Ĺťydzi w Polsce

Polityka, gospodarka, ekonomia...
Awatar użytkownika
Coltrane
Żydzi w Polsce

Post autor: Coltrane » 7 kwietnia 2011, 13:47

Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce

Żydzi! Nie zostawiajcie nas samych z Polakami!

Posted by Marucha w dniu 2011-04-06 (środa)
[center]
Obrazek [/center]

[center]Obrazek [/center]

Mieszkańcy Warszawy przechodzący dziś [5.04.2011 - admin] koło południa przez Plac Piłsudskiego mogli być świadkami ciekawego zjawiska. Pośrodku głównego warszawskiego placu rozłożona została całkiem ogromna scena z napisem „The Jewish Renaissance in Poland. We shall be strong in our weakness” (Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce. Będziemy silni w naszej słabości”). Obok postawiona była ogromna głowa niezidentyfikowanego mężczyzny w okularach oraz powiewały czerwone flagi z polskim orłem na tle gwiazdy Dawida.

Przed sceną zgromadziła się grupa około 250-300 młodych osób, niewątpliwie w dużym stopniu złożona z kolejnej izraelskiej wycieczki przedpoborowej do Polski. Ze sceny brzmiały przemowy w języku hebrajskim Mniej więcej połowa z nich miała czerwone koszulki, zaś część białe koszule z czerwonymi opaskami, niczym dawni komunistyczni pionierzy.

Wraz ze znajomym przecieraliśmy jednak oczy, na widok transparentów i tabliczek z jakimi ustawiona była młodzież. Napisy były po polsku, angielsku i hebrajsku. Były na nich takie hasła jak: „Jews! Don’t leave us with the Poles!” (Żydzi! Nie zostawiajcie nas z Polakami!); „Jestem smutny”; „They murder, We build” (Oni mordują, my budujemy”); Ziemia z ludźmi dla ludzi z ziemią”; „Nie możecie zabić nas wszystkich”. Całą wycieczkę otaczali postawni ochroniarze oraz antyterroryści, sprawiający wrażenie znużonych całym widowiskiem.

Z napisów wynika, że całą imprezę zorganizowała organizacja „The Jewish Renaissance in Poland/Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce”, która na swojej stronie na Facebooku w opisie umieszcza krótkie zdanie „… and Europe will be stunned [I Europa będzie ogłuszona/zalana/zapijaczaona/urżnięta (w zależności od tłumaczenia)].

Wydawać by się mogło, że organizatorom izraelskich wycieczek przedpoborowych już zupełnie odbiło na punkcie ich szowinizmu i nastrajania młodzieży z Izraela do wszystkiego co nieżydowskie. Co zresztą się dzieje, wystarczy obejrzeć na YouTube „Zniesławienie – izraelskie przedpoborowe wycieczki do Polski”: www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4

Przyzwolenie na powiewanie haseł jawnie nawołujących do nienawiści wobec narodu polskiego jest niezrozumiałe. Z pomocą przychodzi „Krytyka Polityczna”. Na swojej stronie internetowej informuje: „W niedzielę, 3 kwietnia 2011, rozpoczęły się w Warszawie zdjęcia do filmu Yael Bartany z udziałem Sławomira Sierakowskiego. Trzecia część projektu „…i zadziwi się Europa” nosi tytuł „Zamach”. Projekt będzie miał premierę w czerwcu w Pawilonie Polskim na 54. Międzynarodowym Biennale w Wenecji. Yael Bartana jest artystką wizualną [co by to nie miało znaczyć - admin], mieszka w Amsterdamie i Tel Awiwie. Jej prace dotyczą głównie sytuacji w Izraelu i tożsamości żydowskiej. Filmy Mary koszmary oraz Mur i wieża poruszają problem relacji polsko-żydowskich. Za tę ostatnią pracę otrzymała dwie nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Oberhausen. Bartana wystawiała m.in. na Biennale w Sao Paulo, Manifesta we Frankfurcie i Documenta w Kassel. W 2010 roku otrzymała nagrodę Artes Mundi, jedną z najbardziej prestiżowych brytyjskich nagród w dziedzinie sztuki współczesnej. Yael Bartana wraz z Arturem Żmijewskim jest redaktorką artystyczną „Krytyki Politycznej”. Wkrótce specjalny – wizualny numer pisma pt. Duchy.”

