Przemysł muzyczny

sztuka, muzyka, sport...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska
Przemysł muzyczny

Post autor: Coltrane » 20 marca 2014, 21:07

Illuminati - tajemnica przemysłu muzycznego

W Internecie pojawia się mnóstwo artykułów na różne tematy: ktoś zabił drugiego człowieka, ktoś obrabował bank, ktoś popełnił samobójstwo. Dla wielu tego typu lektura jest porywająca, intrygująca. Jednak czy Ty, obywatelu Rzeczypospolitej Polskiej, słyszałeś o organizacji o nazwie Illuminati, która działa m.in. w przemyśle muzycznym? Niestety w mediach nic o niej nie usłyszysz, bo jest to bardzo niewygodna sprawa dla wielu artystów współczesnego świata. Lady Gaga, Katy Pery, Rihanna, Madonna – to tylko garstka ludzi, która wpadła w sidła Illuminati, która padła tak naprawdę jej ofiarą…

Illuminati to jedna z najbardziej tajemniczych organizacji na świecie, która narodziła się w Stanach Zjednoczonych. Jej przedstawiciele to bardzo inteligentni ludzie, ale nie są wiernymi kibicami Realu Madryt czy prostymi ludźmi z Chicago. To ludzie, którzy chcą utworzyć swój własny porządek świata, w którym człowiek będzie sterowany, manipulowany, bez własnego zdania i właściwie bez celu życia. Nie do pomyślenia, prawda? A jednak. Głównym obszarem działania Illuminati jest przemysł muzyczny, ale także inne sfery naszego życia poprzez które najłatwiej dotrzeć do zwykłego Kowalskiego czy innego szarego zjadacza chleba. Pragną podporządkować sobie ludzi i wykorzystywać ich do własnych celów.

Ktoś może zadać pytanie: dlaczego akurat przemysł muzyczny? Bo przez muzykę można wpłynąć na jednostkę najłatwiej. Osobiście nie znam człowieka, który nie lubi zrelaksować się przy dźwiękach ulubionej piosenki czy potańczyć w gronie najbliższych przyjaciół. Ponadto muzyka aktywuje praktycznie każdą część naszego mózgu, wywołuje radość, pobudzając hormony szczęścia. Muzyka towarzyszy nam na co dzień. W radiu słyszymy różne utwory. Najczęstszym ich tematem jest nieszczęśliwa miłość, zdrada. O tym śpiewają także znane na całym świecie artystki typu Rihanna, Lady Gaga… Jednak to tylko przykrywka, bo niestety one, a także ich wiele koleżanek i kolegów z branży wpadło w chciwe ręce Illuminati. Produkują muzykę, która wpada w ucho, mają miliony na kontach bankowych, ale są tylko marionetkami kierowanymi przez członków tajemniczej instytucji. Ta organizacja może zrobić z Ciebie bożyszcza tłumów w zamian za to, że w swoich utworach będziesz umieszczał znaki wpływające na ludzki mózg. Jeśli się nie zgodzisz lub wyjawisz cokolwiek innym zniszczą Cię, zamordują. Tak zakończyło się życie Michaela Jacksona, Tupaca czy Boba Marleya. Ci ludzie kochali muzykę, chcieli przekazywać poprzez nią swoje emocje światu. Myśleli, że oferta organizacji to dla nich wielka szansa na karierę, sławę, pieniądze. Kiedy zorientowali się czym tak naprawdę to wszystko jest i chcieli się wycofać było już za późno.

Wspominałam wcześniej o znakach. Pojawiają się one w różnych sferach życia a ich celem jest oddziaływanie na naszą psychikę. Najczęściej wykorzystywana jest piramida w środku, której znajduje się oko. Wywodzi się to z wiary Illuminati w boga słońca, zapoczątkowanej w Egipcie. Ten symbol można łatwo dostrzec na amerykańskim dolarze. Warto wspomnieć także o motylu – znaku New Age. Najłatwiej jest go ukryć w teledysku, czy w reklamie. Przecież nikt nie pomyśli, ze taki mały motylek może oznaczać, aż coś tak złego. Bardzo często wykorzystywany jest także krzyż – symbol męki Pańskiej, który artyści umieszczają w swoich teledyskach. Przykładów nie trzeba daleko szukać, utwór Lady Gagi „Alejandro”. W pewnym momencie pojawia się krzyż, czarny, umieszczony w tle. Początkowo niezauważalny, ale kiedy wpatrzymy się głębiej dostrzegamy go. Po co w teledysku nie dotyczącym chrześcijaństwa najważniejszy symbol tej religii? Przypadek, prowokacja, czy po prostu znak umieszczony przez Illuminati? Zresztą w tym utworze od razu rzuca się w oczy inna rzecz. Artystka ubrana jest w strój zakonnicy i wkłada sobie do ust różaniec. Kolejny przypadek? Czy celowe działanie, bowiem Illuminati oddaje cześć szatanowi i chce bezcześcić znaki chrześcijaństwa. Lady Gaga w każdym prawie utworze zakrywa sobie lewe oko. Jej kontrowersyjne stroje również dają wiele do myślenia. Bardzo często na głowie artystki widnieją rogi (kolejny symbol Illuminati), do ubrania przypięte ma motyle, w teledyskach występuje szachownica. A Madonna? Jej pseudonim artystyczny, z czym się kojarzy? Przypadkiem nie z określeniem Matki Boskiej? Do tego korona cierniowa w teledysku „Girl gone wild”, bezpośrednie zwroty do Boga z prośbą o wybaczenie. Na tym świecie wszystko jest możliwe, ale czy takie przypadki mogą się zdarzać?

Illuminati to organizacja, która czai się na człowieka na każdym kroku. Trzeba być bardzo ostrożnym aby nie wpaść w jej sidła i nie poddać się ich działaniu, które zgubi każdego człowieka. Ci, którzy się o tym przekonali już nie żyją… A Ty Polaku, siedzący na fotelu z puszką piwa czy innego trunku, oglądając teledyski Rihanny czy Beyonce, zachwycając się ich śpiewem i wyglądem nie wydaje Ci się, że tylko zbierasz pieniądze na ich konta, pomagając w rozwoju Illuminati? Czy nie czujesz się za to współodpowiedzialny?

http://pelo-yea.blogspot.com/2013/01/il ... znego.html

ODPOWIEDZ