Rosja

Syriusz

Post autor: Syriusz » 2 marca 2015, 11:40

Coltrane pisze:
Syriusz pisze:Jak widzę , już jednego pomocnika masz.
Ja mam jakichś pomocników ? Ja nikogo o pomoc nie prosiłem.
Wykazuję tylko Twoją naiwność i totalny brak rozeznania politycznego.
No a jak jeszcze napisałeś że Fatima to wymysł KGB, to prawie z krzesła spadłem ...
Twoje myślenie niczym nie różni się od myślenia takiego np. Michnika.
Gdybym zacytował Michnika, to tak jakbym wrzucił Twój tok myślenia.
Typowa polityczna poprawność. Tylko pogratulować.

Nie spodobało Ci się to co pisałem o Ukrainie i żydach, i zrobiłeś ze mnie miłosnika Putina (sic!) i uczyniłeś swoim wrogiem. Sam tego chciałeś.
Mało mnie to interesuje gdzie ty mnie zaszufladkujesz. Jedno wiedz, nigdy nie pozwoliłem i nigdy nie pozwolę nażócić sobie cudzej woli i toku cudzego myślenia.

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 2 marca 2015, 11:45

Coltrane pisze:

Rosja – W Moskwie zastrzelono żyda Niemcowa
Czy niektórzy forumowi użytkownicy nie zapomnieli odmówić kadisz za tragicznie zmarłego? :-/
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Syriusz

Post autor: Syriusz » 2 marca 2015, 11:47

Krzysztof pisze:
Coltrane pisze:
Nie spodobało Ci się to co pisałem o Ukrainie i żydach, i zrobiłeś ze mnie miłosnika Putina (sic!) i uczyniłeś swoim wrogiem. Sam tego chciałeś.
A jakiej szumowinie chazarsko - banderowskiej podoba się nawijanie na swoich? :roll:
Całe polskie północne tereny są naszpikowane potomkami banderowców, których przepędzono z ziem południowo-wschodniej Polski, a tam na północy większe wiatry od morza, no i rozmnożyło się to wszystko :mrgreen:, a stolicą tego badziejstwa jest Słupsk z sodomickim prezydentem na czele. Dlatego były watca tuman pieprzył coś o odłączeniu Kaszubów od Polski, choć w przypadku tych ostatnich, to uważam, że prędzej by się od żydobanderowszczyzny odłączyli.
Dokładnie tak jest!. Te ziemie są bardzo naszpikowane ukraincami, a ile ich dzieci w sejmie zasiada?.

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 2 marca 2015, 11:50

Syriusz pisze: Dokładnie tak jest!. Te ziemie są bardzo naszpikowane ukraincami, a ile ich dzieci w sejmie zasiada?.
Uderz w stół...... :mrgreen:
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 2 marca 2015, 11:54

Syriusz pisze:Jedno wiedz, nigdy nie pozwoliłem i nigdy nie pozwolę nażócić sobie cudzej woli i toku cudzego myślenia.
Tak ? No to czemu Twoje myślenie niewiele różni się od myślenia takiego dajmy na to Michnika ?? :roll:

P.S. Tak na marginesie, to pisze się "narzucić" a nie "nażócić".

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 2 marca 2015, 12:17

Rosja – Kim był zastrzelony żyd Borys Niemcow (Boruch Neuman)

Lista dziennikarzy zamordowanych za czasów premiera Borysa Niemcowa.

Paradoksalnie ( choć to właściwie prawie zasada ) aby dowiedzieć się kim jest W.W. Putin należy poznać jego wrogów. Przyjrzeć się im, zobaczyć co i kogo reprezentują, a wnioski z tego płynące niechybnie pokażą kim jest, a kim zdecydowanie nie jest Putin.
Ot, weźmy chociaż „gwiazdę rosyjskiej opozycji” Borysa Niemcowa , o którym mowa w filmie „obywatel Putin”
Borys Niemcow, gubernator a potem wicepremier, dla Polaków jest to działacz demokratyczny 1 ,ale już wystarczy przeczytać rosyjską edycję wikipedycznej notki, aby przekonać się że jest to postać, oględnie mówiąc nieciekawa 2
Nie ma chyba przestępstw w które nie zaangażowany byłby Niemcow, dodajmy, przestępstw przeciwko bezpieczeństwu narodu i państwa. Od kryminalnej prywatyzacji, oszukańczych piramid finansowych, emitowaniea fałszywych dolarów, po finansowanie czeczeńskiej mafii.

