NWO czyli Nowy Porządek Świata

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska
NWO czyli Nowy Porządek Świata

Post autor: Coltrane » 17 sierpnia 2011, 10:05

Na temat NWO napisano już sporo. Ja przytoczę tutaj szkice - eseje Roberta Goldsborough na temat Nowego Porządku Świata. Ukazują one rolę jaką odgrywa internacjonalistyczna, kosmopolityczna, globalna SIEĆ w walce z zachodnią chrześcijańską cywilizacją.


NAJWYŻSZA KONSPIRACJA

Studenci historii geopolitycznej zwykle dzielą się na dwa obozy - tych, którzy wierzą w teorię konspiracji w historii i tych, którzy w to nie wierzą. Czy narodziny i rozwój iluminizmu, marksizmu, komunizmu, socjalizmu fabiańskiego i nazizmu były przypadkowe, jak twierdzi teoria przeciwna konspiracji, czy były one wynikiem planu? Prawdziwie obiektywne badania powstania i rozwoju w W. Brytanii socjalizmu fabiańskiego (czy innych „izmów") ujawniają istnienie konspiracji.
Jednakże konspiratorzy zawsze przeczyli istnieniu konspiracji nazywając tych, którzy skłaniali się ku tej tezie „głupcami" i „paranoikami", czy też „polującymi na czarownice". Przykładem tego jest David Rockefeller, który publicznie przeczył teorii o konspiracji, choć przez długi czas był przewodniczącym konspiracyjnej Rady ds. Stosunków Zagranicznych (CFR, 1970-85), a także kierował nią, również będąc na emeryturze od 1949 r. do dziś.
CFR powstała w 1921 i miała popierać socjalistyczny rząd światowy oraz dopilnować, aby Stany Zjednoczone poświęciły swą suwerenność na rzecz organizacji światowej typu ONZ. Liczne niezależne prace oraz dwie komisje Kongresu odkryły, że od czasów Roosevelta internacjonalistyczna CFR była źródłem prosocjalistycznego, proglobalistycznego ruchu opowiadającego się za rządem światowym. Badania Kongresu do- prowadziły do odkrycia, że zbyt często polityką zagraniczną USA kierowała CFR, ponieważ wpływowi członkowie Rady przenikali do wszystkich struktur administracyjnych — zwykle zajmując kluczowe stanowiska, takie jak Sekretarza Stanu lub szefa CIA. Roosevelt używał sloganu „Nowy Ład", aby sprzedać Amerykanom socjalizm i „pokój" za sprawą rządu światowego, aby ukryć istnienie Konspiracji. Ukazywał siebie jako bożka świeckiego zbawienia. Kolejne rządy używały innych sloganów, typu „Sprawiedliwy Ład", „Nowa Granica", „Wielkie Społeczeństwo".
Obecnie używany slogan mający wmówić Amerykanom potrzebę „pokoju" za sprawą świecko-humanistycznego rządu światowego, to „nowy porządek światowy". Jest to ostatni rozdział postępującej konspiracji, która ma zastąpić Boga i chrześcijaństwo bezbożnym światowym porządkiem, którego centrum stanowi człowiek. Zmarła dr Bella Dodd, komunistyczna konspiratorka, która nawróciła się na chrześcijaństwo, twierdziła, że bezspornym przywódcą ostatecznej konspiracji jest Lucyfer. Zmarły Whittaker Chambers, inny nawrócony komunista napisał w swej znanej autobiografii pt. „Świadek", że zsekularyzowana humanistyczno-komunistyczna konspiracja „nie jest niczym nowym. Jest to druga z najstarszych religii człowieka. Jej obietnice zostały wypowiedziane niedługo po stworzeniu świata, pod drzewem wiadomości Dobrego i Złego: 'Będziecie jak Bóg'." Jest to obietnica szatana, że królestwo niebieskie może zostać osiągnięte poprzez intelekt i władzę, a nie przez miłość i ofiarę.
Chronologia konspiracji XX w. Denisa L. Cuddy ukazuje fakt, że dzisiejsze pojęcie nowego porządku światowego nie ma początku w roku 1991, gdy prezydent Bush powiedział w związku z inwazją w Iraku: „W grę wchodzi więcej niż mały kraj, to wielka idea — nowy porządek światowy... aby osiągnąć powszechne aspiracje ludzkości..."
Kto mianowicie ma określić owe „powszechne aspiracje ludzkości"? Oferując podległym masom świeckie wybawienie, konspiratorzy umieścili siebie na piedestale własnej chwały.
„Będziecie jak Bóg" - oto kłamstwo szatana i jego konspiratorów; pionków bez twarzy służących jednemu celowi — ogólnoświatowemu państwu.

