Ukraina

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 28 lutego 2015, 12:52

Ukraina – Na zachodniej Ukrainie mężczyźni nie chcą wojować
OPUBLIKOWANO LUTY 25, 2015PRZEZ RXW UKRAINA

Na zachodniej Ukrainie mężczyźni „przepadają” tysiącami. Nie chcą wojować.

Obrazek

Wojskowy Urząd Mobilizacyjny Obwodu Wołyńskiego poszukuje 4 tysięcy mężczyzn w celu wręczenia im wezwań mobilizacyjnych do Sił Zbrojnych Ukrainy. Poinformował o tym fakcie pełniący obowiązki komisarza Obwodowej Komisji Wojskowej, Roman Kulik.
„Ci ludzie mogą być oskarżeni o uchylanie się od mobilizacji. Będzie ich poszukiwać milicja. Listy zostały już przekazane do MSW obwodu wołyńskiego” – powiedział Kulik.
W obwodzie tarnopolskim sprawy mobilizacyjne stoją jeszcze gorzej, tam, na dzień dzisiejszy, naliczono 25 tysięcy uchylających się od mobilizacji.
Jak informowała Pravda.Ru, śledczych służby bezpieczeństwa Ukrainy zobowiązano do rozpoczęcia spraw karnych za publikację w sieciach społecznościowych wezwań do bojkotu mobilizacji, którą sami Ukraińcy ochrzcili mianem „mogilizacji”.
Wezwania o charakterze antymobilizacyjnym podpadają pod artykuł 114-1 Kodeksu Karnego (stawianie przeszkód legalnej działalności Sił Zbrojnych Ukrainy i innych formacji wojskowych w okresie szczególnym), który przewiduje odpowiedzialność karną pod postacią pozbawienia wolności od lat 5 do lat 8.

Za: http://3rm.info/main/55112-na-zapadnoy- ... oevat.html

Data publikacji: 25.02.2015
Przekład: RX

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukrai ... ac-2015-02

kosiarz

Post autor: kosiarz » 28 lutego 2015, 14:17

No i proszę...Coltrane coś wreszcie pozytywnego napisał o bandeowcach i fasztystach :mrgreen: nie chcą walczyć?! Putin bolszewik kgbista nie ma takich problemów!
Banderowcy nie chcą walczyć, ciekawe...

Pisał Coltrane...
Łajdacy z Kremla i 'Pierwego kanału' są gotowi przewyższyć Goebbelsa, by nie pozwolić Ukraińcom żyć w pokoju i się rozwijać" - skomentował sprawę znany opozycjonista Borys Niemcow.
No i proszę, juz nie żyje. Oczywiście śledzczy ruscy, wszystko biorą pod uwagę, łącznie z islamistami i ufo, tylko nie morderstwo polityczne, wroga Putina. Boją się o swoje życie? 8-)

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 28 lutego 2015, 18:22

kosiarz pisze:No i proszę...Coltrane coś wreszcie pozytywnego napisał o bandeowcach i fasztystach :mrgreen: nie chcą walczyć?!)
Ty kosiarz masz szczęście. Dostałeś w Polsce azyl :mrgreen:
No i proszę, juz nie żyje. Oczywiście śledzczy ruscy, wszystko biorą pod uwagę, łącznie z islamistami i ufo, tylko nie morderstwo polityczne, wroga Putina. Boją się o swoje życie? 8-)
Przyznaj się. Załatwili go twoi chazarscy kompani. :lol:
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 2 marca 2015, 10:41

kosiarz pisze:No i proszę...Coltrane coś wreszcie pozytywnego napisał o bandeowcach i fasztystach :mrgreen: nie chcą walczyć?! Putin bolszewik kgbista nie ma takich problemów!
Ty Kosiarz cosik masz problemy czytania ze zrozumieniem.

No i widać jaka jest Twoja logika. Każdy Ukrainiec w zachodniej Ukrainie to wg Ciebie Banderowiec ... Lol ! :roll:

kosiarz

Post autor: kosiarz » 3 marca 2015, 08:26

Coltrane pisze:
kosiarz pisze:No i proszę...Coltrane coś wreszcie pozytywnego napisał o bandeowcach i fasztystach :mrgreen: nie chcą walczyć?! Putin bolszewik kgbista nie ma takich problemów!
Ty Kosiarz cosik masz problemy czytania ze zrozumieniem.