Borys Niemcow był uczestnikiem znanego w Polsce skandalu, to właśnie na Niemcowa Żirinowskij wylał wodę a następnie cisnął w niego szklanką.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_aeijcg6Umo[/youtube]

Premier Borys Niemcow to twórca, symbol, ikona , korupcyjnej sieci , opozycjonista Borys Niemcow ogłasza sam siebie naczelnym wojownikiem z korupcją. No ale jako się rzekło Niemcow to talmudyczny parszywiec – tylko oni potrafią i to z powodzeniem manipulować i odwracać rzeczywistość o 180 stopni.
Niemcow jest również symbolem zjawiska jakie nasiliło się wraz z objęciem przez niego stanowiska premiera, zjawisko to nazywa się „zabójstwa dziennikarzy”. Oto lista zamordowanych dziennikarzy :
Mikołaj Łapin 13 styczeń 1997 r – zastrzelony
Aleksej Jełdaszow 20 styczeń 1997 r pchnięcie nożem
Jurij Bałdin 3 luty 1997 r pogruchotanie czaszki ciężkim narzędziem
Wiaczesław Zwonarinw 3 luty 1997 r uraz czaszki
Wadim Birjukow 24 luty 1997 r obszerne uszkodzenie mózgo-czaszki
Władimir Alijew 20 marzec 1997 r rozległy uraz czaszki
Mikołaj Mozlin 30 marzec 1997 r śmiertelnie pobity
Waleria Kriwoszejewa 5 wrzesień 1997 r uszkodzenie mózgu
Aleksej Korkin 10 maja 1997 r śmiertelnie pobity,przed śmiercią torturowany
Lidia Łazarenko 19 październik 1997 r uszkodzenie naczyń mózgu
Władimir Zbrackij 30 styczeń 1998 r pobicie ze skutkiem śmiertelnym
Iwan Fediunin 2 luty 1998 r śmierć od ran zadanych nożem
Lira Łobacz 6 kwiecień 1998 r uduszona
Igor Mjasnikow 20 maja 1998 r śmierć od rany zadane nożem
Larysa Judina 7 czerwiec 1998 r zastrzelona
Anatol Lewin-Utkin 24 sierpień 1998 r ciężkie uszkodzenie mózgo-czaszki
Mirbaba Sjeidow 27 sierpień 1998 r pchnięcie nożem
Władimir Ustn 28 sierpień 1998 r ogłuszony a po tym uduszony
Wiktor Szamro 29 sierpień 1998 r pobity ze skutkiem śmiertelnym
Feriu Sidaui 2 wrzesień 1998 r śmiertelnie pobity
Lista obejmuje wyłącznie te przypadki w związku z którymi wszczęto śledztwo ,przypadków „samobójstw” i „nieszczęśliwych wypadków ” lista nie obejmuje.
Wszyscy ludzie z listy byli dziennikarzami prasy centralnej lub terenowej, śmierć każdego z nich miała bezpośredni lub pośredni związek z pracą. Na tej stronie w publikacji zatytułowanej Lista dziennikarzy zamordowanych za czasów premiera Borysa Niemcowa , można zapoznać się z krótkimi notatkami na temat pracy i okoliczności śmierci dziennikarzy .

https://prawda2.info/viewpost.php?p=201812

http://www.politonline.ru/provocation/5802.html

Za: http://www.gazetawarszawska.com/94-demo ... a-niemcowa

Data publikacji: 1.03.2015

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja ... an-2015-03

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 2 marca 2015, 12:31

Coltrane pisze: Borys Niemcow był uczestnikiem znanego w Polsce skandalu, to właśnie na Niemcowa Żirinowskij wylał wodę a następnie cisnął w niego szklanką.
Rodacy nie potrafili się dogadać. U nich tak to jest - jeden za, a drugi przeciw, a w sumie jedna nacja przy korycie i nie ma szans na zmiany. Skąd my to znamy? 8-)

Syriusz

Post autor: Syriusz » 2 marca 2015, 13:07

Rosja: zabójca Niemcowa nie był zawodowcem?

