Czesław Niemen

sztuka, muzyka, sport...
Thrasher

Post autor: Thrasher » 8 czerwca 2009, 13:50

Coltrane pisze:sluchaj szanowny forumowiczu - to ty nas tutaj obrazasz, wyzywajac od pedalow, i jeszcze zyczysz nam abysmy do piekla trafili ...

idz ty lepiej ns stronke dla satanistow, i nie zawracaj nam d....
Jesteś typowym ciemnym polakiem katolikiem, co nie ma poj.ęcia na tematu w których sie wypowiada, a do tego dewota i pisowiec:). Mam nadzieję, że nie będizemy w tym samym kręgu piekieł haha:). A satanizm to jest ateizm człowieczku, wiara w siebie, więc i owszem piszę na takich:).

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 8 czerwca 2009, 14:01

Thrasher pisze:

Jesteś typowym ciemnym polakiem katolikiem, co nie ma poj.ęcia na tematu w których sie wypowiada, a do tego dewota i pisowiec:). Mam nadzieję, że nie będizemy w tym samym kręgu piekieł haha:). A satanizm to jest ateizm człowieczku, wiara w siebie, więc i owszem piszę na takich:).

Wiem, wiem mlodziencze (albo stary pryku - jak wolisz). Na temat satanizmu długo rozmawiałem z jego wyznawcą, i wiem co wy rozumiecie pod tym hasełkiem :lol:

Dla mnie satanizm to wyznawanie kultu szatana - a szatan=egoizm-pycha, czyli jak to napisałeś to "wiara w siebie", nie w Boga - więc wszystko się zgadza :-D

P.S. Nie wybieram się tam gdzie Ty, moim celem jest Pan Bóg, a nie żaden szatan.

I jeszcze jedno, Jamesa Ronnie Dio (grupa Rainbow) i innych "gigantów" słuchałem 25-30 lat temu, więc uważaj, bo może odzywasz się do kogoś, kto mógłby być twoim ojcem :-D

ODPOWIEDZ