Wciąż nie wierzysz że wśród polityków są sataniści, lucyferi

Wiara Ojców naszych
Awatar użytkownika
KASIA

Wciąż nie wierzysz że wśród polityków są sataniści, lucyferi

Post autor: KASIA » 3 listopada 2010, 20:57

Wciąż nie wierzysz że wśród polityków są sataniści, lucyferianie? Jeśli chciałbyś ich zdemaskować, musisz ich rozpoznać. Ich samych lub ich czyny. Otwórz oczy i przekonaj się sam iż nie jest to takie trudne. Ich słabością są

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AXdhF1fUVYI[/youtube]

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 4 listopada 2010, 09:40

Rodzina Bushów od pokoleń należy do satanistycznej sekty trupiej czaszki i piszczeli.Nazywa się ta sekta tez nowo nawróconymi chrześcijanami zakładającymi, że kluczem powrotu Chrystusa na ziemię, jest odbudowa tzw biblijnego wielkiego Izraela. Dlatego tez ścisłe współdziałają z neotrockistami przemianowanymi na syjonistów.Z tych kręgów wywodzą się jastrzębie wojny, których USA rozpętało co niemiara po całym świecie. W Polsce liderzy PiS nawiązują do tych zgubnych ideologii, udzielając USA ślepego poparcia we wszelkich krwawych jatkach.Zdrada słowiańszczyzny poprzez poparcie rozbioru Jugosławii, poparcie aneksji Kosowa kolebki państwowości Serbii przez islamistów z Albanii było wśród ,,polskich elyt" powszechne.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Gitka

Post autor: Gitka » 4 listopada 2010, 11:15

Obejrzałam film, ale przyznam, że ciekawiej byłoby, gdyby był to film o polskich politykach satanistach. W/g mojej oceny Palikot kwalifikuje się do tej grupy, chociaż nie zauważyłam u niego charakterystycznego gestu dłoni.
P.S. Endek jak zwykle w swej nienawiści do PiS posłużył się demagogią.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 4 listopada 2010, 11:56

Gitka pisze:Obejrzałam film, ale przyznam, że ciekawiej byłoby, gdyby był to film o polskich politykach satanistach. W/g mojej oceny Palikot kwalifikuje się do tej grupy, chociaż nie zauważyłam u niego charakterystycznego gestu dłoni.
P.S. Endek jak zwykle w swej nienawiści do PiS posłużył się demagogią.
Nasi jeszcze się z tym nie ujawniają zbytnio , tak na wszelki wypadek by nie stracić części elektoratu.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 4 listopada 2010, 12:29

Gitka pisze: P.S. Endek jak zwykle w swej nienawiści do PiS posłużył się demagogią.
Demagogia to kłamanie na rzecz wygranej w wyborach lub schlebianie wyborcom, np. rozdawanie kiełbasek. Za demagogię uważane są kłamstwa, składanie popularnych i efektownych, ale nie dających się spełnić obietnic (populizm) albo składanie obietnic bez intencji ich realizacji, schlebianie masom, szukanie kozła ofiarnego, stosowanie nielogicznych, ale przekonujących argumentów.

Czyż nie pasuje to bardziej do ideologów Pisu i ich klakierów?
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

jalesz

Post autor: jalesz » 5 listopada 2010, 20:59

Witam.
Gdy czasem oglądam programy i dzienniki telewizyjne, to wierzę w to, że sa politycy, którzy tak bardzo umiejętnie posługują sie kłamstwem, że trudno to odróżnić od prawdy.
Psychopatyczną osobowością to trudno nazwać, można jedynie określić to mianem opetania.
Opętanie, jest chyba dziś dość często spotykane, nawet wsród zwykłych szarych ludzi.
Wierzę w jednego Boga, Ojca wszechmogącego,
Stworzyciela nieba i ziemi, wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych.
I w jednego Pana Jezusa Chrystusa, Syna BoĹźego Jednorodzonego,
ktĂłry z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi wiekami.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 5 listopada 2010, 21:04

jalesz pisze:Witam.
Gdy czasem oglądam programy i dzienniki telewizyjne, to wierzę w to, że sa politycy, którzy tak bardzo umiejętnie posługują sie kłamstwem, że trudno to odróżnić od prawdy.
Psychopatyczną osobowością to trudno nazwać, można jedynie określić to mianem opetania.
Opętanie, jest chyba dziś dość często spotykane, nawet wsród zwykłych szarych ludzi.
A co gorsza, ci opętani na co dzień zachowują się jak normalni ludzie, i nikt nawet nie podejrzewa że są opętani.... Myślę, że coś z tym opętaniem jest ...