Ro­syj­scy śled­czy przy­pusz­cza­ją, że za­bój­cy Bo­ry­sa Niem­co­wa nie byli za­wo­dow­ca­mi. Dzien­nik "Kom­mier­sant" pisze, że wy­ko­rzy­sta­li nie­zbyt pewną w uży­ciu broń i stare na­bo­je, wy­pro­du­ko­wa­ne ponad 20 lat temu w dwóch róż­nych ro­syj­skich fa­bry­kach.

We­dług ga­ze­ty mor­der­ca użył praw­do­po­dob­nie pi­sto­le­tu Ma­ka­ro­wa lub tak jak w przy­pad­ku za­bój­stwa dzien­ni­kar­ki Anny Po­lit­kow­skiej - ga­zo­wej broni marki Iż, prze­ro­bio­nej do strze­la­nia z ostrej amu­ni­cji. Jest ona ła­twiej­sza do zdo­by­cia na rynku. Pi­sto­let po za­bój­stwie zo­stał za­pew­ne wy­rzu­co­ny do rzeki Mo­skwy.

Au­to­rzy pu­bli­ka­cji zwra­ca­ją rów­nież uwagę, że za­rów­no Niem­co­wa, jak i Po­lit­kow­ską za­bi­to w nie­przy­pad­ko­wym cza­sie. Po­li­tyk zgi­nął przed za­po­wia­da­ną de­mon­stra­cją opo­zy­cji, a dzien­ni­kar­ka w dzień uro­dzin pre­zy­den­ta Wła­di­mi­ra Pu­ti­na.

We­dług "Kom­mier­san­ta" śled­czy usta­li­li, że i Niem­co­wa, i Po­lit­kow­ską długo śle­dzo­no, zanim zde­cy­do­wa­no się do­ko­nać za­ma­chu. "Nie­wy­klu­czo­ne, że Niem­co­wa, który był po­li­ty­kiem, ce­lo­wo za­mor­do­wa­no tuż obok Krem­la" - czy­ta­my w ga­ze­cie.

Borys Niemcow nie żyje

Borys Niem­cow, jeden z li­de­rów opo­zy­cji de­mo­kra­tycz­nej w Rosji, zo­stał w pią­tek za­strze­lo­ny w cen­trum Mo­skwy. Z róż­nych stron świa­ta płyną głosy obu­rze­nia, żą­da­nia peł­ne­go śledz­twa w spra­wie tego za­bój­stwa i wy­ra­zy współ­czu­cia dla ro­dzi­ny 55-let­nie­go po­li­ty­ka.

Rzecz­nik Ko­mi­te­tu Śled­cze­go Fe­de­ra­cji Ro­syj­skiej Wła­di­mir Mar­kin po­in­for­mo­wał, że do Niem­co­wa od­da­no co naj­mniej sie­dem strza­łów z prze­jeż­dża­ją­ce­go sa­mo­cho­du. Se­kre­tarz pra­so­wy pre­zy­den­ta Rosji Dmi­trij Pie­skow prze­ka­zał, że Wła­di­mir Putin zo­stał nie­zwłocz­nie po­in­for­mo­wa­ny o za­bój­stwie Niem­co­wa. "Putin oce­nił, że to bru­tal­ne mor­der­stwo ma wszyst­kie cechy za­bój­stwa na zle­ce­nie i ma wy­jąt­ko­wo pro­wo­ka­cyj­ny cha­rak­ter" - po­wie­dział.

Putin po­le­cił sze­fom Ko­mi­te­tu Śled­cze­go, MSW i Fe­de­ral­nej Służ­by Bez­pie­czeń­stwa utwo­rze­nie wspól­nej grupy śled­czej i ob­ję­cie oso­bi­ste­go nad­zo­ru nad do­cho­dze­niem. Zło­żył wy­ra­zy współ­czu­cia ro­dzi­nie i bli­skim za­mor­do­wa­ne­go. Za­pew­nił, że uczy­nio­ne zo­sta­nie wszyst­ko, aby za­bój­cy Niem­co­wa po­nie­śli za­słu­żo­ną karę. Oce­nił też, że za­mor­do­wa­ny po­li­tyk "zo­sta­wił swój ślad w hi­sto­rii Rosji", "za­wsze bez­po­śred­nio i uczci­wie pre­zen­to­wał swoje sta­no­wi­sko, bro­nił swo­ich po­glą­dów".

