Marsz Niepodległości - ostatnie ostrzeżenie

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ruch Narodowy
Kontakt:

Post autor: Ruch Narodowy » 10 grudnia 2012, 11:43

Coltrane pisze: Mnie możesz próbować przekonywać, że jest inaczej niż ja myślę. Ale takim gadaniem nie przekonacie Polaków.
Jestem wstrząśnięty powyższą deklaracją.

Z kim rozmawiamy?
Już kiedyś narzekałem na anonimowość wpisów.
Może warto o tym pomyśleć.
Proponuję takie prawo, że jeśli chcesz mieć głos to zdejmij kominiarkę, a jak nie to milcz.
Panowie majtki w dół. Czas prawdy nadchodzi.
Dariusz Benedykt Ciesielski

Wróg mojego wroga nie musi być moim przyjacielem.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2012, 12:07

Ruch Narodowy pisze:Jestem wstrząśnięty powyższą deklaracją.

Z kim rozmawiamy?
Proponuję takie prawo, że jeśli chcesz mieć głos to zdejmij kominiarkę, a jak nie to milcz.
Proszę bardzo. Stańcie na środku Krakowskiego Przedmieścia, i wykrzyczcie ludziom : PiS i Kaczyńscy to zdrajcy. L.Kaczyński podpisując Traktat wydał na nas Polaków wyrok. Krzyczcie : ludzie, żadnego zamachu nie było ! To był palec boży ! Wykrzycz to.

I zobaczymy jaka reakcja.

I jeszcze koniecznie dodajcie, że wy jesteście najlepsi, że jesteście bez skazy, że zrobicie porządek w kraju. Powiedzcie to koniecznie.

Krzyczycie głośno o zdradzie. Jednocześnie zaprzeczacie że doszło do zamachu. Do kogo ta mowa ? To ma być czas prawdy ? Wmawianie ludziom że samolot ot tak sobie sam spadł, że piloci byli niedoświadczeni, albo pijani ? To ma być czas prawdy ? :roll:

Pytam jeszcze raz : co Wy macie Polakom do zaoferowania ? Drugiego Giertycha ?

Nie tędy droga Panie Ruchu Narodowy.

Pismo Święte mówi :

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!

Weźcie to sobie do serca. Nie oszukujcie ludzi że nie było zamachu. Nie wmawiajcie że oni (PiS) są źli, a wy jesteście dobrzy.

Awatar użytkownika
durex_sed_lex

Post autor: durex_sed_lex » 10 grudnia 2012, 12:13

Coltrane pisze:
Ruch Narodowy pisze:Jestem wstrząśnięty powyższą deklaracją.

Z kim rozmawiamy?
Proszę bardzo. Stańcie na środku Krakowskiego Przedmieścia, i wykrzyczcie ludziom : PiS i Kaczyńscy to zdrajcy. L.Kaczyński podpisując Traktat wydał na nas Polaków wyrok. Krzyczcie : ludzie, żadnego zamachu nie było ! To był palec boży ! Wykrzycz to.

I zobaczymy jaka reakcja.

I jeszcze koniecznie dodajcie, że wy jesteście najlepsi, że jesteście bez skazy, że zrobicie porządek w kraju. Powiedzcie to koniecznie.

Krzyczycie głośno o zdradzie. Jednocześnie zaprzeczacie że doszło do zamachu. Do kogo ta mowa ? To ma być czas prawdy ? Wmawianie ludziom że samolot ot tak sobie sam spadł, że piloci byli niedoświadczeni, albo pijani ? To ma być czas prawdy ? :roll:

Pytam jeszcze raz : co Wy macie Polakom do zaoferowania ? Drugiego Giertycha ?

Nie tędy droga Panie Ruchu Narodowy.

Pismo Święte mówi :

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!

