Marsz Niepodległości - ostatnie ostrzeżenie

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Endek
Posty: 2948
Rejestracja: 24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja: Nieporęcki Las

Post autor: Endek » 9 grudnia 2012, 12:47

Ruch Narodowy pisze:Jak zasiadają razem do wigilii? No ja się pytam. Jak?
Chanuka to nie wigilia
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 9 grudnia 2012, 14:11

Panowie Narodowcy.

Czegoś tutaj nie rozumiem. Skoro PiS to agentura żydów, skoro Kaczyńscy to judaizatorzy, jak wyraził się Endek, to dlaczego nie mieli i mają oni parasola ochronnego ? :?: Żydzi powinni kogoś takiego chronić, a nie pozwalać na to, aby z nich się wyśmiewano, a w końcu aby ich zamordowano. Cóż to za judaizatorzy, skoro wszyscy z nich się śmieją. Wszystkie gazety, brukowce nie brukowce, wszyscy wyśmiewali Kaczyńskich. Proszę przejrzeć te wszystkie gazety gdy L.Kaczyński był prezydentem. Proszę zobaczyć ile tam było chamskich i obrzydliwych ataków na Kaczyńskich. Wszyscy z nich się wyśmiewali. Nawet Tusk, Komorowski, Sikorski, Niesiołowski, Palikot i inni. Ten ostatni nawoływał do zamordowania ich, mówił np."wypatroszyć kaczki".

No powiedzcie mi, jak to możliwe że ci agenci żydów byli tak wyśmiewani, że nienawidziła ich cała Polska. Jak to możliwe ?

Nawet nie interesuje ich wyjaśnienie przyczyn katastrofy. Przecież tam zginęła agentura żydowska ! Większość lecących tym samolotem, to byli PiS-owcy. Dlaczego żydzi pozwolili na to, aby ich po prostu zamordowano ?

Potraficie nam to wytłumaczyć ?
Ruch Narodowy pisze:Jak zasiadają razem do wigilii? No ja się pytam. Jak?
Jeden w rodzinie zostaje księdzem, a drugi zapisuje się do partii. Mam np. znajomego, który w ogóle do kościoła nie chodzi. A jego rodzony brat jest księdzem.

Tak to jest w rodzinie.

Awatar użytkownika
Endek
Posty: 2948
Rejestracja: 24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja: Nieporęcki Las

Post autor: Endek » 9 grudnia 2012, 15:34

Coltrane pisze:Panowie Narodowcy.

Czegoś tutaj nie rozumiem. Skoro PiS to agentura żydów, skoro Kaczyńscy to judaizatorzy, jak wyraził się Endek, to dlaczego nie mieli i mają oni parasola ochronnego ?
Bo mają jak na razie lepszą konkurencję w innych partiach.Żydzi dobrze wiedzą, że nie bylo zamachu w Smoleńsku, dlatego nie bedą oficjalnie się wypowiadac. Robią to nieoficjalnie przez uslużnych idiotow oraz ich wtyczek, aby dla wlasnego interesu poróżnić dwa slowiańskie narody.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 9 grudnia 2012, 17:48

Endek pisze:Bo mają jak na razie lepszą konkurencję w innych partiach.Żydzi dobrze wiedzą, że nie bylo zamachu w Smoleńsku, dlatego nie bedą oficjalnie się wypowiadac. Robią to nieoficjalnie przez uslużnych idiotow oraz ich wtyczek, aby dla wlasnego interesu poróżnić dwa slowiańskie narody.
Brednie. Samolot ot tak sobie ulec katastrofie. Zadziałały tu jakieś czynniki zewnętrzne, które spowodowały że samolot uległ "katastrofie". Tylko idiota twierdzi, że nie było zamachu. Albo ktoś kto służy mafii, która do tego zamachu doprowadziła.

Syriusz
Posty: 4297
Rejestracja: 3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 9 grudnia 2012, 21:05

Budujemy nowy PRON.

