Obyczaje

Lubię i potrafię :-)
sonia

Post autor: sonia » 14 marca 2009, 17:26

Kasieńko,Krzysztofie

znam ten temat z licznych opowieści znajomych,my na Sląsku też mamy Hospicjum,oczywiscie...nie TEGO typu,ale bardzo rownież potrzebne

mieści się ono w starym zabytkowym budynku,

w Mysłowicach,niedawno byłam na spotkaniu z panią poseł I.Kloc w sprawie .....

niewykorzystanych pieniedzy z unii

i też zastanawialismy się

dlaczego nie mogą one służyć takim celom,

nawet za parę dni

w telewizorni

puscili rozmowy z kimś z Funduszy ...było to spotkanie z mlodzieża szkolną z Mysłowic,

dzieciaki zadaly to samo pytanie,jak zdobyć unijne środki na TAK piękną sprawę,pani(bardzo mloda)długo i zawile mowiła nie na temat,az wreszcie dowiedzieliśmy się,ze ...

nic z tego,nie ma TO środkow unijnych,ciekawe DLACZEGO

czy TO wina naszych urzędników,czy unijnych?

Hospicja

winny być pod szczegolną opieką finansową panstwa,ale TO widać....nie ci ludzie,oni myślą,ze będą wiecznie

piękni i mlodzi,a nade wszystkoZdrowi,czego im życzę,tylko,ze

umrzeć musimy wszyscy,pytanie,tylko jedno,czy gdy przyjdzie ten moment

KTOS bedzie trzymał nas za rękę....?

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 marca 2009, 18:15

KTOS bedzie trzymał nas za rękę....?

Oby nie po to by wyrwać nam kroplówkę z żyły, by zwolnić łózko dla następnego.

Netykieta

Post autor: Netykieta » 26 marca 2009, 23:25

Co do artykulu, to rzeba rozroznic 2 swiaty: brytyjski i polski.

W WB malo jest osob wierzacych, a na dodatek prawie nikt nie chdozi do kosciolow.

Rzad mysli dobrze zmieniajac ich funkcje na spoleczne. Duzo osob z tego skorzysta, a piekna architektura zostanie zachowana. Koscioly byly budowane z mysla o ludziach i, zeby tak zostalo, to zmieniaja funkcje.
Pisanie w wielu tematach to nie trollowanie, to floodowanie.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 27 marca 2009, 07:34

czyzby kolejna mutacja chmieloka i Twipsona ?

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 27 marca 2009, 08:11

A ja sądzę, że Parlament Europejski w Brukseli stanie się w przyszłości muzeum niebezpiecznych rewolucji...

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 27 marca 2009, 10:05

A ja sądzę, że Parlament Europejski w Brukseli stanie się w przyszłości muzeum niebezpiecznych rewolucji...

Albo Parlament Europejski nie będzie już istniał, wystarczyłby jakiś poważny konflikt, by się to rozsypało.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 27 marca 2009, 10:11

Unia Jewropejska na pewno wcześniej czy później się rozsypie, bo nic co jest budowane na kłamstwie nie ma racji bytu, wszystkie wcześniejsze imperia w końcu padły, także Unię czeka ten sam los. Dlatego dziwić może fakt że pewne środowiska dążą za wszelką cenę do ratyfikacji Traktatu L. czy wejścia wszystkich państw członkowskich UE do strefy euro. Wg mnie cel jest jeden : ujarzmić te państwa, zanim ta Unia się rozpadnie. Potem okaże się że z Polski zostanie tylko Księstwo Warszawskie ...

Skoro rozpadnie się ten moloch na glinianych nogach, to oczywiste że z Parlamentem Jewropejskim będzie to samo. Kiedyś będzie jak Mauzoleum Lenina :lol:

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 27 marca 2009, 10:36

Uważam że ten twór, zwany euro kołchozem jest częśćią syntezy tworzonego totalitaryzmu pod nazwą Nowy Światowy Rząd. Łatwiej będzie twórcom szatańskich pomysłów sterować światem za pomocą kilku takich tworów(na półkuli amerykańskiej również powstaje coś zbliżonego) Zapobiec może tylko zbiorowe powstanie światowej społeczności, które pogrzebie w gruzach próby ubezwłasnowolnienia mieszkańców ziemi. Do tego powstania musi dojść jak najszybciej możliwe, aby zapobiec umocnieniu się na szczeblach władzy szaleńczym twórcom nowego porządku. Dlatego najważniejszą rzeczą dla nas Polaków w obliczu tego niebezpieczeństwa jest zwrot w kierunku naszych korzeni tj. w kierunku chrześcijańskiego odrodzenia Polaków wraz z związanym z tym aktem Intronizacji Chrystusa Króla. Warunkiem jest jednak dojrzałość do tego aktu większości polskiego społeczeństwa. Na dzisiejszym etapie świadomości politycznej Polaków jest to rzeczą niemożliwą do zrealizowania, ale odnoszę wrażenie, że w obliczu niebezpieczeństwa zadziała nasz narodowy instynkt samozachowawczy.

