zbulwersowana

Wiara Ojców naszych
Awatar użytkownika
admin
Administrator

Post autor: admin » 23 sierpnia 2007, 20:06

Jezeli wolnego od religii to sprawa jest jasna. Nie trafimy tą stroną w Twoje gusta, przykro mi bardzo :roll: Poszukaj na onecie, interii, wp czy o2, tam panuje większy "liberalizm" (zazwyczaj w drugą stonę). Chyba że naprawde szukasz pomocy na naszych stronach... W każdym bądź razie Twojej pomocy tutaj nie potrzebujemy.

zbulwersowana

Post autor: zbulwersowana » 23 sierpnia 2007, 21:14

teraz to juz tylko walcze z dyskryminacja możesz mmnie zawsze zbanować

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 24 sierpnia 2007, 09:01

Bardzo to wszystko interesujące.

Może złożymy się na słownik ortograficzy dla osoby, która tak okrutnie drażniła się z Pauliną, wyśmiewała jej sposób pisania, a najwyraźniej sama takiej pomocy dydaktycznej potrzebuje?

W nawiązaniu do stronniczości: admin umieścił wszystkie (dwa) maile zbulwersowanej (zaprzeczysz?) i mój jeden, bo tyle napisałam(zaprzeczysz?).

Zastanawiam się jeszcze czy nie powinnam twojego IP zgłosić na policję za podżeganie do aborcji, a to jest karalne. Przejrzyj lepiej sobie Kodeks Karny. Może to cię ostudzi.

Podany przez Ciebie adres internetowy podziękowanie za podane przez Ciebie wskazówki są dowodem, że podżegałaś do przestępstwa skutecznie.

Najwyżej okaże się, że wszystko, co na tej stronie umieściłyście (umieściłaś, umieściłeś) jako pozbawiona nadziei, zbulwersowana, anty-hipokrytka i inne (jeszcze sprawdzimy) to bluff, a my opublikujemy ze szczegółami w jaki sposób kilka nastolatek zabawia się nieszczęściem ludzkim.

Wyjaśnieniem kim jesteś, zajmie się policja. Na szczęście już potrafi.

zbulwersowana

Post autor: zbulwersowana » 24 sierpnia 2007, 10:50

co do stronniczosći miałam na mysli kasowane posty (znowu manipulacja) a straszenie policja z twojej strony jest godne pożałowania, zakładacie strone internetową, na której wklejacie kasujecie lub MODYFIKUJECIE(podając sie za autora co też nie jest prawidłowe)! wypowiedzi internautów wiec nie jest to żadnym dowodem poza tym nie ma tu mowy o podzegania tylko jedynie udzielanie informacji które sa (juz) zamieszczone w internecie to w zaden sposób nie jest nakłanianie wiec zajmij sie lepiej dalej mąceniem ludziom w głowie a nie straszeniem (bo tu ujawnia ci sie twoje prawdziwe oblicze) jak widac dyskusje na poziomie juz dawno uciełaś i nie majac argumentów znizasz sie do straszenia policja

widac że prawdziwym przesłaniem tej strony jest jedynie promowanie kościelnych zasad wiec nie piszcie tu o WOLNOŚCI WYPOWIEDZI bo takowej nie ma albo od razu zaznaczcie że ten kto ma inne zdanie nie ma co sie trudzic bo jego posty powędrują DO smietnika.

zbulwersowana

Post autor: zbulwersowana » 24 sierpnia 2007, 11:08

chciałam takze zaznaczyc iz widze tu ścisłe powiazanie postów pauliny z wami (mam tu na myśli na histerczyne obrażenia mnie i GROZENIE) wiec przy okazji jak juz bedziecie ujawniac moja osobe poprzez IP to warto sie tez zinteresawac tamtą czytelniczka która wedle mnie stanowi zagrozenie dla społeczęnstwa odoba która pisze o tym czego by nie zrobiła matkom które dokonały aborcji i inne obelgi chyba że to wasza znajoma:) tylko przypadkiem nie dawajcie jej moich danych bo wpadnie jeszcze do mnie i mi coś zrobi ;)

Awatar użytkownika
AnnaE

Podżeganie do dokonania aborcji jest przestępstwem

Post autor: AnnaE » 24 sierpnia 2007, 12:22

Ktoś, kto świadomie chce podżegać do aborcji, a to w świetle prawa jest przestępstwem, na tej stronie pisać nie ma prawa. Dopilnujemy tego. Jeśli musi, niech to robi na swojej stronie internetowej i na swoją odpowiedzialność.