To znaczy ja nie, i proszę nie wierzyć, kiedy ktoś mnie do tej krzątaniny zapisuje pod błahym pretekstem, że przyjąłem swojego czasu zaproszenie na spotkanie, które miało mieć charakter ściśle prywatny i apolityczny. Ja tę krzątaninę tylko obserwuję, z dużą dozą politowania.

Po prezydenckim marszu (nawiasem mówiąc, genialnie podsumował 11 listopada Wiktor Świetlik: kilkadziesiąt tysięcy rozwydrzonych wyrostków nie zdołało zakłócić triumfalnego przemarszu kilkudziesięciu polityków obserwowanych przez kilka tysięcy gapiów i ochranianych przez kilkanaście tysięcy policjantów) Janina Paradowska odnotowała, że złożenie przez Bronisława Komorowskiego kwiatów pod pomnikiem Dmowskiego w asyście Romana Giertycha i Aleksandra Halla „należy uznać za znaczący fakt polityczny”. Kto ją zna, wie, że takie słowa spod jej pióra należy czytać dosłownie: nie że to był znaczący fakt, ale właśnie że należy go za taki uznawać. Kilka dni później dawno nieobecny Adam Michnik zaskoczył swoich wyznawców odkryciem, że są też dobrzy endecy, i dobra część endeckiej tradycji, ta, która pomaszerowała z Komorowskim.

Mniej więcej w tym samym czasie zaczęli pojawiać się w różnych miejscach ludzie, których od dawna nie było. Najbardziej spektakularny przykład to objęcie szefostwa „odzyskanego” tygodnika „Uważam Rze” przez Jana Pińskiego. Piński, za czasów Piotra Farfała szef „Wiadomości” TVP, ostatnie lata miał bardzo trudne, na bezrobociu, gnębiony procesami. Jedyną osobą, która mu pomogła, był wspomniany już Giertych. Z kolei faktycznym szefem „Rzeczpospolitej” został dziennikarz, uznawany – wprawdzie tylko wedle plotek, ale uporczywych – za bliskiego ministrowi Sikorskiemu, którego przyjaźń z Giertychem jest wśród polityków uważana za oczywistą. To, że Giertych, do niedawna „faszysta”, odzyskał też dobrą prasę w innych salonowych przekaziorach, zauważył chyba każdy.

Jak widać, otwiera się koniunktura na „endecję”. Ale nie taką, której ja oddaję swoje serce, tę od Zet i Żołnierzy Wyklętych, tylko taką „rozsądną”, od Bolesława Piaseckiego i Jana Dobraczyńskiego. Zastępującą tradycję Dmowskiego tradycją Wielopolskiego juniora. Kto się ma ochotę załapać − jest szansa. Osobiście odradzam. Nie ze względu na przyzwoitość, bo w tej sprawie nikt rad nie potrzebuje, ale po prostu nie widzę przed tym nowym PRON żadnych szans. Jest w stanie porwać Polaków dokładnie w takim samym stopniu jak tamten z czasów Jaruzelskiego.

Owszem, tradycja narodowa odżywa. Ale wśród młodych, którzy sięgają po nią dlatego, że nie chcą żyć w kłamstwie. Dla nich oferta „budowania nowej siły pomiędzy PiS a PO” drogą gabinetowych kombinacji, wkręcania się i „podłączania”, jest tylko ofertą, jak to pewnie z właściwą młodości dosadnością określą, skurwienia się. Gdyby mieli ochotę to zrobić, poszliby do młodzieżówki PO wprost, a nie opłotkami. I tak jak tradycji narodowo-radykalnej lat 30. nie uważam za swoją, tak w tej sprawie doskonale się z wszechpolakami i narodowo-radykalnymi zgadzam.
Autor: Rafał A. Ziemkiewicz
Żródło: Gazeta Polska

oxygen
Posty: 215
Rejestracja: 12 czerwca 2009, 15:16
Lokalizacja: europa

Post autor: oxygen » 9 grudnia 2012, 22:44

Coltrane pisze:Panowie Narodowcy.

