Inwazja islamu na Polskę

Polityka, gospodarka, ekonomia...
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 19 listopada 2015, 10:16

sonia pisze:Niemcy wściekli się na całego....czują,ze po utracie Tuska i KOPAczowej będą mieli teraz pod górkę z nami.... "bratnia pomoc?? pamiętamy jak w ramach bratniej pomocy rankiem 1939 wkroczyli do Polski ,a za chwilę następna "bratnia pomoc zjawiła się niczym upiór.. prosto z Moskwy...
Tak na marginesie, to należy bezwzględnie znieść ustawę o "bratniej pomocy".

Prezydent RP Andrzej Duda: Chcemy zniesienia „Ustawy o bratniej pomocy” Druku nr. 1066

Ta petycja czeka na zatwierdzenie przez stronę Petycji Obywatelskich

Obrazek

Dlaczego ta sprawa jest istotna ?

Ustawa o bratniej pomocy” Druk nr. 1066 pozwala na legalną ingerencję
obcych służb w naszym kraju! To zagraża naszej suwerenności i bezpieczeństwa naszych obywateli.

Przypominamy iż Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz zagroził użyciem siły wobec Polski! Ustawa ta powinna być uchylona jak najszybciej!

ZA historiskahem.se

http://wirtualnapolonia.com/2015/10/26/ ... u-nr-1066/

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 20 listopada 2015, 11:10

Coltrane, petycja podpisana :)
pozdrowienia :)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 27 listopada 2015, 13:25

Merkel: albo przyjmiecie islamistów - albo won z Schengen!

Tak, po dokonaniu oczywistego w dzisiejszych czasach twitterowego skrótu, brzmi stanowisko „najsłynniejszej Enerdówki”.

Bruksela „stolica Europy” sterroryzowana przez gigantyczną liczbę mieszkających w niej islamistów, wśród których nie wiadomo, kto z nich jest terrorystą, kto się na terrorystę dopiero uczy, ani którzy z nich, to zwykli pokojowi muzułmanie, którzy po prostu raz na kiedyś mają ochotę zobaczyć, jak to jest, kiedy się strzela do białasów.
Nieczynne metro, szkoły, przedszkola, uniwersytety, teatry, kina bo…. kilkadziesiąt lat temu Belgowie wpuścili do swojego kraju raptem parę tysięcy islamistów.
Dziś – islamskiego żula z nożem w kieszeni obchodzić trzeba z daleka, a zaczepić go policja się boi, bo raz – że poprawność polityczna a dwa – zwykły strach, bo policjant życie też ma tylko jedno.

Więcej na ten temat mogą powiedzieć tysiące Polaków (na przykład mój kolega z Siemiatycz, którego większość rodziny i znajomych jest związana z Brukselą), mieszkających i pracujących w Brukseli.

Jaki z tego wniosek?

A taki, że pytanie do Polaków jest proste:
czy chcą mieć za sąsiadów obcych kulturowo, nieasymilujących się inienawidzących nas za to tylko, ze jesteśmy biali islamistów?
Czy chcą, żeby ich dzieci były terroryzowane na podwórkach, w szkołach, na ulicy, przez nieuznających żadnych reguł islamskich rówieśników?
Jeśli jednak – jak na prawdziwych, nowoczesnych, otwartych, tolerancyjnych iobronnie-demokratycznych frajerów przystało – chcą, to polecam wczorajszą wypowiedź…
przewodniczącego Związku Zawodowego „Celnicy”, a więc kogoś, kto w przeciwieństwie do polityków dokładnie wie, jak wygląda ochrona polskich granic, a który powiedział wczoraj o 14 w TVP INFO, że wprowadzenie kontroli granicznej w Strefie Schengen jest tylko kwestią czasu, bo nie ma innej możliwości skontrolowania przepływu ludzi, a w tłumie islamskich imigrantów ukryły się tysiące dżihadystów.