Niem­cow ostro kry­ty­ko­wał po­li­ty­kę Pu­ti­na, zwłasz­cza za­an­ga­żo­wa­nie Rosji w kon­flik­cie na Ukra­inie, okre­śla­jąc je jako ro­syj­ską agre­sję. W la­tach 2011-12 był jed­nym z or­ga­ni­za­to­rów pro­te­stów w Mo­skwie po wy­gra­nych przez Pu­ti­na i kon­tro­lo­wa­ną przez niego Jedną Rosję wy­bo­rach pre­zy­denc­kich i par­la­men­tar­nych.

"Grożono mu śmiercią"

Ad­wo­kat ro­dzi­ny Niem­co­wa, Wadim Pro­cho­row, po­in­for­mo­wał, że nie­daw­no po­li­ty­ko­wi gro­żo­no na por­ta­lach spo­łecz­no­ścio­wych. - Zgło­si­li­śmy to na po­li­cję, jed­nak nie było żad­nej re­ak­cji - po­wie­dział Pro­cho­row, któ­re­go cy­tu­je agen­cja In­ter­fax. - Gro­żo­no mu śmier­cią. Było to kilka mie­się­cy temu - dodał.

Pie­skow oznaj­mił w so­bo­tę, że "za wcze­śnie jest, by for­mu­ło­wać ja­kieś wnio­ski do­ty­czą­ce śmier­ci Bo­ry­sa Niem­co­wa, jed­nak ze 100-pro­cen­to­wą pew­no­ścią można już po­wie­dzieć, że była to pro­wo­ka­cja".

Lider de­mo­kra­tycz­nej par­tii Ja­bło­ko Gri­go­rij Jaw­liń­ski oświad­czył, że po­li­tycz­ną od­po­wie­dzial­ność za za­bój­stwo Niem­cow po­no­szą wła­dze Rosji, oso­bi­ście pre­zy­dent Putin, któ­rzy - jak za­uwa­żył - roz­pę­ta­li i pro­wa­dzą wojnę na Ukra­inie.

(żg)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 2 marca 2015, 13:13

Syriusz pisze:Rosja: zabójca Niemcowa nie był zawodowcem?
Tekst który zamieściłeś, ukazał się i na żydowskim Łonecie, i na wp.pl i u Michnika ...

No i jak to jest, że nikt Ci nie narzuca swoich poglądów ? :roll:

Czym się różni Twoje myślenie od myślenia Michnika ? :mrgreen:

Przecież tu widać wyraźnie, że ulegasz politycznej poprawności, i wklejasz to, co Michnik chciałby abyś wklejał ...

Syriusz

Post autor: Syriusz » 2 marca 2015, 13:36

Coltrane pisze:
Syriusz pisze:Rosja: zabójca Niemcowa nie był zawodowcem?
Tekst który zamieściłeś, ukazał się i na żydowskim Łonecie, i na wp.pl i u Michnika ...

No i jak to jest, że nikt Ci nie narzuca swoich poglądów ? :roll:

Czym się różni Twoje myślenie od myślenia Michnika ? :mrgreen:

Przecież tu widać wyraźnie, że ulegasz politycznej poprawności, i wklejasz to, co Michnik chciałby abyś wklejał ...
Rybko kochana !.... zachowujesz się jak najzwyklejszy" Ubek ".... każdy musi być zaszufladkowany . Ja po prostu to olewam. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 2 marca 2015, 13:42

Syriusz pisze:.... zachowujesz się jak najzwyklejszy" Ubek "....
Ja się zachowuję jak Ubek ?? :shock:

Czyli zaprzeczasz, że wkleiłeś tekst, który ukazał się na Łonecie, wp.pl i u Michnika ? :roll:

Syriusz

Post autor: Syriusz » 2 marca 2015, 16:51

Media w Rosji o śledztwie w sprawie zabójstwa Niemcowa

Część kamer mo­ni­to­rin­gu miej­skie­go w miej­scu, w któ­rym za­strze­lo­no Bo­ry­sa Niem­co­wa, była w pią­tek wy­łą­czo­na z po­wo­du prac re­mon­to­wych, a na­gra­nia z tych, które dzia­ła­ły, są nie­wy­raź­ne - in­for­mu­je dzien­nik "Kom­mier­sant".

