Majstersztyk intelektu w Sejmie RP

sztuka, muzyka, sport...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AnnaE
Majstersztyk intelektu w Sejmie RP

Post autor: AnnaE » 8 września 2007, 11:48

Wczoraj w sejmie premier wykazał się majstersztykiem intelektu.

Jestem pełna podziwu, wręcz zachwytu jak wybrnął z tej zasadzki.

Opozycja ma poczucie zwycięstwa, a premier błyskotliwie osiągnął dokładnie to, co zaplanował dla dobra Polski. Prawo znowu zwyciężyło z próbą zamachu na Rząd RP,na Konstytucję (nawiasem mówiąc uchwaloną przez tych, którzy wczoraj chcieli dokonać na nią zamachu).

Poziom intelektualny posła Tuska uzewnętrzniony w jego wypowiedziach wypadł niezmiernie blado w porównaniu z wypowiedzią premiera wygłoszoną po odwołaniu ministrów.

Rzadko w tym sejmie zdarzało się, aby wszystkich ogarnęła taka radość.

LOLO

INTELEKT

Post autor: LOLO » 14 września 2007, 09:42

Nie wiem czy to miało miejsce w sobotę, ale mnie się podobało jak /cytat za A.Krawczykiem/ jak "Roman Wielki" (za którym nie przepadam) wypunktował Kurskiego. Zawsze myślałem że ten "Rottweiler" to cham choć uczciwy.

A tu albo hipokryta, albo daltonista, albo upośledzony - na szczęście Pawlak poinstruował Kurskiego z której strony jest przycisk do głosowania na tak, z której na nie. To był dopiero ubaw!!!!!

orkan

Post autor: orkan » 14 września 2007, 11:04

Nic nieznaczące wydarzenie. Roman Giertych strzelał wcześniej do siebie samego i to wielokrotnie. Strzelał, gdy zbliżył się do Leppera i strzelał, gdy wspierał Kaczmarka! Głównie to zostanie mu na prawicy zapamiętane! Swoją drogą to dobrze wiedzieć, że Pawlak wie gdzie są przyciski na tak i na nie, bo już się nigdy nie wytłumaczy, że się pomylił... :mrgreen:

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 16 września 2007, 10:50

Doszło nowe powiedzonko premiera:

"To nie bomba, to kapiszon"

pozdrawiam :lol:

ODPOWIEDZ