Rozbiory Polski sie powtórzą.

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Maverick
Posty: 332
Rejestracja: 27 września 2011, 09:57
Lokalizacja: Sin City

Rozbiory Polski sie powtórzą.

Post autor: Maverick » 12 maja 2015, 06:37

Wybory to pic na wodę, chodzi o rozkradzenie Polski a potem ewakuacja z nabitymi kantami szwajcarskimi, gdy głupi naród potem będzie się znowu porywał bez szans na okupantów.

Niestety z takim gronem złodziei, dewiantów Pan Bóg już dawno zdecydował ze Polski nie będzie błogosławił.

Warto przeczytać.

Pod takim tytułem ukazała się książka Leszka Misiaka, dziennikarza śledczego min. Expresu Wieczornego, Rzeczpospolitej, Superexpresu, Wprostu no i Gazety (o zgrozo) Polskiej.

L. Misiak to bez wątpienia najlepsze pióro dziennikarza śledczego w Polsce.

Książka poświęcona jest środowiskom politycznym skupionym wokół ,,Gazety Polskiej”. L. Misiak pokazuje fałszywy obraz tzw. ,,prawicy” w Polsce. Pisze o szczególnej roli służb specjalnych w przejmowaniu majatku po EW, który to majątek przechodzi do środowiska PC. Skąd pochodzą miliony $ na tzw. ,,środowiska prawicowe” w Polsce, jaką rolę odgrywała masoneria z loży ,,Kopernik” i jaką rolę odgrywał w przekazywaniu pieniędzy Bronisław Wildstein. Co łączy rodzinę Macierewicza z masonerią paryską.

L.Misiak obnaża fikcyjny podział na lewicę i prawicę w Polsce, pokazuje mechanizm rozkradania Polski i uwłaszczania się nomenklatury komunistycznej i tzw. ,,prawicowej”. Tłumaczy dlaczego nie można zatrzymać rozbiorów ekonomicznych Polski, dlaczego żadnemu złodziejowi majątku narodowego nie spadł włos z głowy. Tłumaczy, że nigdy nie rozliczy się sprzedawczyków Polski, jeżeli nie zrozumiemy My, Polacy kto jest agentem lub masonem na ,,tzw. ,,prawicy” i obozie narodowo- patriotycznym.

Opisuje haniebną rolę w upadku i rozbiorze Polski środowiska ,,Gazety Polskiej”, pokazuje haniebną ich rolę w demontażu Ukrainy, wspieraniu okupantów syjonistyczno – banderowskich w rozkradaniu Ukrainy i braniu udziału w programie ,,osaczania Rosji”. Pokazuje L. Misiak jak to środowisko bardzo szkodzi interesom narodowym Polski.

Każdy Polak powinien przeczytać tą książkę, ponieważ książka otwiera oczy elektoratowi pro-polskiemu. Opisane są w książce fakty wręcz sensacyjne min. o finansowaniu środowiska Sakiewicza – Kaczyńskiego – Macierewicza przez loże masońską. Każdy pamięta ,,moskiewską pożyczkę”, którą to środowisko potępiało i słusznie, ale z drugiej strony podobne pożyczki od obcych też dostawali – od kogo i kiedy pokazane jest w książce.

Wydawcą książki jest oficyna wydawnicza ,,Aurora”: http://www.oficyna-aurora.pl/
Książkę można zamówić mailem: oficyna_aurora@o2.pl

Z. Wrzodak
http://wrzodakz.neon24.pl

Myśl, by napisać książkę przedstawiającą prawdziwe oblicze salonu dziennikarskiej prawicy i środowiska politycznego tzw. IV RP dojrzewała we mnie od dłuższego czasu.

Często pojawiały się głosy krytyczne o salonie III RP, czyli o dziennikarzach mediów tak zwanych mainstreamowych, prorządowych, ich uwikłaniach agenturalnych, służalczości wobec tzw. układu III RP. Powstała nawet książka autorstwa Bronisława Wildsteina, w której opisuje on zakłamanie salonu III RP.

Nikt natomiast nie pokusił się, by napisać prawdę o salonie dziennikarskiej prawicy IV RP, który też rządzi się wilczymi prawami, pełen jest zakłamania, obłudy, finansowych kombinacji i politycznej korupcji. Jeśli pojawiały się jakieś głosy krytyczne, to ogólnikowe, mało znaczące i raczej w blogosferze, nie w mediach publicznych.

Dziennikarzy prawicy IV RP postrzega się, jako tych moralnie bez skazy, uczciwych zawodowo, prawych patriotów, nieskorumpowanych, nie chodzących na skróty i takimi oni sami się przedstawiają. Salonowcy IV RP piszą i mówią więc o wartościach, etyce, których sami nie przestrzegają. Tymczasem czystość salonu IV RP jest fikcją, zewnętrzną powłoką i sztuczną aureolą. Publiczna wiedza o tym jest jednak dość skąpa.

Leszek Misiak
Za http://www.oficyna-aurora.pl/

ODPOWIEDZ