Sejm chce przemycić homomałżeństwa do Polski

Ważne wydarzenia
ODPOWIEDZ
pier1987
Posty: 1457
Rejestracja: 29 października 2011, 08:22
Lokalizacja: Warszawa

Sejm chce przemycić homomałżeństwa do Polski

Post autor: pier1987 » 3 października 2014, 06:59

Sejm chce przemycić homomałżeństwa do Polski
zaprotestuj!

Niby zwykła ustawa

Silna presja społeczeństwa zmusiła homolobby do przyjęcia nowej taktyki. Teraz przychylne dla homoseksualistów przepisy wprowadza się niejako "tylnymi drzwiami". Zgodnie z zasadą "zróbmy to po cichu i nikt nie będzie protestował".

O co chodzi tym razem? O projekt ustawy "Prawo o aktach stanu cywilnego", który zakłada wprowadzenie nowego rodzaju "zaświadczeń o stanie cywilnym". Niby nic, ale... czytaj dalej!

Podejrzane zaświadczenie

Obecnie, aby wziąć ślub poza granicami Polski potrzebne jest zaświadczenie z urzędu o braku przeciwwskazań. Nie może być ono wystawione, jeśli przyszły współmałżonek jest tej samej płci lub gdy pozostaje już w związku małżeńskim. Nowe zaświadczenie całkowicie pomija tę kwestię. Przyszły współmałżonek w ogóle nie będzie brany pod uwagę.

Homomałżeństwa „z przemytu”

Po otrzymaniu nowego zaświadczenia, w państwach takich jak Malezja, w oparciu o zaświadczenie o stanie cywilnym, Polka będzie mogła wstąpić w związek poligamiczny, natomiast we Francji, Polacy będą mogli zawierać „małżeństwa” jednopłciowe.

Mało tego, po powrocie do kraju, "zagraniczny związek" będzie musiał być traktowany tak samo, jakby był zawarty w kraju!!!

A to wszystko w majestacie prawa, zgodnie z unijnym zapisem o swobodzie przepływu osób, który głosi, iż małżeństwa zawarte w innym kraju członkowskim nie mogą być przez Polskę traktowane inaczej, niż małżeństwa zawarte w naszym kraju.

Potrzebny Twój sprzeciw!

Projekt jest jeszcze w trakcie prac sejmowych i mamy dużą szansę, aby go zablokować. Musimy natychmiast zaapelować do czołowych klubów parlamentarnych. To właśnie ich posłowie podejmą ostateczną decyzję.

Pamiętaj - nikt za Ciebie nie zaprotestuje, liczy się każdy głos!
Wejdź na protestuj.pl i wyślij apel
http://www.protestuj.pl/sejm-chce-przem ... ,26,k.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Re: Sejm chce przemycić homomałżeństwa do Polski

Post autor: Coltrane » 3 października 2014, 10:34

pier1987 pisze:Sejm chce przemycić homomałżeństwa do Polski...
No i jak tu się nie wkurzyć, i przejść obojętnie obok tego co wyczynia skrajnie antypolski Sejm (może przybudówka Knesetu w Polsce ... ?)

To kolejny dowód na to, że trzeba patrzeć na kogo się głosuje. Popierając PO, SLD, Palikota - popieramy to co na naszych wyprawia tzw. Sejm.

No ale może większość Polaków chce tego, aby w Polsce wprowadzić małżeństwa homoseksualne, bo tego już naprawdę nie wiem ... Jeżeli zaś nie, to ja się naprawdę dziwię, że są jeszcze tacy, którzy popierają Platformę Obywatelską, Sojusz Lewicy Demokratycznej i Palikociarnię ...

A już to, że PO ma w sondażach prawie 40% poparcia - zwyczajnie zakrawa na kpinę. Cóż to mamy za społeczeństwo, że popiera te wszystkie dewiacje, które Platforma ustawowo wprowadza w nasze codzienne życie ??? :roll:

ODPOWIEDZ