Polska Piłka i FIFA CUP 2018.

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City
Polska Piłka i FIFA CUP 2018.

Post autor: Maverick » 25 czerwca 2018, 17:46

Przecież oni tak grali jak Polactwo myśli, nie wychodzą na pozycję nie ściągają na siebie przeciwników aby potem podać na otwarte pole, na dobieg ale to trzeba sobie umieć wyobrazić i także mieć możliwości techniczne, oni po prostu bali się Kolumbijczyków, na odległośc 10 metrów już gubili głowę i piłkę. Wstyd a co najważniejsze była to kara Boża za brednie Dudy że Krym nie jest rosyjski. Ten miłosnik Polinu sprowadził złą karmę na polską drużynę. Za wasalstwo lucyferianom z NWO. 40 000 kibiców z dalekiej Kolumbi a z bogatej "Tfu bidnej bidnej Polski która jest kolonią globalstów i krajem wasalskim gartska" . Co najgorsze wasze zakłamane media tak was ogłupiły że nawet nie wiecie jaka przepaśc was dzieli od wolnego i cywilizowanego Swiata, nawet Rosji i Bailorusi do pięt nie dorastacie kundle kabały, gdzie do dzisiaj rozkradają ten biedny kraj dzieci z trzeciego pokolenia enkawudzistów nasłanych do Polski poprzez samego Berię ich braciszka w wierze oraz ich wujka Stalina. Cały świat uważa was za najgorsza drużynę mistrzostw świata brak wiary i umiejętności. Ale propagandę szczującą na Rosję głupich Polaków macie najlepszą. Dlatego olałem ten kraj. Pracować tam i płacić podatki na szuje które pchają się do koryta kosztem obywateli, którym powinni służyć to definicja współczesnego niewolnictwa.

Polactwo woli żyć w urojeniach, niż spojrzeć prawdzie w oczy. Poprawnie ocenić sytuację i wyciągnąć wnioski aby nie robić tych samych błędów do tych umiejętności nie nalęży wszyscy będą winni ale nie oni bo oni kształceni.

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 30 czerwca 2018, 17:42

Dlaczego one nas zawsze skłocają?

Sakiewicz jak Bartosiak w imieniu kabały szczuje Polaków bez IQ na Rosjan aby uczynić z nich mięso armatnie dla hegemonii żydowskiej kabały na ludzkością bęcwały bez IQ łykają to jak prawdę objawioną. Najbiedniejszy kraj Europy , niedomytych ludzi, jedzących plugawe sztuczne żarcie od którego obniża się im iq nawet nie zauważą jak kabała wydoi ich na 300 miliardów dolarów. Już chcą im dawać do konsumpcji GMO a szczepionki mają doprowadzić do prawdziwej naszej depopulacji, a Sakiewicz jest zajęty bzdurami o Putinie czyli polski idiota bez IQ niczym z polish jokes jakie z wdzięczności żydy lubią o nim opowiadać.

Wniosek nie czytajcie Michnika ani też Sakiewicza.

Ten dureń ma gorsze urojenia od totalnej opozycji, twierdzi że ustępstwami nad ustawą IPN upokorzyli Putina. , Ten to dopiero wymaga opieki psychiatrycznej.

ODPOWIEDZ