WOŚP kultem?

Polityka, gospodarka, ekonomia...
AnnaE

Post autor: AnnaE » 1 lutego 2007, 14:49

Co do twojej wypowiedzi: masz takie poglądy i oczywiście masz do nich prawo. Ponieważ jednak wystawiłeś je nam tutaj na ocenę - więc zrobię to.

W każdym twoim zdaniu wychodzą stereotypy ukształtowane mozolnie przez media nie przepadające za RM. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy jesteś odbiorcą mediów utworzonych przez o. T. Rydzyka. Jestem skłonna twierdzić, że nie. Nie używasz własnych określeń dla opisania tych mediów, powtarzasz utarte slogany i pseudodowody na ich poparcie. Gdybyś systematycznie korzystał z tych mediów, choćby tylko z wybranych programów, sam swoje wypowiedzi byś zweryfikował.

Myślę, że to bardzo dobrze, gdy zmienia się swoje stanowisko w stosunku do partii, skoro ona się zmienia? Tu nie powinno być wyboru "raz na zawsze". Wszędzie są tylko ludzie, a prawo wyboru, to demokracja. Nikt nie jest nadczłowiekiem i nie ma wyłączności na rację. Tak po jednej, jak i po drugiej stronie. Dopiero rozmowy, a nie dąsy, mogą doprowadzić do uświadomienia sobie błędów, do porozumienia. To jest rozwój.

No i na koniec:

Powiedziałabym, że to już prawie fobia? (Nie ty zacząłeś...)

Treść komentarzy powinna nawiązywać do tematu artykułu: "WOŚP kultem?"

Ale i wskazówka: wymyślimy nowy temat nawiązujący do dzieł utworzonych przez o. Tadeusza Rydzyka?

AnnaE

Post autor: AnnaE » 1 lutego 2007, 14:50

Tak, z jednym się zgodzę: Radio Maryja czerpie z nauk naszego ukochanego Jana Pawła II i obecnego papieża - Benedykta XVI.

Nie lękamy się, bo mamy pewność, że dobro zwycięży.

Wyzywanie ludzi nie jest z pewnością dobrem.

Naprawę świata należy zacząć od siebie. Polecam.

Monika

Post autor: Monika » 1 lutego 2007, 14:50

AniuE, czy możesz podać żródła cytowanych przez ciebie wypowiedzi Jana Pawła II? Skąd pochodzą, gdzie zostały wydrukowane? Może jakiś link? Z góry dziękuję. Monika.

AnnaE

Post autor: AnnaE » 1 lutego 2007, 14:50

Ja nie cytowałam, to jest moja wypowiedź.

Awatar użytkownika
lukskajłoker

Post autor: lukskajłoker » 25 października 2007, 11:18

Ja bylem w Woodstoku i byl wypas.

Piłem piwo. Nawet duzo piwa :D

Bylem tez na pielgrzymce na Jasna Gore

Piłem piwo. Duzo piwa. :D

Gość

Post autor: Gość » 27 października 2007, 00:47

a ja jechalem pociagiem w ktorym jechali ludzie pod Rybe, ci to dopiero piją

Keb

Post autor: Keb » 23 grudnia 2007, 22:44

w życiu się tak nie uśmiałem czytając pierwszy post.

Gdzie to podążanie za przywódcą? nie widze hord ludzi idących za Jurkiem, a za o. Rydzykiem to co innego? Mówicie o miłości bliźniego, a jak jakaś telewizja zadaje pytania odnośnie RM to ludzie blisko mówią "precz!" i do rękoczynów dochodzi, chyba coś nie tak jest.

Poza tym moja mam w szpitalu pracuje,a gdzie tam się nie pójdzie na każdym zaznaczam KAŻDYM oddziale są sprzęty zakupione przez WOŚP a fundacja lux veritatis co robi? pieniążki Bogu wysyła?

A co do "skeciarkiej" działalnośći WOŚPu- sekty nie pozwalają odejść od siebie, tego nikt nie zaprzeczy, a czegoś takiego nie widzialem w Orkiestrze, jak raz będziesz kasę zbierał na dzieciaki to nie znaczy że już musisz do końca życia bo przyjdą bandziory i cię obiją.

więc powiem krótko: dobra komedia i brakt obiektywizmu ( mój post pewnie też nie przejdzie bo to krytyka :/)

Mimo wszystko pozdrawiam i życzę przejżenia na oczy w końcu.

ODPOWIEDZ