cdn.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata

Post autor: Coltrane » 19 sierpnia 2011, 09:41

PĘD KU POŁĄCZENIU USA Z ZSSR / ROSJĄ

Cynicy z Kapitolu powiadają, że gdy Kongres nie odbywa posiedzeń, to Ameryka jest bezpieczna. Jednak to niekoniecznie jest prawdą. Nawet, gdy Kongres oficjalnie nie obraduje, komisje prowadzą przesłuchania i knują niezgodę, jak to robiła senacka komisja Spraw Zagranicznych 13 grudnia [1989].
Senator Claiborne Pell, liberalny demokrata z Rhode Island, przewodniczył przesłuchaniom mającym zbadać „amerykańską politykę względem gospodarki komunistycznej znajdującej się w okresie przejściowym": Bardziej by tu jednak odpowiadało zdanie: „Jak uwolnić amerykańskiego podatnika od chybionej gospodarki socjalistycznej Europy Wschodniej, aby łatwiej było Stanom Zjednoczonym wejść do nowego regionalnego rządu wspólnie z ZSSR".
Senator Pell od dawna jest członkiem tajemniczej Rady ds. Spraw Zagranicznych (CFR), która od jej założenia w 1921 r. pracuje nad regionalnym i światowym rządem dla USA. Dawniejszy pracownik uniwersytetu Harvarda i urzędnik FBI Dan Smoot określił CFR jako centrum „niewidzialnego rządu", którego celem jest „nawrócenie Ameryki na socjalizm, a następnie włączenie jej w ogólnoświatowy system socjalistyczny."
Jednym z przesłuchiwanych przez Komisję był prof. John Kenneth Galbraith, profesor honorowy uniwersytetu Harvarda. W swym zeznaniu Galbraith, członek CFR i jeden z twórców socjalizmu fabiańskiego w Ameryce, twierdził, iż sowieckie centralne planowanie za czasów Stalina było bardzo dobre. „W Związku Sowieckim ten system zbudował drugą pod względem wielkości strukturę przemysłową na świecie". Najwidoczniej według urojonego spojrzenia na historię Galbraitha, problemem nie był komunizm czy też socjalistyczny system gospodarczy, ale „powolna biurokracja". Galbraith chce, aby USA przyznały „konkretną pomoc" krajom komunistycznym z„bezpośrednimi gwarancjami" dotyczącymi długów.
Innym świadkiem był Felix G. Rohatyn, członek CFR i jej dobrodziej, który przedłożył pisemne świadectwo proponując „utworzenie nowej instytucji, Banku Rozwoju dla Europy Wschodniej (Development Bank for Eastern Europe), o kapitale dostarczonym przez kraje Europy Zachodniej, USA i Japonię". Sięgając do doświadczeń dotyczących nieudanego socjalistycznego panaceum Nowego Porządku, Rohatyn, partner firmy inwestycyjnej Lazard Freres & Co. stwierdził, że DBEE „powinien funkcjonować jako hybryda Banku Światowego oraz Amerykańskiej Korporacji Rekonstrukcji Finansów (Reconstruction Finance Corporation) z lat 30-tych, aby rozszerzyć kredyt i inne formy finansowej pomocy dla każdego kraju Europy Wschodniej. Inwestycje w wysokości 1 mld. dolarów wraz z obietnicą kolejnego miliarda powinny leżeć w możliwościach naszego rządu".
Rohatyn nalegał, aby Związek Sowiecki stał się częścią DBEE, nie aby wnieść kapitał, ale ponieważ „zapewnia on bezpieczeństwo militarne i jest poważnym partnerem handlowym obdarowanych krajów". Związek Sowiecki jako „poważny partner handlowy obdarowanych krajów" otrzymałby więc większość kapitału z Zachodu. Być może Rohatyn podszedłby do sprawy podobnie, jak to zrobił z poręczeniem za podatników Nowego Yorku wiele lat wcześniej.
Najbardziej złowieszcza propozycja przyszła od Jerry F. Hougha, członka Brookings Institution, innego pomysłodawcy na rzecz Europy Wschodniej. Hough stwierdził, że nasza polityka zagraniczna „powinna uzyskać szerszą wizję, tj. Wspólnotę Atlantycką". Mówił też, że Gorbaczow „chce się przyłączyć do tego wspólnego domu... a nasza polityka powinna popierać ten proces... Możemy stworzyć ogromną wspólnotę europejską składającą się z miliarda ludzi od Władywostoku przez Atlantyk do Kalifornii. W takiej wspólnocie pytania o demokratyzację i relacje etniczne szybko same by się wyeliminowały. Naszym zadaniem jest stworzyć odpowiednie do tego warunki militarne i gospodarcze."
Wielka wspólnota amerykańsko-europejsko-azjatycka od Władywostoku po Kalifornię była ukrytym celem internacjonalistów od 1953 r., gdy prezes Fundacji Forda Rowan Gaither przyznał się kierownikowi badań przeprowadzanych przez Kongres, Normanowi Doddowi, że fundacja przyznaje gwarancje, które pomogą i ułatwią połączenie Ameryki i ZSSR.
W tym czasie jednak Gaither odrzucił prośbę Dodda aby ogłosić to publicznie.
Mimo to w 1989 cel ten został ogłoszony przez Jerry'ego Hougha, który jako dyrektor Centrum Handlu, Inwestycji i Komunikacji Między Wschodem i Zachodem przy Uniwersytecie Duke'a [Duke University's Center on East-West Trade, Investment and Communications], ma wpływ na amerykańską politykę zagraniczną. Jego publiczny głos na temat połączenia z ZSSR ujawnia powagę zagrożenia suwerenności Ameryki.
W zimie 1991 /92 r., gdy trwały kłótnie i niezadowolenie twórcy Nowego Porządku Światowego będą zmuszeni do przyjęcia złudnych, nowych strategii i taktyk, aby osiągnąć swój cel - jeden rząd światowy. Pierwszym krokiem będzie poparcie federacji regionalnych. Jednak cel ostateczny się nie zmienił.

cdn.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata

Post autor: Coltrane » 21 sierpnia 2011, 13:26

CZY PIÓRO MOCNIEJSZE JEST OD MIECZA?

Szacuje się, że iracki rewolucjonista Saddam Husssein miał ok. miliona umundurowanych żołnierzy - jedną z najliczniejszych armii na świecie. Jego celem było stać się bezspornym dyktatorem świata arabskiego, kontrolującego prawie połowę światowych złóż ropy i wpływającego w sposób decydujący na równowagę sił.
Inny rewolucjonista, żyjący w innym czasie, był urodzonym w Irlandii dramaturgiem. George Bernard Shaw tak samo poświęcił się dziełu zmienienia świata jak Hussein, ale obrał sposób subtelniejszy. Żołnierze Shawa nosili mundury wykładowców z Oxfordu, dramatopisarzy, poetów, duchownych itd. Nie używali wyrzutni rakiet, czołgów, pocisków czy gazów trujących; wykorzystywali klasy szkolne, ambony, teatr i media. Armia Shawa to Towarzystwo Fabiańskie [Fabian Society], a jego oddziały wyszkolone zostały na „agentów intelektualnych zmian". Socjalizm był celem Shawa, podobnie, jak Stalina i Lenina.
Shaw od dawna nie żyje, ale jego socjalistyczne Towarzystwo Fabiańskie i jego następcy przetrwali w Anglii i Ameryce do czasów obecnych. Trudno jest zauważyć armię Shawa, ponieważ jej żołnierze nie wyróżnia- ją się spośród obywateli brytyjskich i amerykańskich, ale mają się dobrze, w Anglii na lewym skrzydle Partii Pracy, a w Stanach Zjednoczonych na skrzydłach postępowych obu dominujących partii politycznych. Pole bitwy to nie pustynia na Bliskim Wschodzie, ale klasy szkolne w Ameryce. Oddziały Shawa wędrują po korytarzach naszych uczelni głosząc swą bezkrwawą rewolucję, która według raportów komisji Kongresu zajmującej się zwolnionymi od podatków fundacjami, została zakończona w 1936.
Po szczegółowym badaniu i długich przesłuchaniach Komisja Reece'a doszła do wniosku, że fundacje Rockefellera, Guggenhiema i Carnegiego włożyły mnóstwo wysiłku w zmianę orientacji Ameryki z chrześcijańskiej, nacjonalistycznej i wolnorynkowej na świecką, humanistyczną, internacjonalistyczną i socjalistyczną. Raport głosi, że poprzez nauczycieli i studia nauczycielskie, poprzez wprowadzenie liberalnej filozofii Johna Dewey'a oraz poprzez publikowanie historycznych prac rewizjonistycznych dokonano indoktrynacji młodzieży amerykańskiej, wywołując w niej pragnienie zmian kolektywistycznych, świecko-humanistycznych, popieranych przez wyżej wymienione fundacje. Ostateczne cele Shawa zostały zrealizowane poprzez wykorzystanie fabiańskich metod infiltracji mającej doprowadzić do stopniowej, a nie krwawej rewolucji.
Marksistowski świecki humanista Saul Alinsky aż do śmierci, tj. do wczesnych lat 70 otrzymywał pieniądze z fundacji. Szkolił on nauczycieli, marksistowskich organizatorów i kler jak radykalnie zmienić przyszłość Ameryki. W swych książkach „Pobudka dla radykałów" [Reveille for Radicals] i „Zasady radykałów" [Rules for Radicals] Alińsky uczył: „Prawda jest relatywna i zmienna; wszystko jest relatywne i zmienne. Organizator oddany zmienianiu stylu życia konkretnej społeczności musi najpierw rozniecić w tych ludziach stare urazy; podsycać utajoną wrogość, doprowadzając do otwartego wyrażania jej. Musi wyszukiwać kontrowersje. Każdą zmianę rewolucyjną musi poprzedzać pasywna aprobata, brak wrogości wobec zmian wśród mas. Ludzie muszą poczuć się tak sfrustrowani, pokonani, zagubieni, pozbawieni przyszłości w istniejącym systemie, że będą chcieli pozbyć się przeszłości i dać szansę przyszłości... Rewolucjonista musi agitować, rozwiewać złudzenia i tworzyć poczucie niezadowolenia z obecnych wartości, aby wywołać chęć zmiany".
Pomimo, że jest w Ameryce wielu szczerych patriotów i pełnych dobrych intencji nauczycieli, strategia G. B. Shaw'a udoskonalona przez Alińskiego, nadal szerzy się w szkołach w całym kraju. Czy to wobec tego dziwne, iż wielu młodych odwróciło się od wiary chrześcijańskiej i od systemu wolnorynkowego w kierunku świeckiego humanizmu i kolektywizmu? Sądząc po efektach, socjalistyczne „pióro" okazało się potężniejsze od socjalistycznego „miecza".

