Umysł Liberała. Czytaj lewaka.

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City
Umysł Liberała. Czytaj lewaka.

Post autor: Maverick » 6 marca 2017, 21:45

Bazując tylko i wyłącznie na nieracjonalnych przekonaniach, wierze i emocjach współczesne lewactwo "często nazywające się liberałami a nie mający nic wspólnego z liberalizmem a więcej z libertyństwem"
Czerwony tekst to moja uwaga.

nieustępliwie podminowuje principia na których nasza wolność została zbudowana.
Lewactwo jak rozpuszczone dzieci, są wściekli że życie wymaga normalnych odpowiedzialności dorosłego życia i domaga się rządowej rodzicielskiej opieki od kołyski do śmierci.


Rossiter autor książki "Umysł Liberała." stwierdza że ten rodzaj liberalizmu jaki przedstawiają zarówno Barack Obama i Hillary Clinton może być rozumiana jedynie jako zaburzenia psychiczne.


"Naukowiec społeczny, który rozumie ludzką naturę nie odrzuca
roli wolnego wyboru, dobrowolnej współpracy i integralności moralnej - tak jak ją odrzucający liberałowie". "Przywódca polityczny, który rozumie ludzką naturę nie będzie ignorować indywidualnych różnic jak talent, napędu osobistego który motywuje innych do rzetelności poczucia dobrze wykonanej roboty. Etyka pracy, z reguły jest nieznana liberałom, a następnie starają się narzucić równości ekonomiczną i społeczną reszcie społeczeństwa - tak jak to zwykle robią liberałowie pod pozorami troski. A ustawodawca czyli polityk, który rozumie ludzką naturę nie tworzy środowiska reguł, które nadmiernie regulują i nadmierne opodatkują obywateli narodu, ponieważ to korumpuje ich charakter de-motywuje ich i zmusza do zależności od państwa. - Czyli liberałowie robią wszystko opacznie wbrew woli "


Dr Rossiter Stwierdza że liberalna agenda żeruje na słabości ludzkiej i poczuciu poprzez słabych osobników w populacji swojej niższości:

Lewactwo i libertyni czyli pseudo liberałowie, którzy uprowadzili znaczenia słowa liberalizm tworzy i wzmacnia takie percepcje wiktymizacji w społeczeństwie;
tworząc i kreując infantylne roszczenia uprawnieniu do konsumpcji dóbr innych bez żadnego wkładu w ich wytworzenie, tworzenia poczucia im się należy; tym samym zwiększając prymitywne uczucia zazdrości;
odrzucając suwerenność jednostki, podporządkowując go do woli rządu i wobec niego subordynacji.
"Korzenie liberalizmu - i związane z nim szaleństwo i z niego wynikająca wścieklizna lewacka - może być jednoznacznie zidentyfikowana przez zrozumienie, jak dzieci rozwijają się od dzieciństwa do dorosłości i jak zniekształcony rozwój wytwarza irracjonalne wierzenia liberalnego umysłu", stwierdza autor. "Kiedy współczesny liberalny umysł poprzez skomlenie o wyimaginowanych ofiarach , szaleje przed wyimaginowanymi złoczyńcami i dąży przede wszystkim do kontrolowania życia osób kompetentnych zdolnych do samodzielnego kontrolowania swojego życia i decydowania o sobie samych, robią to libertyni tylko by jednak aby ukazać potrzebę własnej egzystencji, wtedy widzimy nerwica liberalnego umysłu staje się dla nich boleśnie oczywista."

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 6 marca 2017, 22:33

Link do kolekcji Podesty, zboczeńca i lewaka z rządu Obamy zaangażowanego w kampanię wyborcą Hitlery Clinton,

https://www.google.com/search?q=podesta ... AHwRTcZdRM:

Świat jest pełny zboczków, lewaków, ateistów, szatanistów, etc..

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 6 marca 2017, 23:03

Maverick pisze:Świat jest pełny zboczków, lewaków, ateistów, szatanistów, etc..
I jest, i będzie aż do końca świata. To takie chwasty (kąkole), które rozpleniły się na polu.

I jak mówi Ewangelia :

"Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza”.
Mt 13, 30

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 30 października 2017, 12:08

Pomiędzy lewicą, a lewactwem. Czym jest „lewactwo” i jak interpretować to zjawisko?

Obrazek

Lewacy atakują, lewacka zaraza, lewactwo niszczy Europę – często słyszymy taką frazę, sam używam jej w publicystyce. Od dawna obiecywałem sobie jednak, że napiszę kilka słów na temat: kim są lewacy, jak rozumieć to wyrażenie.

Według Słownika Języka Polskiego lewactwo to „skrajnie lewicowe poglądy polityczne”. Oczywiście możemy poprzestać na tej definicji. Ale możemy również pobawić się w niuansowanie – bo przecież w Polsce istnieją, działają tak naprawdę trzy lewice. Ta pierwsza wnosi sporo wartości pozytywnych, dwie kolejne – zresztą przenikające się – są toksyczne i groźne.