Czegoś tutaj nie rozumiem. Skoro PiS to agentura żydów, skoro Kaczyńscy to judaizatorzy, jak wyraził się Endek, to dlaczego nie mieli i mają oni parasola ochronnego ? :?: Żydzi powinni kogoś takiego chronić, a nie pozwalać na to, aby z nich się wyśmiewano, a w końcu aby ich zamordowano.
Icek Rabin również nie miał parasola, w dodatku zginął jako pierwsza osoba w państwie. A Arielek Szaron zapadł na dziwną śpiączkę. Nikt nie wie gdzie w tej chwili się znajduje i czy rzeczywiście żyje. Tak to już jest wśród unych. Zakatrupią swojego, jak im nie pasuje do klocków. Ale przeciez Ty ich nie podejrzewasz, jeno ciągle myślisz o dymiącym naganie Putina :-/
Jeden w rodzinie zostaje księdzem, a drugi zapisuje się do partii. Mam np. znajomego, który w ogóle do kościoła nie chodzi. A jego rodzony brat jest księdzem.

Tak to jest w rodzinie.
Porównanie Jacusia do księdza zakrawa na wpisanie tego faktu w dziale humor polityczny w sąsiednim wątku. :mrgreen:
Tem "ksiądz" razem z innymi ziobrystami znów nasrał w swoje gniazdo, z ktorego wyszedł:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... caid=1fac7

Tak to już bywa między parchami 8-)

gimnastyczka22
Posty: 68
Rejestracja: 16 listopada 2012, 22:48
Lokalizacja: Katowice

Post autor: gimnastyczka22 » 9 grudnia 2012, 23:08

oxygen pisze: Tem "ksiądz" razem z innymi ziobrystami znów nasrał w swoje gniazdo, z ktorego wyszedł:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... caid=1fac7

Tak to już bywa między parchami 8-)

W łapę Jarusiowi dali, więc zacisnął paluszki. Jak każdy polityk w tym kraju...

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2012, 00:30

oxygen pisze:Porównanie Jacusia do księdza zakrawa na wpisanie tego faktu w dziale humor polityczny w sąsiednim wątku. :mrgreen:
To ty przypiąłeś mu łatkę "ksiądz". Ja "Jacusia" nie nazwałem księdzem, podałem tylko przykład jak to jest w rodzinie. A że ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to już nie moja wina.

Syriusz
Posty: 4297
Rejestracja: 3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 10 grudnia 2012, 01:20

Zagrożenie dla 10 mln Polaków. "Niebezpieczne zjawisko" .

- Obecny kryzys gospodarczy i społeczny w Unii Europejskiej to wyjątkowo niebezpieczne zjawisko – mówi w rozmowie z Onetem Krzysztof Lisek. Eurodeputowany PO komentuje w ten sposób niepokojące informacje Eurostatu na temat biedy i wykluczenia. Jak dodaje, taka sytuacja sprzyja powstawaniu radykalnych ruchów społeczno-politycznych w całej Europie.

Eurostat poinformował, że ponad 24 proc. mieszkańców UE w 2011 roku groziła bieda i wykluczenie społeczne. Z przeprowadzonych badań wynika, że w Polsce jest jeszcze gorzej, bo zagrożonych było 27 proc. społeczeństwa, czyli ponad 10 mln osób. Zdaniem Krzysztofa Liska, zapowiedzią tej dramatycznej sytuacji był wybuch kryzysu ekonomicznego w 2007 roku, który pokazał, że obowiązujący system nie potrafił sobie poradzić z kłopotami wynikającymi z braku środków finansowych.

- Przez ostatnie lata żyliśmy w przekonaniu, że rynki finansowe są w stanie wszystko uregulować oraz gospodarka neoliberalna jest w stanie zabezpieczyć wszystkie ludzkie potrzeby. Niestety rzeczywistość pokazała, że model samoregulacji nie do końca się sprawdził - ocenia Lisek w rozmowie z Onetem.