cdn.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Re: NWO czyli Nowy Porządek Świata

Post autor: Coltrane » 27 września 2011, 22:10

NOWY PORZĄDEK ŚWIATA O ILE...

W czerwcu 1931 r., w Instytucie Badań nad Sprawami Międzynarodowymi w Kopenhadze [Institute for the Study of International Affairs in Copenhagen] światowej sławy historyk, prof. Arnold Toynbee przemawiał do swych znakomitych kolegów: „Obecnie pracujemy ze wszystkich sił, aby wyrwać tę tajemniczą siłę zwaną suwerennością ze szponów państw narodowych świata. Przez cały czas zaprzeczamy ustami temu, co robią nasze ręce, ponieważ zwalczanie suwerenności państw narodowych wciąż jest herezją, za którą mężowie stanu czy publicyści może nie będą spaleni na stosie, ale na pewno grozi im ostracyzm i zła opinia".
Starając się zniszczyć suwerenność zdobytych krajów bałtyckich na początku II wojny światowej, Sowieci usunęli ogromną liczbę Litwinów, Estończyków i Łotyszów, a na ich miejsce osiedlili rdzennych Rosjan. Chińczycy zrobili to samo z Tybetem, a Hussein z Kurdami.
Jak można przekształcić naród tak wielki jak Stany Zjednoczone? Oczywiście poprzez edukację, ale istnieje też inna metoda - metoda tak sprytna i myląca, ze wielu skądinąd wnikliwych konserwatywnych intelektualistów właściwie popiera ową globalistyczną technikę, która ma wprowadzić Amerykę w„Nowy Porządek Świata" pod władzą socjalistycznego, antychrześcijańskiego rządu światowego.
Ta metoda działa poprzez wykorzystanie imigracji do zniszczenia amerykańskiej suwerenności i odmienienia jej kultury, obyczajów i chrześcijańskiego dziedzictwa.
Od II wojny światowej zbyt mała liczba robotników - co było może prawdziwe, a być może wymyślone lub specjalnie taka sytuacja została wywołana - wykorzystana została jako pretekst sprowadzania imigrantów, którzy nie mieli się zasymilować do krajów zachodnich, co wpłynęło na kulturę, zwyczaje, język i religię tych krajów. We Francji i Niemczech mieszka mnóstwo muzułmanów, którzy przybyli tu jako siła robocza w pierwszych powojennych dekadach. Arabowie zaczynają przewyższać liczebnie rodowitych Francuzów, często w stosunku 8 i 10 do jednego. Niemcy płacą 2000 dolarów plus opłata za podróż, aby zachęcić obcych do opuszczenia kraju. Problemy językowe, etniczne i kulturowe rozrywają społeczną tkankę tych narodów.
Przed Ameryką stoją te same problemy, ale na daleko większą skalę, ponieważ Stany Zjednoczone przyjmują więcej imigrantów i uchodźców niż wszystkie inne kraje wolnego świata razem wzięte. Mimo naszej zbyt „wspaniałomyślnej" polityki imigracyjnej Kongres przez głosowanie z 3 października 1990 sprawił, że w imię różnorodności nasze prawo imigracyjne jest jeszcze bardziej zabójcze.
231 głosami przeciwko 192 Izba Reprezentantów przegłosowała ustawę o imigracji Bruce'a Morrisona (demokraty), która pozwala zwiększyć liczbę zezwoleń na wjazd do kraju o ok. 50 %, od 530 tysięcy do 800 tysięcy. Aby ten problem jeszcze skomplikować, owa liczba 800 tysięcy stanowi tylko część liczby wszystkich oczekiwanych, ponieważ ustawa nadal nie ogranicza liczby uchodźców, azylantów i cudzoziemców, których prośbę o naturalizację wciąż się rozpatruje. Wbrew obietnicom Kongresu, podczas debat nad Aktem o Amnestii z 1986 r. ustawa Morrisona podaje dwa kolejne warunki amnestii.
Ustawa Morrisona daje jasno do zrozumienia wszystkim cudzoziemcom łamiącym prawo: „Przyjeżdżajcie do Ameryki nielegalnie, a my wam damy amnestię i obywatelstwo. W Międzynarodowej Agencji Informacyjnej (INS) przedstawcie parę fałszywych dokumentów i upierajcie się, że chcecie się połączyć z jakimś krewnym, który przybył tu nielegalnie przed rokiem 1986". Ten niekończący się łańcuch taktyk imigracyjnych sprzedaje się amerykańskiemu społeczeństwu jako humanitarne „łączenie rodzin".
Gdy liczba uchodźców i azylantów przyjmowanych w Ameryce wzrasta rocznie o co najmniej 10%, gdy powstają nowe warunku amnestii, Ameryka może oczekiwać ponad miliona cudzoziemców, którym od 1991r. legalnie pozwala się tu przybywać. Mimo fałszywych stwierdzeń różnych konserwatywnych i libertyńskich mądrali, Ameryka przyjmie nową klasę, którą państwo będzie musiało się opiekować i która wychowa niezadowoloną młodzież na kandydatów do band przestępczych. W miarę jak nasza recesja się pogłębia, problem ten będzie jeszcze większy.
Co gorsza, tych 231 kongresmenów, którzy głosowali za ustawą Morrisona, dali jasno do zrozumienia, że cudzoziemscy homoseksualiści, wg dawnego prawa imigracyjnego nie dopuszczani do kraju, teraz będą mile widziani i będą mogli zaszczepiać swe chore praktyki wśród młodzieży. Kongresmen Barney Frank (demokrata), jawny homoseksualista, który od dwóch lat miał kochanka, prowadzącego agencję męskich prostytutek, zaproponował poprawkę, wymazującą homoseksualistów z list tych cudzoziemców, którzy nie powinni otrzymać pozwolenia na przyjazd do Ameryki pod zwykłymi warunkami.
Gdy w 1965 Akt Imigracyjny w dużym stopniu zliberalizował prawo imigracyjne McCarrana i Waltera, napływ imigrantów zwiększył się radykalnie. Jak przedtem 85% imigrantów stanowili Europejczycy, tak po zatwierdzeniu tego aktu 85% stanowią przybysze z Azji i Ameryki Łacińskiej. Ustawa Morrisona przyspiesza ten proces i dalej będzie narażała na szwank kulturę i jedność narodu.
Uczyniono wielki krok w kierunku „Nowego Porządku Świata", gdy prezydent Bush podpisał ustawę Kennedy'ego, Simpsona i Morrisona.

cdn.