Bo przecież rozróżniamy „dobre” bakterie, stanowiące dobroczynną mikroflorę organizmu oraz bakterie chorobotwórcze, powodujące gangrenę. Podobnie rzecz ma się z lewicą z lewicą – pierwszą z nich jest bowiem lewica patriotyczna i antykomunistyczna, reprezentowana przez... Prawo i Sprawiedliwość. Tak, tak, właśnie! W Polsce podział na „prawicę” (PiS, Ruch Narodowy) oraz „lewicę” (SLD) ma charakter historyczny i jest tak naprawdę podziałem na antykomunistów i postkomunistów, na ludzi którzy walczyli o wolność ojczyzny i tych, którzy utrwalali zniewolenie ojczyzny. Podział ten nie odnosi się jednak do tego, co w rozróżnieniu takim powinno być fundamentem, czyli kwestii gospodarczych. Prawo i Sprawiedliwość sytuuje się pod tym względem raczej lekko na lewo od centrum – zarówno w sferze przekazu społecznego (hasła „solidarnej Polski”, solidaryzmu społecznego), jak praktyki (realizacja programów typu Rodzina 500 plus, plan renacjonalizacji banków, zasada, że bogatsi powinni płacić podatki według wyższych stawek i posiadać mniej ulg). Na łamach tygodnika „Do Rzeczy” Łukasz Warzecha opublikował w grudniu tekst zatytułowany „Prawo i Socjalizm”, w których wyliczał wszystkie lewicowe elementy roku rządów „dobrej zmiany”.

Pamiętajmy jednak, że partia Jarosława Kaczyńskiego odwołuje się do tradycji piłsudczykowskiej, czyli Polskiej Partii Socjalistycznej - co prawda piłsudczykowskiej Frakcji Rewolucyjnej, ale zawsze to PPS... Znane jest przypisywane Marszałkowi powiedzenie „Z tramwaju socjalizm wysiadłem na przystanku niepodległość”. Pozostaje mieć nadzieję, że dzisiejsze PiS w tramwaju socjalizm będzie stopniowo przekładało wajchę, aby skręcać w kierunku liberalizmu gospodarczego. Tylko niestety – po tym co wyprawiał Balcerowicz z Lewandowskim (tym od przekształceń własnościowych) słowo liberalizm gospodarczy ma w Polsce fatalne konotacje.

Dla porządku odnotujmy, że Ruch Narodowy pod względem programu gospodarczo-ekonomicznego ma także lewicowy odcień. Prawica, gospodarczy liberalizm reprezentują w Polsce przede wszystkim „sieroty po Korwinie”, czyli Unia Polityki Realnej, Kongres Nowej Prawicy, partia KORWiN (o ile nie zmieniła nazwy). Tyle, że to polityczny plankton. O Platformie Obywatelskiej nie wspominam, bo to partia władzy, dla której gospodarka pozostawała tylko narzędziem „grabienia pod siebie”.

Toksyczne lewice mamy we współczesnej Polsce dwie. Po pierwsze postkomunistyczna lewica – dawni kolaboranci z PZPR, czyli płatni zdrajcy pachołkowie Rosji – jak z sejmowej trybuny rozszyfrował ten skrót Leszek Moczulski. Po drugie tzw. nowa lewica – o tej za chwilę, bo to ona obecnie jest największym zagrożeniem. Lewica postkomunistyczna wymiera. A i pomimo całego obciążenia historycznego – klasyczny towarzysz postkomunista wykazuje kilka zdrowych odruchów. W odróżnieniu od „nowej lewicy” homoseksualista to dla niego obrzydliwy pedał, a nie kochający inaczej gej. Nawet jeśli postkomunista starej daty wspiera LGBT i inne sztandarowe hasła nowej lewicy – nie czyni tego z wewnętrznym przekonaniem. Zresztą dawny „beton” z PZPR-owskim rodowodem poszedł trzema drogami. Jedni – jak Leszek Miller nadal twardo broniąc PRL-u (czyli de facto własnych życiorysów i łajdackich wyborów), równocześnie w kwestii na przykład imigrantów, czy stosunków polsko-ukraińskich wypowiadają się w sposób nadzwyczaj „prawicowy”. Wręcz należałoby sobie, życzyć, żeby wszyscy politycy PiS-u byli w tych kwestiach tak wyraziści jak Miller.

Inni postkomuniści raczej korzystają z życia (a raczej z możliwości, jakie zdobyli „uczestnicząc” w polityce), stając się tzw. kawiorową lewicą. Ryszard Kalisz najlepszym tego przykładem. Inni postkomuniści – casus Joanny Senyszyn – wtopili się w „nową lewicę”.