Nakłanianie do popełnienia przestępstwa nie ma nic wspólnego z wolnością wypowiedzi. Jest przestępstwem.

Nie możemy brać odpowiedzialności za czyjeś skłonności do popełnienia przestępstwa.

To nie są wymysły!!!

Dla niedoinformowanych:

Zgodnie z kodeksem karnym:

Art. 157a. § 1. Kto powoduje uszkodzenie ciała dziecka poczętego lub rozstrój zdrowia zagrażający jego życiu,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Nie popełnia przestępstwa lekarz, jeżeli uszkodzenie ciała lub rozstrój zdrowia dziecka poczętego są następstwem działań leczniczych, koniecznych dla uchylenia niebezpieczeństwa grożącego zdrowiu lub życiu kobiety ciężarnej albo dziecka poczętego.

§ 3. Nie podlega karze matka dziecka poczętego, która dopuszcza się czynu określonego w § 1.

Sama kobieta, która dokonuje aborcji "u siebie" nie ponosi żadnej odpowiedzialności karnej. Popełnia ona co prawda przestępstwo, ale nie podlega karze.

Mężczyzna wręczający kobiecie pieniądze na dokonanie aborcji poniesie odpowiedzialność karną, podobnie jak lekarz dokonujący zabiegu. Wydaje się, że mężczyzna wręczający pieniądze na zabieg poniesie odpowiedzialność co najmniej za podżeganie do przestępstwa albo pomocnictwo.

Art. 18. § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.

§ 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.

§ 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.

To nie jest straszenie, tak mówi Kodeks Karny. Tak mówi prawo.

Piszę to do wszystkich niedoinformowanych, nie do jakiejś jednej osoby.

Nie można tłumaczyć się nieznajomością prawa, jeśli zostało ono opublikowane i obowiązuje. Należy do niego się stosować.

zbulwersowana

Post autor: zbulwersowana » 24 sierpnia 2007, 17:08

swietnie to prosze traz znalesc osobe która ponoc namawialam udowodnic to że dokonała aborcji nastepnie zgłasic sprawe do sadu powodzenia :) (o ile to wszystko prawda)

radze jednak zebys zajeła sie prawdziwa pomoca(?) rzeczywistm ludziom a nie całe dnie siedziała przy komputerze lub z nosem w kodeksie karnym

Awatar użytkownika
AnnaE

Podżeganie do popełnienia przestępstwa aborcji

Post autor: AnnaE » 3 września 2007, 09:55

Dobrze, że się przynajmniej przyznałaś do tego, że urządziłaś sobie wredną zabawę kosztem nieszczęść ludzkich.

Żeby było jasne:

"Na mocy ostatniego postanowienia Sądu Najwyższego, właściciel strony internetowej, a więc i osoba prowadząca serwis www jest też zdaniem Sądu Najwyższego redaktorem naczelnym z wszystkimi wynikającymi z tego obowiązkami, m.in. obowiązkiem publikowania sprostowań i odpowiedzialnością za teksty, w tym wpisy internautów.

Za niedopełnienie obowiązków redaktorowi naczelnemu grozi teraz kara grzywny lub nawet pozbawienia wolności."

No cóż,

od spraw porządkowych mamy tutaj Admina. Miłego i uczynnego.

Tak trudno sobie to wyobrazić, że dba o swoją prywatną stronę?

W internecie jest miejsca wystarczająco dużo. Załóż sobie swoją stronę i pisz na niej co Ci się podoba na swoją odpowiedzialność. Może zajrzę kiedyś na nią z pozdrowieniami?

Na tej stronie podżeganie do popełnienia przestępstwa jakim jest aborcja miejsca nie znajdzie.

Jeśli Ci to pomoże, to powyzywaj sobie mnie na swoim poziomie.

Ten sam wpis znajdziesz na moim blogu.

Awatar użytkownika
lukskajłoker

Post autor: lukskajłoker » 26 października 2007, 10:17

Czytajac te dwa mejla doszedlem do takiego wniosku ( czy jak mowia wykształciuchy - konkluzji :) )

Z praktycznego punktu widzenia gdy ktos z tego forum wysle zawiadomienie do odpowiedniego organu a jakis Pan policjant siadzie przed swoim komputerem i zobaczy o co wam chodzi to mowiac bardzo nie wulgarnie: zacznie sie smiac i stwierdzi, ze dzisiejszego dnia ma wazniejsze rzeczy na glowie niz forum "Naszego Dziennka" ( lepiej abyscie nie wiedziali ile Pan policjant zna wulagaryzmow, ktore moglyby opisac zdenerwowanie takim zawiadomieniem). Tym samym Forum internetowe z założenia sluzy do wypowiadania sie oraz czytania wypowiedzi innych. Zbulwersowania ( czy jak jej tam) moze w prosty sposb odpowiedziec, ze to bylo jej zdanie.

