APEL DO WSZYCTKICH TYCH, KTÓRZY CZUJĄ SIĘ POKRZYWDZENI

Ważne wydarzenia
ODPOWIEDZ
pier1987
Posty:1457
Rejestracja:29 października 2011, 08:22
Lokalizacja:Warszawa
APEL DO WSZYCTKICH TYCH, KTÓRZY CZUJĄ SIĘ POKRZYWDZENI

Post autor: pier1987 » 8 listopada 2015, 10:34

Czujesz się oszukany i pokrzywdzony przez istniejące warunki społeczne? Nie Ty jeden! To nie są bynajmniej Twoje subiektywne odczucia!

Sygnały o narastającym poczuciu bezradności wobec problemów życiowych związanych z obecną sytuacją kraju i o trudnościach z ich przezwyciężeniem docierają często do naszej Fundacji Pomocy Bezdomnym, Zadłużonym i Innym Wykluczonym
Strona: www.wykluczeni.com4.pl
E-mail: makom.pomoc@wp.pl
tel. 516-127-707 .

Spójrzmy wreszcie prawdzie w oczy! To nam się nie wydaje i to nie przytrafia się tylko Tobie! Wszyscy jesteśmy sukcesywnie oszukiwani, wyzyskiwani i okradani przez różne instytucje, organizacje i nacje.
Przemiany, które nastąpiły po roku 90-tym poszły w niewłaściwym kierunku dając małej garstce ludzi przyzwolenie na okradanie większości społeczeństwa, mentalnie nie przygotowanej na zaistniałą, nową sytuację społeczno- ustrojową.
Stopniowo traciły rację bytu rozwiązania społeczne rodem z poprzedniego systemu, niestety nie zastępowano ich rozwiązaniami prawno- administracyjnymi, które miałyby za zadanie chronić tych, którzy nie mieli możliwości skorzystania na procesie transformacji. Niewielka część społeczeństwa wzbogacała się kosztem tych przemian, bazując na lukach prawnych i źródłach informacji zbliżonych do nowych władz.
Wprowadzając kolejne "innowacje" następujące po sobie rządy doprowadziły do sytuacji katastrofalnej- znaczna część społeczeństwa została zepchnięta na margines, została wykluczona z życie społecznego, stała się niepotrzebna nikomu
Bez środków do życia, bez opieki prawnej, bez możliwości wpływu na własny los.
Nie mogąca zwrócić się nigdzie o pomoc.
Nie będąca w stanie korzystać z dobrodziejstwa dochodzenia swoich praw w sądach, gdyż wymiar sprawiedliwości doszedł już chyba do kresu swoich możliwości, skoro zamiast wspierać pokrzywdzonych, bez litości drwi z nich., a wyciąga rękę do silnych i zamożnych. Wyciąga tę rękę dosłownie i w przenośni, gdyż pozytywne załatwienie sprawy sądowej wiąże się z ciężarami finansowymi, których nie jest w stanie unieść człowiek nieposiadający zasobnego portfela.
Nawet Samoobrona, która od wielu lat dawała nadzieję na poprawę sytuacji tym, którzy nadzieję dawno już powinni byli stracić, obroniła się sama, zapominając jak wiele na to wskazuje, o tych, którym swój wyborczy sukces zawdzięcza.
Nasi rodzimi politycy obiecując nam napływ zachodniego kapitału, "zapomnieli" o tym, że niestety, aby kapitał ten służył również Polsce, należy tę sytuację prawnie uregulować. Stało się tak, że zamiast napływu, mamy jedynie przepływ i odpływ, który pozostawia po sobie jedynie wyschnięte koryto, z którego nie czerpie ani budżet państwa, ani społeczeństwo.

Z pewnością wielu z was widzi tę sytuację, ale cóż pozostało, prócz rozgoryczenia, jakie czasami odczuwamy? Przecież w samotności nie jesteśmy w stanie niczego w tej chorej polskiej rzeczywistości zmienić.
Musimy zjednoczyć nasze siły, założyć Związek Pokrzywdzonych. Razem będziemy silniejsi! Razem nie damy się już dłużej oszukiwać i wyzyskiwać!
Wspólnie postaramy się, aby Polska stała się państwem prawa, chroniącym prawa i interesy wszystkich obywateli.

Wspólnie sprawimy, że Polska stanie się nareszcie krajem, w którym będzie miejsce dla każdego Polaka, krajem, gdzie oprócz wielkich supermarketów w centrach miast, będzie również miejsce dla uczciwych ludzi, prowadzących własną działalność gospodarczą.

Wspólnie postaramy się, aby w parlamencie był reprezentowany każdy Polak i zrobimy wszystko, aby reprezentujące nas osoby dbały nie tylko o własne interesy.
Zgłoś się do nas:
Jeśli nie możesz obojętnie patrzeć na obecną sytuację w kraju i kierunek, w którym wszyscy chcąc nie chcąc, zmierzamy!

Zgłoś się do nas:
Jeśli czujesz, że kiedy się zjednoczymy, będziemy w stanie razem dokonać zmian i wywrzeć nacisk na elity rządzące, by wreszcie spełniły swoje wyborcze postulaty, o których zdają się tak łatwo zapominać!

Pamiętaj o innych:
Nie zapominaj o znajomych, im też prześlij ten artykuł; a tym, którzy nie mają internetu wydrukuj.Nie zapominaj też o dalszych znajomych, sąsiadach, współpracownikach. Umieść nasz artykuł w miejscu dostępnym wszystkim współmieszkańcom i współpracownikom.
Jeżeli nie możesz już dłużej biernie przyglądać się temu, w jakim kierunku zmierza Polska zacznij działać. Zgłoś się do nas. Jeśli czujesz, że jesteś w stanie coś zmienić, dołącz do nas.

Kontakt z nami:
Strona: www.wykluczeni.com4.pl
E-mail: makom.pomoc@wp.pl
tel. 516-127-707

ODPOWIEDZ