Ro­syj­ska ga­ze­ta po­wo­łu­je się na wła­sne źró­dła w or­ga­nach ści­ga­nia, we­dług któ­rych spra­wi­ło to, że śled­czy nie mogli pójść "świe­żym tro­pem". Roz­mów­cy "Kom­mier­san­ta" prze­ka­za­li, iż przy­czy­ni­ło się do tego rów­nież to, że Anna Du­ric­ka, part­ner­ka ży­cio­wa Niem­co­wa, to­wa­rzy­szą­ca mu w piąt­ko­wy wie­czór, nie była w sta­nie podać marki sa­mo­cho­du, któ­rym za­bój­ca od­je­chał z miej­sca zbrod­ni.

55-let­nie­go Niem­co­wa, jed­ne­go z li­de­rów opo­zy­cji de­mo­kra­tycz­nej w Rosji, za­strze­lo­no w pią­tek o godz. 23.31 (godz. 21.31 w Pol­sce) w cen­trum Mo­skwy, na Dużym Mo­ście Mo­skwo­rec­kim przy­le­ga­ją­cym do Wa­sil­jew­skie­go Spu­sku, bę­dą­ce­go prze­dłu­że­niem placu Czer­wo­ne­go. Po­li­tyk zo­stał tra­fio­ny czte­re­ma po­ci­ska­mi. Strze­la­no do niego w plecy.

"Kom­mier­sant" po­da­je, że wszyst­kie na­bo­je użyte przez mor­der­cę były ka­li­bru 9 mm, jed­nak zo­sta­ły wy­pro­du­ko­wa­ne w róż­nym okre­sie i przez różne firmy. - Zda­niem eks­per­tów, skom­ple­to­wa­nie ma­ga­zyn­ku na­bo­ja­mi róż­nych pro­du­cen­tów i z róż­nych lat pro­duk­cji może świad­czyć o tym, że zbie­ra­no je "po kie­sze­niach". Czyli, że prze­stęp­cy mieli ogra­ni­czo­ny do­stęp do amu­ni­cji, którą zwy­kle sprze­da­je się w pu­deł­kach po 50 sztuk lub skrzyn­kach po 1000 sztuk - pisze dzien­nik.

Za­bój­ca strze­lał praw­do­po­dob­nie z pi­sto­le­tu Ma­ka­ro­wa lub - jak w wy­pad­ku mor­der­stwa dzien­ni­kar­ki nie­za­leż­nej "Nowej Ga­zie­ty" Anny Po­lit­kow­skiej - z pi­sto­le­tu ga­zo­we­go Iż, prze­ro­bio­ne­go na amu­ni­cję ostrą.

"Mając na uwa­dze spo­sób za­bój­stwa, broń, spe­cy­fi­kę amu­ni­cji i inne oko­licz­no­ści, źró­dła w or­ga­nach ochro­ny prawa skła­nia­ją się ku wer­sji, że zbrod­ni praw­do­po­dob­nie do­ko­na­li nie­pro­fe­sjo­na­li­ści, któ­rzy nawet mogli nie wie­dzieć, kto kon­kret­nie jest ich celem" - pisze mo­skiew­ski dzien­nik.

Z kolei ga­ze­ta "RBK", rów­nież po­wo­łu­jąc się na źró­dła w or­ga­nach ści­ga­nia, in­for­mu­je, że sze­fem grupy śled­czej pro­wa­dzą­cej śledz­two w spra­wie za­bój­stwa Niem­co­wa zo­stał star­szy śled­czy do spraw o szcze­gól­nej wadze przy prze­wod­ni­czą­cym Ko­mi­te­tu Śled­cze­go Fe­de­ra­cji Ro­syj­skiej ge­ne­rał Igor Kra­snow, znany z gło­śnych do­cho­dzeń, w któ­rych oskar­żo­ny­mi byli ra­dy­kal­ni na­cjo­na­li­ści.

