KRUCJATA RÓŻAŃCOWA W INTENCJI OJCZYZNY

Polityka, gospodarka, ekonomia...
Cayman

Post autor: Cayman » 9 lipca 2011, 20:59

dziękuję za modlitwę w mojej intencji ,moja krucjata na tym forum przynosi większy efekt niż ta medialna i netowa..pozdrowienia dla wojowników o prawdę...

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 10 lipca 2011, 09:38

Kiedy ktoś w trakcie rozmowy kpi sobie z Jezusa, atakuje mnie lub kogokolwiek, to rozmawiając z tą osobą, modlę się za nią, proszę Pana Boga, by jej nie sądził, nie chcę się poczuć lepszą od niej

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E4I-vNss ... r_embedded[/youtube]

Cayman

Post autor: Cayman » 10 lipca 2011, 10:49

zgłaszam się na ochotnika jak powstanie krucjata przeciw zakłamaniu i obłudzie ,,,no jak walki z nałogami też...

Amid

Post autor: Amid » 10 lipca 2011, 11:27

Cayman pisze:dziękuję za modlitwę w mojej intencji ,moja krucjata na tym forum przynosi większy efekt niż ta medialna i netowa..pozdrowienia dla wojowników o prawdę...
A forum to nie jest efekt medialny i netowy? Tak logicznie pomyśleć. Gdyby to ode mnie tu zależało, to "krucjata" "Caymana" na tym forum by się dawno zakończyła, bo nic merytorycznego i dobrego tu nie wnosi, a wręcz przeciwnie sieje same PLEWY! i dla nie ugruntowanych w wierze (bo i sam w niej nie jest) zasiewa wątpliwości. Ale proszę pamiętać, że bilet powrotny posiadasz, do tego Boga, który założył Kościół katolicki i przyjdzie kiedyś zdać sprawozdanie z tych wszystkich słów. Kiedyś nawet tu taki temacik zaczęłam:

Grzechy języka
http://forum.dlapolski.pl/viewtopic.php?t=1232

Cayman

Post autor: Cayman » 10 lipca 2011, 12:58

pani amid powiem wprost bo z tego słynę że mówię prawdę a nie to co ktoś chce usłyszeć...wiec Bóg to Biblia dla mnie ,dla ciebie kościół i tu jest pewna różnica ze kościół na zawsze szedł i nie idzie w tej samej lidze co Bóg...nauczając mnie etyki sama zaczerpnij wiedzy co zrobił leon 12 albo 13 dokładnie nie pamiętam i grzegorz 9..ale powiem ci ogłosił na soborze Biblię jako pismo zakazane...więc póki ludzie nie umieli czytać i pisać Biblia nie była problemem dla kościoła ,teraz interpretuje ją na swój uzytek...dowodów dostarczyłem we wcześniejszych postach i wielu tematach.oraz forach...

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 10 lipca 2011, 14:38

Hania śpiewa utwór pt. "Którędy do Ciebie"

Słowa: Ks. Jan Twardowski

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WGwI8Cuz ... re=related[/youtube]

Cayman

Post autor: Cayman » 10 lipca 2011, 16:47

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QmIv8jfV ... re=related[/youtube]
jesteś niczym ptak ze złamanym skrzydłem...chcesz ale nie możesz..