Marek Kajdas
Posty:34
Rejestracja:20 października 2011, 20:34
Lokalizacja:Małopolska Zachodnia
Kontakt:

Post autor: Marek Kajdas » 2 grudnia 2011, 12:19

Interesujące są bardziej odniesienia do Polski w kontekście new world order. Przykładowo taka globalna (może poza wolnymi krajami spoza ścisłego kręgu nwo) operacja jak CHEMTRAILS, której rzekomo oficjalnie nie ma, a której nie da się nie zauważyć na niebie 10 tys parafii, bo chyba niewiele jest takich w Polsce gdzie samoloty nie latają jakby miały sraczkę. Jakie drogie jest paliwo, jak mało kasy ma nasza armia, a jednak latają. Kto lata tego nie wiem, zapewne głównie obce armie i korporacje, prywatne loty. Nad Małopolską Zachodnią, nad Kotliną Oświęcimską z okolicami bywa tak gęsto od smug rzekomo "kondensacyjnych" iż powstają SZTUCZNE CHMURY, zamglenia opadające na ziemię. I mamy suszę. Bez związku? Sądzę że jest jakiś związek!

Wiem gdzie jest podejście do okolicznych lotnisk i te samoloty latają o wiele niżej. Nie czepiam się też stałych korytarzy tranzytowych. Smugi zwykłe szybko znikają, a chemtrails snują się godzinami w pasma chmur. Chcemy naturalne chmury, czy ze spalin Bóg wie z jakim świństwem dodatkowo? Ponoć tym oziębiają planetę, ale nie sądzę żeby tylko o to szło.

Inna kwestia to polscy politycy i elity związane z NWO. Tu można śmiało powiedzieć iż prawie wszyscy są w stajni nwo. Kilku może posłów PiS sprawia wrażenie jakby byli spoza kręgu diabła, ale i to mogą być pozory. Kto o zdrowych zmysłach wspierałby UE, TL i agendy NWO? Wojny nwo z islamem? Czy to nie Kaczyńscy też wspierali wojny z Irakiem, Afganistanem? Dorn namawiał niedawno do wojny z Iranem. Poczuł w sobie krew judaiki, myśl nwo? Po co nam to było, po co nam specjalne, strategiczne stosunki z Izraelem skoro nie mamy realnego wojskowego sojuszu nawet z sąsiadami jak Czechy, czy Skandynawia?

Liczenie na przyjaźń USA przy wszechobecnych tam lobbies nwo, żydowskim, sekciarskim, antykatolickim jest właściwie prawie zdradą tak samo jak hołd berliński niejakiego herr Sikorskiego, kręgów PO-SLD-Palikotów. Mamy być zapalnikiem kolejnej wojny, zmiany sytuacji w Europie Środkowej. Historia zatacza koło. Smoleńsk po coś był potrzebny. Znowu zatem wojny z Rosją-WNP, Niemcami i następnie "wyzwolenie" przez nwo? I jaki będzie ten nowy ład? Ano taki że bardziej katolicki był stalinowski PRL, do tego co może nastąpić.

NWO staje się naszym głównym przeciwnikiem; komunizm, nazizm były poprzednimi odsłonami NWO. One burzą stare łady i na ich gruzach łatwiej operować "postępowi" NWO. My jesteśmy jeszcze zbyt narodowi, zbyt chrześcijańscy, konserwatywni, patriotyczni. Muszą nas zniszczyć żeby budować nwo. Kryzys nie wystarczy, sam pamiętam puste półki, ocet. To nas nie ruszy. Wojna nas przeraża, pandemie zbierające masowe żniwo itd
Marek Kajdas

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 2 grudnia 2011, 20:05

Marku do smug ktore maja klopoty ze znikaniem gdyby byly pare a nia nie sa poniewaz dodawane sa tam rozne zwiazki aluminum i innych pierdol, z jednaj strony chca wprowadzic globalistyczny podadek aby utrzymywac swoja globalistyczna maszyne, co do wolnosci w Stanach to praktycznie zostala wczoraj pogrzebana nowa ustawa, 1867 zezwalajaca na areesztowanie i zatrzymywanie obywateli bez powodow.

Kontynuowanie tortur orzaz zatrzymywanie w nieskoczonosc obywateli USA przeglosowal wczoraj kongres, faszyzm powraca i szerzy globalistyczne zeby NKWD bedzie wygladac jak dzieciaki przy SWAT teams i zmilitaryzowanej policji. Obozy koncetracyjne FEMA tez sa przygotowane dla obroncow konstutucji i wolnosci ktorej w Stanach juz nie ma.


http://www.naturalnews.com/034291_SB_18 ... error.html

przeczytaj rowniez:


http://swobodnadyskusja.myfreeforum.org ... t1135.html


-


[URL=http://]http://swobodnadyskusja.myfreeforum.org/HAARP_Sergei_Lavrov_about1135.html[/URL]

Awatar użytkownika
KASIA
Posty:6624
Rejestracja:16 kwietnia 2007, 09:03
Lokalizacja:Alaska

Post autor: KASIA » 4 grudnia 2011, 15:39

Neo-Eugenika i wojna przeciw ludzkości.l


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7XPu4wPJWCA[/youtube]

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 4 grudnia 2011, 21:12

KASIA pisze:Neo-Eugenika i wojna przeciw ludzkości.l
Równie ciekawa jest pierwsza część tego wywiadu :

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eJDGzuKp ... re=related[/center][/youtube]

Awatar użytkownika
KASIA
Posty:6624
Rejestracja:16 kwietnia 2007, 09:03
Lokalizacja:Alaska