To co trzeba oddać owej reżyserce to, że dobrze przedstawia myślenie młodzieży żydowskiej o Polakach. Jeśli ktoś ma wątpliwości, odsyłamy do wspomnianego filmu „Zniesławienie”. Po jego obejrzeniu, zdamy sobie sprawę, że nawet najbardziej radykalny polski nacjonalizm jest liberalną gadaniną przy codziennych praktykach „narodowego wychowania” w Izraelu.

MK

http://marucha.wordpress.com/2011/04/06 ... -polakami/

Czy żydzi szykują się do odebrania nam Polski ??
Ostatnio zmieniony 7 kwietnia 2011, 14:48 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Coltrane

Re: Żydzi w Polsce

Post autor: Coltrane » 7 kwietnia 2011, 14:29

Jako uzupełnienie do powyższego :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4[/youtube]

Namawiam absolutnie wszystkich do obejrzenia filmu dokumentalnego Yoava Shamira na temat antysemityzmu pt. “Defamation” (Zniesławienie).

Film ten jest zdumiewającym obnażeniem chorobliwej sytuacji, w jaką uwikłana jest współczesna świecka tożsamość Żydów. Analizuje i ośmiesza aktualny sposób pojmowania antysemityzmu oraz grupy nacisku, zaangażowane w rozsiewanie tego strachu. Pokazuje również tych żydowskich uczestników etnicznej kampanii, którzy z jakiegoś powodu upierają się przy budowaniu żydowskiej tożsamości wokół iluzorycznej idei bycia prześladowanymi, zniesławianymi bądź nienawidzonymi z powodów „rasowych”.

Yoav Shamir, autor tego filmu, będąc Izraelczykiem, zdołał przeniknąć do ADL (Anti-Defamation League – Liga Przeciwko Zniesławianiu) Abe Foxmana. Udało mu się nawet dołączyć do „międzynarodowej misji” Foxmana. Shamir podążył również za wycieczką izraelskiej szkoły średniej do Oświęcimia. Przedstawia nam intymny materiał filmowy, pokazujący izraelską młodzież poddawaną indoktrynacji – prowadzącej do zbiorowego strachu i całkowitej neurozy – tuż przed ich wstąpieniem do IDF (Izrael Defence Forces – Siły Obronne Izraela).

Ogólny obraz, z którym pozostawia nas film, jest co najmniej groteskowy. Film szczegółowo opisuje agresywne, wulgarne, zorganizowane podsycanie strachu u Izraelczyków i syjonistycznych Żydów. „Jesteśmy wychowywani tak, aby wierzyć, że jesteśmy nienawidzeni” – mówi uczennica izraelskiej szkoły średniej w drodze do obozu koncentracyjnego. ”W ADL wreszcie możemy być Żydami” – mówi starsza amerykańska Żydówka.

Shamir daje nam możliwość zobaczenia, jak źle zachowują się młodzi Izraelczycy w Polsce. Zobaczycie ich pogardę wobec miejscowej ludności i brak szacunku dla Polaków i polskich instytucji. Możecie też zobaczyć Izraelczyków przypisujących innym swoją własną nienawiść. Z jakiegoś powodu są przekonani, że wszyscy są tak samo bezlitośni, jak oni sami. Izraelskie dzieciaki są przesiąknięte strachem, a mimo to dobrze się bawią. Możecie obejrzeć jak urządzają sobie imprezę, tańcząc w autobusie w drodze do Oświęcimia. Możecie zobaczyć, jak przegryzają chipsy podczas oglądania w telewizji wycieńczonego więźnia obozu koncentracyjnego pijącego swoją rozwodnioną zupę.

więcej na : http://pracownia4.wordpress.com/2010/03 ... a-atzmona/

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 7 kwietnia 2011, 14:39

Pełna wersja filmu "Defamation" ("Zniesławienie") : http://wideeyecinema.com/?p=7208

