Do POlakĂłw (i o POlactwie).....

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
pawkoz84
Kontakt:

Do POlaków (i o POlactwie).....

Post autor: pawkoz84 » 22 października 2007, 14:08

"(...)A swoją drogą - we Wrocławiu gdzie mieszkam śmiesznie było oglądać 18 - latków którzy szli na wybory z jednym hasłem - "dowalić Kaczyńskim". Czy to naprawdę nie jest żałosne, że 90% wyborców PO nie zna ani programu, ani historii tej partii. Jedyne, co ich skusiło do zagłosowania na partię Tuska to jad i kubły pomyj którymi "pluł" Donald. Jakże to symptomatyczne, wśród "wykształciuchów", iż jedyne co potrafią to kogoś wyciąć, zgnoić i zelżyć. 0 pozytywnych postaw. Nieważne żebym ja się rozwijał i miał dobrze, ważne, żeby sąsiad nie miał lepiej. Tym kierują sie w swoich wyborach POlacy. Świetnie to opisał Ziemkiewicz w swojej książce "Polactwo" - POlak musi wybrać kogoś przed kim będzie czuł respekt, jakiegoś oświeconego "europejczyka" ponieważ sam ma kompleks zaścianka.... Nie docenia wielkości własnej Ojczyzny, ale wszystko co "zachodnie" jest najlepsze.

Ktoś kiedyś powiedział - w POlsce obowiązuje "zasada drzewa" - POlak nie wchodzi na wyższą gałąź aby być lepszym, bardziej się rozwinąć ale po to żeby móc narobić sąsiadowi (który został na dole) na głowę(...)"

więcej na:

http://prawysierpowy.blog.onet.pl/

Pozdrawiam

P

Gość

Post autor: Gość » 23 października 2007, 12:56

Agresja, zasciankowosc, homofobia - tylko tyle zauwazylem po tych kilku latach.

Mnie nie interesuje jak beda mnie postrzegac. Ja chce aby dobrze mialy moje dzieci.

Wychowanie w rodzinie i nagonka na mniejszosci seksualne ? - Nikt nie musi mowic moim dzieciom w szkole, ze pedał jest zły i chory - ja je wychowam z szacunkiem do każdego.

Agresja - to był rząd w którym Bosak i jego kumple zamiawiali 5 piw i niekt nie reagowal, ale gdy kilku pedalow chcialo przejsc przez miasto to juz bylo powazne zagrozenie dla mieszkancow

Zasciankowosc - tego nie musze kometowac. Znajomi z zagranicy pytali mnie czy drób rzadzi w naszym kraju ? czemu glowa panstwa mieszka z mamusia i czy dostaje kieszonkowe ? ...... , czemu te kurduple sie tak jąkają ? .... faktycznie to bylo zartobliwe, ale troche wstyd jest gdy ktos robi sobie jajka z mojego kraju.

maharana

Post autor: maharana » 24 października 2007, 09:32

Homofobia?????? O czym ty mówisz???? Obawiam się, że w Polsce po przyjęciu KPP może być tak jak w Szwecji, że za publiczną, słuszną krytykę pedalstwa będzie można zawitać za kratki.

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 24 października 2007, 10:42

Gościu, zostajesz niestety nadal przy drobiu.

Wybrałeś świadomie (mam taką nadzieję) kaczora Donalda.

Mam nadzieję, że nie zaznasz tego, co znaczy prawdziwy wstyd za rządzących.

lukskaj?oker

Post autor: lukskaj?oker » 13 listopada 2007, 12:36

A kto stwierdza ze słuszną ? ... czemu masz ich krytykować ? Jak jesteś facetem to ja rozumiem bo sie ich boisz, ale jak jesteś kobieta ?

Ja sie gejów nie boje. Tu jest cały problem.

A ktos wspomni o dzieciach i zgorszeniu: ja sobie potrafie dać rade z wychowaniem. Moje dzieci beda mialy szacunek do kazdego a dodatkowo bedą wiedziały czym sie rozni dziurka od ptaszka i co sie robi z dziewczynkami i chlopcami.

ODPOWIEDZ