Czyli oferta tej koszmarnej FDJotki (guglować młodzi, guglować!) to jeden, wielki (pozwolę sobie być precyzyjnym) wałek:
bo raz wpuszczeni islamiści zostaną u nas na wieki wieków, mnożąc się(jak to u nich w zwyczaju) w postępie niemal geometrycznym, a Schengen… i tak pójdzie się trzepać.
No to jak: chcecie, żeby politycy sprowadzili Wam na karki tysiące islamistów?
Naprawdę chcecie?

Ewaryst Fedorowicz - blog

http://blogmedia24.pl/node/72980

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 17 grudnia 2015, 22:33

No to mamy przechlapane ! Rząd Szydło zaakceptował podjęte przez Kopaczkę ustalenia odnosnie uchodźców, i przyjmie od 7 do 12 tysięcy imigrantów !! Tymaczasem funduje się nam spektakl pt. "Trybunał Konstytucyjny" ...
No i po co to całe lawirowanie i robienie Polaków w durnia ?Co z tymi „uchodźcami”?

Obrazek

Mimo upływu już blisko trzech tygodni od szczytu państw Unii Europejskiej w Brukseli, wielu Polaków wciąż nie ma pewności co do tego czy Polska przyjmie zadeklarowanych wcześniej 7 tys. islamskich uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki północnej czy nie? Od czasu do czasu pytają o to skonfudowani i zaniepokojeni niejasnością w tej sprawie użytkownicy portali społecznościowych.

Tymczasem wszystko jest jasne i wystarczy tylko uważnie czytać oficjalne komunikaty i doniesienia prasowe – tak, premier Beata Szydło zaakceptowała podjęte przez jej poprzedniczkę Ewę Kopacz ustalenia o przyjęciu nieokreślonej liczby (od 6800 do 12 tys.) islamskich przybyszów. Jednocześnie należy podkreślić, że ta akceptacja naprawdę niczego nie przesądza.

Trybunał przykrył imigrantów

Konfuzja internautów sama w sobie jest ciekawa, ponieważ pokazuje, że ta ważna dla wielu Polaków informacja właściwie do dzisiaj nie przebiła się do powszechnej świadomości. Jest to o tyle dziwne, a wręcz dziwaczne, że od dwóch miesięcy żyje tym niemal cała Polska, zaś w andrzejkową sobotę wielu ludzi śledziło doniesienia z Brukseli, zastanawiając się czy polska delegacja zaakceptuje poczynione wcześniej ustalenia, czy powie zdecydowane NIE. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po zakończeniu szczytu żadna gazeta, żaden portal internetowy nie zaczynał doniesień o ustaleniach podjętych na brukselskim szczycie właśnie od tej informacji. Co ciekawe, bitwa o Trybunał Konstytucyjny tak szczelnie ją przykryła, że do dzisiaj wielu Polaków jest święcie przekonanych, że premier Beata Szydło powiedziała zdecydowane NIE przyjęciu do Polski jakichkolwiek islamskich przybyszów. Rzecz w tym, że Pani Premier niczego takiego nie powiedziała.

„W Brukseli zakończył się szczyt 28 państw UE i Turcji ws. rozwiązania kryzysu z uchodźcami i imigrantami zarobkowymi z Afryki i Bliskiego Wschodu. – Podjęliśmy decyzję o tym, że spróbujemy rozwiązać sprawę migrantów przede wszystkim poza granicami Unii Europejskiej. Jednocześnie wzmocnienie kontroli granic zewnętrznych, oczywiście pomoc humanitarna – powiedziała na konferencji prasowej po spotkaniu z liderami Europy premier Beata Szydło” – tak informował w leadzie jeden z głównych „prawicowych” portali, związanych z rządzącą partią. Dodatkowo podkreślał w tytule, że „nie ma zgody na kolejne kwoty imigrantów”, tak jakby autor chciał odwrócić uwagę czytelnika od istoty problemu. Podobnie zaczynały się doniesienia z Brukseli w innych mediach, bez względu na ich polityczny profil (!).