Wychowanka Illuminati opisuje organizację

Post autor: KASIA » 4 grudnia 2011, 21:35

MIKROCZIPY RFID Zniewolenie ludzi

MAJOWIE I ROK 2012

Wychowanka Illuminati opisuje organizację


Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”.
Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych „trenerów” w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem by powiadomić innych o zagrożeniu jakie szykują nam Illuminati.
Opisuje również jej życie w sadystycznej sekcie satanistów, rządzonej przez najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W dużej liczbie skupia ona homoseksualistów, pedofilów, praktykuje rytualne składanie ofiar ze zwierząt i ludzi. Można ją nazwać „dłonią w rękawiczce” którą jest CIA i Masoneria. Ci ludzie wierzą w supremacje aryjską, ale chętnie przyjmują w swoje szeregi ludzi pochodzenia żydowskiego. Kontrolują światowy handel narkotykami, bronią, światową prostytucje i pornografie, kryją się za ogromną liczbą politycznych zabójstw, za zamachami terrorystycznymi takimi jak 9/11, snajperem z Maryland czy bombami na Bali.
Zinfiltrowali oni rząd oraz władze na poziomie lokalnym. Zinfiltrowali nasz system edukacji i finansjery, nasze religie i media. Ulokowani w swojej bazie w Europie planują zaprowadzenie Nowego Światowego Ładu, systemu przy którym nazizm czy komunizm wyglądają jak piknik. Co bardzo ważne: ci ludzie na pewno nie są ludźmi szczęśliwymi.
Svali wyjaśniła mi dlaczego nasze dzieci nie są już uczone moralnych wartości, dlaczego przyzwyczaja się je do homoseksualizmu i przemocy i dlaczego nasza „kultura” stacza się w kierunku nihilizmu i seksualnej deprawacji. Daje do zrozumienia że Bush i jego administracja należą do Illuminati tak samo zresztą jak przytłaczająca częśc światowej klasy politycznej.


http://publicdisorder.wordpress.com/201 ... ganizacje/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2011, 20:04

Przyjrzyjmy się bliżej jak działa NWO na przykładzie UE.

Kopia tekstu :

Banksterska morda Unii Jewropejskiej

Czyli kto i po co utworzył Unię Jewropejską

Gdy wabiono Polaków do Unii Jewropejskiej (zwanej dalej przeze mnie „Unią J”), mass-media będące w łapskach i na usługach światowej koczowniczej lichwy karmiły nas propagandową papką obiecując świetlaną przyszłość, dobrobyt, szczęście, po prostu raj na ziemi – pod warunkiem, że wstąpimy do Unii.
Gdy tak czyta się o Unii J propagandówkę w wikipedii, trzeba być ślepym, aby nie dojrzeć rozdarcia pomiędzy propagandową fikcją a rzeczywistością.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Unia_Europejska
Przy czym rzeczywistych powodów utworzenia Unii J wikipedia naturalnie nie podała (o tym później).
Do jakiego stopnia propagandowe brednie o osiągnięciach Unii J wypisuje wikiedia najlepiej widać jest na przykładzie Grecji. Zacytuję tylko trzy zdania:
„W latach 1981-1990 nastąpiły w Grecji znaczne przeobrażenia gospodarcze i rozpoczął się szybki rozwój ekonomiczny (…). Większą rolę odegrało tu członkostwo (od 1981) i pomoc Wspólnoty Europejskiej (…). Produkt krajowy brutto na 1 mieszkańca w 2007 roku wyniósł $27 360, czyli ok. 93% średniej unijnej.”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grecja#Gospodarka
Prawda – jak pięknie to wygląda w wikipedii? Biedną Grecję wzięła poprzedniczka Unii – Wspólnota J – w objęcia i z biednego kraiku zrobiła zamożny kraj, który osiągnął prawie „średnią europejską” PKB.
Gdy dodamy do tego propagandę sukcesu z wstępu o Grecji (ten sam link) : „Współczesna Grecja jest rozwiniętym krajem,o wysokim wskaźniku rozwoju społecznego, i innych wskaźnikach jakości życia…” – to człowieka po prostu cholera bierze. Tak łżeć potrafi tylko załgana banksterska agentura medialna. Wpędzili Grecję w bankructwo, wymuszają na niej przyspieszoną „prywatyzację” czyli wyprzedaż resztek majątku narodowego obcym za bezcen – ale w załganej wikipedii nadal panuje w sprawie sytuacji gospodarczej Grecji propaganda sukcesu.

Początkiem obecnej Unii J była zamaskowana jako wspólnota gospodarcza Europejska Wspólnota Węgla i Stali. Można by o niej dużo pisać, ale aby zrozumieć, po co ją rzeczywiście powołano, najlepiej jest skupić się na osobie jej pomysłodawcy.
Kiedy czyta się życiorys Jeana Monneta to aż zazdrość człowieka bierze.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jean_Monnet
Kto mu tak pomagał w karierze? Kto mu tak wszędzie otwierał drzwi, do premierów, do prezydentów?
Weźmy taki cytat:
„W 1914 roku Monnet został z powodu stanu zdrowia uwolniony od służby wojskowej, ale podjął się pracy nad rozwiązaniem żywotnego dla aliantów problemu organizacji dostaw wojskowych, której nieskuteczność mogła zagrozić wynikowi wojny. Monnet zaproponował plan koordynacji zasobów wojennych Francji i Anglii, który został zaakceptowany przez władze wojskowe obu krajów.”
Przecież on miał w 1914 roku zaledwie 26 lat ! To, że zaproponował on „plan koordynacji zasobów wojennych Francji i Anglii” nie dziwi – takich pomysłów mogło być tysiące. Ale to, że rządy tych – będących w stanie wojny – państw przyjęły pomysł takiego młodzika, że go w ogóle czytały – czyja niewidzialna ręka to sprawiła?
Jego kariera polityczna ciągle przerywana była karierą w biznesie, w międzynarodowych finansach. A one już wówczas kontrolowane były całkowicie przez Rothschildów i kilka innych klanów koczowniczych banksterów. Czyżby to oni byli jego protektorami? I co ich z Monnetem łączyło? Tylko smykałka do interesów? Czy może wspólne korzenie?
Dla naszych rozważań istotny jest cytat Monneta z 1943 roku:
„Nie będzie nigdy pokoju w Europie, jeśli państwa zostaną zrekonstytuowane na bazie narodowej suwerenności… Kraje Europy są za małe, aby zagwarantować swojej ludności niezbędny dobrobyt i postęp społeczny. Kraje europejskie muszą się ukonstytuować w postaci federacji…„

Aha – a więc pomysłodawca Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali nie był miłośnikiem państw narodowych w Europie. Wręcz przeciwnie.
Nie dziwi więc, że podobne zdanie (w deklaracji z maja 1950 roku) o suwerennych państwach europejskich miał drugi „ojciec chrzestny” EWWiS – Robert Schuman:
„Przez konsolidację podstawowej produkcji i instytucję High Authority, której decyzje będą wiążące dla Francji, Niemiec i wszystkich krajów, które potem dołączą, propozycja jest pierwszym konkretnym krokiem ku europejskiej federacji, niezbędnego warunku zachowania pokoju.„

No i jesteśmy w domu. Dwóch ojców chrzestnych EWWiS przyznaje, że proponowana przez nich wspólnota węgla i stali jest tylko elementem gry i etapem prowadzącym do stworzenia europejskiej federacji.

Najważniejszym wydarzeniem decydującym o późniejszym utworzeniu politycznej „wspólnoty J” było (ukrywane dziesiątki lat przez koczownicze media) utworzenie Grupy Bilderberga.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg
Aż dziw, że wikipedia o tym nie wspomina w tekście o Unii J.

