FILMOWANIE I FOTOGRAFIA

Lubię i potrafię :-)
Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 26 czerwca 2018, 11:54

Coltrane pisze:
KASIA pisze:Masz inne pasje nie Coltrane

Darek trzeba mieć wielką cierpliwość do przyrodniczych zdjęć.
No każdy ma jakieś pasje :)
Pewnie że tak na to jest czas całe życie .

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 26 czerwca 2018, 12:03

KASIA pisze:Pewnie że tak na to jest czas całe życie .
Pasje pasjami, ale w życiu trzeba myśleć głównie o zbawieniu. To jest nasz cel nr 1.
Cel najważniejszy. I wbrew pozorom, nie mamy zbyt wiele czasu. Nie wiemy ile będziemy jeszcze żyć. Trzeba więc być gotowym każdego dnia. Błąd popełniają ci, którzy mówią: na starość będę o tym myślał. Może być za późno ... Lepiej już teraz podejmować wysiłek. Od zaraz. Pan Bóg czeka.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 26 czerwca 2018, 12:11

Pasje pasjami, ale w życiu trzeba myśleć głównie o zbawieniu.
Mi pasja pomogła w odnalezieniu Boga na nowo . Odkrywanie Jego śladów w stworzeniu jest bardzo krzepiące . Artyści często odnajdowali Boga w tworzeniu . Chyba każdy ma swoją drogę nie każdy ma być politykiem czy działaczem .Bo wszystko według talentów mamy rozwijać. Uważam że nic nie jest nam dane na zawsze tylko teraz potem jest znane tylko Bogu więc się nie przywiązuje ani całego serca nie pokładam w tym co przemija. Tu masz rację musimy czuwać i wspierać się .Bo na zewnątrz trudno się oprzeć o kogokolwiek w wierze i nie tylko.

Awatar użytkownika
DarekMirror

Post autor: DarekMirror » 26 czerwca 2018, 19:13

Oczywiście że zbawienie jest najważniejsze i to nie ulega żadnym dyskusjom ... a Kasiu oczywiście zdjęcia przyrodnicze wymagają cierpliwości tak jak filmowanie przyrody ... Kasiu pokaż jeśli możesz w tym kąciku swojej twórczości ... ja filmy pokazuję ... a na dobry wieczór dla Was miły filmik NAJNOWSZY z pięknym rzadkim ptaszkiem :-D

https://www.youtube.com/watch?v=lZARyLkoiwY

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 28 czerwca 2018, 12:59

DarekMirror pisze:Oczywiście że zbawienie jest najważniejsze i to nie ulega żadnym dyskusjom ... a Kasiu oczywiście zdjęcia przyrodnicze wymagają cierpliwości tak jak filmowanie przyrody ... Kasiu pokaż jeśli możesz w tym kąciku swojej twórczości ... ja filmy pokazuję ... a na dobry wieczór dla Was miły filmik NAJNOWSZY z pięknym rzadkim ptaszkiem :-D

https://www.youtube.com/watch?v=lZARyLkoiwY
Oczywiście że pokażę.
Darek tak pięknie się rozwijasz w fotografii że ,aż się zatrzymałam na Twoich zdjęciach nie wiedząc kto je robił ...byłam zaskoczona. Kilka lat doświadczenia robi swoje nie Darku.
Powiedz jakim sprzętem robisz je . Ja robię lustrzanką Sony A 2OO .Ostatnio padł mi ulubiony obiektyw od minolty stary ale go uwielbiałam również w makro . Szukam podobnego zanim znowu zapuszczę się w łąki w poszukiwaniu kwiatków.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 29 czerwca 2018, 14:27

