Rosja

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 3 marca 2015, 09:43

Syriusz pisze: Uważam, że prostak czasami mądre rzeczy wklei, ale nawiedzony nigdy.
Powodzenia :mrgreen:

Tylko kto to będzie czytał ? :roll: Przecież lemingi mogą to samo przeczytać nie wchodząc na forum, tylko zaglądając na żydowski Łonet. Przecież teksty, które wklejasz ukazują się na kilku lewackich zakłamanych portalach. Ja przynajmniej ostatni twój tekst znalazłem na co najmniej 5 portalach.
Ostatnio zmieniony 3 marca 2015, 13:20 przez Coltrane, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 3 marca 2015, 09:49

Ciekawe co powiecie, jak w Moskwie dojdzie do Majdanu (o ile Putinowi nie uda się stłumić go w zalążku). Ale wy chyba chcecie, aby tam doszło do Majdanu, i aby obalono Putina, i aby władzę przejęło żydostwo, z jakimś nowym Niemcowem na czele. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 3 marca 2015, 13:20 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty:1140
Rejestracja:6 kwietnia 2008, 04:32
Lokalizacja:Babia GĂłrka

Post autor: Krzysztof » 3 marca 2015, 12:13

Zamieszczone w dniu 28.02.2015 Komentarze po zabójstwie rosyjskiego lidera opozycji i byłego wicepremiera Borysa Niemcowa, wczoraj- na moście w pobliżu Kremla z pewnością zostaną dobrze wykorzystane przez zachodnie media, aby oczernić Władimira Putina i Rosję.

Ale każdy myślący człowiek wie, że to profesjonalne zabójstwo nie zostało przeprowadzone przez Putina, który obiecał gruntowne śledztwo w sprawie incydentu. To prawdopodobnie kolejny knot w serii rozpaczliwych posunięć brytyjskiego MI6, którzy pracują dla Korony i City Rothschildów w Londynie.

Zabójstwo miało miejsce zaledwie w trzy dni po tym, jak W.Brytania zapowiedziała wysłanie doradców, którzy maja trenować wojsko Ukrainy, jakie w ostatnich tygodniach zostało wyparte przez opolczenców z Donbasu, zmuszając tym samym reżim ukraiński do podpisania Umowy Pokojowej w Mińsku.

Podczas, gdy bojownicy Donbasu szczycili się z zawieszenia broni, ogłoszona w Wielkiej Brytanii decyzja, aby wysłać doradców SAS jest próba storpedowania porozumienia. Normalnie Korona pozostaje w cieniu i pozwala Izraelowi i USA na ponoszenie ciężkich wojskowych zadań dla interesów Rothschildów. O czym właśnie najlepiej świadczy ta inicjatywa podjęta w chwili gwałtownie pogarszającej się sytuacji na Ukrainie.

Zarówno zatłuczenie Niemcowa, jak i wysłanie doradców Ukrainie, wskazują na desperacje ze strony Imperium Brytyjskiego, które w rzeczywistości nigdy się nie rozleciało. Tylko mając prawdziwy spokój i niezwykle wyrafinowane metody nadal rządzi światem.

Kanada, Australia i Nowa Zelandia są nadal częścią Korony. Rzeczpospolitej – która składa się z 53 państw, w tym Indie, RPA i wiele innych narodów – Co sposób orwellowsko mylący, służy Koronie poprzez oddanie tanich zasobów naturalnych, podczas- gdy większość narodów Wspólnoty (Bangladesz, Nigeria, Papua Nowa Gwinea i inne ) pozostają beznadziejnie i przerażająco biedne.

Izrael (Deklaracja Balfoura) i Arabii Saudyjskiej (Traktat Jeddah 1922) stworzone przez Brytyjczyków w 1917 roku, służą rothschildowym interesom naftowym na Bliskim Wschodzie i jednocześnie mieszają kolonialny system z religią tworząc wybuchowa mieszaninę, co powoduje, ze ani Arabia Saudyjska, ani Izrael nie są krajami ani jedno stricte muzułmańskim i drugie żydowskim. Są natomiast znakomitymi narzędziami imperialistycznych interesów Korony / Rothschildów. To samo można powiedzieć o Radzie Współpracy Zatoki Perskiej.