Na marginesie dodam, że jednym z założycieli Grupy Bilderberga był nasz koczowniczy „rodak”.

http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Retinger

Z Jeanem Monnetem łączyło go pewne podobieństwo. Wprawdzie w biznesie i międzynarodowych finansach nie był tak zaangażowany jak Monnet, ale i przed nim niewidzialna ręka otwierała drzwi do siedzib premierów i prezydentów. Oprócz założeniu Grupy Bilderberga był Retinger również jednym z „ojców chrzestnych” Wspólnoty J – poprzedniczki „naszej” Unii.
Na trzecim spotkaniu tej grupy we wrześniu 1955 w Niemczech zapadła decyzja utworzenia Unii J i wprowadzenia (w przyszłości) wspólnej waluty.
http://alles-schallundrauch.blogspot.co ... -euro.html
Początkowo Unia J nosiła miano Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej (w 1993 roku w Maastricht przymiotnik „gospodarczej” skasowano).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wsp%C3%B3lnota_Europejska
Przymiotnik „gospodarczej” był dodany dla zmyły – aby zamaskować fakt, że Wspólnota J jest zamachem na istnienie suwerennych państw europejskich. Zamach ten prowadzony jest systematycznie, powoli, małymi kroczkami – ale za to z żelazną konsekwencją. A wszystkie postanowienia uchwalane rzekomo przez polityczne marionetki banksterów są wcześniej ustalane na zlotach Bilderbergów. Marionetki polityczne (premierzy, prezydenci) mają za zadanie jedynie odegranie inscenizacji nagłaśnianych przez koczownicze media jako „wydarzenia polityczne” – w których marionetki odgrywają przypisane im w zakulisowym scenariuszu role. Nie popadajmy przy tym w zarozumiałość, że jesteśmy aż tacy ważni – bo tylko nami grupa Bilderberga się interesuje. Na ich spotkaniach zapadają np. decyzje o wszystkim co dzieje się w polityce Dużego USraela (nazywanego potocznie USA) – a co następnie realizuje lokator Białego Domu – agent banksterów. Ponadto na Bilderbergu omawia się plany kolejnych zbrodniczych wojen realizowane następnie przez (kontrolowane przez banksterów) NATO – czyli North Atlantic Terror Organization.

Istotną informacją jest też to, że kryzys ekonomiczny strefy euro nie jest spowodowany nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności czy złym losem. On jest zaplanowany i żelazną konsekwencją realizowany przez banksterów. Jeden z liderów globalistów, Rockefeller powiedział kiedyś: „Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata.”

Zwróćmy tutaj uwagę na fakt, że nie tylko Unia J boryka się z kryzysem euro. Sytuacja finansowa i gospodarcza Dużego USraela jest podobnie katastrofalna. Można odnieść wrażenie, że te dwa najważniejsze folwarki banksterów konkurują ze sobą o to, który z nich narobi więcej długów i prędzej zbankrutuje. Akurat teraz tam, za oceanem, zadłużenie przekroczyło 100% rocznego PKB. A une zamiast oszczędzać, budują nową bazę wojskową w Australii. I wydają setki miliardów na wojny i nowe zbrojenia.

Sytuacja finansowa Niemiec – wiodącego baraku unijnego jest beznadziejna. Mało kto wie, że nawet na spłatę zaległych odsetek Niemcy zaciągać muszą kolejne kredyty.
http://www.staatsverschuldung-online.de/
A dług Niemiec nieubłaganie rośnie – z tytułu samych tylko należnych odsetek o 200 milionów euro dziennie.
http://www.staatsverschuldung.de/schuldenuhr.htm

Po co więc powstała Unia J?

- Po to, aby zlikwidować suwerenne państwa Europy.
(Niedawno niemiecki minister finansów Schäuble – wyjątkowo gorliwa marionetka banksterów – otwarcie powiedział, że kryzys strefy euro jest konieczny do osiągnięcia politycznej unii („Wir können eine politische Union nur durch eine Krise erreichen„).

http://alles-schallundrauch.blogspot.co ... g-fur.html)
- Po to, aby wpędzić ją w bankructwo (aby banksterzy za długi wykupili wszystko, co ma jakąkolwiek wartość).
- Po to aby upadek finansowy Unii J i Dużego USraela wywołał ogólnoświatowy odpowiednio wielki kryzys.

Podskakiwanie i stawianie się okoniem Camerona w Brukseli to była tylko inscenizacja. Niedawno, gdy padł rozkaz bombardowania Libii, to wykonywał go nadgorliwie, posłusznie i na wyścigi z Francją. Zresztą, gdyby nawet Cameron „ustąpił” naciskom Merkozego to jego zgodę mogło odrzucić referendum. Bo normalni mieszkańcy UK w przeciwieństwie do agenturalnych marionetek politycznych miłośnikami Brukseli nie są. Cała ta maskarada robiona jest po to, aby inscenizacja na politycznej scenie sprawiała wrażenie autentyczności i spontaniczności. Mieszkańcy Unii J nie powinni domyślać się, że inscenizowana przed ich oczami polityka to lipa.
Na agresję militarną na Rosję i Chiny zbrodnicze NATO się nie porwie tak łatwo, jak na Serbię, Afganistan, Irak, czy Libię. Te kraje będą zwalczane i osłabiane m.in kryzysem gospodarczym (TV Arte pokazywała ostatnio migawki ze strajków w Kraju Środka. Zmniejszające się zamówienia z Zachodu – spowodowane kryzysem – powodują ograniczanie produkcji w Chinach. A to oznacza dla pracowników mniej nadgodzin czyli mniej pieniędzy na wypłatę).

Przy czym bankructwo Unii J to nie jest jeszcze koniec jej przeznaczenia. Globaliści chcą światowego rządu rządzącego światowym państwem. Unia J w ich planach będzie jedną z prowincji ich światowego państwa. Nad Brukselą (i nad Waszyngtonem) dominować będzie Jerozolima – siedziba Mędrców Syjonu.
Przygotowania psychologiczne do utworzenia światowego rządu trwają już od dawna. Wszystkie globalne zagrożenia – rzeczywiste czy fikcyjne - tylko dlatego są tak nagłaśniane, aby najpierw wpędzić Gojów w przerażenie, a następnie aby przekonać ich za pomocą propagandy koczowniczych mediów, że z globalnymi zagrożeniami może uporać się jedynie globalny rząd.

Na bunty i protesty banksterzy są przygotowani. Niewykluczone, że będą je sami nawet prowokować. Tłumić będą je siłą. Ostatecznie i tak planują depopulację. W jaki sposób spadnie liczba mieszkańców Ziemi – to jest im obojętne.

