Broń suwerenności Polski w ONZ!

Ważne wydarzenia
ODPOWIEDZ
franek
Posty:17
Rejestracja:18 listopada 2015, 09:17
Lokalizacja:Poznań
Broń suwerenności Polski w ONZ!

Post autor: franek » 19 listopada 2015, 07:47

Szanowna Pani,

pod koniec września informowałam Panią o szczycie ONZ, podczas którego przyjęto tzw. Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDG). Obok niekontrowersyjnych postanowień znajdują się wśród nich również postulaty budzące bardzo poważne obawy.

Promotorzy aborcji i ograniczania praw rodziców do wychowania dzieci chcą wykorzystać SDG po to, by zmuszać Polskę do promocji swoich ideologicznych celów.

Suwerenność naszego kraju jest zagrożona!

Chcą to osiągnąć poprzez narzucenie odpowiednich „wskaźników” służących mierzeniu postępów przy osiąganiu SDG. Państwa, które nie będą chciały być postrzegane jako zapóźnione w rozwoju, znajdą się pod presją, by promować aborcję, antykoncepcję i ograniczać prawa rodziców.

Niestety Polska nie włączyła się dotychczas w prace nad tymi wskaźnikami, przez co przybierają one bardzo niepokojący kształt.

Może mieć Pani wpływ na działanie nowego rządu!

Ordo Iuris przesłał swoją ekspertyzę na temat SDG do Kancelarii Prezydenta, który podczas szczytu ONZ wyraźnie zaznaczył, że Cele Zrównoważonego Rozwoju nie mogą służyć celom ideologicznym. O sprawie kilkakrotnie informowaliśmy również media. Teraz musimy zwrócić uwagę nowego rządu i Ministra Spraw Zagranicznych na potrzebę aktywnego udziału naszego kraju w procesie prac nad wskaźnikami realizacji SDG.

Dlatego bardzo Panią proszę o podpisanie petycji do ministra Witolda Waszczykowskiego i zaapelowanie o obronę suwerenności Polski w ONZ.

My ze swej strony postaramy się, by parlamentarzyści wystosowali w tej sprawie zapytania poselskie i dopilnujemy by odpowiedź na nie dotarła do opinii publicznej.

Razem będziemy skuteczniejsi!

Z wyrazami szacunku,
http://www.mamwplyw.pl/bron-suwerennosc ... ,55,k.html

ODPOWIEDZ