W taki sam sposob ja moge napisac, ze uwazam: Kobiety maja prawo do aborcji ( wiem, ze to dziwne ale tak nie uwazam mimo wszytsko)

I teraz gdy jakas pani agatka, maryska czy wiolcia na forum zapyta mnie czy jako osoba w ciazy powinna usunac dziecko - to ja kontynuujac soje zdanie powiem: tak - uwazazm ze powinnas - nie widze tu naklaniania do popelnienia przestepstwa.

Naklanianie do popelnienia przestepstwa kojarzy mi sie z dialgiem:

- Te ziutek jak zap.... moja stara do ci dam dwie stowki, ok ?

a ziutek na to:

-Ok. :)

A admin w tym watku ujawnił adres internetowy tej zbulwersowanej. Teraz jesli zbulwesowana zanzaczyla logujac sie do forum ze nie zezwala na pokazywanie swojego e-maila to juz chyba jakis psikus jest. ( choc pewnie w tym temacie Pan policjat tez by sie wkurzyl gdyby ktos to zglosil :) )

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 26 października 2007, 12:57

Dziękujemy za troskę.

Nie ma obawy, Wszystko jest jak najbardziej zgodnie z prawem. To osoba korzystająca z tej formy korespondencji wybiera ją całkiem świadomie, ponosząc tego wszelkie konsekwencje. To ta osoba świadomie wpisała swój adres do formularza kontaktowego ze wszystkimi tego konsekwencjami. My z nią kontaktu nie poszukiwaliśmy.

Jeśli chodzi o policję - policja ma obowiązek reagować na oficjalne zgłoszenie popełnienia przestępstwa.

Bogaty zasób słów czy znajomość języków obcych, a nawet humorki funkcjonariusza policji nie mają tu żadnego znaczenia.

Gość

Post autor: Gość » 26 października 2007, 13:24

Gdybym nie musial wpisywac swoejgo maila to bym nie wpisal - ale jest wymagane przy rehestracji. Dlatego istnieje mozliwosc zaznaczenia klaksonika " nie pokazuj mojego maila"

Alez oczywiscie, ze polcija ma obowiazek reagowania na oficlane zgloszenie przestepstwa :)

Pewnie nawet policja zareaguje i wejdzie na wasze forum :)

Ale chyba jestes wystarczajaca doswiadczona zyciowo aby wiedziec, ze zasob slow tego policjanta ma znaczenie i jak stwierdzi ze ma wazniesze sprawy na glowie anizeli Nasz Dziennik i jego problemy z forumowiczami naklaniajacymi do popelnienia przestepstwa to po prostu wroci do ogladania smog.pl :D

Bardziej bym sie zainteresowal Ziutkiem :D

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 26 października 2007, 13:48

Tu zajrzałeś?

http://forum.naszdziennik.int.pl/aborcj ... 9786e¥

Zarejestrowany cały proceder nakłaniania do przestępstwa z pozytywnym skutkiem (patrz: pozbawiona nadziei). Polecane przez zbulwersowaną, vel antyhipokrytkę adresy z oczywistych względów zostały zarchiwowane, a nieudostępnione potencjalnym czytelniczkom.

A Tobie głównie o co chodzi?

Zapraszam na wskazaną stronę do udziału w dyskusji. Zalecane przeczytanie zawartości forum dla niepowielania istniejących już opinii.

Zapraszamy serdecznie.

Jeszcze jedna istotna wskazówka:

[center]__________________________________________________________________

"USTAWA

z dnia 6 stycznia 2000 r.

o Rzeczniku Praw Dziecka

Art. 2. 1. W rozumieniu ustawy dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności."

________________________________________________________________________[/center]
Ostatnio zmieniony 7 stycznia 2008, 18:16 przez AnnaE, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość

Post autor: Gość » 26 października 2007, 14:16

O nadinterpretacje namawiania do popelnienia przestepstwa :D

Troche "płaczecie" jak dzieci, ktore krzycza " ... pobite gary! .. ja sie tak nie bawie .."

:D

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 26 października 2007, 14:40

Gratuluję dobrego humoru. Baw się dalej.

Gość

Post autor: Gość » 26 października 2007, 15:10

No tak, na poczucie humoru zawsze jest brak argumentu.

:D

ODPOWIEDZ