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 29 czerwca 2018, 14:28

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 29 czerwca 2018, 14:29

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
DarekMirror

Post autor: DarekMirror » 1 lipca 2018, 21:00

Kasiu piękne zdjęcia ... szczególnie te nad rzeką ... ja teraz zdjęć robię mało a wagę przywiązuję do jakości filmów ... używam kamery Sony Full Hd ... a jak robiłem zdjęcia jeszcze Nikonem ale automatykiem to czasami dobre wychodziły ... kamerą zdjęcia czasami zdarza się dobre zrobić ale to rzadkość ... pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 1 lipca 2018, 22:17

Nawet tak paskudne, mokre, zabłocone i pozbawione barw miejsca, na twoich zdjęciach, Kasiu, wyglądają przepięknie.
Ale trzeba mieć artystyczną duszę, by to dostrzec i utrwalić.
Gratuluję.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 2 lipca 2018, 11:23

AnnaE pisze:Nawet tak paskudne, mokre, zabłocone i pozbawione barw miejsca, na twoich zdjęciach, Kasiu, wyglądają przepięknie.
Ale trzeba mieć artystyczną duszę, by to dostrzec i utrwalić.
Gratuluję.
Dziękuję. Dla mnie to odpoczynek od brutalności świata. A do tego nie ulegam znudzeniu czy monotonii.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 2 lipca 2018, 11:46

KASIA pisze: Dziękuję. Dla mnie to odpoczynek od brutalności świata. A do tego nie ulegam znudzeniu czy monotonii.
Już samo przebywanie na łonie przyrody, to coś pięknego.
I pozwala być bliżej Boga.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 2 lipca 2018, 11:53

KASIA pisze: Dziękuję. Dla mnie to odpoczynek od brutalności świata.
Brutalność tego świata to dzieło diabła.
"Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi."
Niech więc ci, co niepokój sieją, nie myślą, że osiągną zbawienie.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 2 lipca 2018, 11:57

Taki fragment znalazłem w necie:

Pokój na świecie zaczyna się w ludzkim sercu. W moim i Twoim. W sercu naszych dzieci, matek i ojców. I w sercu sąsiada. I sąsiadki. I znajomych z pracy. Czujemy się dobrze wśród ludzi spokojnych. Męczą nas furiaci. Stronimy od nich, bo zwyczajnie psują atmosferę. A czasami nawet boimy się ich, bo bywają nieobliczalni i nigdy nie wiadomo, czego można się po nich spodziewać. Jeśli moglibyśmy wybierać, to chętniej skorzystalibyśmy raczej z towarzystwa ludzi szczerych, miłych i uczciwych, niż złośników i plotkarzy.

https://faith-and-love.blog.deon.pl/201 ... aja-pokoj/

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 2 lipca 2018, 12:05

Coltrane pisze:Taki fragment znalazłem w necie:

Pokój na świecie zaczyna się w ludzkim sercu. W moim i Twoim. W sercu naszych dzieci, matek i ojców. I w sercu sąsiada. I sąsiadki. I znajomych z pracy. Czujemy się dobrze wśród ludzi spokojnych. Męczą nas furiaci. Stronimy od nich, bo zwyczajnie psują atmosferę. A czasami nawet boimy się ich, bo bywają nieobliczalni i nigdy nie wiadomo, czego można się po nich spodziewać. Jeśli moglibyśmy wybierać, to chętniej skorzystalibyśmy raczej z towarzystwa ludzi szczerych, miłych i uczciwych, niż złośników i plotkarzy.

https://faith-and-love.blog.deon.pl/201 ... aja-pokoj/
Chyba to normalne że przyjaciół sobie wybieramy sami mam taką nadzieję . Bo mam takich co wmawiają mi ze są przyjaciółmi a naprawdę załatwiają swoje sprawy i potrzeby.Nawet nie licząc się z twoją sytuacją czy potrzebami a potem i tak opuszczą . Moje doświadczenie było złe im więcej dawałam tym bardziej mnie deptali.Kiedy moja rodzina miała na tym ucierpieć powiedziałam że nie tędy droga .Trzeba wiec badać duchy tak myślę .Kogo wpuszczamy do domu lub do serca ,chyba to jest roztropność nie ?

ODPOWIEDZ