Europoseł Platformy wskazuje także na paradoks związany z cięciami w zakresie programów socjalnych. Jak wskazuje, w krajach takich jak Grecja, Hiszpania czy tez Włochy gdzie obowiązują zasady gospodarki rynkowej, społeczeństwo zostało przyzwyczajone do tego, że w sytuacjach skrajnych państwo im pomoże.

- Wraz z kryzysem załamał się model państwa, który ma zawsze pieniądze aby interweniować. Efektem tego jest pogłębiające się bezrobocie, kryzys współczesności, cywilizacyjny, który generuje szereg frustracji oraz lęków – podkreśla Lisek. Euro deputowany zwraca jednocześnie uwagę, że Unia Europejska zaczyna mieć do czynienia z coraz większa liczbą ludzi, którzy są bezradni, ponieważ "od zawsze byli przyzwyczajeni do tego ze państwo wyciąga pomocna dłoń".

Największe zagrożenie bieda i wykluczeniem, według serwisu euobserver.com, występuje obecnie w Bułgarii, gdzie dotyka ono blisko 50 proc. osób. Na kolejnych miejscach są Rumunia i Łotwa (po 40 proc.), Litwa (33 proc.), a także Grecja i Węgry (po 31 proc.). Polska także niestety jest w tej "czołówce" – w naszym kraju zagrożonych jest 10 milionów osób. Krzysztof Lisek, zapytany o możliwość walki z tym niepokojącym zjawiskiem, zwraca uwagę, że Polska, jako kraj członkowski UE, nie jest "samotną wyspą". Europoseł Platformy podkreśla, że to Unia Europejska powinna podjąć działania mające na celu utrzymanie wzrostu gospodarczego i stworzenie nowych miejsc pracy.

- Jeżeli UE nie podejmie wspólnych zdecydowanych działań, to Polska sama nie wiele będzie mogła wiele zrobić – ocenia Lisek.

Lisek ostrzega, że jeśli Unia Europejska oraz państwa członkowskie nie poradzą sobie z problemem wykluczenia i bezrobocia, to "w naturalny sposób może to doprowadzić do eksplozji niezadowolenia społecznego".

Autor: Przemysław Henzel
Źródło: Onet

Awatar użytkownika
Ruch Narodowy
Posty: 58
Rejestracja: 12 października 2012, 15:03
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: Ruch Narodowy » 10 grudnia 2012, 04:24

oxygen pisze: Tak to już bywa między parchami 8-)
Endek pisze:Chanuka to nie wigilia
Słusznie Panowie prawicie.
On nigdy nie był "księdzem". Współpracował z BBC - to tak jakby współpracował z żydowskim radiem "Wolna" Europa. Nie wiem czy podczas pracy dla "Solidarności" Jacek Kurski też miał jakieś kontakty ze Stasi i czy ma kontakty z BND.
Niemcy powiedzą, że obozy śmierci były co najwyżej nazistowskie, a RWE to nie było niemieckie radio. Czy uważają, że BND jest niemieckie?

Zatem obaj bracia spędzą święta razem z mamą Anną, w nie zakłóconej sporami politycznymi rodzinnej atmosferze.
Dariusz Benedykt Ciesielski

Wróg mojego wroga nie musi być moim przyjacielem.

Awatar użytkownika
Ruch Narodowy
Posty: 58
Rejestracja: 12 października 2012, 15:03
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: Ruch Narodowy » 10 grudnia 2012, 05:02

Syriusz pisze:powstawaniu radykalnych ruchów społeczno-politycznych w całej Europie.