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 8 kwietnia 2011, 09:38

Wyznanie polskiego antysemity

Nie tęsknię za Tobą, Żydzie.
Posted by Marucha w dniu 2011-04-07 (czwartek)

Wtedy gdy byłem dzieckiem i nastolatkiem, obserwowałem co dzieje się w moim kraju i z moim krajem. Nie rozumialem jeszcze wtedy mechanizmow tego co się działo, demoralizujacego, negatywnego wplywu jaki Ty, Żydzie, miałeś na mój kraj,na mentalność i zachowanie jego mieszkańców.
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=7106
Nie wiedziałem wtedy jeszcze, że to Ty, Żydzie, wymordowałeś tych najlepszych synów i córki narodu polskiego, których nie zdążyli wymordować hitlerowcy.
Nie wiedziałem wtedy jeszcze, że to Ty, Żydzie, pod polskim nazwiskiem prowadziłeś na każdym polu – kulturalnym, ekonomicznym, społecznym – politykę antypolska.
Prawdę mówiąc nie wiedziałem nawet, że istniejesz wśród nas, przekonywany od dziecka, że wszyscy Żydzi zostali zagazowani lub zamordowani w inny sposób w czasie okupacji.
Dopiero po latach, patrząc wstecz, zdałem sobie sprawe z tego, że wielu moich kolegów i koleżanek, która wyraźnie unikała mnie i moich kumpli, to byli ci – mityczni wtedy -Zydzi.
Cześć z nich nosiła polskie nazwiska takie. jak „ Sławomir Patocki”.
Dlaczego pamiętam własnie jego, pomimo że chodziłem z nim do szkoły podstawowej ponad pół wieku temu? Pamiętam jego – niezrozumiałą wtedy z dziecięcego punktu widzenia – arogancję i wrogość w stosunku do reszty kolegów. Tolerował tylko czterech, którzy (zrozumialem to po wielu latach) byli również Żydami.
Po latach zdałem sobie sprawę z tego, że nie mogę, nie potrafię żyć w atmosferze, jaka istniała w państwie, które stworzyłeś dla nas, Polaków, a które nazwałeś w przypływie fantazji ”Polska Rzeczpospolita Ludowa”.
Po następnych kliku latach, mając dostęp do niecenzurowanych informacji o historii mojego kraju, zrozumiałem jeszcze więcej.
Podobnie, jak wielu Polaków, przywitałem z radością upadek tzw. komuny. To, że był to kolejny mit wyprodukowany przez ciebie, Żydzie, na mój, polski użytek, zrozumiałem po następnych kilkunastu latach. Zrozumiałem również sporo mechanizmów propagandowych, jakimi się na co dzień posługujesz po to, aby twój, Żydzie, monopol na manipulowanie ludzkim życiem, nie został w jakikolwiek sposób zagrożony.
Zrozumiałem, że „holokaust”, którym karmiono mnie od przedszkola, to nie historia, a fikcja mająca na celu zabezpieczyć monopol, o którym napisałem powyżej, przed jakąkolwiek krytyką, bo to mogło by go osłabić.
Nie tęsknie za tobą, Żydzie, bo – biorąc pod uwagę twoją odwieczną tradycję i mentalność, twój brak tolerancji dla wszystkiego, co inne, twoją przerażającą, bo ciągnącą się przez stulecia mściwość – jesteś wszystkim tym, czego w moim kraju nie chciałbym widzieć i spotykać.
Dlatego dzisiaj, 5 marca 2010 roku, jestem w Australii a nie w Polsce, gdzie należę i gdzie powinienem być.
Mam 56 lat. Być może uda mi się dożyć chwili, gdy Polska będzie naprawdę wolna, a rząd będzie składał się z Polaków, a nie Żydów z polskimi nazwiskami, krewnych lub spadkobierców tych samych Żydów, którzy ten kraj niszczyli i rabowali na rozkaz swoich współplemieńców, którzy okupowali sąsiednią i silniejszą od nas Rosję.
Od momentu, gdy 25 lat temu zrozumiałem, kim jesteś, Żydzie, postanowiłem że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby twój trujący wpływ na innych przynajmniej osłabić, wierząc, że wyrosną w tym czasie nowe pokolenia, wolne od twojego jadu i które będą go w stanie obalić.
Pomagasz mi bardzo, Żydzie, tym że nie liczysz się z nikim i z niczym; że twoja mordercza natura wtedy, gdy może dojść do głosu tak, jak to ma miejsce w Palestynie, jest najlepszym przykładem, czego musimy się obawiać w kontakatach z tobą.
Nie wierzę w to, że Polacy tęsknią za tobą, Żydzie. To twoja kolejna kuglarska sztuczka, która ma za cel taką tęsknotę w nich wmówić. Zrobię, co w mojej mocy, aby ten kolejny szwindel spalił na panewce.

