Kurs anty-gender

Ważne wydarzenia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska
Kurs anty-gender

Post autor: Coltrane » 24 lutego 2015, 11:39

Kurs anty-gender. Zapisy do 15 marca

W chwili, gdy gender wkracza do polskich szkół i przedszkoli, rodzi się oddolny opór rodziców, którym zależy na dobru swoich dzieci. Postanowiliśmy dostarczyć im argumentów – tłumaczy ideę kursu dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Naszymi wykładowcami są wybitni znawcy tematu: ks. prof. Tadeusz Guz, ks. prof. Dariusz Oko czy ks. dr Marek Dziewiecki – dodaje.

Instytut Globalizacji wraz z gliwickim i częstochowskim klubem Fronda.pl uruchamiają pierwszy w Polsce kurs anty-genderowy pt. "Gender – ukryta prawda". W zajęciach mogą uczestniczyć słuchacze z całej Polski. Miesięcznik Egzorcysta objął patronatem ten projekt.

Zajęcia rozpoczynają się już w marcu, rekrutacja chętnych trwa do końca lutego. Uczestniczyć zajęcia mogą słuchacze z całej polski bowiem wykłady będą umieszczane na profesjonalnej i bardzo łatwej w obsłudze platformie e-learningowej. Z tego typu szkoleń przez Internet prowadzonych przez ośrodek skorzystało dotychczas kilkuset chętnych.

Zainteresowanie tą inicjatywą przerosło nasze oczekiwania. W ciągu pierwszych dni od rozpoczęcia rekrutacji chęć uczestnictwa zgłosiło kilkadziesiąt osób. Zgłaszają się także osoby z zagranicy, księża, rodzice, ludzie działający przy parafiach – mówi Tomasz Teluk.

Na kurs można zapisać się poprzez formularz na stronie www.globalizacja.org lub wysłanie zgłoszenia i wpłatę darowizny w wysokości co najmniej 90 zł . Jest to minimalna darowizna na rzecz Fundacji na program anty-gender. Jednak dokonując wyższej wpłaty umożliwiamy studiowanie także osobom, których których nie stać na wniesienie jakiejkolwiek opłaty. Zebrane środki pozwalają walczyć z ideologią gender i rozwijać dalej projekt.

Ruszył też konkurs na projekt graficzny kampanii anty-gender. Nagrodami są książki o wartości 200 zł oraz bezpłatny udział w kursach organizowanych przez placówkę. Dlaczego powstał pomysł na ten konkurs?

Dotychczas nie ma jednolitej komunikacji wizualnej projektów anty-genderowych. Chcemy to zmienić . To szansa dla kreatywnego autora, który jest wrażliwy społecznie, wyznaje tradycyjne wartości i chce zaistnieć w szerokiej świadomości odbiorcy – wyjaśnia dr Tomasz Teluk.

Udział mogą wziąć profesjonaliści, jak i amatorzy. Konkurs trwa do 24 lutego br. Aby wziąć w nim udział należy przesłać projekt na adres e-mailowy instytut@globalizacja.org Wyboru dokona jury, po konsultacji z internautami, które odbędą się na stronie facebookowej Instytutu Globalizacji.

Wszelkich informacji udziela Marek Waniewski z gliwickiego klubu Fronda.pl, pod nr tel. 605 999 055.

Aktualizacja (27 II)

Z powodu dużego zainteresowania projektem organizatorzy przedłużyli rekrutację do połowy marca.

Projekt zyskuje sympatie coraz szerszych kręgów. O kursie informuje gliwicka kuria. Dzięki współpracy z krakowskim wydawnictwem Biały Kruk dla najlepszych słuchaczy ufundowano wspaniałe wydanie książki pt. "Dyktatura gender"- wkrótce na stronie "Miesięcznika Egzorcysta" zostanie opublikowana recenzja tej publikacji. Znajdują się w niej teksty m.in. ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, papieża seniora Benedykta XVI, abp Henryka Hosera, Gabriel Kuby i wielu innych.

Ponadto każdy, kto zapisze się do 15 marca br. i dokona w tym terminie darowizny otrzyma inne darmowe publikacje Instytutu i współpracujących z placówką partnerów.

http://miesiecznikegzorcysta.pl/informa ... nty-gender

ODPOWIEDZ