Eurostat poinformował, że ponad 24 proc. mieszkańców UE w 2011 roku groziła bieda i wykluczenie społeczne. Z przeprowadzonych badań wynika, że w Polsce jest jeszcze gorzej, bo zagrożonych było 27 proc. społeczeństwa, czyli ponad 10 mln osób.
..............
- Przez ostatnie lata żyliśmy w przekonaniu, że rynki finansowe są w stanie wszystko uregulować oraz gospodarka neoliberalna jest w stanie zabezpieczyć wszystkie ludzkie potrzeby. Niestety rzeczywistość pokazała, że model samoregulacji nie do końca się

....................
- Wraz z kryzysem załamał się model państwa
....................
Największe zagrożenie bieda i wykluczeniem, według serwisu euobserver.com, występuje obecnie w Bułgarii, gdzie dotyka ono blisko 50 proc. osób. Na kolejnych miejscach są Rumunia i Łotwa (po 40 proc.), Litwa (33 proc.), a także Grecja i Węgry (po 31 proc.). Polska także niestety jest w tej "czołówce" – w naszym kraju zagrożonych jest 10 milionów osób. Krzysztof Lisek, zapytany o możliwość walki z tym niepokojącym zjawiskiem, zwraca uwagę, że Polska, jako kraj członkowski UE, nie jest "samotną wyspą". Europoseł Platformy podkreśla, że to Unia Europejska powinna podjąć działania mające na celu utrzymanie wzrostu gospodarczego i stworzenie nowych miejsc pracy.

- Jeżeli UE nie podejmie wspólnych zdecydowanych działań, to Polska sama nie wiele będzie mogła wiele zrobić – ocenia Lisek.

Lisek ostrzega, że jeśli Unia Europejska oraz państwa członkowskie nie poradzą sobie z problemem wykluczenia i bezrobocia, to "w naturalny sposób może to doprowadzić do eksplozji niezadowolenia społecznego".
Polska 38-5=33 , a 27% z 33 to 8.9, a nie 10 milionów
10 z 33 to około 30.3% a nie 27%
Z tego wynika, że jesteśmy w sytuacji Greków i Węgrów.

o ile tym danym można ufać.

Podobna sytuacja dotyczy Litwy gdzie również mamy do czynienia z ogromnym ekonomicznym uchodźstwem. Dlatego 33% jest bardzo zaniżone.
Co rzeczywiście się dzieje na Litwie można oszacować na podstawie wykresu:
(http://www.google.pl/publicdata/explore ... &ind=false)


Powstawanie radykalnych ruchów społeczno-politycznych w całej Europie
oraz eksplozji niezadowolenia społecznego to jest sprawa, o której wiedzieli jej twórcy od dawna i niestety ale mają wobec tych procesów plan podobny jaki mieli dla Niemiec lat trzydziestych zeszłego wieku. Celem polityki narodowej polskiej jest w miarę możliwości powstrzymać realizację i skutki tego planu.
Dariusz Benedykt Ciesielski

Wróg mojego wroga nie musi być moim przyjacielem.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2012, 08:55

Ruch Narodowy pisze:Słusznie Panowie prawicie.
On nigdy nie był "księdzem". Współpracował z BBC - to tak jakby współpracował z żydowskim radiem "Wolna" Europa. Nie wiem czy podczas pracy dla "Solidarności" Jacek Kurski też miał jakieś kontakty ze Stasi i czy ma kontakty z BND.
Narodowcy niech baczą na to czy pośród nich nie ma jakiejś agentury, i niech zostawią PiS w spokoju, bo takie stawianie sprawy do niczego dobrego nie prowadzi. Okaże się jeszcze, że wśród narodowców jest tylu agentów, że sami będą zdumieni, że szli z nimi ramię w ramię. Czy dacie głowę, że wśród was nie ma takowych ? Niczego wykluczyć nie można. Agentura instaluje się wszędzie, gdzie tylko się da. Szumowin, ludzi bez kręgosłupa moralnego, wyzutych z tożsamości narodowej, różnej maści zdrajców nie brakuje, za srebrniki gotowi są sprzedać własną matkę, i gdzie ich skierują, tam pójdą. Byle tylko dostać te srebrniki. Baczcie by ich wśród was nie było. To jest o wiele bardziej niebezpieczne, niż pokazywanie innych jako zdrajców, syjonistów, judaizatorów etc. Macie przykład Giertycha. Skąd wiecie, że takich Giertychów nie ma wśród was więcej ? Zacznijcie więc od siebie.