Amid

Post autor: Amid » 10 lipca 2011, 20:00

Cayman pisze:pani amid powiem wprost bo z tego słynę że mówię prawdę a nie to co ktoś chce usłyszeć...
Nie wiem z czego jeszcze, oprócz tych bzdetów i wprost głupot, niedoinformowany i nie douczony użytkownik "Cayman" słynie.
Cayman pisze:... wiec Bóg to Biblia dla mnie ,
No to faktycznie :roll: :-? gdzie tak uczą? różne herezje i głupoty zdarzało mi się czytać, ale takie coś, to czytam po raz pierwszy. Nawet protestanci mi tak nie powiedzieli, a ty jak jesteś z jakiej sekty protestanckiej, to jesteś nie douczony, bo za katolika to cię nie uważam w ogóle!!!!!!!
Biblia, inaczej Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu, stanowi zbiór ksiąg religijnych judaizmu i chrześcijaństwa. Biblia to zbiór ksiąg natchnionych przez Boga, a nie Bóg!
Cayman pisze:... dla ciebie kościół i tu jest pewna różnica
A kto ustanowił Kościół?
Cayman pisze:... ze kościół na zawsze szedł i nie idzie w tej samej lidze co Bóg...nauczając mnie etyki sama zaczerpnij wiedzy co zrobił
Co ty wiesz o Kościele, proszę odpowiedzieć na powyższe pytanie.
Cayman pisze: ... leon 12 albo 13 dokładnie nie pamiętam i grzegorz 9
Chwila, a kto to jest : "leon 12 albo 13 dokładnie nie pamiętam i grzegorz 9..."??? To koledzy twoi z podwórka?
Cayman pisze:..ale powiem ci ogłosił na soborze Biblię jako pismo zakazane
Na jakim to Soborze tak ogłoszono?
Cayman pisze:...więc póki ludzie nie umieli czytać i pisać Biblia nie była problemem dla kościoła ,
Biblia nigdy nie była żadnym problemem dla Kościoła, bo w tej Biblii to nawet pisze tak:

„To przede wszystkim miejcie na uwadze, że żadne proroctwo Pisma nie jest dla prywatnego wyjaśnienia” (2 P 1, 20).

Czyli? - Ostateczną wiarygodną interpretację tekstów Pisma św. daje tylko Magisterium Kościoła. Istnieje więc podwójne źródło dostępu do Objawienia, a składają się na nie Pismo św. i Magisterium Kościoła.
Cayman pisze: ... teraz interpretuje ją na swój uzytek...
Na swój użytek i każdy sobie to interpretują Biblię sekty protestanckie. Wiara Kościoła katolickiego, to nie "Sola Scriptura"

Wiara Kościoła Katolickiego

Obrazek
Cayman pisze:... dowodów dostarczyłem we wcześniejszych postach i wielu tematach.oraz forach...
Twoje dowody to psu na budę! napisałam w jednym wątku, że za każde słowo zdasz rachunek przed Bogiem i za rozsiewanie plew, mącenie ludziom w umysłach i wprowadzanie w błąd - tym bardziej będzie nieproporcjonalnie większa odpowiedzialność. Oj! IGNORANCIE! Dobrze by było zacząć czytać i modlić się, prosić Niepokalaną o pomoc.

Ignorancja jest szkodliwa dla ignoranta. Ale, ignorancja, propagowana dla innych, jest szkodliwa dla szerszego otoczenia.

Za katechizm się weź! po prostu za podstawy, bez względu na to ile masz lat.

Cayman

Post autor: Cayman » 10 lipca 2011, 20:12

katechizm pisany przez purpuratów i klechów mi jest potrzebny jak psu buda...nie czytasz uważnie tego co piszę ale to nie dziwota z podstawowym wykształceniem,więc wyjaśnię ci żyję tak jak naucza BIBLIA,to co na swoje kopyto zmanipulował kościół jest dla wypranych z logicznego myślenia...a jak mi powiesz ze Jezus nie miał braci to już wiem z kim mam do ,,uczynku'' przed odpowiedzią poczytaj sobie
Ew. Mat. 13:55-56. taka mała podpowiedz...bo to co mówi kościół jest sprzeczne z Biblią...

Amid

Post autor: Amid » 10 lipca 2011, 20:19

Cayman pisze:katechizm pisany przez purpuratów i klechów mi jest potrzebny jak psu buda...nie czytasz uważnie tego co piszę ale to nie dziwota z podstawowym wykształceniem,więc wyjaśnię ci żyję tak jak naucza BIBLIA,to co na swoje kopyto zmanipulował kościół jest dla wypranych z logicznego myślenia...a jak mi powiesz ze Jezus nie miał braci to już wiem z kim mam do ,,uczynku'' przed odpowiedzią poczytaj sobie
Ew. Mat. 13:55-56. taka mała podpowiedz...bo to co mówi kościół jest sprzeczne z Biblią...
Wypraszam sobie odzywki ad-personam i ubliżanie, ignorancie z "wyższym wykształceniem" chcesz mieć kłopoty? - możesz je mieć i raczej proszę odpowiedzieć na konkretnie postawione pytania, bo na tym polega rozmowa na forum.