Nawet Stany Zjednoczone, które stoczyły rewolucyjną wojnę z Imperium Brytyjskim, pozostają pod łapą Korony -/Rothschildów poprzez Rezerwę Federalną, Pilgrim Society i Virginia Corporation. USA jest używane przez Koronę / Rothschildów dokładnie tak samo, jak kiedys hesscy najemnicy -do ochrony ich olbrzymiego imperium finansowego.
Gdy Netanjahu i Boehner graja swoje gierki w Waszyngtonie, widac od razu od razu z daleka ze są tylko zgiętymi przed swoimi panami z City pachołkami. Obaj są zdrajcami swoich ludzi.
Natomiast odmowa Obamy na spotkanie z Netanjahu reprezentuje kolejne pęknięcie w pancerzu City of London . Jedno z wielu..ostatnimi czasy.
Jemen, Węgry i Grecja to ostatni, którzy opuścili Rothschildów , znaczna większość Ameryki Południowej i dobry kawałek Afryki.
Rosja pozostaje jednak główną zmora…to Rosja doprowadziła do szału dyplomatycznego tworząc Bank Rozwoju BRICS i uruchamiając przeciwwagę dla Centrum Kartelu Bankowego Korony/ Rothschildów. Obama rozmawia z Irańczykami. Chińczycy popierają stanowisko Rosji na Ukrainie. A Irańczycy opracowali broń, która może zlikwidować każdy lotniskowiec USA.

To są już wielkie szpary w solidnym wolnomurarskim murze stale się powiększające i City of London jest coraz bardziej zdesperowany. ISIS, zabójstwo Niemcowa i próba spuszczenia do kanału Umowę Mińska, może być postrzegane- jako próba ostatniej szansy powstrzymania nieuniknionego, czyli – Początek Końca Imperium Brytyjskiego.

Tlum: RomnKafel

Źródło oryginalne:
https://hendersonlefthook.wordpress.com ... sh-empire/
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 3 marca 2015, 22:07

Krzysztofie 100% racji. Niemcov był dywersantem opłacanym bezpośrednio poprzez Sorosa, który z kolei wypełnia polecenia Rodschildsów.

Teraz jednak chciałem was rozbawić humorem.


Jak zatrzymać polską głupotę i kundli na służbie lucyferianów z NWO.

Aby byli czekiści nie szczekali na suwerennych obywateli Krymu, Noworosji i nie podpuszczali Polaków na mięso armatnie?

Wystarczy krzykaczom jak Manko, Polko, Szeremietiew, Tusk, Komorowski wyłączyć prąd w karuzeli i ich koniki się zatrzymają a oni natychmiast przestaną machać szabelkami.

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 3 marca 2015, 23:00

Przesłuchanie ukraińskiego oficera.

Amerykańscy oficerowie rozkazują nam strzelać do ludności cywilnej Donbasu.

Oficer Ukraiński: "Amerykanie powiedzieli nam strzelać do cywilów Donbasu"


A to są już zbrodnie kun-delki.

Za które bekniecie.

https://www.youtube.com/watch?v=aSe2MFfbyPw

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 3 marca 2015, 23:47

Syriusz pisze:Putin to nie Żyd - Putin to ich guru.... prawdopodobnie przepowiedziała im to Cielakówna.
No zobaczcie, człowiek który uważa siebie za katolika, pisze o Służebnicy Bożej Rozalii Celakównie : "Cielakówna" ...

Dodajmy do tego jeszcze i to : mianowicie uważa, że Fatima to wymysł KGB ...

I to ma być katolik ? :roll:

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 4 marca 2015, 10:17

kosiarz pisze:Nieraz zastanawiam się czy mam do czynienia z zdrowymi na umyśle ludżmi. Przecież to jest niesamowite! Dla nich, z jednej strony i z drugiej walczą przeciwko sobie sami żydzi. Po stronie USA żydzi i po stronie IS żydzi! Na Ukrainie żydzi, i w Rosji żydzi. Wszędzie żydzi!
Leczcie się ludzie ! :roll:
Kosiarzu, i tak właśnie wygląda WOLNOŚĆ w twoim wydaniu. Napisz inaczej niż każe polityczna poprawność, napisz coś nie tak, albo coś przeciwnego do tego co pisze Michnik - i już jesteś człowiekiem chorym na umyśle, nawiedzonym świrem, pachołkiem Putina itd itd.

To ja dziękuję za taką wolność ..

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 13 marca 2015, 11:34

Co się dzieje z Putinem. Spiski, zamachy, ploty...