Jerzy Ulicki-Rek 5.03.2010

http://marucha.wordpress.com/2011/04/07 ... ba-zydzie/

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 9 kwietnia 2011, 23:36

Jadą żydzi "wagonami" jadą tysiącami, do antysemickiej Polski
Wspomnienia Rudolfa Hoessa i bajkopisarstwo żydowskie na temat Auschwitz.

[center]Obrazek [/center]
Kto jest oszustem? Komendant obozu Oswięcimskiego Rudolf Hoess, czy żydzi?! Czy dzisiaj siedzą oszusci żydowscy w więzieniach, czy naukowcy ujawniający tych oszustów?!

Temat rzeka. Nie wiadomo od czego zacząć, aby w kilku zdaniach zainteresować państwa tymi tematami.
Jak czytamy na Onet.pl żydzi masowo załatwiają paszporty i obywatlelstwo Polskie. Tyle szumu narobili w świecie na temat "antysemityzmu" Polaków, tyle szkalowania dobrego imienia Polski i Polaków, tyle oszustw w filmach, prasie, ksiązkach na temat Polski i Polaków.
Prosze sobie wyobrazić, że obecnie ci oszuści pchają sie do Polski. Co za piekna kultura żydowska. Jaki wielki "szacunek" do świata, do Polaków, do siebie samych. Czysta kultura pustynna pastuchów kóz.
Najciekawsze jest w tym wszystkim, że Polacy z tzw dawnego Związku Radzieckiego nie mogą dostać "paszportów" Polskich. Jakieś durne karty Polaka agentura dla nich wymyśliła.
Proszę sobie wyobrazić ile tysięcy żydów, morderców setek tysięcy Polaków wyjechało z Polski za granice i do Izraela po wojnie. Dzisiaj ci oprawcy ich dzieci i wnuki wracają do Polski jako Polacy. Jeszcze zapewne jako Polacy poszkodowani przez "nazistów", sovietów i Polaków.
Bajkopisarz żydowski by napisał "jadą żydzi do Polski znów wagonami, milionami". Jadą ci wymordowani, zagazowani w obozach, a szczególnie w Auschwitz i Birkenau.
Bo jak wiemy, że nic nie wiemy. Najpierw ich wymordowano sześc milionów w Auschwitz, potem co kilka lat ta wielkośc malała do pięciu, czterech, trzech, miliona żydów zamordowanych.
Chyba nikt sie nie zdziwi, jak za kilka lat przeczyta, że w Auschwitz żydów nie było wcale.
Tak się składa, że mam ksiązkę "Wspomnienia Rudolfa Hoessa, komendanta obozu Oswiecimskiego" wydanie drugie z 1960 roku przez Główną Komisję Badania Zbrodni Hitlerowskich w Polsce, aż nie chcę dociekać kto był szefem tej instytucji. Wystarczy, że opracowanie, wstęp i przypisy pochodzą od dr.Jan Shen.
Ile jest bajek w tej książce to wiedzą bajkopisarze żydowscy, czytelnicy tej książki, naukowcy, historycy itd. Ja jako czytelnik tej bajkoksiązki wiem o tym już dawno, ale nie chciałem pisać.
Wynika z tego, że komendant obozu nie wie ile ludzi zamordował, bo dzisiaj żydzi wiedzą lepiej od niego.
Niemiecki oprawca podaje więcej wymordowanych, a żydzi dzisiaj sie z nim kłócą, że mniej. To tylko jedna z ciekawostek. Jeśli ktoś jest zainteresowany powinien sam przeczytac ta książkę która można kupić w antykwariatach za grosze. Warto mieć taki "dokument".
Skłonił mnie do napisania tych kilku słów, artykuł na ten temat - wiadomosci.onet.pl