Cayman

Post autor: Cayman » 10 lipca 2011, 20:25

bo widzisz wy na brak argumentów używacie epitetów...typu bzdety pierdoły i ignorant...więc ci mówię prosto w oczy-wiedza Biblijna jest ci potrzebna aby ze mną stawać w szranki,nie chwalac się czytałem ją po polsku i angielsku,wiec zważ z kim tańczysz i odpowiedz wpierw na moje pytanie ..paniusiu ....

Amid

Post autor: Amid » 10 lipca 2011, 20:46

Cayman pisze:bo widzisz wy na brak argumentów używacie epitetów...typu bzdety pierdoły i ignorant...więc ci mówię prosto w oczy-wiedza Biblijna jest ci potrzebna aby ze mną stawać w szranki,nie chwalac się czytałem ją po polsku i angielsku,wiec zważ z kim tańczysz i odpowiedz wpierw na moje pytanie ..paniusiu ....
PYCHA SZATAŃSKA!!!!! z drugiej strony komputera czuć! Proszę odpowiedzieć na postawione pytania! tylko chociaż na te powyżej postawione. Będzie mi tu ignorant wiedzę biblijną zalecał jak sam ŻADNEJ!!!!!!! nie posiada. Troll!

Cayman

Post autor: Cayman » 10 lipca 2011, 20:54

na krucjatach tych historycznym mam zęby zdarde...tak się mówię a trollem możesz mnie nazywać bo jestem ponad tym...chcesz mnie sprowokowac ale ci się nie uda bo ja wiem i znam granice czego poznanie tobie zyczę..na kilka dni odpocznę od ciemnoty i pozdrawiam ..

Amid

Post autor: Amid » 10 lipca 2011, 21:18

Cayman pisze:na krucjatach tych historycznym mam zęby zdarde...tak się mówię a trollem możesz mnie nazywać bo jestem ponad tym...chcesz mnie sprowokowac ale ci się nie uda bo ja wiem i znam granice czego poznanie tobie zyczę..na kilka dni odpocznę od ciemnoty i pozdrawiam ..
No "jaśnie oświecony", proszę odpowiedzieć na wyżej postawione proste pytania, wypływające z Biblii.

Cayman

Post autor: Cayman » 10 lipca 2011, 22:48

chesz odpowiedzi... kto ustanowił kościół-to ją masz
twierdzenie ze to Bóg stworzył kościół jest kłamstwem.. sam Pan powiedział królestwo moje nie jest z tego świata...to twór a raczej wynik walki o władzę i pieniądze..o czym wspomianł apostoł paweł...poszukam tych słów bo nie chcę czegoś przekręcić...

-„Ja wiem, że po moim odejściu wejdą między was wilki drapieżne, nie oszczędzając trzody, nawet spomiędzy was samych powstaną mężowie, mówiący rzeczy przewrotne, aby uczniów pociągnąć za sobą” ..więc takie twoje twierdzenie ze odpowiem za swoje i cos tam o szatanie jest wyrazem pychy..i ona to zgubi kościół i jego owieczki...na dowód poczytaj sobie o historii izraela..upadł izrael i upadnie kościół pycha zgibi tę trzodę....chcesz być lepsz\a ode mnie ale nigdy nie bedziesz...jesteś większym ignorantem niż jak bo nie widzisz swoich błędów a drogę swoją uważasz za jedyną ,inni co idą w tym samym kierunku ale inna drogą są dla ciebie trollami...wiesz żal mi ciebie ...

ODPOWIEDZ