[Si non e vero, e ben trovato MD]


Tydzień nieobecności Putina odsłania prawdopodobny konflikt na szczytach władzy po zabójstwie Niemcowa.

Jedno jest pewne – prezydenta widziano ostatnio 5 marca, gdy gościł w Moskwie premiera Włoch. Nieco informacji o tym, co robił od tego czasu, znaleźć można na oficjalnej stronie prezydenta. Miał się spotkać z przedstawicielami dwu regionów, podpisał kilka dekretów i rozmawiał także telefonicznie z prezydentem Armenii Serżem Sarkisjanem.

Nie wiadomo jednak, kiedy to uczynił. Tak na przykład o rozmowie z gubernatorem Karelii Aleksandrem Chudiłajnenem poinformowano 11 marca, ale spotkanie odbyło się 4 marca, o czym powiadomiła lokalna prasa Karelii. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow zapewniał w czwartek, że Putin ma ciągłe spotkania i lada moment pojawi się publicznie.

Putin i Kadyrow

W tej sytuacji Moskwa huczy od plotek o złym stanie zdrowia prezydenta oraz teorii spiskowych. Te ostatnie mają wspólny mianownik w postaci roli prezydenta Czeczenii Ramzana Kadyrowa, znienawidzonego od dawna nie tylko przez szefów tzw. resortów siłowych, ale i ludzi w otoczeniu prezydenta zaniepokojonych umacnianiem się przywódcy de facto republiki islamskiej w Rosji. Kadyrow jest jednak figurą wymyśloną przez Putina, mającą zapewnić spokój na Kaukazie w zamian za miliardy z Moskwy. To działało do czasu zabójstwa Niemcowa, którego ślady prowadzą bezsprzecznie do Czeczenii. To właśnie wywołać miało napięcia i konflikty w elicie tzw. siłowików. – Putin w tej sytuacji milczy, zachowując się podobnie jak w czasie katastrofy okrętu „Kursk" czy zamachu w Biesłanie – mówi „Rz" Andrej Lipski z „Niezawisimej Gaziety". Jego zdaniem prezydent wkrótce przerwie milczenie.

Inna z teorii głosi, że nienawidzący Kadyrowa siłowicy mieli sprowokować go do polecenia zabójstwa Niemcowa, aby się pozbyć władcy Czeczenii. W rzeczy samej intryga miała zostać pomyślana jako uderzenie w Putina. – Bez Kadyrowa nie ma Putina – przekonuje „Rz" Andriej Piontkowski, moskiewski analityk, udowadniając, że wraz z demontażem projektu czeczeńskiego, który zapewnił Putinowi popularność przed laty, prezydent nie będzie w stanie sprawować nadal władzy.

Nie brak poglądów, że Putin może się jednak w każdej chwili pozbyć Kadyrowa, przedstawiając go jako wroga Rosji, czym zyska sobie poparcie wielkiej rzeszy obywateli. Inna sprawa, jak się zachowają uzbrojeni po zęby bojownicy Kadyrowa, których krewni stoczyli dwie wojny z Rosją w ostatnich dwu dekadach.

Rosnące napięcia na Kaukazie były w czwartek przedmiotem obrad Rady Bezpieczeństwa Rosji. Odbyła się ona w Piatigorsku na Kaukazie bez udziału Putina, którego nieobecność była wysoce znacząca. Był za to Ramzan Kadyrow.

Śledztwo kuleje

Mimo aresztowania podejrzanych o zabójstwo Niemcowa w całej sprawie jest mnóstwo wątpliwości. Komitet Śledczy przesłuchał szefa kremlowskiej Rady ds. Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Praw Człowieka Andrieja Babuszkina i członkinię Społecznej Komisji Obserwacyjnej Ewę Merkaczewą, w której mieszkaniu w środę wieczorem śledczy przeprowadzili rewizję. Zarzucono im bezprawne ujawnienie „informacji poufnych" i zakazano widywania się z oskarżonymi w tej sprawie.

Wszystko dlatego, że w trakcie spotkania z obrońcami praw człowieka zatrzymani wycofali się z dotychczasowych zeznań i powiedzieli, że przyznali się do winy pod presją tortur. Główny podejrzany, 32-letni Zaur Dadajew utrzymuje, że zatrzymany wraz z nim Rustam Jusupow zniknął bez śladu. Poza Dadajewem w moskiewskim więzieniu Lefortowo znajdują się jeszcze cztery oskarżone w tej sprawie osoby, wszystkie pochodzą z Kaukazu. Szósty podejrzany w tej sprawie – Bislan Szawajew – rozerwał się granatem w trakcie zatrzymania w Czeczenii.

