Moje hobby - media

Lubię i potrafię :-)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AnnaE

Moje hobby - media

Post autor: AnnaE » 14 stycznia 2009, 16:33

Klub Frondy - Rok 2009 rokiem Frondy

Pozwólcie, że zacytuję część noworocznego mailingu dla Klubowiczów Frondy odnośnie celów FFundraisingowych na styczeń i cały rok 2009. W oddzielnym poście zaktualizowałem dane finansowe, które grubo przeszacowały moje prognozy z końca grudnia

* * * *

(http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=2234164 )

"(...)

Po drugie – mamy także sukcesy w FFundraisingu!

Stałych donatorów Frondy jest już ponad 50!

Razem generujemy ponad 2500 zł wpływów! Piszę „ponad”, gdyż jeszcze nie wszyscy najnowsi Klubowicze przelali swoje darowizny (kilkanaście osób zgłosiło się po mailingu świątecznym!), a i bank przez Święta pracował z przerwami, toteż nie mam pewnych danych.

Prywatnie liczę na przebicie w grudniu magicznej granicy 3000 zł...

Do niedawna były to dla nas niewyobrażalne poziomy!

Cieszy także wzmożony ruch w naszym e-kiosku , doładowaniach przez mBank oraz... reklamie! Miło mi to zakomunikować, ale mamy także troje pierwszych reklamodawców!

Rozmowy z kolejnym niebawem sfinalizuję.

Po trzecie, w związku z Nowym Rokiem chciałem poczynić pewne plany!

Jak wiecie, pod koniec 2010 roku nasi obecni Sponsorzy wycofają się ze wspierania Portalu w takim zakresie, w jakim robią to teraz (czyli comiesięczna składka czterech panów na 30 000 zł). Pod względem makroekonomicznym 2009 r. może być wyjątkowo ciężki, a więc i teoretycznie możliwości Sponsorów nagle mogą się zmniejszyć, bądź nawet załamać!

Biorąc to pod uwagę, chciałem postawić przed nami śmiały cel! Osiągnięcie wpływów na poziomie 30 000 zł w dniu 1 stycznia 2010! Jednym słowem – 200% normy. Zbudujmy

grupę wsparcia zanim będzie nam ona koniecznie potrzebna! To jest cel całoroczny, który będziemy osiągać miesiąc po miesiącu, zawsze podsumowując minione 30 dni.

Celem na najbliższy miesiąc widziałbym podwojenie liczby Klubowiczów. Niech będzie nas nie 50, a 100 osób w dniu 1 lutego 2009! Pomyśl który, lub którzy z Twoich znajomych

mogliby identyfikować się z celami fronda.pl – i zaproś ich do wspierania projektu w jakimkolwiek wymiarze! Nie chodzi o żadne kokosy, pamiętaj, że wystarczy zwykłe 5 zł/mies. od

każdego Użytkownika, by Portal spokojnie istniał... Być może podwojenie liczby Klubowiczów nie przełoży się na podwojenie wpływów z Klubu, ale dzięki temu, gdy w lutym zechcemy

podwoić stan liczebny Klubu – trafimy już nie do 50, lecz 100 nowych, potencjalnych Klubowiczów! W takim tempie możemy zrealizować roczny cel jeszcze wcześniej.

To jest oczywiście doczesna strona naszych działań – nie zapominajmy także o modlitwie w tej intencji. Myślę, że dodatkowe Ave Maria dziennie, prócz tego że przypomni Bogu nasze prośby, będzie także, zupełnie po ludzku, dobrym przypomnieniem celów, które przed nami stoją!

W styczniu przyjdzie czas na pierwsze podsumowanie – mam nadzieję, że te ambitne cele zachęcą Cię do działania i osiągniemy pożądany wynik! Ze strony FFundraising Teamu

obiecuję jeszcze większe zaangażowanie, niż do tej pory. Chciałbym pozyskać kilku nowych reklamodawców, wdrożyć parę nowych programów partnerskich, które zwiększą przychody

Portalu.

(...)"