Szczęść Boże.
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 27 marca 2009, 12:54

Krzysztof pisze:Uważam że ten twór, zwany euro kołchozem jest częśćią syntezy tworzonego totalitaryzmu pod nazwą Nowy Światowy Rząd. Łatwiej będzie twórcom szatańskich pomysłów sterować światem za pomocą kilku takich tworów(na półkuli amerykańskiej również powstaje coś zbliżonego)
no dokladnie, tez o tym czytalem - "oni" realizuja ten plan przy biernej postawie oglupionej gawiedzi ...

Krzysztof pisze:Zapobiec może tylko zbiorowe powstanie światowej społeczności, które pogrzebie w gruzach próby ubezwłasnowolnienia mieszkańców ziemi. Do tego powstania musi dojść jak najszybciej możliwe, aby zapobiec umocnieniu się na szczeblach władzy szaleńczym twórcom nowego porządku. Dlatego najważniejszą rzeczą dla nas Polaków w obliczu tego niebezpieczeństwa jest zwrot w kierunku naszych korzeni tj. w kierunku chrześcijańskiego odrodzenia Polaków wraz z związanym z tym aktem Intronizacji Chrystusa Króla. Warunkiem jest jednak dojrzałość do tego aktu większości polskiego społeczeństwa. Na dzisiejszym etapie świadomości politycznej Polaków jest to rzeczą niemożliwą do zrealizowania, ale odnoszę wrażenie, że w obliczu niebezpieczeństwa zadziała nasz narodowy instynkt samozachowawczy.

Szczęść Boże.

Oby tak się stało ....

Netykieta

Post autor: Netykieta » 27 marca 2009, 22:51

No bez przesady, Unia nie jest taka zla. W koncu kto daje te miliardy kasy.

Poza tym, Komisja Europejska to naprawde swietny urzad.

"oni" realizuja ten plan przy biernej postawie oglupionej gawiedzi
Rowne dobrze ja moglbym powiedziec, ze jestes oglupiony. Tyle, ze wtedy bys mnie zbanowal. Taka brutalna rzeczywistosc.
Pisanie w wielu tematach to nie trollowanie, to floodowanie.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 27 marca 2009, 23:01

Uhaha, kolejny naiwniaczek wierzący w przyjazne intencje wWielkiego Brata z Zachodu :lol:

Netykieta, ślepota takich jak Ty niechybnie doprowadzi Polskę do ruiny. To właśnie wy głosujący na hołotę, i tę hołotę przyczyniacie się do degradacji Narodu Polskiego. Jesteście w równym stopniu winni tragedii jaka dzieje się dzisiaj w Polsce.

Nawet nie chce mi się z takimi jak Ty dyskutować. Rację miał W.Cejrowski że z głupcami się nie dyskutuje. Bo to i szkoda nerwów i zdrowia.

Doprawdy nie wiem czego tu szukasz ... Zdaje się że jesteś zwolennikiem POpaprańców - zgadza się ?

Syriusz

Post autor: Syriusz » 28 marca 2009, 07:25

Netykieta, ciekawy z ciebie człwiek. Chcesz jajko wypić i dziurki nie zrobić.

Jakby zalatywał od Ciebie swądek Palikota.

sonia

Coltrane

Post autor: sonia » 28 marca 2009, 16:22

:-D ja też lubię i ROZUMIęWojtka Cejrowskiego

sonia

Post autor: sonia » 28 marca 2009, 16:24

Syriuszu

nic dodać,nic ująć,..... :-)

sonia

Post autor: sonia » 28 marca 2009, 16:39

Kasieńko

"ta wyrwana kroplówka",to oczywiście prywatyzacja po "dawnemu"czyli w wykonaniu ludzi dawnej u.w,czy jej POdobnym tworom

ludzie

oglądają telewizornię i filmy, które bez żenady ukazują prawdziwą twarz prywatnych szpitali,tam......gdzies w Europie.... ale i u nas TEZ

TO już się dzieje,

TO właśnie nas

PO-woli probują oswajać z takimi zjawiskami,

godna śmierć...to śmierć na zawołanie,

to strzykawka z trucizną,

bo szkoda i czasu i pieniedzy

stary,lub chory człowiek nikomu się nie przyda,zajmuje tylko"drogie" miejsce

a może jeszcze gorzej....moze ktoś bogaty potrzebuje jego nerki.....?

TAKIE to próbują nam zaszczepić "nowe,cywilizowane obyczaje"...:(zapomnieli TYLKO o jednym

ze wtym wyscigu szczurów,sami zostaną na koncu wyrzuceni,stratowani przez mlodszych,bezwględniejszych i bogatszych

pełna UTYLIZACJA pod tytułem: nie zaśmiecac planety,ot to co kiedyś napisał Coltrane....nadchodzi CYWILIZACJA śmierci....ale niedoczekanie ich......POLSKA zawsze stała na przeszkodzie takim "smiercionośnym POmysłom"

ODPOWIEDZ