raz od momentu jego prowadzenia. W związku z tym ustalenia te, w mojej ocenie jako pełnomocnika, winny przełożyć się na dalsze działania prokuratury zmierzające do (...) stawiania właściwym osobom zarzutów - stwierdził Dubieniecki.

ODPOWIEDZ