Przyjmiemy, czy nie przymiemy?

Żeby jednak ocenić rzeczywiste wyniki brukselskiego szczytu wystarczy przyjrzeć się bliżej zamieszczonym np. przez Niezależną.pl i portal wPolityce.pl kilku innym cytatom z konferencji prasowej Beaty Szydło. Wielu Polaków śledząc doniesienia z Brukseli w rozmowach pytało się wzajemnie – zgodzili się przyjąć muzułmanów, czy nie? Tymczasem odpowiedź nie budzi żadnej wątpliwości. „Nie ma zgody Polski na przyjęcie kolejnej grupy uchodźców” – miała powiedzieć Premier. Jest to bardzo ważne zdanie, zawierające jedno bardzo ważne słowo – „kolejnej”. Słowo to w zasadzie mówi wszystko – nie ma zgody na kolejne kwoty, ale oznacza to jednoznacznie, że respektuje się kwotę wynikającą ze wcześniejszych ustaleń. Oczywiście tę ważną informację przykryto maskującym bełkotem, mającym odwrócić kierunek myślenia od istoty zagadnienia: „My jesteśmy za tym, by to był podział sprawiedliwy, by był oparty na zasadach solidarności. Kolejne kwoty to nie rozwiązanie problemu, to pogłębianie problemu”. Niby prawda, ale co z tej prawdy wynika jedynie to, że Słońce świeci w dzień, a w nocy jest ciemno.

Jest jeszcze jeden istotny niuans w cytowanych fragmentach wypowiedzi pani Premier. „W swoim wystąpieniu podkreśliłam, że nie zgadzamy się na ustanowienie nowych kwot. Ten temat będzie jeszcze dyskutowany”. Szczególnie istotne jest to ostatnie krótkie zdanie. Otóż czym innym jest niezgadzanie się na kolejne kwoty, a czym innym jest zastosowanie tej niezgody w praktyce. Można się na coś nie zgadzać ale pod wpływem jakichś okoliczności jednak to zrobić. Mało to ludzie robią rzeczy, z którymi się nie zgadzają? To, że pani Premier powiedziała, że „nie zgadzamy się na ustanowienie nowych kwot”, nie daje nam najmniejszej gwarancji, że takie kwoty nie zostaną Polsce przez UE narzucone, tym bardziej, że PiS samo pozbawiło się ważnego oręża, głosząc publicznie, że nie wyobraża sobie, aby Polska wystąpiła z Unii Europejskiej. Potwierdzeniem tego, że sprawa „kolejnych kwot” nie została przesądzona jest zdanie - „Ten temat będzie jeszcze dyskutowany”.

Poza tym, że będziemy musieli zapłacić Turcji haracz w wysokości 71 mln euro, żeby nie podrzucała do Europy przyjmowanych „uchodźców”, w zasadzie ustalenia brukselskiego szczytu nie zawierają żadnych konkretów. Nie ma żadnej gwarancji, że nie będzie kolejnych kwot imigrantów, ale też to, że zaakceptowaliśmy dotychczasową kwotę „uchodźców” (na co bez trudu można uzyskać potwierdzenie w MSZ) wcale nie oznacza, że przyjmiemy chociaż jedną osobę. W zasadzie wszystko zależy od konsekwentnej postawy rządu.

Primum: non nocere

Rząd i podległe mu wszystkie instytucje państwowe oraz samorządowe za najważniejsze kryterium osiedlania w Polsce islamskich przybyszów powinny przyjąć nieszkodzenie państwu polskiemu i jego obywatelom. Polscy urzędnicy powinni być w pełni świadomi, że mimo przynależności do Unii Europejskiej, nadrzędnym priorytetem funkcjonowania państwa polskiego jest dobro i bezpieczeństwo jego obywateli. Przyjęcie tego założenia w zasadzie determinuje dalsze postępowanie polskich władz i podległej im administracji.