Oraz drugi artykuł na stop syjonizmowi na temat Hoessa - Jak Brytyjczycy zdobywali zeznania Rudolfa Hoessa - stopsyjonizmowi.wordpress.com

Tutaj link znaleziony przez kolege Adama 39 ze zdjeciami o tych którzy już tutaj są - www.polskawalczaca.com

Pozdrawiam
Zenon Jaszczuk

--------------------------------------------------------------------------------
Bajki i nie bajki żydowskie.

http://jazon.polacy.eu.org/933/jada-zyd ... ej-polski/

Tadeusz

Post autor: Tadeusz » 13 kwietnia 2011, 15:36

Kolejny antypolonizm.

maczeta1

Post autor: maczeta1 » 13 kwietnia 2011, 16:10

Szkoda mi tych żydów nie maja życia w polsce przez takich ludzi. Tylko nie rozumiem dlaczego w ich mniemaniu my mamy płacić reparacje wojenne za niemców.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 13 maja 2011, 09:12

maczeta1 pisze:Szkoda mi tych żydów nie maja życia w polsce przez takich ludzi.
https://wirtualnapolonia.com/2011/05/12 ... o-gniazda/
http://forum.ojczyzna.pl/read.php?f=3&i=5011&t=5011

Tu fragment jednego wpisu z powyższego forum :

Wypowiedź pewnego Żyda skierowana szczególnie do elektoratu UW i PO….

Biała gęś, którą Polaczki nazywają „orłem”, zostanie zarżnięta, a wasza flaga wdeptana w gnój.

Kiedyś szydziliście, że niby nasze żydowskie wojsko musiała polska policja chronić przed warszawskimi ulicznikami. Dziś jeden nasz oddział rozchrzaniłby cała waszą zasraną armię, która „dziwnym zrządzeniem losu” robi sie coraz mniejsza i coraz słabsza. Zupełnie jak w XVIII wieku.

Ale wy i tak nie dostrzeżecie podobieństw sytuacji, ani w ogóle nie wiecie, co sie stało w XVIII wieku – bo opanowane przez nas polskie szkolnictwo kształci wam połgłówków i półanalfabetów, którzy nie znają własnej historii i którymi łatwiej rządzić, niż stadem baranów. Co tam baranów: barany przy was to tytany inteligencji i rozumu. Barany wiedzą, ze ktoś musi ich chronić. Wam kazano wierzyć, ze obronią was Niemcy. Powiedzieć o was, ze wam nasrano w mózgi – to obelga dla gówna.

Śmiać sie nam chce, gdy widzimy, jak wasz polski, podobno „dumny i honorowy naród” coraz bardziej przypomina gówno rzadkie: wiecznie upokarzane, wciąż za coś przepraszające, wstydzące sie swej historii i swej kultury. Niedługo nadejdzie czas, aby wywieźć to gówno do szamba, gdzie jego miejsce. Zaś na waszych ziemiach zapanuje bez reszty naród wybrany, któremu się one bezsprzecznie należą.

Już rządzimy wami, jak chcemy. Nasz prezydent, nasz marszałek sejmu, nasi ministrowie, nasi „negocjatorzy” działają jawnie na waszą szkodę – a wy nie tylko, że tego nie widzicie, to jeszcze stajecie w ich obronie, gdy ktoś wam na to zwraca uwagę.

