Pamięci Michaela Jacksona

sztuka, muzyka, sport...
Awatar użytkownika
Krzysztof
Pamięci Michaela Jacksona

Post autor: Krzysztof » 26 czerwca 2009, 19:50

Michael Jackson zamarł wczoraj.

To wielki szok, dla wszystkich , którzy uwielbiają jego genialny talent.

Terroryzowany i prześladowany, od wielu lat, ohydnymi oskarżeniami o seksualną molestacje dzieci,

przez watahy prawników i medialnych oprawców. Ich cel był ograbić go ,z jego pieniędzy i z ludzkiej godności.

Michael był człowiek o wielkim dziecięcym sercu.

Jego niekonwencjonalna osobowość, tak typowa cecha geniuszy była pożywka dla tych których zżerała zawiść i nienawiść.

Ten potężny talent wyrósł w USA,

w drugim po RPA, największym rasistowskim kraju Świata.

Michael dorastał w czasach gdy zwyrodnialcy z Ku Klux Klan wciąż bezkarnie popełniali zbrodnie, a amerykańscy rasiści przesyłali sobie pozdrowienia na kartkach ze zdjęciami powieszonych czarnych ludzi.

Nim ich powieszono, w bestialski sposób znęcano się na bezbronnymi ludźmi, obcinając im różne części ciała.

Nic wiec nie dziwi, ze ten niezwyklej wrażliwości człowiek cale życie nie potrafił uwolnić się od świadomości tych wielkich zagrożeń.

Z stąd ta jego obsesja na punkcie swojego wyglądu i te dziesiątki bardzo bolesnych operacji plastycznych.

Najpierw chciał być białym tak jak my, ale potem ta obsesja przerodziła się w bunt przeciw całej patologii jaka jest wszechobecna i zawzięcie hodowana w systemie władzy tworzonej przez dorosłych ludzi.

Tak, chciał pozostać dzieckiem w duszy, niewinny i naiwny.

Dzięki pieniądzom które uczciwie zarobił mógł realizować swoje wizje. Niestety jego pieniądze nie uchroniły go przed niebezpieczeństwami realnego Świata, w którym podstęp, oszczerstwa, zawiść i nienawiść nigdy nie śpią.

Oskarżenia o molestowanie seksualne dzieci, było najpodlejszym i najohydniejszym ciosem jaki mu zadały te potężne, brudne siły w USA.

Miliony wielbicieli jego talentu na całym świecie, nigdy nie odwróciły się od niego i wtedy gdy było mu najciężej, najboleśniej solidaryzowały się z nim, w jego cierpieniu.

Zmarł zrujnowany finansowo mimo ze sprzedał rekordowa ilość swoich nagrań, podobno było to około 800 milionów sztuk.

Jego problemy zaczeły się, kiedy zdecydowanie sprzeciwił się, aby być wykorzystywanym i ograbianym ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy, przez specjalistów z branży rozrywkowej.

Niestety ich było więcej i oni byli i sa potężni i bezkarni.
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Lukaszek_Dt.

Post autor: Lukaszek_Dt. » 26 czerwca 2009, 22:29

Ale walnąłeś mowę pożegnalną, takie "epitafium". Za dużo czytasz Faktu albo SuperExpressu:/

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 26 czerwca 2009, 23:55

A dla mnie pozostanie w pamięci jako pedofil.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 27 czerwca 2009, 00:22

adsenior pisze:A dla mnie pozostanie w pamięci jako pedofil.

Adsenior - a jesteś tego pewien że nim był ??

Media potrafią zniszczyć człowieka podając o nim fałszywe informacje.

Przykładem może tu być np. abp Wielgus, czy pułk. Kukliński, czy też np. gen. Pinochet (patriota chilijski który uratował Chile przed tragedią jaką szykowali dla Chilijczyków bolszewicy). Media potrafią w perfidny sposób zniszczyć człowieka, uciekając się do najgorszych insynuacji, oszczerstw, potwarzy.

Współczesne media stosują metodę Goebbelsa, który mawiał "kłamcie kłamcie, a coś z tego zostanie". Specjalistą w tej dziedzinie jest u nas w Polsce Miiichnik i jego GW (z czerwonym sztandarem).

Nieświadome niczego społeczeństwo, nie mające rzetelnej wiedzy na dany temat, przyjmuje te kłamstwa, głosząc je jako prawdę.

Jak sam widzisz adsenior, w Twojej świadomości Michael Jackson pozostaje pedofilem...

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 27 czerwca 2009, 04:45

Okradziono Go z dzieciństwa dla pieniędzy...

Był wrażliwy jak Elvis Presley

Panie święć nad jego duszą

I daj Mu wieczne zbawienie

...i radość dziecka.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 27 czerwca 2009, 05:15

Coltrane pisze:

Nieświadome niczego społeczeństwo, nie mające rzetelnej wiedzy na dany temat, przyjmuje te kłamstwa, głosząc je jako prawdę.

