ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Panie Coltrane....ganią nas! :)))
Autor Wiadomość
Amid

Wysłany: 15 Marzec 2010, 10:24   Panie Coltrane....ganią nas! :))) [Cytuj]

Otrzymałam informację, że na innym portalu, a konkretnie na forum krzyż ktoś rozpoczał krytykę Amid, ba! mało tego, dołożyli mi do duetu Coltrane. :roll: ( A biedak nie doczytal, że Coltrane z "milości" do Amid, dał jej ostrzeżenie :mrgreen: ) Może zacytuję wypowiedź tego użytkownika o nicku "Rutus", który napisał tam tak:
Cytat:
Znam forum ND i panią Amid (bo to kobieta) z wielu odpowiedzi. Niestety ta osoba nie legitymuje się prawie żadną wiedzą i wraz z użytkownikiem o nicku Coltrane stanowią trzon zacietrzewionego antynaukowego poglądu na rzeczywistość. Wystarczy poczytać, co ta para potrafi napisać na temat teorii ewolucji! Cytowanie takich osób może jedynie potwierdzać brak rzeczowych danych na ten temat. Dziwne, że Pani Amid ma taką wiedzę na ten temat, a nie potrafi zacytować nawet wskazanych fragmentów KKK (Katechizm Kościoła Katolickiego) - proszę prześledzić radosną twórczość tej pary na Forum ND!

jest to tam w temacie: "Maca i żydowskie mordy rytualne" na stronie 10
http://krzyz.katolicy.net...c,3207.135.html

To dopiero typ! zrobił nas parą stanowiącą trzon zacietrzewionego antynaukowego poglądu na rzeczywistość. Niesamowite :mrgreen: co za komplement!
Uśmiałam się do łez, prześledziłam sobie dalej, skąd się to tam wzięło, jak się wogóle zaczęła taka dyskusja i poszłam w tym wątku trochę wstecz i okazało się, że jakiś użytkownik "stefan" , co to żydów gania po internecie i nie wie już biedaczysko gdzie co pisze, bo się powtarza w tym samym, podał tam wypowiedź Amid i podał stronę, jest to na stronie 9 tu:
http://krzyz.katolicy.net...c,3207.120.html

(A tak na marginesie, to dołożyłam jednemu "stefanowi", że jak nie ma co robić to niech sobie w nosie podłubie, ale... :-? okazało się że chłop Bogu ducha winien :oops: czyli nie jednemu psu Burek na imię :mrgreen: )

I już wszystko wiadomo. Jak się ta dyskusja tam dalej toczyła, proszę zobaczyć od tej strony 10 tu: http://krzyz.katolicy.net...c,3207.135.html

Powiem tyle że odpór innych użytkowników tam był. Panie Coltrane :) proszę tam iść na odsiecz, bronić swojego honoru. Ale tak się zastanawiam, która to pociecha darwinowska (przypominam, że takiego określenia dla zwolenników teorii Darwina użył św. M.M. Kolbe), jest tym "Rutusem"??? Wszak było tu kiedyś pisane tak:

Coltrane napisał/a:
Kreska=Kenobi=saba i Rafał, dziękujemy za miłą pogawędkę :->

http://forum.dlapolski.pl...ighlight=#22166
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 15 Marzec 2010, 11:04   Re: Panie Coltrane....ganią nas! :))) [Cytuj]

Amid napisał/a:

Amid, jestem przekonany że to sam Rafał we własnej osobie.

W takim razie napiszę, co ten typek napisał mi na privie, ażeby wszyscy poznali zacietrzewienie tego niedojdy.

Oto jego treść :

Jednocześnie jest mi niezwykle przyjemnie, że Pana nick stanie się jeszcze bardziej popularny. Jak tak dalej pójdzie, to za kilka lat powiedzenie "głupi jak Coltrane" albo podobne będzie należało do kanonów potocznego języka polskiego. Ja osobiście bardzo się staram rozpropagować pańskie inteligentne inaczej wywody i na pewno rozpropagują się (prędzej czy później) po świecie.
Muszę Panu donieść, że ma Pan coraz więcej wyznawców, którzy dla rozrywki czytają Pańskie wypociny. Niektóre z tych tekstów już żyją własnym życiem. Ma Pan zaiste wielkie pokłady głupoty - można by nimi obdzielić pułk wojska i żaden z żołnierzy nie zostałby nazwany mianem choćby odrobinę mądrego. Sława Pańskiej głupoty i ograniczenia umysłowego promieniuje na Nasz Nocnik i na pewno będzie dobrze z nim kojarzona.
Pańskie poglądy (skrzyżowanie komunisty z moherem) nadają się bez przeróbek do kabaretu i może kiedyś wypłyną. Będę je promował do skutku - to nawet niezła zabawa!

Miłej zabawy - musi Pan wiedzieć, że zrobienie sobie bezprawnym działaniem z kogoś swojego osobistego wroga nie popłaca. Ale już za późno!