Weźcie to sobie do serca. Nie oszukujcie ludzi że nie było zamachu. Nie wmawiajcie że oni (PiS) są źli, a wy jesteście dobrzy.
mnie nikt nie oszukuje ponieważ wiem, że żadnego zamachu nie było . mów za siebie, skoro wierzysz w zamach ale w moim imieniu się nie wypowiadaj. nikt mi również nie musi wmawiać ze PiS jest zły , ja porostu po tym co wygaduje Kaczyński w tv , w życiu na niego glosu nie oddam :)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2012, 12:30

durex_sed_lex pisze:mnie nikt nie oszukuje ponieważ wiem, że żadnego zamachu nie było . mów za siebie, skoro wierzysz w zamach ale w moim imieniu się nie wypowiadaj. nikt mi również nie musi wmawiać ze PiS jest zły , ja porostu po tym co wygaduje Kaczyński w tv , w życiu na niego glosu nie oddam :)
Oczywiście durexie. Rozumiem że mówisz za siebie. Po Tobie akurat niczego innego się nie spodziewam. Łykasz bolszewicką propagandę jak mało kto. :mrgreen:

A swoją drogą, to ciekawie wygląda to twoje zestawienie słów :

Ja WIERZĘ że był zamach, a Ty WIESZ że zamachu nie było. :-D

A cóż to za wiedzę na temat katastrofy posiadasz Durexie ? Gdzie posiadłeś tę wiedzę ? Czytając GW, oglądając TVN, przeglądając Łonet, i słuchając zapewnień samych zamachowców że zamachu nie było ? Trotylu nie było. Nic nie było. Niedowśiadczeni pijani piloci pod naciskami L.Kaczyńśkiego próbowali lądować, biedacy we mgle zbłądzili, zaczepili o biedną brzózkę, i z wysokości 50 m spadli na pewną śmierć, a ten potworny upadek rozerwał ich ciała na strzępy.

Taką masz wiedzę, alfa i omego ?

gimnastyczka22

Post autor: gimnastyczka22 » 10 grudnia 2012, 16:13

Coltrane pisze:[ Niedowśiadczeni pijani piloci pod naciskami L.Kaczyńśkiego próbowali lądować, biedacy we mgle zbłądzili, zaczepili o biedną brzózkę, i z wysokości 50 m spadli na pewną śmierć, a ten potworny upadek rozerwał ich ciała na strzępy.
Dla mnie ten sarkazm brzmi o wiele wiarygodniej, aniżeli uprzednie tezy dotyczące sztucznej mgły czy strzelaniu do pasażerów. Podobnie jest z teraźniejszą wrzawą o jakimś wybuchu. Tych teorii spiskowych było już tyle że można się w nich pogubić. :mrgreen:

Ja bym jednak pominęła sarkazm i powiedziała to tak:
Na katastrofę miało wpływ wiele czynników, które łącznie zebrały straszne żniwo. Niedostateczne przeszkolenie pilotów, było powodem błędu, pilot źle oszacował możliwości maszyny, którą za późno podciągnął. Niedostateczna widoczność i brak odpowiedniej aparatury naprowadzającej samolot. Niedziałające oświetlenie na lotnisku. Złamanie przepisów w wieży kontroli lotów. Presja na pilota który koniecznie chciał wylądować.
Presja na całą załogę.
Zahaczenie skrzydłem o drzewo, odwrócenie się o 180 stopni i uderzenie o ziemię z prędkością tzw. "podrywu" czyli kiedy pilot chciał odejść na drugi krąg, prędkość była spora. Uderzenie tylnym poszyciem (najsłabszym).

Jeśli coś pominęłam, to dopiszcie :)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2012, 16:55

gimnastyczka22 pisze:Na katastrofę miało wpływ wiele czynników, które łącznie zebrały straszne żniwo. Niedostateczne przeszkolenie pilotów, było powodem błędu, pilot źle oszacował możliwości maszyny, którą za późno podciągnął.
Brednie. To byli świetni piloci. Przelecieli tysiące kilometrów, i jakoś nikt ich do tej pory się nie czepiał.

A ja zapytam przemądrzałych : czy tak powinna wyglądać wizyta prezydenta w obcym państwie ? Czy jak Burak Obama gdzieś leci, to leci w ciemno, i nawet nie wiadomo gdzie ma wylądować ? To co zrobiono z wizytą LKaczyńskiego w Katyniu, to jedne wielkie szyderstwo. Jak Burak Obama przyleciał do Polski, to wpierw sprawdzono teren, wszystkich gapiów pogoniono, ustawiono amerkańskie służby specjalne które czuwały nad bezpiecznym lądowaniem, a i dopiero wówczas samolot Obamy wylądował. A jak było w przypadku wizyty L.Kaczyńskiego ?

Samoloty prezydentów nie spadają. Chyba że ktoś przeprowadzi udany zamach.

