RATUJMY POLSKIE ZŁOŻA PRZED GRABIEŻĄ - TO DZIEJE SIĘ TERAZ!

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Maciej WW
Posty:10
Rejestracja:12 lutego 2016, 19:34
Lokalizacja:KrakĂłw
RATUJMY POLSKIE ZŁOŻA PRZED GRABIEŻĄ - TO DZIEJE SIĘ TERAZ!

Post autor: Maciej WW » 21 kwietnia 2018, 11:55

Rząd próbuje obecnie sprzedać jedną z najcenniejszych kopalń w Polsce – KWK "Krupiński", posiadającą olbrzymie, dogodne do eksploatacji złoża. Ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Ukryta przed społeczeństwem gra toczy się o gigantyczne zasoby naturalne Polski, których wartość – rzędu setek bilionów złotych – wielokrotnie przewyższa wszystkie dotychczasowe malwersacje (po 1989 roku) razem wzięte. Olbrzymią wartość polskich złóż potwierdza m.in. Główny Geolog Kraju prof. Mariusz Orion Jędrysek, wg którego pod względem zasobności surowcowej Polska jest najbogatszym krajem Europy.

Bardzo proszę o rozpowszechnianie tych treści i podpisywanie się pod wnioskiem do Premiera. Jedyne, co może wpłynąć na tę dramatyczną sytuację, to masowy opór społeczny. Do tego jednak potrzebna jest najpierw społeczna świadomość. Rozbudzajmy ją razem - przekaż to KAŻDEMU, KOGO ZNASZ - to nasz wspólny obowiązek!

Podpisz się pod wnioskiem do Premiera Mateusza Morawieckiego >>

Dowiedz się więcej >>

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty:1347
Rejestracja:6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja:Polska

Post autor: DarekMirror » 23 kwietnia 2018, 20:57

Podpisane :) ... i tak myślę że to daremny trud :(

Maciej WW
Posty:10
Rejestracja:12 lutego 2016, 19:34
Lokalizacja:KrakĂłw

Post autor: Maciej WW » 24 kwietnia 2018, 05:59

Wielkie dzięki! To nie jest daremny trud. Polska jest teraz niszczona wielopłaszczyznowo, ale nie powinniśmy tracić wiary - to wszystko jest wpisane w Boży plan. Przyjdzie jeszcze o wiele większy ucisk, odczuwalny dla każdego.
Natomiast Kopalnia "Krupiński" to jeden konkretny punkt - sprawa ewidentna, jeszcze NIE PRZEGRANA - na której łatwo skupić uwagę i o którą wciąż warto walczyć. Jeżeli będziemy wzajemnie pogłębiać naszą świadomość i pokonywać niszczące nas podziały, to może być ta iskra, która rozpali naszą kochaną Polskę i będzie przyczynkiem do zmartwychwstania naszego udręczonego, rozbitego od środka Narodu. Warto się w tym duchu jednoczyć. Nie niszczyć, a budować. Do tego zachęcam każdego!

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 24 kwietnia 2018, 23:32

A propos iskry o której wspomnial Maciej - ks. Roman Kneblewski wrzucił na TT taki oto obrazek:

Obrazek

Także bądżmy dobrej myśli.
Jak będziemy wierni Bogu, to Bóg Polskę wywyższy.

ODPOWIEDZ