Nie dla bluĹşnierczych koncertĂłw Behemotha!

Ważne wydarzenia
ODPOWIEDZ
pier1987
Posty: 1457
Rejestracja: 29 października 2011, 08:22
Lokalizacja: Warszawa

Nie dla bluźnierczych koncertów Behemotha!

Post autor: pier1987 » 22 września 2014, 15:47

Szanowni Państwo!Stanowczo protestuję przeciwko udostępnieniu przez Państwa sali na koncert zespołu Behemoth, który ma odbyć się w ramach trasy promującej płytę „The Satanist”. Odczytuję to jako włączenie się Państwa w kampanię promocji satanizmu w Polsce.Lider zespołu Adam „Nergal” Darski znany jest ze skandalicznego zachowania podczas występów. W trakcie jednego z nich podarł Pismo Święte, za co stanął przed sądem. Istnieją poważne powody, by przypuszczać, że również teraz może dojść do złamania prawa.Koncerty Behemotha są znane z demonicznej atmosfery i bluźnierczego przekazu. Teksty utworów zespołu oddają cześć Szatanowi i de facto są modlitwami do niego. Szydzą z Najświętszej Maryi Panny, czczonej przez miliony katolików w Polsce i na świecie. Setki młodych ludzi, które wezmą udział w koncercie Behemotha zostaną wystawione na kontakt ze złem, brzydotą, bluźnierstwem i profanacją. Zostaną poddane promocji satanizmu - skrajnie nihilistycznej ideologii, niebezpiecznej społecznie i duchowo.Do całego tego zła nie dojdzie, jeśli cofną Państwo zgodę na to, by koncert mógł odbyć się w sali, którą zarządzacie.Nie zamierzam pozwolić na to, by w katolickiej Polsce dochodziło do takich skandalicznych koncertów. Zapowiadam, że w razie zignorowania przez Państwa mojego protestu, skieruję go do odpowiednich władz: sądowniczych, samorządowych, uczelnianych, czy innych.Apeluję o nie włączanie się w promocję satanizmu w Polsce i o natychmiastowe odwołanie koncertu.
http://www.protestuj.pl/nie-dla-bluznie ... ,25,k.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Re: Nie dla bluźnierczych koncertów Behemotha!

Post autor: Coltrane » 23 września 2014, 10:25

Obrazek

Nie dla bluźnierczych koncertów Behemotha!

STOP promocji satanizmu!

Czy pamiętasz publiczne rozszarpanie Pisma Świętego przez Adama „Nergala” Darskiego podczas koncertu Behemotha? „Nergal” nazwał też Biblię „kłamliwą księgą”, a Kościół katolicki „największą zbrodniczą sektą”. Tymczasem, wkrótce może wydarzyć się coś jeszcze gorszego…

Już na początku października odbędzie się w Polsce seria koncertów zespołu "Behemoth", promująca płytę zatytułowaną "Satanista" („The Satanist”). O demonicznym przesłaniu "Nergala" świadczą tytuły jego utworów: Lucyferze, módl się za nami („Lucifer Ora Pro Nobis”) czy Amen będącego bluźnierczą wersją modlitwy „Zdrowaś Maryjo”.

Koncerty zespołu "Behemoth" stanowią realne zagrożenie dla nas wszystkich. Dlatego, że dochodzi podczas nich do promocji zła, przemocy oraz nienawiści do Boga. Biorą w nich udział przede wszystkim osoby młode, szczególnie podatne na rozmaite wpływy, sugestie i mody.

Jeśli nie zareagujemy, w polskich miastach: Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Toruniu i Gdańsku może dojść do straszliwego publicznego bluźnierstwa.

Nie możemy dopuścić, żeby ta skandaliczna trasa koncertowa się odbyła. Domagajmy się od organizatorów koncertów w poszczególnych miastach ich odwołania.

Protest organizuje Krucjata Młodych.

http://www.protestuj.pl/nie-dla-bluznie ... ,25,k.html

P.S. Niestety, Adam Darski czyli Nergal (lider satanistycznej grupy Behemoth) jest popierany przez ... ks. Bonieckiego, byłego redaktora naczelnego Tygodnika Powszechnego ...

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
KASIA
Posty: 6624
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 09:03
Lokalizacja: Alaska

Post autor: KASIA » 23 września 2014, 16:54

Maleńczuk też łatową drogę znalazł na odzyskanie publiczności , ciekawe jednak czy da mu tu szczęście ?


Maleńczuk, znany muzyk w przypływie szczerości oświadczył w TV, że sprzedał diabłu duszę. Mówi o tym także w ostatnim wywiadzie : "Mój Szatan to jest Woland, w zasadzie porządny gość - cyniczny, ale porządny"
Niestety chyba muzyk nie wie czym grozi sprzedanie duszy diabłu. Pomóżmy mu modlitwą aby zrozumiał i się nawrócił, by nie zatracił swojej duszy na wieki.
Ks. Egzorcysta Markielowski: "Podpisanie cyrografu, czyli paktu z diabłem, ma bardzo poważne konsekwencje dla życia osoby, która to czyni. Często doświadczenie cyrografu ze złym i powiązane z nim opętanie wprowadza prawdziwe piekło do rodziny. Nie jest istotne, czy cyrograf jest na papierze, w telefonie komórkowym, czy tylko w komputerze. Może to być edytor tekstu, wiadomość SMS albo nawet gra komputerowa. Może to być również myśl, w której człowiek zwraca się do złego ducha (upadłego anioła) z prośbą o coś. Wtedy bardziej lub mniej świadomie czyni złego panem swojego życia. Nie będzie przesadą, jeśli określę, że 99% osób podpisujących cyrografy cierpi w konsekwencji na opętanie."

ODPOWIEDZ