Skarga do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

Ważne wydarzenia
ODPOWIEDZ
pier1987
Posty: 1457
Rejestracja: 29 października 2011, 08:22
Lokalizacja: Warszawa

Skarga do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka

Post autor: pier1987 » 29 marca 2015, 12:37

Bezpłatna pomoc w sporządzeniu oraz wniesieniu skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.
www.skargi.rfv.pl
tel.: 788-708-326


http://skargi-etpcz.eu/

pier1987
Posty: 1457
Rejestracja: 29 października 2011, 08:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pier1987 » 29 marca 2015, 14:41

Jeżeli dotarłeś/aś już do tego miejsca to z pewnością zastanawiasz się w jaki sposób my możemy Ci pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu.

Mimo tego, iż Twoja wiedza w zakresie praw człowieka i podstawowych wolności oraz samej skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka jest już większa, nie dziw się, jeżeli dalej pozostajesz zagubiony/a, a w Twojej głowie pojawiają się wątpliwości dotyczące tego jak poradzić sobie z prawidłowym sporządzeniem dokumentów.

Jesteśmy tutaj właśnie po to, aby rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości i w miarę naszych możliwości pomóc Ci poprzez udzielenie dodatkowych wskazówek i wyjaśnień, których z przyczyn oczywistych nie jesteśmy w stanie opublikować na naszej stronie, ponieważ każda sprawa jest inna i należy do niej podejść w odmienny sposób.

Na pewno zastanawiasz się w tej chwili od czego zacząć. Najlepiej zadzwoń do nas lub napisz e-maila, z krótkim przedstawieniem swojego problemu. W odpowiedzi otrzymasz od nas bezpłatnie dodatkowe informacje. Jeśli i to nie wystarczy, umówisz się z nami na spotkanie na terenie województwa śląskiego. Poświęcimy Ci tyle czasu ile będzie wymagał Twój problem, a co niezmiernie istotne, za samo spotkanie i poradę również nie będzie trzeba nic płacić. Dane kontaktowe odnajdziesz w zakładce 'kontakt'.
Czego oczekujemy w zamian?

Świadczona przez nas pomoc jest nieodpłatna, dlatego nie oczekujemy w zamian zupełnie niczego. Będzie nam jednak bardzo miło jeśli informacją o naszym istnieniu będziecie dzielić się z innymi potrzebującymi, informując ich o naszej stronie internetowej, podając nasze dane kontaktowe, czy też rozdając nasze broszury informacyjne, które można pobrać:
http://www.skargi.is-great.org/files/br ... skargi.pdf

ODPOWIEDZ