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 5 listopada 2010, 21:10

Coltrane pisze: Myślę, że coś z tym opętaniem jest ...
U wielu osób zauważam jakąś niesłychaną niechęć wobec religijnych osób, nawet wśród starszych pań, które kiedyś były wierzącymi. Co spowodowało, że tak bardzo zmieniły punkt widzenia? Podejrzewam, że dokonane w ich życiu aborcje.To ta sfera najbardziej oddala wiernych od Kościoła.
Ostatnio zmieniony 5 listopada 2010, 21:11 przez Endek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 5 listopada 2010, 21:11

Endek pisze:U wielu osób zauważam jakąś niesłychaną niechęć wobec religijnych osób, nawet wśród starszych pań, które kiedyś były wierzącymi. Co spowodowało, że tak bardzo zmieniły punkt widzenia? Podejrzewam, że dokonane aborcje.
To grzech zaciemnia ludziom umysł.

jalesz

Post autor: jalesz » 5 listopada 2010, 21:15

Ostatnio byłem świadkiem autentycznego wydarzenia, gdzie osoba zaatakowała za nic drugą osobę słownie. Dosłownie za nic. Bluźnierstwa, kłamstwa, oszczerstwa, nie do opisania. Wyraz twarzy mnie przeraził. Po tym zdarzeniu, nie mogłem przez kilka dni dojść do równowagi. Pomogła mi modlitwa.
Sytuacja jest o tyle niepokojąca, że urabia ona ludzi, otoczenie, przeciwko ludziom prawym i uczciwym ze swojego srodowiska i cieszy sie posłuchem. Ludzie, którzy ja poznali i przejrzeli, na jej widok staraja się znikać jej z oczu, a przy osobistym kontakcie nachodzi ich lęk i strach.
Może ktos sie dziwić temu co napiszę, ale ja się jej nie boję i wiem, że czuje przedmną respekt. wierzę w to, że chroni mnie różaniec.
Takich osób, jest naprawdę coraz więcej, tzn. zdolnych do kłamstw, oszczerstw, pomówień i szyderstw.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 5 listopada 2010, 21:16

Coltrane pisze:
Endek pisze:U wielu osób zauważam jakąś niesłychaną niechęć wobec religijnych osób, nawet wśród starszych pań, które kiedyś były wierzącymi. Co spowodowało, że tak bardzo zmieniły punkt widzenia? Podejrzewam, że dokonane aborcje.
To grzech zaciemnia ludziom umysł.
Mam juz prawie 50 lat i trochę zaobserwowałem w życiu, jak jedni zmieniają się pozytywnie, a jak niektórzy alergicznie reagowali na dyskusje o aborcji 20 lat temu, kiedy ten problem zaczął być poruszany w publicznej dyskusji. Jak przecierałem oczy ze zdumienia, gdy wysłuchiwałem od niby ,,pobożnych" osób ataków na Kościół, że porusza tą materię.

jalesz

Post autor: jalesz » 5 listopada 2010, 21:19

Endek pisze:
Coltrane pisze: Myślę, że coś z tym opętaniem jest ...
U wielu osób zauważam jakąś niesłychaną niechęć wobec religijnych osób, nawet wśród starszych pań, które kiedyś były wierzącymi. Co spowodowało, że tak bardzo zmieniły punkt widzenia? Podejrzewam, że dokonane w ich życiu aborcje.To ta sfera najbardziej oddala wiernych od Kościoła.
Osoba o której pisałem, jest osobą starszą. Jest kobietą, uwarzającą siebie za wierzącą i jest autentycznie praktykującą.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 5 listopada 2010, 21:24

Należy odróżnić opętanie od zniewolenia od zła.
Opętany nie musi być temu winny . Niektórzy święci doświadczali ataku szatana np. Matka Teresa z Kalkuty. Zniewolony grzechem znacznie gorsze ponosi konsekwencje oraz tkwi w grzechu. Również dla swojej rodziny przynosi nieszczęścia. Czasami niewinne dzieci są opętane za jakieś przekleństwo lub grzechy bliskich.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 5 listopada 2010, 21:32

KASIA pisze:Należy odróżnić opętanie od zniewolenia od zła.
Opętany nie musi być temu winny . Niektórzy święci doświadczali ataku szatana np. Matka Teresa z Kalkuty. Zniewolony grzechem znacznie gorsze ponosi konsekwencje oraz tkwi w grzechu. Również dla swojej rodziny przynosi nieszczęścia. Czasami niewinne dzieci są opętane za jakieś przekleństwo lub grzechy bliskich.
W dzisiejszych czasach nietrudno o opętanie. Wystarczy w coś się zaplątać, jakiś okultyzm, spirytyzm, magię. Możliwości jest wiele. Szatan przecież nie poprzestanie na jednej. Oferuje szeroki wachlarz swoich usług, np. karty tarota. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ludzie wpadają dzisiaj w pułapki niczym myszy w pułapki na myszy. Żniwa szatana są wielkie.

Tylko spowiedź święta, pokuta, Eucharystia, codzienna modlitwa, czytanie Pisma Świętego mogą nas trzymać z dala od tych niebezpieczeństw.

jalesz

Post autor: jalesz » 5 listopada 2010, 21:37

Nie potrafię odróznić opetania, od ataku szatana. Wiem tylko, że takich osób jest coraz więcej i mnie to przeraża.

ODPOWIEDZ