--------

Równocześnie proszę wszystkich o pomoc w realizacji tej strategii. Tym, którzy już sami pytali mnie przy okazji życzeń o to, jak mogą pomóc - bardzo dziękuję za odzew, jak i własne zaangażowanie!

Klub Frondy:

http://www.fronda.pl/klub_frondapl

źródło: Forum Frondy

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 14 stycznia 2009, 16:49

Uważam że 'Fronda' jest bardzo wartościowym czasopismem dlatego.

warto jej pomóc by istniała nadal.

sonia

Pełne Poparcie

Post autor: sonia » 16 stycznia 2009, 14:33

jestem za

im więcej TAKICH INCJATYW,tym lepiej........powodzenia :lol:

Awatar użytkownika
Gitka

Post autor: Gitka » 2 grudnia 2009, 12:28

Długo musiałabym się zastanawiać nad tym, czy mam jakieś hobby i chyba na szczęście nie mam.
Frondę również popieram, chciałam się nawet zalogować na forum Frondy, ale nie wiem dlaczego mi nie wyszło i dlatego nie komentuję na tym forum i bardzo rzadko tam zaglądam.

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 2 grudnia 2009, 16:34

Gitka pisze:Długo musiałabym się zastanawiać nad tym, czy mam jakieś hobby i chyba na szczęście nie mam.
Frondę również popieram, chciałam się nawet zalogować na forum Frondy, ale nie wiem dlaczego mi nie wyszło i dlatego nie komentuję na tym forum i bardzo rzadko tam zaglądam.
Gitko -może paszportu nie masz . ;-)

Awatar użytkownika
Gitka

Post autor: Gitka » 2 grudnia 2009, 23:22

Kasiu! Paszport mam, ale juz nieaktualny.Jego ważność skończyła się 6 marca 2006r, a więc już ponad trzy lata temu.
Więc może dlatego nie mogłam się zalogować na forum Frondy? ;-)

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 3 grudnia 2009, 11:26

Myślę że jak ubierzesz beret to już wystarczy, by Ciebie zaprosili .

Awatar użytkownika
Gitka

Post autor: Gitka » 3 grudnia 2009, 13:52

Beret założę, gdy pojadę 5 grudnia do Torunia i to ten sam, który miałam na głowie dwa lata temu. Jeśli natomiast idzie o forum Frondy, to nie będę już próbowała się tam rejestrować, ale zaglądać tam będę, gdyż bliżej mi do portalu Frondy niż do portalu Wiara.pl
czy też Katolik.pl.

Awatar użytkownika
longinus9

Post autor: longinus9 » 23 lipca 2012, 06:41

Kto z Was wie...ze...Tylko partie internacjonalistyczno liberalne bez podtekstów narodowo patriotycznych mają prawo istnieć w UE czyli Socjalizm którego wyznawca był sam Adolf Hitler NSDAP czyli Narodowo Socjalistyczna Niemiecka Partia Pracy, a jako ciekawostka!... Przypomnę ,że pierwszym komisarzem w UE był nie kto inny jak Walter Hallstein doradca Adolfa Hitlera (ur. 17 listopada 1901 w Moguncji, zm. 29 marca 1982 w Stuttgarcie) – niemiecki polityk, profesor prawa, pierwszy przewodniczący Komisji Europejskiej w latach 1958-1967. Obrońca nazistów: "niemieckiej krwi i honoru" podczas Procesu w Norymberdze. W latach 1950 - 1951 szef Urzędu Kanclerskiego. Twórca doktryny Hallsteina, zakładającej de facto nieuznanie przez Republikę Federalną Niemiec powstałych po II wojnie światowej państw komunistycznych, m.in. Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej oraz Niemieckiej Republiki Demokratycznej. Inicjator Wspólnot Europejskich i struktur unijnych. Jeden z twórców wizerunku i głównych nurtów politycznych współczesnej Unii Europejskiej. W duchu socjalistycznym !

http://www.youtube.com/watch?v=YgoCOxgI ... re=related

ODPOWIEDZ