Jak sam widzisz adsenior, w Twojej świadomości Michael Jackson pozostaje pedofilem...

Tak Panie Coltrane, media częstują nas różnym rodzajem bzdur, ukrywają nie odpowiadającą ich poglądom fakty, sprzedają się dziennikarzyny, na wzór dziewek ulicznych, ja to wszystko wiem, dlatego też staram się budować mój pogląd w oparciu o możliwie szeroki wachlarz źródeł /gadzinówkę wybiórczą i jej klony z tego zakresu wykluczam/. Dlatego też mój pogląd na tego dla niektórych "króla" a dla mnie szarpidruta, jest taki jaki wyraziłem w poprzednim wpisie. Co do osób, które był Pan łaskaw wymienić, oczywiście moja opinia jest zdecydowanie negatywna, czemu dawałem wyraz dokonując wpisów w forach w których uczestniczyłem, nawet, o dziwo, w ocenie Kuklińskiego moja ocena tego człowieka, jest zgodna z kanalią, za jaką uważam szpicla bola. Życzę miłego dnia.

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 27 czerwca 2009, 06:59

nawet, o dziwo, w ocenie Kuklińskiego moja ocena tego człowieka, jest zgodna z kanalią,
Błądzisz Pan adsenior

I zapewniam Pana, że nie jest Pan dzisiaj popiołkiem to tylko zasługa Kuklińskiego.

A Europka niech nie podskakuje bo też temu Panu Kuklińskiemu zawdzięcza wiele..

Dzisiaj Rosja odbija się od dna, Ameryka jest uśpiona a Europka egoistyczna i zarozumiała. Niemcy chcą ugrać swoje, Francja swoje, Anglia swoje, Włochy i Hiszpania. Egoizm Europy to wielki błąd i przynieść może olbrzymie nieszczęścia.

pozdrawiam

Longinus9

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 27 czerwca 2009, 07:21

Taki Pan pewien swojej oceny tej persony? A ja uważam, ze to "Pan błądzisz".

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 27 czerwca 2009, 08:22

adsenior pisze:Taki Pan pewien swojej oceny tej persony? A ja uważam, ze to "Pan błądzisz".

Wystarczy zobaczyć, kto Kuklińskiego krytykuje, i wszystko staje się jasne.

GW z całą pewnością jest tym, który pułk. Kuklińskiego ocenia zdecydowanie negatywnie.

Więc jak w końcu kolego Adsenior, czy faktycznie wyciągasz słuszne wnioski ?

pozdr.

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 27 czerwca 2009, 09:18

adsenior pisze:
Coltrane pisze:

. Co do osób, które był Pan łaskaw wymienić, oczywiście moja opinia jest zdecydowanie negatywna, czemu dawałem wyraz dokonując wpisów w forach w których uczestniczyłem, .

Adsenior, po przeczytaniu kilku Pana postów trudno nie postawić pytania związanego bezpośrednio z pańskimi preferencjami: Twierdzisz, że jesteś praktykującym katolikiem, a wydajesz publicznie ocenę jednoznacznie negatywna wobec człowieka, którego znałeś z wycinków szmatławych mediów, które te wiadomości o nim rozpowszechnialy w świecie. Nie pomyślałeś o tym ,co mogło kierować ludzmi , którzy zachowują się w sposób zdecydowanie bezwzględny jeśli wywąchają u słabej jednostki fortunę, którą chcą z niego wyrwać, by zaspokoić swa żądzę egoistycznego posiadania. Ja nie mam najmniejszych powodów by nie sadzić o tym że M.Jackson został brutalnie potraktowany przez wszechobecną w świecie lichwę, ponieważ był dla niej łakomym kąskiem i nie przyjął jej warunków. Tego człowieka już nie ma wśród nas i nie do nas należy ocena jego osoby. Jeśli ten wpis umieściłem na forum różniący się od aktualnej prasy, to tylko po to by ukazać inne spojrzenie na życie tego człowieka w sposób obiektywny, ponieważ jestem człowiekiem wolnym, nie skrępowanym żadnym sponsoringiem materialnym.

Pozdrawiam.
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 27 czerwca 2009, 11:20

Krzysiu ja zawsze doceniałam Ciebie, a to co dzisiaj napisałeś jest bardzo ujmujące.

Daje przykład jak bardzo człowiek dąży by być akceptowany, by zaistnieć, lecz wszystko można kupić z wyjątkiem miłości. Od dzieciństwa miał zakodowane że ma być Kimś, a w jego środowisku kimś znaczyło biały.

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 27 czerwca 2009, 11:41

KASIA pisze:Krzysiu ja zawsze doceniałam Ciebie, a to co dzisiaj napisałeś jest bardzo ujmujące.