Jak czytam komentarze przemądrzałych, to myślę sobie : jak to łatwo większości Polakom bzdury wmówić. Przecież to co wy tu pleciecie, było zapodane w dniu katastrofy samolotu. Przypuszczam że te wszystkie brednie przygotowano zanim samolot runął po udanym zamachu. Komoruski nie czekając na oficjalne potwierdzenie śmierci prezydenta, przejął jego obowiązki. Również tekst przemówienia był przygotowany zanim samolot prezydenta wystartował z lotniska w Warszawie. Wszystko było wcześniej przygotowane i zapięte na ostatni guzik.

"pilot źle oszacował możliwości maszyny, którą za późno podciągnął" - a skąd Ty wiesz, co tam było ??? Skąd wiesz że źle oszacował ? Paranoja jakaś. Wy jak widać wszystko już wiecie. Tylko my brednie o zamachu pleciemy.

I jeszcze raz pytam (po raz nie wiem który) : jak to możliwe że ciała zostały rozerwano na strzępy po spadnięciu samolotu z wysokości 50 m ? Jak to możliwe że samolot spadając z tak niskiej wysokości rozsypał się na tysiące kawałków ? Jak to możliwe ?

Zamiast pisać brednie, typu "było tak to, a tak" (bo wy nie wiecie jak było), poproszę jednak o odpowiedź na powyższe pytania. My też nie wiemy jak było, ale to co zobaczyliśmy nie przypomina nam normalnej katastrofy. Zbyt dużo jest znaków zapytania, zbyt wiele niejasności.

Dlaczego np. nie oddano nam wraku i czarnych skrzynek ? Dlaczego od początku oszukiwano ? Kopacz mówiła że była przy identyfikacji ciał - jak to możliwe że zamieniono ciała ? Gdzie oni byli, te Kopaczki, Tuski, Komoruskie ?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2012, 16:57

gimnastyczka22 pisze:Ja bym jednak pominęła sarkazm i powiedziała to tak:
Na katastrofę miało wpływ wiele czynników, które łącznie zebrały straszne żniwo. Niedostateczne przeszkolenie pilotów, było powodem błędu, pilot źle oszacował możliwości maszyny, którą za późno podciągnął. Niedostateczna widoczność i brak odpowiedniej aparatury naprowadzającej samolot. Niedziałające oświetlenie na lotnisku. Złamanie przepisów w wieży kontroli lotów. Presja na pilota który koniecznie chciał wylądować.
Presja na całą załogę.
Zahaczenie skrzydłem o drzewo, odwrócenie się o 180 stopni i uderzenie o ziemię z prędkością tzw. "podrywu" czyli kiedy pilot chciał odejść na drugi krąg, prędkość była spora. Uderzenie tylnym poszyciem (najsłabszym).

Jeśli coś pominęłam, to dopiszcie :)
Kpiny i śmiechy robisz z katastrofy. Idź do rodzin tragicznie zmarłych i powiedz im to prosto w oczy.
Czy z tobą na pewno wszystko w porządku ? Lubisz kpić i szydzić z tragedii innych ?
(te 19 poświęconych embrionów to też pryszcz, no nie ?).

gimnastyczka22

Post autor: gimnastyczka22 » 10 grudnia 2012, 18:06

Coltrane pisze:

Kpiny i śmiechy robisz z katastrofy. Idź do rodzin tragicznie zmarłych i powiedz im to prosto w oczy.
Czy z tobą na pewno wszystko w porządku ? Lubisz kpić i szydzić z tragedii innych ?
(te 19 poświęconych embrionów to też pryszcz, no nie ?).

Twoją teorie o zamachu znają już wszyscy. Teoria spiskowa jest zawsze dobrze "sprzedawalna" tym którzy są niezadowoleni. Ja mimo że nie jestem zadowolona z Tuskolandii to w teorie spiskowe rzadko wierzę, nawet wtedy gdy zawziętość promotora jest niezwykle intensywna.
Na pewno nie uwierzę w sztuczną mgłę, strzelanie na miejscu katastrofy czy zamach.
A jak sam widzisz, w coś trzeba wierzyć, więc wolę tą racjonalną wersję pokrywającą się z National Geographic. 8-)

Oczywiście samo przygotowanie całego wyjazdu było jedna wielką kpiną. Oni po prostu musieli wylądować w Smoleńsku, bo nikt nie przygotował nawet lotniska zastępczego. Przygotowali tą wizytę jak tanią wycieczkę szkolną.