Interesujące jest to, że Dadajew do dnia swojego zatrzymania był zastępcą dowódcy batalionu w elitarnym pułku sił specjalnych „Północ" podlegającemu formalnie rosyjskiemu MSW. Jednostkę tę kontroluje osobiście Ramzan Kadyrow, który tuż po zatrzymaniu Dadajewa wypowiedział się w jego obronie.

Zaur jest prawdziwym patriotą Rosji i jednym z najbardziej odważnych bojowników batalionu – napisał Kadyrow na swoim profilu w jednej z sieci społecznościowych. Co więcej, stwierdził, że nie rozumie powodów zwolnienia Dadajewa z szeregów MSW Rosji.

– W ten sposób Kadyrow rzuca wyzwanie Kremlowi, ponieważ zdaje sobie sprawę, że broniąc domniemanych sprawców, podważa oficjalną wersję podaną przez szefa FSB Rosji – mówi „Rz" Gleb Pawłowski, były doradca rosyjskiego prezydenta. – Świadczy to jedynie o tym, że stworzony przez Władimira Putina system sterowania krajem jest w stanie degradacji – konkluduje. Jak twierdzi, sytuacja ta może mieć bezpośredni związek z kilkudniową nieobecnością Putina, który próbuje wykryć spiskowców w swoim otoczeniu.

http://dakowski.pl//index.php?option=co ... &Itemid=47

Awatar użytkownika
bez_ksyw
Posty:141
Rejestracja:10 stycznia 2015, 08:12
Lokalizacja:mam wiedziec?

Post autor: bez_ksyw » 13 marca 2015, 19:20

Kolejne pogłoski o śmierci Putina. Najpierw zmarł na udar,pozniej inne choróbsko, następnie zabił go Szojgu. Po tym wszystkim prezydent Federacji potwierdził wyjazd do Kirgistanu. Cóż…jacy widzowie,takie media-nie oszukujmy się, że w “normalnych” warunkach jedna próba nie odszczekania bredni z ekranu powinna się skończyć zmianą przycisku na pilocie- w efekcie sponsorzy idą, gdzie indziej a Sakiewicie,Klaśki iinne potworki nie mają na prochy.

Tymczasem media w Polsce przyzwyczaiły się do całkowitej bezkarności, czasem ktoś się wychyli w krytyce, ale szczęśliwie do rozwiązania takich problemów służą poranne wizyty ABW. Jeżeli ktoś pechowo znajduje się poza zasięgiem to wystarczy powtarzać przez kilka dni w kółko, że ten ów ktoś ściągał w podstawówce, ergo nie jest wiarygodny. Niewiarygodny w czym? Można zapytać, ale media nie powiedzą-a jeszcze ktoś zacznie czytać…i myśleć! Od tego już tylko krok do nieposłuszeństwa.
Ciekawe jak długo to potrwa, a trwa w najlepsze. Chociaż…myślę, że Naród nasz po raz kolejny się szarpie, gryzie więzy,zadaje ciosy na oślep nie wiedząc, że wystarczy raz szarpnąć. Medioludki rzucą znów jakąś partyjkę, pfi opozycyjną, albo jakiś samolot spadnie- temat zastępczy na kilka lat. A wystarczy raz szarpnąć więzami, raz maleńki…i hordy uciekną do Australii. Albo Brukseli.

Jednak jak mawiał klasyk, z tej nędzy nie wyciągnie nas ani zachód, ani wschód … .

Syriusz
Posty:4297
Rejestracja:3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 16 marca 2015, 18:12

Turczynow: Putin udokumentował swoje przestępstwo

Pre­zy­dent Rosji Wła­di­mir Putin udo­ku­men­to­wał wła­sne prze­stęp­stwo – oświad­czył se­kre­tarz Rady Bez­pie­czeń­stwa Na­ro­do­we­go i Obro­ny (RBNiO) Ukra­iny Ołek­sandr Tur­czy­now, ko­men­tu­jąc film "Krym. Droga do oj­czy­zny", po­ka­za­ny przez te­le­wi­zję Ros­si­ja 1.