oxygen
Posty: 215
Rejestracja: 12 czerwca 2009, 15:16
Lokalizacja: europa

Post autor: oxygen » 10 grudnia 2012, 09:07

Coltrane pisze:.....Macie przykład Giertycha. Skąd wiecie, że takich Giertychów nie ma wśród was więcej ? Zacznijcie więc od siebie.
Ty zawsze prubujesz celnie strzelać, aby wesprzeć układ w rozbijanie ruchu narodowego. Wycierasz gębę Giertychem zapominając kompletnie o wspomnianym wyżej Jacusiu, lub z nieco wyższej półki Radku, ewentualnie Kaziu Casanowie. 8-) Przecież Ci wymienieni wychowani zostali na mleku z kaczych piersi, Ty zaś powtarzasz jak mantra stare kotlety o Romciu, który dając d...y platfusom jasno określil swoją polityczną przyszłość. :roll:

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2012, 09:31

oxygen pisze:Ty zawsze prubujesz celnie strzelać, aby wesprzeć układ w rozbijanie ruchu narodowego. Wycierasz gębę Giertychem zapominając kompletnie o wspomnianym wyżej Jacusiu, lub z nieco wyższej półki Radku, ewentualnie Kaziu Casanowie. 8-) Przecież Ci wymienieni wychowani zostali na mleku z kaczych piersi, Ty zaś powtarzasz jak mantra stare kotlety o Romciu, który dając d...y platfusom jasno określil swoją polityczną przyszłość. :roll:
Podałem przykład Romcia. Skąd pewność że nie ma wśród narodowców więcej takich Romciów ? Ja nie bronię Jacusia, nikogo z nich nie bronię, być może macie trochę racji. Wkurza mnie tylko takie wasze podejście. Wszyscy są źli, a już w szczególności PiS, a wy jesteście wspaniali. Autoreklamę sobie robicie, czy jak ? Oto narodowcy ustawiają się w roli tych dobrych, wspaniałych, i chcą Polakom powiedzieć : głosujcie na nas, tylko my jesteśmy w stanie naprawić Rzeczpospolitę. Przypomnę że Polacy już dali mandat zaufania LPR-owi. I co ? Strasznie się zawiedli. Zwłaszcza teraz, widząc co wyprawia Romcie. Teraz żeby zdobyć zaufanie Polaków, to musicie zapracować na zaufanie Polaków. A z tym będzie baardzo trudno. Polacy drugi raz już nie dadzą się nabrać na taki LPR. I teraz od czego zaczynacie zdobywanie zaufania ? Ano od tego, że obrzydzacie wszystkim PiS. Opowiadacie różne dyrdymały o syjonistach, o judaizatorach, o chanukach, co gorsza, zaprzeczacie że był zamach, mówicie że to był palec boży ! ( :roll: ) itd. Czy w ten sposób chcecie zapracować na zaufanie Polaków ? Zastanówcie się lepiej czy właściwą drogę wybraliście. Widziałem reakcję słuchających gdy na Krakowskim Przedmieściu przedstawiciel nacjonalistycznej organizacji mówił o "palcu bożym", widziałem ich oburzenie. Zrozumcie, w ten sposób nie zdobędzie zaufania Polaków. Polacy wypomną wam Romcia Giertycha i zapytają : dlaczego teraz mielibyśmy wam zaufać ?

My Polacy jesteśmy więc w bardzo trudnej sytuacji. Bo cóż robić ? Narodowcy mówią : nie głosujcie na PiS, bo to są judaizatorzy, syjoniści, zdrajcy itd. A z drugiej strony Polacy nie zaufają tym narodowcom, bo będą kojarzyć ich z Romciem Giertychem.