I zostaw w spokoju moje embriony, nie Twój interes i nie Twój problem więc nos w sos Coltrane. Zajmij się lepiej sobą i twoim ekspresyjnym narzutem swojego zdania każdemu i wszędzie.

Syriusz

Post autor: Syriusz » 10 grudnia 2012, 18:10

gimnastyczka22 pisze:
Dla mnie ten sarkazm brzmi o wiele wiarygodniej, aniżeli uprzednie tezy dotyczące sztucznej mgły czy strzelaniu do pasażerów. Podobnie jest z teraźniejszą wrzawą o jakimś wybuchu. Tych teorii spiskowych było już tyle że można się w nich pogubić.
Prokuratura knebluje usta ekspertom.

Na temat obecności trotylu na wraku tupolewa powinni się wypowiedzieć biegli, którzy byli w Smoleńsku. Tymczasem o tym, co odkryli, nie mogą powiedzieć nawet swoim przełożonym. Zabronił im tego płk Ireneusz Szeląg, grożąc odpowiedzialnością karną. Prokuratura właśnie stwierdziła, że miał do tego prawo.

Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Poznaniu odmawia wszczęcia śledztwa w sprawie przekroczenia uprawnień przez prokuratorów Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie i użycia gróźb bezprawnych wobec biegłych i specjalistów m.in. z Komendy Głównej Policji – powiedział w rozmowie z „Codzienną" rzecznik prasowy poznańskiej WPO ppłk Sławomir Schewe. Jak stwierdził „zachowanie prokuratora prowadzącego śledztwo nie nosi znamion czynu zabronionego".

– Decyzja prokuratury to legitymizacja kneblowania ust ekspertom – oburza się poseł Tomasz Kaczmarek (PiS), który złożył w tej sprawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. – Zastraszanie biegłych i dzwonienie do nich o 6 rano jest w mojej opinii przekroczeniem uprawnień. Zwłaszcza wobec mętnych i niejasnych wypowiedzi, które na temat śledztwa przekazuje opinii publicznej prokuratura wojskowa – mówi poseł. Polityk jest zdania, że to właśnie biegli, którzy byli w Smoleńsku i badali wrak, powinni zabrać głos na temat tego, co odkryli. Tymczasem mówią o tym śledczy niemający pojęcia na temat działania detektorów wykrywających materiały wybuchowe. – Sami przyznali, że nie są ekspertami w tej dziedzinie. Z tego powodu od kilku tygodni w kraju panuje festiwal dezinformacji, a osoby, które mogłyby go przerwać, mają zakneblowane usta – mówi poseł Kaczmarek.

Przypomnijmy, według informacji „Gazety Polskiej Codziennie" w dniu, kiedy „Rzeczpospolita" opublikowała artykuł na temat znalezienia śladów materiałów wybuchowych na wraku Tu-154M, ok. godz. 6 rano płk Ireneusz Szeląg zadzwonił do funkcjonariuszy Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego oraz Centralnego Biura Śledczego, którzy byli w Smoleńsku. Miał im powiedzieć, że nie wolno im informować nikogo, w tym przełożonych, o ustaleniach dokonanych w Rosji. Prokurator Szeląg miał przy tym sugerować, że gdyby doszło do przekazania tych danych innym osobom, funkcjonariuszom grozi odpowiedzialność karna. Według naszych ustaleń policjanci sporządzili z tej rozmowy notatkę, która znajduje się w Komendzie Głównej Policji.
Autor: Katarzyna Pawlak
Żródło: Gazeta Polska Codziennie

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2012, 18:24

Syriusz pisze:Prokuratura knebluje usta ekspertom.

Na temat obecności trotylu na wraku tupolewa powinni się wypowiedzieć biegli, którzy byli w Smoleńsku. Tymczasem o tym, co odkryli, nie mogą powiedzieć nawet swoim przełożonym. Zabronił im tego płk Ireneusz Szeląg, grożąc odpowiedzialnością karną. Prokuratura właśnie stwierdziła, że miał do tego prawo.
Prokuratura współpracuje z zamachowcami w dziele tuszowania dowodów winy.

Jednocześnie wtłacza do głów ogłupiałych lemingów że to tylko teoria spiskowa. :lol:

Syriusz

Post autor: Syriusz » 10 grudnia 2012, 19:55

Na drodze zaprzaństwa.

Oni doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Gmyz napisał prawdę – i wiedzą też, że muszą iść w zaparte.