Se­kre­tarz RBNiO za­zna­czył, że wy­wiad Pu­ti­na bę­dzie jesz­cze jed­nym udo­ku­men­to­wa­nym "po­twier­dze­niem zbrod­ni ro­syj­skich woj­sko­wych przed są­da­mi mię­dzy­na­ro­do­wy­mi, gdzie wła­dze woj­sko­wo-po­li­tycz­ne Fe­de­ra­cji Ro­syj­skiej za­sią­dą na ławie oskar­żo­nych".

W nada­nym w nie­dzie­lę fil­mie Putin oświad­czył, że choć opo­zy­cję na Ukra­inie for­mal­nie po­pie­ra­ły przede wszyst­kim kraje eu­ro­pej­skie, to "praw­dzi­wym ani­ma­to­rem prze­wro­tu pań­stwo­we­go" w tym kraju w lutym 2014 roku były USA.

Putin oznaj­mił, że Ame­ry­ka­nie "po­ma­ga­li w szko­le­niu na­cjo­na­li­stów, od­dzia­łów bo­jo­wych". Pre­zy­dent dodał, że "szko­le­nie od­by­wa­ło się na za­cho­dzie Ukra­iny, w Pol­sce i czę­ścio­wo na Li­twie". - Jak po­stą­pi­li nasi part­ne­rzy? Sprzy­ja­li do­ko­na­niu prze­wro­tu pań­stwo­we­go, tj. za­czę­li dzia­łać z po­zy­cji siły - wska­zał.

Za­uwa­żył rów­nież, że "sank­cje na­le­ży wpro­wa­dzać prze­ciw­ko tym, któ­rzy do­ko­nu­ją prze­wro­tów pań­stwo­wych i tym, któ­rzy im po­ma­ga­ją".

Putin wy­ja­śnił, w ja­kich oko­licz­no­ściach i dla­cze­go zde­cy­do­wał o anek­sji Pół­wy­spu Krym­skie­go, a także opo­wie­dział o ope­ra­cji spe­cjal­nej, któ­rej celem było wy­wie­zie­nie oba­lo­ne­go pre­zy­den­ta Ukra­iny Wik­to­ra Ja­nu­ko­wy­cza z Do­niec­ka na wscho­dzie kraju, gdzie ukrył się on po uciecz­ce z Ki­jo­wa 22 lu­te­go.

Pre­zy­dent Rosji przy­znał, że na­ka­zał pod­ję­cie przy­go­to­wań do przy­łą­cze­nia Krymu do Rosji jesz­cze przed re­fe­ren­dum w spra­wie nie­pod­le­gło­ści pół­wy­spu, już kilka go­dzin po od­su­nię­ciu od wła­dzy Ja­nu­ko­wy­cza.

W wy­ni­ku re­fe­ren­dum, uzna­ne­go za nie­le­gal­ne przez Kijów i wspól­no­tę mię­dzy­na­ro­do­wą, Rosja za­anek­to­wa­ła w marcu 2014 roku na­le­żą­cy do Ukra­iny Pół­wy­sep Krym­ski. Mo­skwa długo za­prze­cza­ła, że jej żoł­nie­rze uczest­ni­czy­li w in­kor­po­ra­cji Krymu. Gdy to w końcu przy­zna­ła, okre­śli­ła ich mia­nem "uprzej­mych ludzi", któ­rzy po­spie­szy­li z po­mo­cą miesz­kań­com pół­wy­spu w ob­li­czu za­gro­że­nia ze stro­ny "fa­szy­stów" z Ki­jo­wa.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/turczyn ... two/012m3r

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 16 marca 2015, 18:43

Syriusz pisze:Turczynow: Putin udokumentował swoje przestępstwo
Brednie. Żydowska propaganda z żydowskiego Łonetu.

Turczynow niech lepiej opowie o banderowskich zbrodniach na Ukrainie w przeciągu ostatniego roku. Niech opowie o tym, kto rozpetał Majdan na Ukrainie. Nikt już nie ma wątpliwości, że za tą kolorową rewolucją stoją Stany Zjednoczone, w wyniku której władzę na Ukrainie przejeli żydzi i banderowcy.

Syriusz
Posty:4297
Rejestracja:3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 16 marca 2015, 20:35

Coltrane pisze:
Syriusz pisze:Turczynow: Putin udokumentował swoje przestępstwo
Brednie. Żydowska propaganda z żydowskiego Łonetu.