P.S. Skontaktowałem się z kilkoma osobami (jedynymi myślącymi) na tym forum i od czasu do czasu będą podrzucały teksty mojego autorstwa jako własne. Więc nawet, jak mnie Pan całkowicie zbanuje, będę obecny. Bezprawie trzeba tępić.

Do następnego razu.
[Profil] [PM] [E-mail]

Amid

Wysłany: 15 Marzec 2010, 11:52    [Cytuj]

No niesamowite! :shock: :shock: :shock: Jak to szatanisko ludźmi steruje! Najwyraźniej przeniósł się ze swoim towarzystwem na FK, ale tam sobie poradzą. Tam Administracja i Moderacja działają szybko. Ogień dusi się w zarodku. Ale jakieś doswiadczenie jest :mrgreen: Taka mściwość, to jest typowo szatańskie!
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 15 Marzec 2010, 12:16    [Cytuj]

Kochani Pani Amid i Pan Coltrane, tak to jest jak sie buduje ego ludzi z skoślawionym ego! Pisałem kilka razy, by, przepraszam za wyrażenie "olać" tych "pouczycieli" co to są chorzy bez pouczania innych i wszelkie rozumy zjedli! Po co z nimi dyskutować? Wszak to podbudowywuje ich choreego.
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 16 Marzec 2010, 10:54   Re: Panie Coltrane....ganią nas! :))) [Cytuj]

Amid napisał/a:

(A tak na marginesie, to dołożyłam jednemu "stefanowi", że jak nie ma co robić to niech sobie w nosie podłubie,

Ja też dołożę temu wstrętnemu antysemicie. Ten stefan jest jak tatuaż bo zalazł mi za skórę i niech na drugi raz dzioba nie wsadza tam, gdzie nie powinien.

Coltrane

Wysłany: 16 Marzec 2010, 10:58   Re: Panie Coltrane....ganią nas! :))) [Cytuj]

Endek napisał/a:
Amid napisał/a:

(A tak na marginesie, to dołożyłam jednemu "stefanowi", że jak nie ma co robić to niech sobie w nosie podłubie,

Ja też dołożę temu wstrętnemu antysemicie. Ten stefan jest jak tatuaż bo zalazł mi za skórę i niech na drugi raz dzioba nie wsadza tam, gdzie nie powinien.

Na forum traditia też jest jakiś "stefan", czy to nie ten sam ?
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 16 Marzec 2010, 11:00   Re: Panie Coltrane....ganią nas! :))) [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Endek napisał/a:
Amid napisał/a:

To dwóch różnych stefanów całkiem niezależnych.

Coltrane

Wysłany: 16 Marzec 2010, 11:04   Re: Panie Coltrane....ganią nas! :))) [Cytuj]

Endek napisał/a:

To dwóch różnych stefanów całkiem niezależnych.[/quote]

A skąd te pewność ?
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 16 Marzec 2010, 11:05   Re: Panie Coltrane....ganią nas! :))) [Cytuj]

Endek napisał/a:

A skąd ta pewność ?
[Profil] [PM] [E-mail]

Amid

Wysłany: 18 Marzec 2010, 22:49   Re: Panie Coltrane....ganią nas! :))) [Cytuj]

Endek napisał/a:
Amid napisał/a:

Nie, może on i antysemitą nie jest, ale już mu ostatnio wszystko opada :mrgreen: Ręce mu opadają, majtki mu opadają. Napisali mu tam na FK, że jak majtki mu opadają to go sprawdzą czy obrzezany czy nie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[Profil] [PM] [E-mail]

Amid

Wysłany: 18 Marzec 2010, 22:53   Re: Panie Coltrane....ganią nas! :))) [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Endek napisał/a:

A skąd te pewność ?[/quote]
Ja już wiem, na bank!, że to dwóch różnych stefanów, wszystko mu opada, wejdź na FK i poczytaj sobie.
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 21 Marzec 2010, 17:45   Re: Panie Coltrane....ganią nas! :))) [Cytuj]

Amid napisał/a:

Ja już wiem, na bank!, że to dwóch różnych stefanów, wszystko mu opada, wejdź na FK i poczytaj sobie.

Bo się kawy z bromem w wojsku opił.

Amid

Wysłany: 21 Marzec 2010, 21:34    [Cytuj]

E tam.... tam na FK nie chodziło o brom.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 21 Marzec 2010, 23:15    [Cytuj]

Amid napisał/a:

Z tym bromem to nawet taki kawał jest :
Lekarz pyta baby czy brom brała dzisiaj. a baba odpowiada : że dzisiaj jeszcze nie brombrała. :-/
[Profil] [PM] [E-mail]

Amid

Wysłany: 22 Marzec 2010, 09:21    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Amid napisał/a:

Z tym bromem to nawet taki kawał jest :
Lekarz pyta baby czy brom brała dzisiaj. a baba odpowiada : że dzisiaj jeszcze nie brombrała. :-/

A ja słyszałam taką wersję:

"Lekarz pyta chłopa czy brom brał dzisiaj, a chłop odpowiada : że dzisiaj jeszcze nie brombrał." Ale dlaczego panie doktorze jest tak? :mrgreen:
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]