Przede wszystkim, musimy pamiętać o tym, że zgodziliśmy się przyjąć uchodźców, a nie imigrantów. Jest to bardzo ważny wyznacznik, ponieważ w obecnej sytuacji udowodnienie, że podsuwany nam przez UE przybysz jest uchodźcą, a nie imigrantem jest po prostu niemożliwe. W świetle ostatnich doniesień amerykańskiej prasy o masowym fałszowaniu przez ISIS syryjskich paszportów, nie ma też żadnych możliwości potwierdzenia, że osoby które się do nas wybierają są tymi, za które się podają. To w zasadzie zamyka sprawę, ponieważ w praktyce nie m możliwości dokonania rzetelnej weryfikacji tożsamości chociażby jednej osoby. Skoro już okazaliśmy się skrajnymi legalistami akceptując ustalenia przyjęte przez Ewę Kopacz, tym większymi bądźmy legalistami przyjmując uchodźców.

Możliwe więc, że z punktu widzenia relacji międzynarodowych dobrze się stało, że Beata Szydło zaakceptowała ustalenia przyjęte przez Ewę Kopacz. Zamiast szarpać się z Brukselą, Berlinem i Paryżem, te same cele można osiągnąć metodami politycznymi budując przy tym reputację kraju obliczalnego, chętnego do konstruktywnej współpracy na arenie międzynarodowej, z troską pochylającego się nad rozwiązaniem istotnego dla całego kontynentu problemu. W tej sytuacji nie ma znaczenia na ile kwot „uchodźców” się zgodziliśmy lub się w przyszłości zgodzimy. Wystarczy, że będziemy rygorystycznie dbać o interes i bezpieczeństwo Polski i skrupulatnie przestrzegać prawa, a żaden wciskany nam przybysz nie znajdzie w Polsce miejsca, choćby z tego prostego powodu, że w UE nie ma uchodźców. A Ci, którzy są dostali się na teren UE nielegalnie i powinni być deportowani.

Po co lawirować?

W kontekście tego wszystkiego kompletnie niezrozumiałe jest lawirowanie i to głównie prawicowych mediów wokół ustaleń poczynionych na szczycie państw UE 28 listopada br. i udawanie, że nie zgodziliśmy się na to, na co się zgodziliśmy. Czy więc tytuł artykułu na wspomnianym portalu informującego o wynikach szczytu nie powinien brzmieć: „Polski rząd zaakceptował decyzję Ewy Kopacz w sprawie przyjęcia imigrantów”? Czy nie uczciwiej byłoby w leadzie napisać: „Premier Beata Szydło potwierdziła zgodę Polski na przyjęcie ok. 6800 uchodźców pochodzących z terenów objętych konfliktami na Bliskim wschodzie i Afryce Północnej.

Jednocześnie polska delegacja opowiedziała się za rozwiązaniem sprawy migrantów poza granicami Unii Europejskiej z jednoczesnym wzmocnieniem kontroli granic zewnętrznych i zwiększeniem dla nich pomocy humanitarnej”. Byłoby i klarowniej i uczciwiej, tym bardziej, że ta zgoda niczego nie przesądza, a na pewno nie zobowiązuje nas do godzenia w podstawy naszego narodowego bezpieczeństwa.

Po co więc te wszystkie krętactwa, które jedynie sieją zamęt w niezwykle ważnej dla milionów Polaków sprawie? Tylko nieliczni mają pełną świadomość tego, co się stało w Brukseli, zaś zdecydowana większość żyje w błogim przekonaniu, że Polska nie zgodziła się i nie zgodzi się na przyjęcie jakichkolwiek islamskich przybyszów. Informacyjne lawirowanie w tej sprawie jest całkowicie pozbawione sensu. Chyba, że sprawa ma jakieś drugie dno?

Krzysztof Warecki

http://www.pch24.pl/co-z-tymi-uchodzcami-,40029,i.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 12 stycznia 2016, 14:56

W czyich łapach jest Facebook ?


Facebook zablokował konta Miriam Shaded. Zobacz dlaczego!