I. Kłamstwo obnażone

Gdybym był naiwny, to po posiedzeniu sejmowej komisji sprawiedliwości z 5 grudnia, kiedy posypało się ordynarne kłamstwo prokuratury w sprawie trotylu na wraku tupolewa, zapytałbym: kiedy wreszcie dotrze do różnych zakutych łbów, że w kwestii Smoleńska, podobnie jak w większości diagnoz dotyczących stanu i rozlicznych patologii III RP, to „prawicowe oszołomy” mają rację? Że gdy z „moherowych” kręgów dobiega alarm zwracający uwagę na jakieś nie spotykane w cywilizowanych krajach systemowe wynaturzenia post-peerelowskiej rzeczywistości, to koniec końców okazuje się, że jest właśnie tak jak twierdzą „pisowcy”, a nie organa Dyktatury Matołów, tudzież sprzęgnięta z nią propagandowa psiarnia z reżimowych mediodajni?

Autor: Gadający Grzybhttp://naszeblogi.pl/34762-na-drodze-zaprzanstwa

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2012, 20:56

Syriusz pisze:I. Kłamstwo obnażone

Gdybym był naiwny, to po posiedzeniu sejmowej komisji sprawiedliwości z 5 grudnia, kiedy posypało się ordynarne kłamstwo prokuratury w sprawie trotylu na wraku tupolewa, zapytałbym: kiedy wreszcie dotrze do różnych zakutych łbów, że w kwestii Smoleńska, podobnie jak w większości diagnoz dotyczących stanu i rozlicznych patologii III RP, to „prawicowe oszołomy” mają rację? Że gdy z „moherowych” kręgów dobiega alarm zwracający uwagę na jakieś nie spotykane w cywilizowanych krajach systemowe wynaturzenia post-peerelowskiej rzeczywistości, to koniec końców okazuje się, że jest właśnie tak jak twierdzą „pisowcy”, a nie organa Dyktatury Matołów, tudzież sprzęgnięta z nią propagandowa psiarnia z reżimowych mediodajni?

Autor: Gadający Grzybhttp://naszeblogi.pl/34762-na-drodze-zaprzanstwa
Dobrze Gadający Grzyb podsumował. Mamy problem z tymi zakutymi łbami nie lada. Oni mają zakodowane że my jesteśmy oszołomy, i że nie powinni brać na serio tego co my mówimy. Dziwi mnie tylko że w tym gronie znaleźli się również tzw. narodowcy.

Awatar użytkownika
durex_sed_lex

Post autor: durex_sed_lex » 10 grudnia 2012, 22:47

Coltrane pisze:
Brednie. To byli świetni piloci. Przelecieli tysiące kilometrów, i jakoś nikt ich do tej pory się nie czepiał.
brednie. to kto chciał Protasiuka przed sadem stawiać za niewykonanie poleceń podczas lotu w Gruzji ?

ja nie potrzebuje czerpać wiedzy z Onetu wyborczej itp ani tym bardziej z jedynego słusznego NASZEGO DZIENNIKA , mam swój zakuty łeb i wiem że żadnego zamachu nie było.
podpisuje sie pod tym co napisała gimnastyczka , lepiej bym tego nie ujął.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 11 grudnia 2012, 17:23

durex_sed_lex pisze:...mam swój zakuty łeb i wiem że żadnego zamachu nie było.
A podpisuj się choćby i pod michnikiem czy urbanem. Tamtych co z całom pewnościom poprzesz. Oni potrafią przekonywująco dla takich jak ty napisać. I tak ci wtłoczą swoje teorie, że takich jak ja od oszołomów wyzwiesz. :mrgreen:

Awatar użytkownika
durex_sed_lex

Post autor: durex_sed_lex » 11 grudnia 2012, 18:36

Coltrane pisze:
durex_sed_lex pisze:...mam swój zakuty łeb i wiem że żadnego zamachu nie było.
A podpisuj się choćby i pod michnikiem czy urbanem. Tamtych co z całom pewnościom poprzesz. Oni potrafią przekonywująco dla takich jak ty napisać. I tak ci wtłoczą swoje teorie, że takich jak ja od oszołomów wyzwiesz. :mrgreen:
ja nikogo nie wyzywam z przeciwieństwie do ciebie,prawdziwego polskiego katolika który pluje na wszystko i wszystkich a potem w niedziele w pierwszym rzędzie w kościele stoi.

ODPOWIEDZ