Jerzy Wenderlich (komuch) o zbiórce na projekt złóż geoterma

sztuka, muzyka, sport...
Awatar użytkownika
nel87

Post autor: nel87 » 19 lipca 2008, 17:50

bo dla mnie one kobietami nie są. Raczej poleciały na niego bo jest czarny, znam taki typ dziewczyn. Potem sie pewnie chwaliły, że miały murzyna.

Ja nie szanuje i puszczalskich kobiet i męzczyzn. Zresztą w tym przypadku to raczej Simon jako facet jest dyskryminowany, bo chcą mu dac dożywocie, podczas gdy tej 24-latce grozi tylko do 3 lat. A co do piwa to ja nie zauważyłam, żeby tu kobiety były dyskryminowane.

Tak naprawde tyle się mówi o dyskryminowaniu kobiet, ale i faceci są często dyskryminowani, tylko o tym się nie mówi!!!

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 19 lipca 2008, 19:04

a, ja kiedyś chcialam miec ,czarnego męża, ale ich kultura,

zupełnie do mnie nie pasuje,, egzotyczne ,to w zyciu może się nie sprawdzić może wiele skomplikowac, a czasem to nawet są dramaty,

ostatecznie to odbiłam chłopaka mojej starszej siostrze, i jest teraz on moim mężem, a ona nie może na ,mnie patrzeć, :-D ma za co?

Awatar użytkownika
nel87

Post autor: nel87 » 21 lipca 2008, 21:45

a ja chciałam miec męża araba albo przynajmniej muzułmanina, ale dla moich rodziców to pewnie byłoby gorsze niż gdybym im powiedziała, ze jestem lesbijką :-D

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 21 lipca 2008, 21:52

a ja chciałam miec męża araba albo przynajmniej muzułmanina,

chodzi o ,obyczaje,kulturę,

czy tylko urodę, lubisz egzotykę.

Awatar użytkownika
nel87

Post autor: nel87 » 21 lipca 2008, 22:05

Raczej obyczaje i kulture. Podoba mi sie ich stosunek do kobiet, wierność, troska o rodzine. I nie myślą, tylko o tym jak zaciągnąc kobietę do łóżka. Jak na razie większośc facetów, których spotykałam jak dowiadywali sie, że nie popieram seksu przed ślubem to uważali mnie za dziwną i od razu tracili zainteresowanie...mój były Damian to mi powiedział wprost, ze ztakim podejściem to nigdy sobie nie znajde meża :-( ...a taki muzułmanin potrafiłby docenic fakt, że jest dla kobiety pierwszym kochankiem, a on dla niej :-/ ....chociaż ostatnio przeczytałam, że w krajach arabskich popularne sa operacje rekonstrukcji błony dziewicznej, wiec już nawet dziewictwo można kupić:-(

Awatar użytkownika
nel87

Post autor: nel87 » 21 lipca 2008, 22:08

a co do urody, to ja nie mam ulubionego typu urody, który mi się podoba..nie za bardzo mi się tylko podobaja faceci z długimi włosami...a poza tym dla mnie wygląd nie jest najważniejszy i nie zwracam na to zbytniej uwagi.

Amir był muzułmaninem, ale moi rodzice nigdy by go nie zaakceptowali

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 21 lipca 2008, 22:12

wiec już nawet dziewictwo można kupić:-(

dziewictwo jest przede wszystkim w duszy ,

z fizycznego punktu widzenia, błona może miec rożne własności fizyczne, czasami pęka dopiero przy porodzie, a innym razen trzeba naciąc bo zarasta tak, że krew miesiączkowa nie może się wydostac.

Awatar użytkownika
nel87

Post autor: nel87 » 21 lipca 2008, 22:30

no, tak, ale wkurzają mnie takie kobiety, co zrobią sobie taką operację,a potem wmówią facetowi, że sa dziewicami....zresztą w Europie i Ameryce też się takie operacje wykonuje, tylko, że sa mniej popularne, bo i dziewictwo nie jest niestety w naszej kulturze w dzisiejszych czasach takie ważne..a szkoda

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 24 lipca 2008, 18:03

no, tak, ale wkurzają mnie takie kobiety, co zrobią sobie taką operację,a potem wmówią facetowi, że sa dziewicami....

albo tu zmarszczki , cellulit , siwe włosy ale Silikonowe piersi.

ODPOWIEDZ