No i widać jaka jest Twoja logika. Każdy Ukrainiec w zachodniej Ukrainie to wg Ciebie Banderowiec ... Lol ! :roll:
A to nie jest tak? Przecież do tej pory cały cżas tak pisałeś, ze sami fasztści i banderowcy tam są! Dla swojego dobra widocznie, potrzebujesz więcej prawdziwych informacji, np taką jaką ci podałem pisząc o poparciu dla prawego sektora na Ukrainie w granicach 1,5%

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 3 marca 2015, 08:38

kosiarz pisze: A to nie jest tak? Przecież do tej pory cały cżas tak pisałeś, ze sami fasztści i banderowcy tam są! Dla swojego dobra widocznie, potrzebujesz więcej prawdziwych informacji, np taką jaką ci podałem pisząc o poparciu dla prawego sektora na Ukrainie w granicach 1,5%
Tobie to trzeba tłumaczyć jak prostemu chłopu. Ja pisałem że władzę w Kijowie po sławetnym Majdanie przejeli żydzi i banderowcy, a nie że wszyscy Ukraińcy w Kijowie są żydami i banderowcami ... :mrgreen:

O poparciu Ty mi tu nie mów. Zdaje się że Poroszenko wygrał oficjalne wybory prezydenckie - a Poroszenko jest marionetką w rękach żydowskich. Tak jak u nas Komoruski, Tusk, Kopacz i reszta rządzącej hołoty ...

kosiarz

Post autor: kosiarz » 3 marca 2015, 08:44

Wiec wszedzie głosują na żydów! Putin żyd, Kopacz żydowka, na Ukrainie żydzi...cóż oni w sobie mają ze na nich głosujemy? Kaczyński też zyd, Korwin żyd...
Kiedyś Cymanski mi opowidał, ze zaraz po wyborach do sejmu, został żydem! On nic wcześniej o tym nie wiedział! Nawet pytał o to rodzinę! :mrgreen:
Może wszyscy jesteśmy zydami?

Syriusz

Post autor: Syriusz » 3 marca 2015, 08:55

Coltrane pisze:
kosiarz pisze: A to nie jest tak? Przecież do tej pory cały cżas tak pisałeś, ze sami fasztści i banderowcy tam są! Dla swojego dobra widocznie, potrzebujesz więcej prawdziwych informacji, np taką jaką ci podałem pisząc o poparciu dla prawego sektora na Ukrainie w granicach 1,5%
Tobie to trzeba tłumaczyć jak prostemu chłopu. Ja pisałem że władzę w Kijowie po sławetnym Majdanie przejeli żydzi i banderowcy, a nie że wszyscy Ukraińcy w Kijowie są żydami i banderowcami ... :mrgreen:

O poparciu Ty mi tu nie mów. Zdaje się że Poroszenko wygrał oficjalne wybory prezydenckie - a Poroszenko jest marionetką w rękach żydowskich. Tak jak u nas Komoruski, Tusk, Kopacz i reszta rządzącej hołoty ...
Całkiem dobrze rozgrywasz tą propagandę sowiecką .... przyglądam się i podziwiam !

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 3 marca 2015, 08:55

kosiarz pisze:Wiec wszedzie głosują na żydów! Putin żyd, Kopacz żydowka, na Ukrainie żydzi...cóż oni w sobie mają ze na nich głosujemy? Kaczyński też zyd, Korwin żyd...
Kiedyś Cymanski mi opowidał, ze zaraz po wyborach do sejmu, został żydem! On nic wcześniej o tym nie wiedział! Nawet pytał o to rodzinę! :mrgreen:
Wiesz co Kosiarzu, dochodzę do wniosku, że z człowiekiem ograniczonym nie ma sensu dyskutować. Masz bardzo ograniczone pole widzenia. Widzisz tylko jedno zagrożenie, to które żydowskie media pokazują masom, a Ty łykasz tę propagandę. Z takimi jak Ty trudno dyskutować, bo każdy kto mówi inaczej niż Michniki i inne zydowskie kanalie - to człowiek chory psychicznie. Także kończę z Tobą dyskusję, bo szkoda nerwów na takich jak Ty. Żyj Ty sobie w tym swoim zafajdanym świecie, gdzie wszystkim żyje się lepiej, a szcególnie rządzącym. Popieraj tych, co szykują nam holokaust, i dziękuj Bogu, że dał Ci rozum, i że nie jesteś taki jak Coltrane, i inne przygłupy.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 3 marca 2015, 08:58

Syriusz pisze: Całkiem dobrze rozgrywasz tą propagandę sowiecką .... przyglądam się i podziwiam !
Następny prosty chłop nie potrafiący wyjść ponad to co żydowskie media mu zapodają...