Nasz marszałek nie pozwala waszym posłom dojść do głosu, albo nakazuje ochroniarzom ich pobić, w dupie mając wasze zasrane wyobrażenia o „immunitecie” – a wy bronicie… marszałka! Zaś tych posłów, co jeszcze ujmują sie za waszymi interesami, nazywacie „warchołami”. I jak my mamy szanować taki zasrany naród, co to nawet nie wie, gdzie ma interes?

Nasz prezydent szkaluje was przed całym światem, przepraszając za nie wasze przewinienia – a wy okazujecie mu zaufanie w 80%. Tego by nawet największy rabin nie wymyślił. Do tego trzeba bezmiernej durnoty polskich gojów.

Nasza prasa, powstała za pieniądze ukradzione całej opozycji, urabia wam mózgownice tak, jak sami tego chcemy. Nasza telewizja i radio sączą wam w mózgi to, co my zaplanujemy. A Radio Maryja, przyjdzie czas, zamknie się. Już o to zadbają nasi ludzie w Episkopacie. Rydzyka odda sie do Trybunału Haskiego.

Bo w waszym Kościele też mamy swoich ludzi. Tych, co stale pisują do naszej koszernej gazety, co występują w Radio Zet, co ich pokazuje nasza Tel-Awizja, co „walczą z antysemityzmem”.

Nasz prezes Instytutu Pamięci Narodowej już dawno przerobił go na Instytut Szkalowania Narodu Polskiego, a półki wszystkich księgarń na całym świecie zawalają książki, które robią z was megamorderców narodu żydowskiego, twórców obozów koncentracyjnych i zoologicznych antysemitów. O Niemcach już nikt nie mówi. Polacy byli gorsi.

O waszym zasranym Powstaniu Warszawskim nie wie nikt. O naszym Powstaniu w Getto wie cały świat. Bo 200 tysięcy głupich gojów liczy się mniej, niż 2000 ludzi z narodu wybranego. A „polski” rząd was nie będzie bronił, bo to sami nasi ludzie. Może, co najwyżej, podczas żydowskich modłów klątwę na was rzucić – jak to zrobił Stoltzman.

Jeśli chodzi o pieniądze, to wyruchaliśmy was lepiej, niż sami żeśmy przypuszczali.

Najpierw – po tzw. „przewrocie” – okradliśmy was z waszych oszczędności, nazywając to „rewaloryzacją” – a potem rozdaliśmy wasz majątek narodowy za półdarmo obcym. Bo wolimy, żeby wpadł on w czyjekolwiek ręce, niż w wasze. Nienawidzimy bowiem was bardziej, niż Niemców. Niemcy to poważny naród, dbający o własne interesy – a nie takie rzewne pizdulce, jak rozmamłane Polaczki. My pizdulców nie lubimy. Nam imponuje siła i zdecydowanie, a nie wasza zafajdana „tolerancja”… My byśmy was nauczyli „tolerancji”, gdybyście spróbowali się tak panoszyć w Izraelu, jak my w Polsce.

Nie macie pieniędzy, nie macie fabryk, niedługo nie będziecie mieć ziemi, a potem przyjdzie czas na odbieranie wam domów: dopieprzymy wam takie podatki od nieruchomości, ze sami będziecie je nam za darmo oddawać. A nasza prasa, piórami redaktorów o bardzo pięknych, polskich nazwiskach,
będzie pisać, ze tak właśnie jest dla Polaków najlepiej. Że jedyną drogą do kapitalizmu jest wyzbycie sie kapitału.

Tych spośród was, którzy jeszcze samodzielnie myślą, nazywacie antysemitami. Bośmy w was wmówili, że „antysemityzm” jest zbrodnią gorszą niż gwałt, morderstwo, rabunek i bluźnierstwo. I teraz ze strachu o posądzenie o „antysemityzm” gotowiście nam lizać odbytnice, obciągać druta i oddawać wasze żony i córki do naszych burdeli. Za dopłatą.