Turczynow niech lepiej opowie o banderowskich zbrodniach na Ukrainie w przeciągu ostatniego roku. Niech opowie o tym, kto rozpetał Majdan na Ukrainie. Nikt już nie ma wątpliwości, że za tą kolorową rewolucją stoją Stany Zjednoczone, w wyniku której władzę na Ukrainie przejeli żydzi i banderowcy.
Przestań wypisywać te bzdety o żydostwie, zacznij wreszcie o ziomalach swych z za wschodniej granicy. Tak ich wybielasz pomijając faktycznych winowajców tragedii ukraińskiej, że coraz bardziej staje się widoczne.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 16 marca 2015, 21:08

Syriusz pisze: Przestań wypisywać te bzdety o żydostwie, zacznij wreszcie o ziomalach swych z za wschodniej granicy. Tak ich wybielasz pomijając faktycznych winowajców tragedii ukraińskiej, że coraz bardziej staje się widoczne.
Coraz bardziej się przekonuję, że z Tobą nie ma najmniejszego sensu dyskutować.
Jesteś zwyczajną tubą żydostwa. Podaj łapkę Michnikowi.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty:1140
Rejestracja:6 kwietnia 2008, 04:32
Lokalizacja:Babia GĂłrka

Post autor: Krzysztof » 17 marca 2015, 10:20

Coltrane pisze: Brednie. Żydowska propaganda z żydowskiego Łonetu.
Nie zgadzam się z oceną tego portalu. Owszem, redaktorzyny wstawiające medium piszą półprawdę, lub gównoprawdę, ale żeby Syriusz - przydupas syjonistycznych kanalii zza oceanu spojrzał na komentarze normalnych ludzi Polaków, zapewne jego bzdurne wklejki z Onetu nabrały by powiewu prawdy. Oto 2 komentarze:
~elo :Byłem ignorantem, wierzyłem w to, że Rosja napadła na Ukrainę, ale tak nie jest oni rzeczywiście tam wkroczyli żeby bronić ludności! Brzmi nieprawdopodobnie prawda? Ale obejrzyjcie filmy z Odessy gdzie pokojowo protestujący rosyjskojęzyczni Ukraińcy zostali napadnięci, spalono ich miasteczko namiotowe a następnie zablokowano wszystkie wyjścia z budynku gdzie się schronili i podpalili budynek. Gdy ludzie zaczęli wyskakiwać z okien strzelano do nich z pistoletów, a tych, którym udało się wyskoczyć (a skakali nawet z 2 piętra łamiąc sobie nogi) bito po głowie na krwawą miazgę za pomocą drewnianych pałek... Wczoraj to zobaczyłem na youtube i jestem w szoku, dobrze rozumiem separatystów. Potem widziałem kolejny film, jak batalion Azow zaczął strzelać do nieuzbrojonych cywili w Donbasie, kilkudziesięciu zabitych, widziałem nieuzbrojonego cywila z dziurą w głowie... Masakra... A potem widziałem kolejny film, bombardowanie Ługańska, gdzie zginęli sami cywile, to była masakra... nawet się tego nie da opisać... z ludzi została miazga a co najgorsze oni jeszcze żyli... widziałem kobietę ze zmasakrowanymi nogami, wyglądała jak trup a ona naglę się podniosła, coś powiedziała i zmarła....wyłączyłem i zwymiotowałem, teraz jak to piszę nadal mam mdłości.... Ukraińcy to dzikusy, drugi Wołyń tylko teraz metody się zmieniły... Wszystko można obejrzeć na youtube, tylko dla ludzi o mocnych nerwach... I choć nie lubię Rosji to uważam, że powinna wejść na Ukrainę i zrobić tam porządek skoro Zachód nie ma jaj...
~Szerszeń :W pierwszej kolejności ludzie musza rozpoznać i zrozumieć cele USA. Od 20 lat śledzę poczynania tego " miłującego pokój " państwa i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że bardziej bandyckiego kraju nie było w całej historii cywilizacji. Zniszczenie USA to warunek światowego pokoju. USA to twór sztuczny i nie ma czegoś takiego jak naród USA bo to jest zbiorowisko najgorszych wyrzutków z całego świata. USA to twór, który wyrósł na zbrodni i zbrodnia wpisana jest w jego historię, zbrodnia wytycza ich drogę.
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 17 marca 2015, 10:45