Obrazek

„Fb zablokował mi konta na 3 dni za informowanie o zapiskach w Koranie” – napisał na Twitterze Miriam Shaded. Szefowa fundacji Estera - sprowadzającej do Polski chrześcijan z Bliskiego Wschodu – przypomniała na portalu społecznościowym o 169 wersach w Koranie nawołujących do mordu na niewiernych.

„Hurysy gwarantowane tylko za dżihad. Ponad 169 wersów w Koranie nawołujących do mordu na niewiernych. (...) Każda osoba, która określa siebie, jako wyznawcę danej religii, jest - lub chce być - reprezentantem wartości z nią związanych. Jeżeli ktoś mówi, że jest muzułmaninem, tzn. że wierzy w słuszność tego, co jest zapisane w Koranie, a więc jest naśladowcą Mahometa” - zaczęła swoją facebookową wypowiedź Miriam Shaded. Hurysy to wyjątkowo atrakcyjne kobiety mające rzekomo czekać w islamskim „raju”.

Islam naucza, iż zbawienie osiąga się poprzez dżihad, tzn. mord i prześladowania na niewiernych (min. 169 wersów w Koranie nawołuj do dżihadu bezpośredniego). Hurysy nie otrzymuje muzułmanin za prowadzenie uczciwego i zgodnego z zasadami moralnymi życia. Hurysę dostanie dopiero, gdy zabije chrześcijanina, żyda, czy apostatę” - zauważyła działaczka społeczna zaangażowana w pomoc bliskowschodnim wyznawcom Chrystusa.

W opinii polsko-syryjskiej aktywistki osoby zgadzające się z takimi zapisami Koranu stanowią dla Europejczyków zagrożenie i „w naszej kulturze są kryminalistami”. Pozostali to ignoranci religijny, osoby zastraszone do tego stopnia, że nie podejmują krytyki lub zakamuflowani apostaci, którzy „w otoczeniu wiernych muzułmanów będą musieli się zradykalizować albo zostaną uznani za niewiernych, co grozi śmiercią” - stwierdziła była kandydatka na posła.

Źródło: Twitter

luk

http://www.pch24.pl/facebook-zablokowal ... z3wygBtEi5

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 26 stycznia 2016, 11:16

:!: :!: :!: :!: :!: :!:

Uchodźcy w Warszawie – wiemy, gdzie zostaną zakwaterowani.

Urząd do Spraw Cudzoziemców wybrał w drodze przetargu ośrodki, w których utrzymanie uchodźców będzie najkorzystniejsze. Łącznie to 5 placówek w całym kraju – poinformowało Radio Zet

W Warszawie ośrodek będzie znajdował się na ul. Księżnej Anny, na Targówku. Głównym kryterium była cena. Utrzymanie uchodźców kosztuje od 40 do 60 zł dziennie. Im większa grupa, tym mniejsza cena.

Poza Warszawą wybrano jeszcze Białystok, Zalesie, Wohyń i Ustronie. Jak informuje Radio Zet zanim uchodźcy zostaną zakwaterowani przejdą badania epidemiologiczne.
Biorąc pod uwagę, że Polska zgodziła się na przyjęcie 7000 uchodźców do Warszawy powinno trafić około 1400 osób.

http://warszawawpigulce.pl/wiemy-gdzie- ... -uchodzcy/

Komentarz czytelnika: Pawel Stolarz · Belfast
Piszą ze utrzymanie jednej osoby to koszt od 40 zł do 60 zł. To Jest kłamstwo!!! Moi znajomi pracują w PCPRze (PCPR będzie miał nad nimi opiekę) i mówili mi że utrzymanie będzie kosztować 70 zł dziennie. Wychodzi na to, że 4 osobowa rodzina będzie otrzymywać 280 zł DZIENNIE!!! Dla porównania, samotna matka Polka, bezrobotna, mająca 3 dzieci, otrzymuje dotację rzędu 200 zł MIESIĘCZNIE !!! Brakuje mi już słów by określać moje rozgoryczenie.


https://marucha.wordpress.com/2016/01/2 ... aterowani/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 31 maja 2016, 09:36

W Warszawie stanął ogromny meczet. Teraz szejkowie chcą wybudować całą dzielnicę |POLECAM!
Opublikowano Maj 28, 2016 by emjot

Obrazek

***

W Ośrodku Kultury Muzułmańskiej w Warszawie można już uczęszczać na zajęcia z języka i kultury arabskiej oraz na naukę czytania Koranu.