Ale tymczasem, na obecnym etapie, inscenizują nam „ratowanie strefy euro”. Na którą i tak wydali już wyrok.

http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/ ... opejskiej/
Ostatnio zmieniony 7 kwietnia 2013, 10:39 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 4 marca 2012, 20:20

Demokracja najgorszym z możliwych ustrojów

„Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów bowiem są to rządy hien nad osłami.” - Arystoteles

Uwaga: Poniższy tekst pochodzi ze stycznia 2008 roku i jeszcze wtedy nikt z nas nie przypuszczał, że żydomasoneria wywoła kontrolowany kryzys finansowy w celu wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Dlatego tak znamienne są te słowa dzisiaj. Jeśli do urn wyborczych poszło tylko trochę ponad 48 % obywateli to mamy faszyzm i totalitaryzm, bo Demokracja podobno polega na tym, że wybiera większość i obywatele mają kontrolę nad władzą a obecnie mamy zupełnie odwrotną sytuację.

http://iskry.pl/index.php?option=com_co ... 0&Itemid=4

kopia tekstu :

W lipcu 1782 roku w Wilhelmsbaden, niedaleko od Frankfurtu nad Menem, odbył się Kongres Wszechmasoński, który już wtedy był opanowany od środka przez Iluminatów Weishaupta.

Podczas tego spotkania nastąpiła unifikacja kilku odłamów masońskich, wśród których wiodącą rolę pełnili Martyniści, Iluminaci francuscy. Kongres poprzedził okres intensywnych negocjacji pomiędzy Weishauptem a czołowymi masonami Europy, zakończony osiągniętym porozumieniem 20 grudnia 1781 roku.

O czym mówiono podczas tego sabatu „wtajemniczonych” świat nie wie, zapewne jest to tajemnicą kilku, niesłychanie pilnie strzeżoną. Co natomiast wiadomo, to tylko strzępy informacji, zawarte miedzy innymi w biografii hrabiego de Virieu, uczestnika spotkania:

"Przywiozłem z powrotem tragiczne tajemnice. Nie zdradzę ich wam. Spisek, jaki się układa, jest tak dobrze pomyślany, że będzie niemożliwością dla monarchii i kościoła mu umknąć.”

Od tego też czasu, jak zapewnia nas autor biografii hrabiego, wypowiadał się on o masonerii z nieskrywaną grozą.

Co jeszcze wiadomo na pewno na temat Illuminatich sięga początkami raportu władz bawarskich, które poleciły przeprowadzenie rewizji w domu Von Zwacka 11 października 1785 roku, a więc cztery lata po kongresie. Otóż ze znalezionych dokumentów wynikało niezbicie iż zaplanowano:

„światową rewolucję, która zada śmiertelny cios ludzkości(...) która spełni się jako rezultat pracy tajnych stowarzyszeń, co jest i będzie naszą najgłębszą tajemnicą.”

A zatem, cóż to za okropny spisek układał się w Wilhemsbaden. O czym mógł radzić szatański miot, czego jeszcze ludzkość nie doświadczyła? Ano, jak myślę, Adam Weishaupt wyłożył na kongresie zebranym masonom podstawowe zasady demokracji jako systemu, przy pomocy którego dostaną kiedyś w swe szpony padół ziemski.

Kiedy mowa o demokracji, zdumiewające, jak tzw. szeroki ogół społeczny odnosi się do tego wątku a właściwie z jaką zaciekłością zwalcza jakikolwiek próby dyskusji na ten temat. Dowodzi to, jak sądzę, jednego a mianowicie, że nowoczesna propaganda jest w stanie wymazać znaczne obszary szarej materii w mózgu przeciętnego Sylwka i Tereski Pudło, zakładając oczywiście, że ta materia w ogóle istniała, że było z czego wymazywać. I tak, zamach na dzisiejszą demokrację kojarzy się głównie z napadem na wolność, na zdobycze socjalne, na historię ludzkości, podczas której miliony oddały życie właśnie w imieniu demokracji. Wszak to w obronie demokracji cały świat jednoczył się do wojny z nazizmem niemieckim, ponosząc przy tym horrendalne straty. Tyle tylko, że jak powiedział to bardzo ładnie J. C. Guillebaud:

„Holocaustu dopuścił się nazizm zrodzony, przy całym swym barbarzyństwie, w ramach nowoczesnej demokracji. I stąd pytanie o demokrację”.

Ano owszem, warto zastanowić się nad tym dziwnym systemem politycznym, i to pomimo a być może właśnie dlatego, że jest on tak bardzo zażarcie broniony przez wszystkie rządy tzw."równości społecznej".

Ja osobiście sądzę, że kiedy Adam Weishaupt zastanawiał się, jak można by było najefektywniej zniszczyć naszą łacińską cywilizację, musiał od razu założyć, że nie da się tego przeprowadzić w systemie autentycznie monarchistycznym. Innymi słowy, zdawał sobie sprawę z tego iż dużo łatwiej jest oszukać mało wykształcone setki milionów niż kilka tysięcy światłej arystokracji. Po drugie, musiał wiedzieć, że bez destrukcji kościoła, jako strażnika wartości moralnych i etycznych, też mu się nie powiedzie. Stąd, jak sądzę, sięgnął do czasów antycznych i reanimował system demokratyczny, o którym to profesor KUL, filozof i polonista, Henryk Kiereś mówi iż:

"Jest to taki ustrój gdzie rządzi większość, która jest manipulowana, której stwarza się miraż, że to ona wybiera, a w gruncie rzeczy ów wybór jest kierowany przez wąska grupę manipulatorów.”

Jeśli zaś chodzi o kościół katolicki to ataki nań nie ustają aż do dzisiaj a sama destrukcja prowadzona jest dwoma torami. Z jednej strony zmasowana ofensywa medialna a z drugiej rozsadzanie podstaw od wewnątrz. I tak, gdyby opierać się na informacjach prasowych, większość pedofilów ukrywa się dziś w sutannach. Mało tego, księża są usuwani z kościelnych stanowisk na podstawie domniemanej wiedzy o nieprawidłowościach czy też wręcz totalnie sfabrykowanych „dowodów winy”, w dodatku szytych aż nadto grubymi nićmi. Ale, trzeba zaraz dodać, księża czy też inni hierarchowie niewygodni władcom dzisiejszego świata.

Przecież ich miejsca potrzebne są fałszywym kapłanom, którzy potrafią tak skutecznie chronić się za parawanem społecznej adoracji sutanny. Jednym z nich jest być może niejaki William Swing, biskup z USA. W czerwcu 1996 roku zaproponował on utworzenie tzw. „Zjednoczonej Religii”, która ma stać się duchowym partnerem Organizacji Narodów Zjednoczonych. I wszyscy ci, którzy uważają, że droga do Boga prowadzi przez Jezusa Chrystusa, nie są zapraszani do organizacji jako chrześcijańscy fundamentaliści, nie tolerancyjni ortodoksi. I tylko szkoda, że nie ma więcej tak odważnych kapłanów jak Biskup Fuldy, J. Dyba, który w 1995 roku tak pięknie powiedział:

„W demokracji panuje większość, w kościele prawda. Biskup nie musi być ponownie wybierany, dlatego może mówić prawdę.”