Roz­mów­cy dzien­ni­ka twier­dzą, że wer­sja, iż za za­bój­stwem opo­zy­cjo­ni­sty stoją śro­do­wi­ska na­cjo­na­li­stycz­ne, staje się dla śled­czych prio­ry­te­to­wą. Pod kie­run­kiem Kra­sno­wa pra­cu­je 12 śled­czych. Ba­da­ją na­gra­nia z kamer mo­ni­to­rin­gu miej­skie­go, bil­lin­gi z te­le­fo­nów ko­mór­ko­wych, trasy i kon­tak­ty Niem­co­wa z ostat­nie­go mie­sią­ca.

W 2005 roku Kra­snow pro­wa­dził śledz­two w spra­wie na­cjo­na­li­sty Iwana Mi­ro­no­wa, oskar­żo­ne­go o nie­uda­ny za­mach na ów­cze­sne­go pre­ze­sa kon­cer­nu elek­tro­ener­ge­tycz­ne­go RAO JES, a wcze­śniej pierw­sze­go wi­ce­pre­mie­ra Rosji i szefa Ad­mi­ni­stra­cji pre­zy­den­ta FR Bo­ry­sa Jel­cy­na, Ana­to­li­ja Czu­baj­sa. Współ­o­skar­żo­nym był wtedy eme­ry­to­wa­ny puł­kow­nik wy­wia­du woj­sko­we­go GRU Wła­di­mir Kwacz­kow. Obaj zo­sta­li unie­win­nie­ni przez ławę przy­się­głych. Kwacz­ko­wa w innym pro­ce­sie ska­za­no póź­niej za przy­go­to­wy­wa­nie zbroj­ne­go buntu.

W 2009 roku Kra­snow pro­wa­dził śledz­two w spra­wie za­strze­le­nia w cen­trum Mo­skwy praw­ni­ka Sta­ni­sła­wa Mar­kie­ło­wa i dzien­ni­kar­ki "Nowej Ga­zie­ty" Ana­sta­zji Ba­bu­ro­wej. Za mord ten ska­za­no Ni­ki­tę Ti­cho­no­wa i Jew­gie­nię Cha­sis, zwią­za­nych z Bo­jo­wą Or­ga­ni­za­cją Ro­syj­skich Na­cjo­na­li­stów (BORN).

Ko­mi­tet Śled­czy utrzy­mu­je, że po ska­za­niu Ti­cho­no­wa i Cha­sis człon­ko­wie BORN kon­ty­nu­owa­li za­bój­stwa. Ich ofia­rą padł m.​in. sę­dzia fe­de­ral­ny Edu­ard Czu­wa­szow. Obec­nie uczest­ni­cy tej grupy cze­ka­ją na wer­dykt ławy przy­się­głych w pro­ce­sie to­czą­cym się przed Mo­skiew­skim Sądem Ob­wo­do­wym w Kra­sno­gor­sku.

Za wer­sją o od­po­wie­dzial­no­ści na­cjo­na­li­stów za za­mor­do­wa­nie Niem­co­wa opo­wia­da się ad­wo­kat Wła­di­mir Że­re­bien­kow, re­pre­zen­tu­ją­cy ro­dzi­ny Mar­kie­ło­wa i Ba­bu­ro­wej. W wy­po­wie­dzi dla "RBK" za­uwa­żył on, że za­bój­stwo opo­zy­cyj­ne­go po­li­ty­ka w celu de­sta­bi­li­za­cji sy­tu­acji w Rosji fi­gu­ru­je w ma­ni­fe­ście pro­gra­mo­wym ra­dy­kal­nych na­cjo­na­li­stów Stra­te­gia-2020.

Wcze­śniej o wer­sji "za­bój­stwa jako pro­wo­ka­cji ma­ją­cej zde­sta­bi­li­zo­wać sy­tu­ację po­li­tycz­ną w Rosji" mówił rzecz­nik Ko­mi­te­tu Śled­cze­go FR ge­ne­rał Wła­di­mir Mar­kin.

Na­to­miast "Kom­mier­sant" po­da­je, że "w służ­bach ope­ra­cyj­nych ak­tyw­nie ana­li­zu­je się wer­sję, wią­żą­cą za­bój­stwo Niem­co­wa ze »śla­dem ukra­iń­skim«". "Wer­sja zwią­za­na z wy­da­rze­nia­mi we­wnątrz­u­kra­iń­ski­mi rze­czy­wi­ście jest ba­da­na" - po­twier­dził w roz­mo­wie z ga­ze­tą Mar­kin. Pod­kre­ślił on, że "wśród obu stron kon­flik­tu (na wscho­dzie Ukra­iny) są bar­dzo ra­dy­kal­ne po­sta­cie, nie pod­po­rząd­ko­wu­ją­ce się żad­nym wła­dzom".