Bo dzisiaj największym zagrożeniem jest tzw. nowa lewica, czyli właśnie lewacy. Nazwiskami-symbolami w Polsce pozostają tutaj Sławomir Sierakowski (Krytyka Polityczna) i Adrian Zandberg (Partia Razem). Przedstawiciele nowej lewicy najczęściej nie mają komunistycznego garba – czyli trochę jednak, tak jakby byli nosicielami nie dżumy, a syfilisu. Lewacy z nowej lewicy są wychowankami lewaków z pokolenia tzw. marca 68, które obecnie rządzi Unią Europejską, pchając tym samym nasz kontynent ku katastrofie. Niedawno na czołówce „Warszawskiej Gazety” ukazał się tytuł „Lewacki faszyzm na ulicach”. To nie od rzeczy porównanie, wszak Stefan Sękowski omawiając książkę „Unser Kampf '68. Gniewne spojrzenie w przeszłość” napisał: - „Sześćdziesięcioósmacy” byli bowiem wierną kopią studentów, którzy masowo popierali przed 1933 rokiem NSDAP. Podobnie jak oni, śpiewali „niszczcie wszystko, co was niszczy” i atakowali mieszczucha, który nie był zainteresowany rewolucją. To wypisz, wymaluj – także obraz współczesnych lewaków. Chcą zniszczyć wszystko, co im przeszkadza: wartości narodowe i tradycyjne, rodzinę jako związek kobiety i mężczyzny, normy moralne na czele z tą najważniejszą, czyli przykazaniem „Nie zabijaj” (dzieci nienarodzonych). Atakują więc Kościół i tych, którzy nie są zainteresowani ich rewolucją – nie uważają homoseksualizmu za normę, nie chcą się zgodzi na ideologie LGBT czy gender, na prawną dopuszczalność.

Współcześni lewacy mają taki sam program jak rewolucje: francuska, bolszewicka (zwana październikową), wreszcie rewolta marca 1968. Chcą zniszczyć stary świat, tradycyjne wartości i normy. Dlaczego? Dla budowania nowoczesnej utopii, w imię bożka postępu, a tak gdzie mamy do czynienia z bożkiem – pojawia się pogaństwo, to zaś często owocuje barbarzyństwem. Lewacy dzisiaj atakują patriotyzm, Kościół, religię, patriotyzm, tradycyjne wartości. Walka z postkomunistami, ustawa deubekizacyjna, lustracja – to sprawy bardzo ważne, ale dotyczą tylko wyrównania rachunków z przeszłości. Walka z lewactwem – współczesną nową lewicą to walka o przyszłość, walka o przetrwanie i coś więcej niż przetrwanie: o ocalenie wartości. Dlatego to rzecz najważniejsza.

https://polskaniepodlegla.pl/opinie/ite ... o-zjawisko

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 21 listopada 2017, 04:30

https://www.facebook.com/MaxTVfan/video ... 763415236/ Facebook próbuje cenzurować wolność słowa jak naziści: Wyciął moją opinię: Naród stanowią ludzie utożsamiający się z tą samą kulturą, wiarą, językiem i mieszkający na określonym terytorium,
narzucanie obcej kultury z zewnątrz w celu porządkowania sobie danego narodu jest propagowane poprzez ateistyczne
i socjalistyczne lewactwo. Patriotyzm i nacjonalizm w dobrym jego znaczeniu, jest odzwierciedleniem suwerenności,
a suwerenni obywatele na nikogo nie napadają jak pseudo demokracje zachodnie. Gdzie orwellowski sposób na napad
wymyślą jak naziści współpracujące z nimi fake media.Prym w tym wiodą właśnie zgniłe demokracje promujące genderyzm,
zboczenia od pedofilii do związków gejowskich aby naruszyć podstawy tradycji rodziny, która jest podstawową komórką narodu.
Wrogiem ludzkości jest lewactwo i socjaliści oraz komuniści, a NWO to zamaskowany komunizm. https://www.youtube.com/watch?v=uilpfwrzhxI Lucyferianie czują się bezkarnie jak naziści. NATO to Armia Lucyfera a Putin i Rosja to armia Michała Archanioła zbawiciela od Kabały.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 23 listopada 2017, 10:24

Maverick pisze:https://www.facebook.com/MaxTVfan/video ... 763415236/ Facebook próbuje cenzurować wolność słowa jak naziści: Wyciął moją opinię ...
Pejsbuk to żydowski portal. Blokowali m.i. informacje na temat Marszu Niepodległości.
Im cenniejsze informacje pokazujące rzeczywistość - tym większa złość żydostwa.

Znacznie lepszy pod tym względem jest twitter. Administrator nie stosuje tam takich metod, nie blokuje i pozwala na swobodne wypowiadanie swoich myśli i na zamieszczanie wszelkich informacji.

ODPOWIEDZ