Co tu dużo gadać?
Sramy wam prosto w talerze, z których jecie obiad – a wy to przełykacie bez zmrużenia oka i jeszcze jeden przez drugiego wykrzykujecie, jakie to smaczne i zdrowe. I sami denuncjujecie przed nami tych, którzy się na takie potrawy krzywią.
Możemy gwałcić i skurwiać wasze kobiety, możemy szczać na nie, upokarzać, a wy będziecie odwracali wzrok ze strachu.
My juz was nawet nie nienawidzimy. My wami pogardzamy, jak śmierdzącym gównem.

Baron dr Srul Radziwiłł
Antyfaszysta, pederasta, filosemita, filantrop
Ostatnio zmieniony 26 września 2016, 09:26 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

Cayman

Post autor: Cayman » 14 maja 2011, 06:58

ostatni post jest kwintesencja tego tematu...znam kilku żydków którzy chcieli współpracować ze mną w branży ,ale moim atutem jest zdrowy rozsądek w interesach ,więc odmówiłem,chociaż oferta była nęcąca,,,co z tego jak firma wieksza niż moja podpisała ten tontrakt i zbankrutowała,nie dotrzymując umowy i płacąc niebagatelne odsetki za każdy dzień zwłoki...to postepowanie cechuje tylko żydostwo,,,powtarzam tylko żyd jest do takich posunięć zdolny,człowiek zawsze umie sie dogadać z człowiekiem ,człowiek z żydem-nigdy..dlatego i z wielu innych powodów nie cierpię zydostwa o czym już na wszystkich portalach zamieszczam wzmiankę.. ;-)

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 14 maja 2011, 07:49

Kiedyś, w pobudce, zamieściłem powiedzonko: żyd i uczciwość, są przeciwnościami!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 14 maja 2011, 08:58

Cayman pisze:powtarzam tylko żyd jest do takich posunięć zdolny,człowiek zawsze umie sie dogadać z człowiekiem ,człowiek z żydem-nigdy..
Nie ma co się dziwić, skoro nawet Talmud zachęca do tego, aby nie-żydów traktować jako kogoś gorszego. Znana jest wypowiedź premiera Izraela w latach 1975-1982 Menachem Begina (Mieczysława Bieguna), który powiedział takie słowa :

"Nasza rasa to Rasa Panów. My Żydzi jesteśmy bóstwami tej planety. Jesteśmy tak różni od niższych ras, jak oni są od insektów. Faktycznie, w porównaniu do naszej rasy, inne rasy są bestami i zwierzętami, co najwyżej bydłem. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzić niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę żelazną rózgą. Masy będą lizały nasze stopy i służyły nam jako niewolnicy."

Znalazłem coś takiego :

Talmud - Żydzi i Goje

Parasityzm - demoniczna ideologia i demoniczny sposób życia
Kastowość - cecha charakterystyczna parasityzmu (filozofii pasożytnictwa)

Powszechnie wiadomo, że judaizm jest religią monoteistyczną, opartą na nauce Mojżesza, głosząca wiarę w jednego Boga, w nagrodę i karę po śmierci, w przyjście Mesjasza i w posłannictwo Izraela, jako "narodu wybranego". Prawa religijne i społeczne Izraelitów znalazły swoje pisemne odbicie w Piecioksiągu zwanym przez Żydów Tora. Była ona zasadniczym drogowskazem postępowania dla sadyceuszów, uznających jedynie zakon mojżeszowy. Stanowili oni jednak stosunkowo niewielki odłam wśród narodu żydowskiego.

Główną rolę w historii żydowskiej odegrali ich zdecydowani przeciwnicy, a byli nimi faryzeusze. Dla nich podstawą wiary oprócz Tory była głównie Miszna, stanowiąca zbiór żydowskich praw opartych na ustnych przekazach z pokolenia na pokolenie.