Można też modlić się w ogromnym nowym meczecie.

Ale teraz – jak donosi rytmwarszawy.pl – Arabowie zapowiadają wybudowanie w polskiej stolicy „największej inwestycji na świecie” oraz stworzenie luksusowej dzielnicy w pobliżu Stadionu Narodowego.

†††

W krajach Zatoki Perskiej raczej niemożliwe byłoby wybudowanie kościoła katolickiego, a na Bliskim Wschodzie chrześcijanie są okrutnie prześladowani.

U nas moda na multi-kulti, która tak srogo pokarała kraje Europy Zachodniej, trwa jednak w najlepsze.

W Warszawie został otwarty właśnie meczet z 18-metrowym minaretem i Ośrodek Kultury Muzułmańskiej. — Jak pisze rytmwarszawy.pl

— „będą w nim sale modlitewne, sale wykładowe, dydaktyczne, wystawowe, sportowe, internetowe, biblioteka muzułmańska, przedszkole, a nawet sklepik. — Będzie równie dwupoziomowy parking na 32 samochody”.

czytaj dalej →
https://forumdlazycia.wordpress.com/201 ... e-polecam/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 15 lutego 2017, 15:15

„Opanujemy cały świat”! Pierwszy tygodnik arabski w Polsce! Które kioski sprzyjają islamizacji?

Obrazek

Muzułmanie „ubogacają” polskie media. Powstał pierwszy tygodnik arabski o Warszawie „ZPZ Gazeta”.

Wydawany jest w trzech językach: arabskim, polskim i angielskim. Z raportu przygotowanego w 2013 roku przez doktoranta Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego Radosława Stryjewskiego, wynika że w stolicy Polski mieszka około 20 tysięcy muzułmanów. Tak było prawie cztery lata temu. Możemy się jedynie domyślać, że teraz jest ich o wiele więcej. Alzachrani Abdullah, wydawca i redaktor naczelny tygodnika chce, by gazeta była czytana nie tylko przez społeczność muzułmańską z Warszawy. Krótko mówią, zależy mu, by gazeta islamizowała znienawidzonych gojów, o czym świadczą jego dalekosiężne plany.
– Na początku 2 miliony, później 38, a potem to już cała kula ziemska. W redakcji „ZPZ Gazeta” pracuje sześć osób, a w przyszłości… wszyscy mieszkańcy Warszawy – powiedział Abdullah.

Na pytanie kiedy szef sześcioosobowej redakcji przybył do Polski, odpowiada niejasno, że przybył do Polski dwa lata temu. W jakich okolicznościach? Nie chce tego zdradzić. Rodzi się kolejne pytanie. Kto finansuje islamskie medium?

„ZPZ Gazeta” kosztuje 2 złote i na nasze szczęście można ją dostać jedynie w trzech kioskach w Warszawie. Jednak to o trzy kioski za dużo… Warto byście Państwo wiedzieli, które kioski w Warszawie sprzyjają islamizacji oraz informowali swoich znajomych, które punkty należy omijać z daleka. Warto również pomyśleć o tym, by informować o sprawie szerszą opinię publiczną. Może dobrym pomysłem będą naklejki na kioskach: „Tutaj sprzedają arabskie gazety. STOP ISLAMIZACJI”?

Obrazek

Źródło: wawalove.pl/alzahrani.pl

ks. Jacek Międlar

http://jacekmiedlar.pl/2017/02/14/opanu ... lamizacji/

ODPOWIEDZ