Uważam, że tu potrzebna współpraca wszystkich środowisk prawicowych, narodowo-niepodległościowych, katolickich, także tych z PiS-u (nie wszyscy w PiS-ie są "źli", jest tam wielu wartościowych ludzi, nie można ich ot tak sobie odtrącać). Potrzeba porozumienia ponad podziałami. Wróg Polski i Kościoła jest dzisiaj bardzo silny, umocnił się na tyle, że trudno go będzie bez szerokiej współpracy pokonać. A wy jeszcze swoimi działaniami umacniacie go na wszelkie sposoby. Tu trzeba takiej współpracy, jak to było w przypadku Piłsudskiego I Dmowskiego. Oni zostawili na bok własne animozje, i wspólnie przystąpili do odzyskania Ojczyzny. My też tak powinniśmy czynić.

Zobaczcie, że taki Komoruski wyciera sobię gębę Dmowskim. Chce go sobie przywłaszczyć. Chce ażeby Polacy kojarzyli Dmowskiego z Komoruskim i innymi szumowinami. Przystąpienie Romcia do PO jeszcze taką opcję potęguje.

Uważajcie więc, i patrzcie gdzie jest prawdziwy wróg. Zmieńcie swoje myślenie. Złą drogę wybraliście. Drogę donikąd. Pogarszacie tylko sytuację.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2012, 09:59

oxygen pisze:Icek Rabin również nie miał parasola, w dodatku zginął jako pierwsza osoba w państwie. A Arielek Szaron zapadł na dziwną śpiączkę. Nikt nie wie gdzie w tej chwili się znajduje i czy rzeczywiście żyje. Tak to już jest wśród unych. Zakatrupią swojego, jak im nie pasuje do klocków. Ale przeciez Ty ich nie podejrzewasz, jeno ciągle myślisz o dymiącym naganie Putina :-/
Jeszcze dwa słowa do powyższej wypowiedzi Oxygena.

Ty nie patrz na to oczami narodowców. Spójrz na to oczami większości Polaków. Gdy im opowiadasz o judaizatorach, syjonistach, chanukach, to Cię po prostu wyśmieją. Powiedzą, dobrzy mi z nich jadaizatorzy, skoro posuwają się do zamordowania ich (w katastrofie smoleńskiej). I w odróżnieniu od was, Polacy dobrze wiedzą, że to był zamach, i że maczali w tym palce zarówno Tusk, jak i Putin. I całe wasze gadanie tutaj jest bez sensu. Bo Polacy swoje wiedzą, i nie dadzą się nabrać na jakieś dyrdymały o syjonistach, judaizatorach etc.
Polacy mają swój rozum. I nie dadzą się nabrać na wasze brednie o "palcu bożym".

Także to co robicie, jest po prostu śmieszne. Mnie możesz próbować przekonywać, że jest inaczej niż ja myślę. Ale takim gadaniem nie przekonacie Polaków.

A już na pewno nie przekonacie Polaków że żadnego zamachu nie było. Polacy nie są tacy głupi, jak wam się zdaje. Zamach wykluczają jedynie lemingi, środowisko narodowców, ludzie związani z PO, i ci co mają na sumieniu tę zbrodnię.

I tu jest cały problem Panowie Narodowcy. Bo Wy z uporem maniaka zaprzeczacie tezie zamachu, a my zdecydowanie twierdzimy że doszło do zamachu, i jesteśmy głęboko przekonani, że tak było. I wszystkie znaki na niebie mówią, że do tego zamachu dosżło. Nie wiem doprawdy co Wami kieruje, że tak uparcie zaprzeczacie że był zamach. Ja dlatego z Endekiem nie mogę od 2 lat dojść do porozumienia, bo Endek z uporem maniaka zaprzecza zamachowi. Od tamtej dochodzi pomiędzy nami do scysji na tym właśnie punkcie. Zamach smoleński całkowicie nas poróżnił. A teraz zobaczcie jak ten zamach poróżnił dwa środowiska prawicowe : narodowców i pozostałych.

Tak nie może być !

ODPOWIEDZ