"Kom­mier­sant" prze­ka­zu­je, że "zgod­nie z tą wer­sją zabić opo­zy­cjo­ni­stę Niem­co­wa, który ak­tyw­nie po­pie­rał dzia­ła­nia władz Ukra­iny, mogli byli bo­jow­ni­cy po­spo­li­te­go ru­sze­nia (jak w Rosji na­zy­wa się pro­ro­syj­skich se­pa­ra­ty­stów wal­czą­cych w Don­ba­sie z ukra­iń­ski­mi si­ła­mi rzą­do­wy­mi - red.), któ­rzy wró­ci­li ze wscho­du Ukra­iny do Rosji".

Cy­to­wa­ny przez dzien­nik ad­wo­kat Ti­cho­no­wa, Alek­siej Pier­szyn nie wy­klu­czył, że "ra­dy­kal­ni kon­ty­nu­ato­rzy dzia­ła BORN mogą mieć zwią­zek z za­bój­stwem, gdyż nie­któ­rzy wal­czą w Don­ba­sie i uwa­ża­ją Niem­co­wa za czło­wie­ka, który otwar­cie po­pie­rał ich wro­gów".

Zda­niem źró­deł "Kom­mier­san­ta" "nie można wy­klu­czyć, że zwią­zek z mor­dem w cen­trum Mo­skwy mają inni na­cjo­na­li­ści - bo­jow­ni­cy za­ka­za­ne­go w Rosji (ukra­iń­skie­go) Pra­we­go Sek­to­ra i od­dzia­łów ochot­ni­czych wal­czą­cych po stro­nie władz Ukra­iny".

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 2 marca 2015, 17:23

Syriusz pisze: Zda­niem źró­deł "Kom­mier­san­ta" "nie można wy­klu­czyć, że zwią­zek z mor­dem w cen­trum Mo­skwy mają inni na­cjo­na­li­ści - bo­jow­ni­cy za­ka­za­ne­go w Rosji (ukra­iń­skie­go) Pra­we­go Sek­to­ra i od­dzia­łów ochot­ni­czych wal­czą­cych po stro­nie władz Ukra­iny".
W tym fragmencie jest jakiś absurd. Skoro Niemcow był przeciwnikiem Putina, to po kiego nacjonaliści ukraińskiego Prawego Sektora mieliby go zabijać ? To powinien być ich człowiek, a przynajmniej ten, który tak jak i oni, przeciwstawia się Putinowi.

Nie łudźmy się, z żydowskiego Łonetu prawdy się nie dowiemy. Będą jatrzyć i wymyślać rózne bzdurne teorie, tak że zwykły Kowalski w końcu zgłupieje od natłoku informacji. Aż w końcu dowie się, że to sam Putin stoi za tym morderstwem ;) I to będzie ta jedynie słuszna prawda. W każdym razie na kogoś zrzucą odpowiedzialność za mord, a niechybnie będzie to Putin. No bo jakże inaczej ... :-) I oczywista cały świat potępi Putina. Będą kolejne sankcje. I będą coraz bardziej zaciskać pierścień wokół Rosji.

Tylko jeden Pan Bóg wie, jakie żydostwo ma plany wobec Rosji ...

Maverick

Post autor: Maverick » 2 marca 2015, 22:09

Być może sprzątnęły służby zachodu aby wywołać kolejny Majdan, być może nawet polskie kacyki kabały.

Maverick

Post autor: Maverick » 2 marca 2015, 22:23

Niemcov jako premier Yelstina zezwalał żydowskim oligarchom rabunek Rosji.

Wszystko to ukrócił Putin i jeszcze blokuje poczynania lucyferianów z NWO na arenie międzynarodowej.

Stad to takie ajwajowanie byłych czekistów teraz u władzy w Polsce. To już III generacja bandytów rządzi i panoszy się w Polsce.

ODPOWIEDZ