Kiedy zaś już mowa o dzisiejszej demokracji to warto przypomnieć sobie, że dwie Wojny Światowe z horrendalnymi stratami ludzkiej materii, które w efekcie genetycznie wykrzywiły Europę, dokonały się w systemach demokratycznych. Nie od rzeczy będzie tu także przypomnienie, iż bez tego wykoślawienia genetycznego,prawdopodobnie nie byłoby dziś mowy o Unii Europejskiej, która, jak sądzę, wkrótce okaże się gigantycznym Euro – kołchozem.

Będą albo już są stosowane zasady kołchozowe, gdzie, jak w tym starym dowcipie, dzielili świnię po uboju. Kierownik z zastępcą wzięli po połowie i ogłosili, że jak komu się nie podoba, to dostanie po ryju. No, ale żeby zapędzić Europejczyków do kołchozu, trzeba było najpierw wymordować najodważniejszych i inteligencję, tak, by patriotyzm przestał być przeszkodą w realizacji planu, nakreślonego przez Weishaupta w 1776 roku.

Dziś, co niesłychanie znamienne, Stany Zjednoczone Północnej Ameryki, przy wsparciu posłusznych wasali (w tym Polski) dokonują militarnej inwazji suwerennych państw, by, jak to ujmuje aktualny prezydent USA, upewnić się, że będą tam zainstalowane „demokratyczne” rządy. Innymi słowy taki ustrój, przy pomocy którego możni tego świata dostana to co chcą, nawet wbrew żywotnym interesom rodzimej ludności. Kto ma jakiekolwiek wątpliwości w tym względzie niech bliżej przyjrzy się Polsce, która jest przecież nominalnie demokratycznym państwem.

Tak więc na naszych oczach dokonuje się ostatni etap Wielkiego Planu, mającego na celu zniszczenie dorobku cywilizacyjnego białych ludzi z Europy. Rzecz w tym, że nową budowlę, zwaną Nowy Porządek Światowy można budować tylko na ruinach starego systemu. Jak pisał w „Time” w 1992 roku Strobe Talbott w artykule zatytułowanym „Narodziny Globalnego Narodu” ("The Birth of the Global Nation"):

„Narodowość, tak jak jest obecnie rozumiana, zostanie obalona. Wszystkie państwa zostaną poddane jednemu, globalnemu rządowi (...)”.

23 września 1994 roku, David Rockefeller podczas prelekcji dla ambasadorów ONZ:

„Obecnie znajdujemy się na krawędzi globalnych przemian. Wszystko, co potrzebujemy, to odpowiednio wielki kryzys światowy, by narody zaakceptowały Nowy Porządek Światowy”.

Gdyby zaś ktoś zastanawiał się, po co komu ta cała transformacja, odpowiedzi udzielił już w 1992 roku były prezydent Citicorp (światowy potentat finansowy, zatrudniający około 300 tysięcy pracowników) Walter Wriston:

„Prawdziwa globalna gospodarka wymaga zniesienia państwowej suwerenności. I niech nikomu się nie wydaje, że będzie mógł uciec z tego systemu”.

Tak więc wygląda na to, że nowi właściciele ziemskiego globu chcą zgarnąć całą pulę, bez reszty. I, jak sądzę, jedynym pocieszeniem dla przyszłych generacji może być tylko to, iż nawet szatański miot będzie potrzebował lokai i parobków. Sadząc po teraźniejszych gabinetach i parlamentach – nie zabraknie im służby.

Zbyszek Koreywo

http://kryptonimprawda.nowyekran.pl/pos ... h-ustrojow

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 30 maja 2012, 20:47

INDECT - What is the real NWO? part 1/2.
Polska rzeczywistość.


[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vU8ipy-mNFY[/center]
[/youtube]
Ostatnio zmieniony 7 kwietnia 2013, 10:39 przez Coltrane, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Spowiedź agenta

Post autor: Coltrane » 7 kwietnia 2013, 10:31

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dql2ECD8Lyk[/youtube][/center]

Film dokumentalny 'Spowiedź agenta - ECONOMIC HIT MAN - JOHN PERKINS' Opowiada o tym, w jaki sposób USArael przejmują kontrolę nad państwami trzeciego świata, wykorzystają ich bogactwa naturalne. CIA (Mossad-przyp. Grzesio) pozbywa się polityków, którzy chcą bronić niezależności swoich krajów, działać dla dobra swoich ojczyzn. Przykład prezydenta Ekwadoru

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Re: Spowiedź agenta

Post autor: Coltrane » 16 kwietnia 2013, 15:49

Witamy w poprawionym świecie Orwella...

Od jakiegoś czasu dość sceptycznie, i z wielką ostrożnością, podchodzę do wszystkich doniesień dotyczących zamachów terrorystycznych, w których giną niewinni, często przypadkowi ludzie.

Jeśli przyjrzeć się uważnie historii zamachów terrorystycznych, to nie sposób nie uznać za słuszną hipotezę, że za większością z nich stały służby Prezydenta USA.

Póki co nie wiem, jak jest w przypadku zamachu w Bostonie - wiem natomiast jak złowieszczo brzmią słowa prezydenta Baraka Obamy, i wiem, że Amerykanów czekają kolejne ograniczenia swobód obywatelskich, które drastycznie wzrosły po zamachu (celowo nie napiszę terrorystycznym) na World Trade Center.
Przypuszczam, że te działania rozleją się mniej lub bardziej na inne kraje, a być może staną się podłożem pod kolejną wojnę. Tyle nowoczesnego uzbrojenia bezużytecznie leży w magazynach, tyle gorących głów już zaciera ręce jak zarobić na największym z biznesów - wojnie.

Po 11 września, niejako z automatu przyjęto poprawkę do konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki (ponoć najlepszej na świecie), która ogranicza prawa Amerykanów do tego stopnia, że w każdej chwili bez ostrzeżenia i bez dowodów służby mogą zatrzymać na czas nieokreślony osoby podejrzane i je przesłuchiwać z wykorzystaniem tortur włącznie.

Jak daleko tym razem posunie się amerykańska demokracja?

http://niepoprawni.pl/blog/4942/witamy- ... ie-orwella

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 3 lipca 2013, 12:30

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KEtZ52QPywQ[/youtube][/center]

[center]Niewidzialne Imperium - New World Order Defined 6/13 PL[/center]

Czas odłożyć pilota od telewizora, wyłączyć swój XBOX i zacząć zwracać uwagę.
Nadszedł czas aby odejść od codziennych luksusów i popkultury, i podjąć działania przeciwko monolitycznemu skoncentrowanemu złu w celu ratowania tego co pozostało z ludzkości. Musimy teraz zamienić naszą apatię na działania, w celu pokonania tego Niewidocznego Imperium.

http://www.youtube.com/user/redmuluc

http://davidicke.pl

http://www.youtube.com/user/TheAlexJonesChannel

Jason Bermas presents Invisible Empire: A New World Order Defined produced by Alex Jones. The film can be ordered here:
http://infowars-shop.stores.yahoo.net/inemnewwoord.html

ODPOWIEDZ