Wklejaj te swoje teksty z żydowskiego Łonetu, z którego g... wynika, i bądź zadowlony, że masz świetne rozeznanie .... :mrgreen:

Syriusz

Post autor: Syriusz » 3 marca 2015, 08:58

Coltrane pisze:
kosiarz pisze:Wiec wszedzie głosują na żydów! Putin żyd, Kopacz żydowka, na Ukrainie żydzi...cóż oni w sobie mają ze na nich głosujemy? Kaczyński też zyd, Korwin żyd...
Wiesz co Kosiarzu, dochodzę do wniosku, że z człowiekiem ograniczonym nie ma sensu dyskutować. Masz bardzo ograniczone pole widzenia. Widzisz tylko jedno zagrożenie, to które żydowskie media pokazują masom, a Ty łykasz tę propagandę. Z takimi jak Ty trudno dyskutować, bo każdy kto mówi inaczej niż Michniki i inne zydowskie kanalie - to człowiek chory psychicznie. Także kończę z Tobą dyskusję, bo szkoda nerwów na takich jak Ty. Żyj Ty sobie w tym swoim zafajdanym świecie, gdzie wszystkim żyje się lepiej, a szcególnie rządzącym. Popieraj tych, co szykują nam holokaust, i dziękuj Bogu, że dał Ci rozum, i że nie jesteś taki jak Coltrane, i inne przygłupy.
A ciebie kto oświecił ? zapewne MARUCHA.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 3 marca 2015, 09:02

Syriusz pisze: A ciebie kto oświecił ? zapewne MARUCHA.
Nie, sam diabeł :mrgreen:

Zadowolony ?

kosiarz

Post autor: kosiarz » 3 marca 2015, 09:21

Wiesz co Kosiarzu, dochodzę do wniosku, że z człowiekiem ograniczonym nie ma sensu dyskutować
Ale Ty nie dyskutujesz. Ciagle wklejasz te pierdoły, a gdy Ci sie przedstawi logicznie jakiś ciag z ktorego wynika co innego, wymiekkasz, bo nie umiesz tego obronić. Bo sie po prostu nie da bzdur bronić. Dbajmy o nasz polskie interesy, o naszą ojczyzne. Pielegnujmy tradycję, i wiarę. I tyle. Putin niech nas nie wyzwala ani banderowcy czy amerykanie. Nie można jednak, brnać w absurdy.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 3 marca 2015, 09:24

kosiarz pisze: Ale Ty nie dyskutujesz. Ciagle wklejasz te pierdoły, a gdy Ci sie przedstawi logicznie jakiś ciag z ktorego wynika co innego, wymiekkasz, bo nie umiesz tego obronić. Bo sie po prostu nie da bzdur bronić. Dbajmy o nasz polskie interesy, o naszą ojczyzne. Pielegnujmy tradycję, i wiarę. I tyle. Putin niech nas nie wyzwala ani banderowcy czy amerykanie. Nie można jednak, brnać w absurdy.
Ja nie dyskutuję ?, no kurde - widzę że nie ma sensu się produkować. Prostak widzi tylko "pierdoły". A jak Syriusz wkleja te swoje gówniane pierdoły z Łonetu to nic nie mówisz.

Ty byś tylko o Biedronkach pieprzył ...

kosiarz

Post autor: kosiarz » 4 marca 2015, 07:07

Ty byś tylko o Biedronkach pieprzył ...
Masz rację! Bo to jest to na co mogę wpłynąć, i co jest znaczące dla nas Polaków tu i teraz. Już nie chcę powtarzać prawdziwych słow Syriusza, o nawiedzonych z tego forum. Nie chcę pisać o ich teoriach w których chcą zbawić cały świat. O NWO w wikipedii nawet jest napisane. Musisz się człowieku przyzwyczaić do demokracji, że w niej każdy może mówić i pisać co chce. Mi pasuje świat bez wojen, bez przemocy, w ktorym moi bliscy są bezpieczni. Nie wiem co ty wymagasz od życia, ale mi wystarcza swoboda przemieszczania, głoszenia swoich poglądów, wyznawania wiary, bezpieczeństwa i pracy. Jezeli chcesz wyzwalać swiat od NWO i żydów, to sobie wyzwalaj, ale bez czołgow i bolszewika Putina, bo normalni ludzie widzą to inaczej.
A tacy jak Ty i Putin sprowadzają ciągle nieszczęścia i wojny.

ODPOWIEDZ