Można jedynie przypuszczać, że rabini pozazdrościli chrześcijanom, iż prawie od początku istnienia, dzięki czterem Ewangelistom posiadali Pismo Święte, zawierające nauki Chrystusa. Dlatego w II wieku po narodzeniu Chrystusa, Miszna została usystematyzowana przez Jude ha Nasiego w sześciu częściach i 63 traktatach, co stanowiło podstawowy składnik Talmudu, stanowiącego gwiazdę przewodnią Izraelitów. Był to powstały w okresie od II do V wieku, zbiór żydowskich praw i przepisów religijnych, tradycyjnych obrzędów, dyskusji i komentarzy czasem sprzecznych ze sobą, opracowany przez rabinów. Talmud był spisany w językach: hebrajskim i aramejskim oraz w dwóch różniących się wersjach: palestyńskiej zwanej Talmudem Jerozolimskim oraz babilońskiej zwanej Talmudem Babilońskim. Dla judaizmu Talmud jest normatywnym dokumentem doktrynalnym.

Żydzi czynili wszystko, aby treść Talmudu nie przedostała się do innowierców, gdyż mogłoby to spowodować nasilenie się nastrojów antyżydowskich na świecie i trzeba przyznać, że do pewnego czasu udawało się to, ponieważ sprzyjała temu bariera językowa.

W przeciwieństwie do chrześcijan, którzy chętnie udostępniają wszystkim Pismo Święte, Żydzi zawsze ukrywali treść Talmudu przed gojami, ponieważ u podstaw judaizmu leży głęboko zakorzeniony nacjonalizm opierający się na rasizmie i nietolerancji, dokonujący podziału ludzkości na Żydów oraz gojów...

Jak ktoś jest zainteresowany całym tekstem to podaję link : http://magnokraft.ufonauci.cba.pl/Talmud.html

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 14 maja 2011, 10:27

Kto ty jesteś ? - żyd zawzięty!
Jaki znak twój? - ch.. obcięty!
Gdzie ty mieszkasz? - na Polskiej Ziemi!
Co ty robisz? - rządzę nimi!

Taki to wierszyk krążył, gdy Moczar odebrał im koryto władzy w marcu 1968 roku. Teraz starają się wmówić, że to nie była walka o władzę w PZPR, a zatem w Polsce, lecz dyskryminacja żydów!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 14 maja 2011, 10:36

Jedno jest pewne. To że Polska wygląda dzisiaj tak a nie inaczej, zawdzięczamy tylko i wyłącznie żydom. To oni rozpanoszyli się w Polsce. Dostali przyzwolenie od Kazimierza Wielkiego na osiedlanie się w Polsce, podczas gdy w całej Europie żydów wyganiano. I jak dzisiaj żydzi odwdzięczają się Polsce za to ? Zero podziękowania i wdzięczności. Zamiast tego chcą Polskę zdobyć dla siebie, wpierw wyrzynając wszystkich Polaków, a przynajmniej tych, którzy żydom mówią NIE.

Niestety, wciąż jest wielu Polaków gotowych stanąć w obronie "uciskanych" żydów, nie pozwalając ich skrzywdzić. Podczas gdy żydzi oczerniają i szkalują Polaków wszędzie, gdzie tylko się da. Przykładem niech będzie Gross, który pisze książki-paszkwile na Polaków.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 14 maja 2011, 10:54

Panie Bogdanie, strunę można naciągać do pewnego stopnia, następnie pęka! Mało jest wyjaśnień, dlaczego to w latach "30-tych" tak byli znienawidzeni w Niemczech! Było to wynikiem zawłaszczenia przez nich majątku Niemców, podczas wielkiego kryzysu, teraz tak zawłaszczyli nasz majątek i dalej pokazują swoją pychę i pogardę wobec nas Polaków - do czasu pejsaci, do czasu!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 18 maja 2013, 07:23

Trochę faktów o żydach w Polsce. Tekst z 2011 roku.

4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.

Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.
Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.
Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze „żydokomuny” terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości „pracowników” i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.
Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.

W 1989 przeprowadzono „holocaust” na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj „prywatyzacja” i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.

Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to – też, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w „zydokomunie”, a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.
Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z conajmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). „Gazeta Wyborcza” i „Nie” to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.
Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie są zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.
2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.

Plany Żydów:
- wyniszczyć kraj finansowo;
- pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
- zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało „za chlebem”;
- „oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;
- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
- zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.

To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.

Opracował
Ryszard Nowak

Źródło: http://naparkiecie.pl/

ODPOWIEDZ