Daje przykład jak bardzo człowiek dąży by być akceptowany, by zaistnieć, lecz wszystko można kupić z wyjątkiem miłości. Od dzieciństwa miał zakodowane że ma być Kimś, a w jego środowisku kimś znaczyło biały.

Kasiu, muszę Cie wyprowadzić z błędnej oceny mojej osoby. Ten tekst o Jacksonie nie jest mojego autorstwa. otrzymałem go od mojej znajomej osoby z tamtej strony oceanu, znajomej, która jest osobą bardzo wrażliwą i uczuciową. Wkleiłem go na tut. forum ponieważ zgadzam się z jego treścią zawartą w tym opisie. Nie patrzę na tego człowieka, jako błądzącego członka sekty scjentologicznej, lecz na ofiarę brutalnego, niskopobudkowego pędu do mamony ludzi pozbawionych ludzkich cech, na których drodze stanął ten nieprzeciętnie utalentowany muzyk. jeszcze dziś mam przed oczyma zdjęcia tego człowieka, którego twarz była zasłonięta chusta. W ten sposób chciał chyba ukryć się przed tym pazernym światem, który do ostatnich jego chwil nękał go wyimaginowanymi oskarżeniami.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 27 czerwca 2009, 12:33

Szczerze mówiąc, to ja również zweryfikowałem ocenę Michaela Jacksona po tekście Krzysztofa. To co napisał Krzysztof daje do myślenia. I faktycznie, tak właśnie mogło być, iż Michael Jackson padł ofiarą bezdusznego showbiznesu, gdzie nie liczy się człowiek, a liczą się tylko pieniądze, i dopóki ten jest w świetnej formie i przynosi ogromne zyski, to jest pieszczony przez przedstawicieli nieludzkiego showbiznesu. A gdy traci na popularności to robi się z niego ofiarę, i wypompowuje się te pieniądze które zarobił.

Michael Jackson jest więc moim zdaniem ofiarą tego nieludzkiego świata. Jednak tragiczne jest życie idola ze świata muzyki. Wystarczy przypomnieć takie postacie jak : Jimmy Hendrix, John Lennon, Janis Joplin, Freddie Mercury, że wymienię tylko tych ...

pozdr.

Pawel23

Post autor: Pawel23 » 27 czerwca 2009, 13:48

I faktycznie, tak właśnie mogło być, iż Michael Jackson padł ofiarą bezdusznego showbiznesu, gdzie nie liczy się człowiek, a liczą się tylko pieniądze, i dopóki ten jest w świetnej formie i przynosi ogromne zyski, to jest pieszczony przez przedstawicieli nieludzkiego showbiznesu. A gdy traci na popularności to robi się z niego ofiarę, i wypompowuje się te pieniądze które zarobił.
Nie dokonca sie z Wami zgadzam. Czy padl ofiara showbiznesu? Byc moze , ale glowna przyczyna tego kim sie stal krol popu byl jego wlasny ojciec! Ojciec ktory zabral mu dziecinstwo, ktory najwyrazniej zapomnial ze kazdy mlody czlowiek potrzebuje zrozumienia i zabawy. A co mial Michael w dziecinstwie? Nic oprocz slawy. Ojciec go bil zmuszal do ciezkiej pracy nie dawal wytchnienia zabral mu dziecinstwoi zaspokoil swoje fanaberie.

Oczywiscie Michael byl bardzo wrazliwym czlowiek. Wiele jego piosenek mowilo o swiecie i ludziach. W swoich tekstach mowil o tym by czarni i biali byli bracmi, spiewal o ratowaniu swiata, o Afryce i wojnach.

I tu z Coltranem jak i Krzysztofem sie zgadzam , media wykorzystaly to ze byl on czlowiekiem zagubionym czlowiekiem ktory stracil dziecinstwo i ciagle do niego powracal. Lubil towarzystwo dzieci, ktore dawalo mu wiele radosci. ale czy byl pedofilem? Mysle ze nie. Wiel;u zarobilo na odszkodowaniach za zekoma pedofilie aletak naprawde do dzisnie wyjasniono jak bylo naprawde. Byl wielkim czlowiekiem, zmienil oblicze muzyki i dal podwaliny pod wspolczesne teledyski byllegenda za zycia "Bogiem" muzyki, mial dar. Ale nie mial dziecinstwa ktore doprowadzilo go do tego co przezywal przez wszystkie lata swojego zycia .

podrawiam.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 27 czerwca 2009, 14:41

Podobnie robi wielu rodziców ,w imię lepszego startu w dorosłość swoich dzieci przedwcześnie wysyła je do szkół, bombarduje rozmaitymi dodatkowymi kółkami zainteresowań, na siłę wymaga udziału w różnych olimpiadach, a gdy już te dzieciaki nie dają rady, sięgają po narkotyki, lub uciekają z domu, a te ,które przebrną staną się zimnym karierowiczami,. którzy często nie potrafią odnaleźć się w życiu.
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2009, 15:50 przez KASIA, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