Girzyński - PiS: Większosc posłów PiS nie wierzy w zamach

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Sławek4747
Girzyński - PiS: Większosc posłów PiS nie wierzy w zamach

Post autor: Sławek4747 » 25 kwietnia 2013, 15:11

Informacja z przed 6 dni. Od dawna tak podejrzewałem ale w końcu mam potwierdzenie. Według niego większość posłów z jego własnego klubu nie wierzy w tzw zamach smoleński ale nie mając innych równie intratnych finansowo perspektyw swoja przyszłość wiąże z pełnieniem funkcji posła dlatego po cichu znoszą fanaberie Kaczyńskiego.

Awatar użytkownika
Endek

Re: Girzyński - PiS: Większosc posłów PiS nie wierzy w zamac

Post autor: Endek » 25 kwietnia 2013, 15:44

Sławek4747 pisze:Informacja z przed 6 dni. Od dawna tak podejrzewałem ale w końcu mam potwierdzenie. Według niego większość posłów z jego własnego klubu nie wierzy w tzw zamach smoleński ale nie mając innych równie intratnych finansowo perspektyw swoja przyszłość wiąże z pełnieniem funkcji posła dlatego po cichu znoszą fanaberie Kaczyńskiego.
To dobrze, że część posłów PiSu zachowuje zdrowy rozsądek.
Umiar jest wskazany w oczernianiu Bogu ducha winnych ludzi.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane

Re: Girzyński - PiS: Większosc posłów PiS nie wierzy w zamac

Post autor: Coltrane » 25 kwietnia 2013, 18:51

Endek pisze:To dobrze, że część posłów PiSu zachowuje zdrowy rozsądek.
Umiar jest wskazany w oczernianiu Bogu ducha winnych ludzi.
Zdrowy rozsądek zachowują ci, którzy widzą że to nie była zwyczajna katastrofa, że jest wiele niedomowień, kłamstw, a także to że mamy do czynienia ze skanadalicznym śledztwem, kpiną z rodzin pomordowanych, zamianą ciał w trumnach, seryjnymi samobójstwami tych, co za dużo wiedzieli itd. itd. Przez 3 lata pisaliśmy o tych wszystkich nienormalnościach. Ale widzę że niektórzy zachowują się tak, jakby dopiero co z lasu widzą. A najpewniej ci co tak piszą, to zwyczajni rusofile, mający gdzieś prawdę. Ale ci co nie lubią PiS-u, ale też ci którzy wyłączają swoje myślenie i opierają swoje na tym, co zapodają im łże-media w postaci informacji ze strony sprzedajnych dziennikarzy. Wielu z nich to wnuki byłych prominentów i dygnitarzy z dawnej komuny.

A do Sławka mam prośbę : proszę o podanie jakiegoś linka dotyczącego wypowiedzi danej osoby, bo z powyższego nic konkretnego nie wynika, a mogą to być tylko powtarzane plotki.

ODPOWIEDZ