Krzysztof pisze:
~elo :Byłem ignorantem, wierzyłem w to, że Rosja napadła na Ukrainę, ale tak nie jest oni rzeczywiście tam wkroczyli żeby bronić ludności! Brzmi nieprawdopodobnie prawda? Ale obejrzyjcie filmy z Odessy gdzie pokojowo protestujący rosyjskojęzyczni Ukraińcy zostali napadnięci, spalono ich miasteczko namiotowe a następnie zablokowano wszystkie wyjścia z budynku gdzie się schronili i podpalili budynek. Gdy ludzie zaczęli wyskakiwać z okien strzelano do nich z pistoletów, a tych, którym udało się wyskoczyć (a skakali nawet z 2 piętra łamiąc sobie nogi) bito po głowie na krwawą miazgę za pomocą drewnianych pałek... Wczoraj to zobaczyłem na youtube i jestem w szoku, dobrze rozumiem separatystów. Potem widziałem kolejny film, jak batalion Azow zaczął strzelać do nieuzbrojonych cywili w Donbasie, kilkudziesięciu zabitych, widziałem nieuzbrojonego cywila z dziurą w głowie... Masakra... A potem widziałem kolejny film, bombardowanie Ługańska, gdzie zginęli sami cywile, to była masakra... nawet się tego nie da opisać... z ludzi została miazga a co najgorsze oni jeszcze żyli... widziałem kobietę ze zmasakrowanymi nogami, wyglądała jak trup a ona naglę się podniosła, coś powiedziała i zmarła....wyłączyłem i zwymiotowałem, teraz jak to piszę nadal mam mdłości.... Ukraińcy to dzikusy, drugi Wołyń tylko teraz metody się zmieniły... Wszystko można obejrzeć na youtube, tylko dla ludzi o mocnych nerwach... I choć nie lubię Rosji to uważam, że powinna wejść na Ukrainę i zrobić tam porządek skoro Zachód nie ma jaj...

~Szerszeń :W pierwszej kolejności ludzie musza rozpoznać i zrozumieć cele USA. Od 20 lat śledzę poczynania tego " miłującego pokój " państwa i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że bardziej bandyckiego kraju nie było w całej historii cywilizacji. Zniszczenie USA to warunek światowego pokoju. USA to twór sztuczny i nie ma czegoś takiego jak naród USA bo to jest zbiorowisko najgorszych wyrzutków z całego świata. USA to twór, który wyrósł na zbrodni i zbrodnia wpisana jest w jego historię, zbrodnia wytycza ich drogę.
Na temat zbrodni banderowskich we Wschodniej Ukrainie świat milczy. A to co tam się działo woła o pomstę do Nieba. To jakby drugi Wołyń !

Jeśli chodzi o pierszy komentarz, to ja bym tutaj wniósł jedną poprawkę. Mianowicie, nie wszyscy Ukraińcy to dzikusy i bandyci. Bandyci to banderowcy, zwolennicy psychopaty Bandery. Kult Bandery niebezpiecznie na Ukrainie się odradza. Wielu uczciwych Ukraińców zgineło z łap tego psychopaty Bandery, tak jak wielu uczciwych Rosjan zginęło z łap potworów Stalina i Lenina, tak jak wielu Polaków patriotów (Łupaszka, gen. Fieldorf, rotm. Pilecki, Inka i wielu innych) zgineło z łap rządzącej w Polsce od 1944 roku polskojęzycznej żydowskiej hołoty). We Wschodniej Ukrainie też żyją Ukraińcy, i oni nie mają nic wspólnego z rządzącą w Kijowie hołotą (Poroszenko, Jaceniuk i inni). Także ja bym nie wrzucał wszystkich Ukraińców do jednego wora (jak to mi zarzucił niejaki Kosiarz).

Co do drugiego tekstu, to uważam, że to nie Amerykanie, a rządzący w USA żydzi są źródłem całego zła. Taki Obama to marionetka w żydowskich łapach. A Amerykanie są tak samo ofiarami żydowskiego terroru. Żołnierze amerykańscy są wysyłani w charakterze mięsa armatniego. I to żydów należy unieszkodliwić, tę całą żydowską finasnjerę, aby przywrócić w świecie ład, porządek i pokój. Źródłem zła na świecie jest taka żydowska piramida, w której na samym szczycie stoją Rothschildowie. A ich bogiem jest szatan.

PIRAMIDA ZŁA
Obrazek

Polecam ten tekst : http://www.monitorpolskislowian.iq24.pl ... za=1009660

ODPOWIEDZ