Jerzy Urban

an
Jerzy Urban

Post autor: an » 3 lutego 2007, 09:49

Jak to śpiewał Zbyszek Hołdys: "Urban to jest **uj"

ja

Post autor: ja » 3 lutego 2007, 09:49

uwielbiam NIE szczegolnie artykuly z cyklu NA CZARNYM LADZIE... zal mi was mocherowe PISuarki

AnnaE

Post autor: AnnaE » 3 lutego 2007, 09:50

Żal też jest konstruktywny. Zapraszamy do lektury artykułów na tej stronie. Tak z żalu nad nami. Może jakiś owoc to wyda. Choćby w odległej przyszłości?

Powodzenia!

i

Post autor: i » 3 lutego 2007, 09:50

Czym się różni prawdziwy polak od prawdziwego żyda?

Tym, że prawdziwy żyd ma rozum a nie ma napletka a u prawdziwego polaka

jest odwrotnie.

URBANEX_THE_BEST

Post autor: URBANEX_THE_BEST » 3 lutego 2007, 09:51

Ludziska moim zdaniem Urban jest gites,szoda tylko, ze tak mało już pozostało ideowych ludzi lewicy.... :(

NN

Post autor: NN » 3 lutego 2007, 09:51

żyd ma rozum a nie ma napletka --

Niestety rozum to jeszcze nie mądrość. Dlatego świat nam gnije i to coraz szybciej. W powyższym przypadku rozum działa prawie wyłącznie w obszarze złotego cielca i agresywnego egoizmu narodowego i oto skutki. Szkoda.Każdy człowiek powinien mieć miejsce pod słońcem ale nigdy kosztem drugiego i nie tam gdzie go nie chcą, bo nie widać końca tym nieszczęściom.

AnnaE

Post autor: AnnaE » 3 lutego 2007, 09:51

Proponuję, nawet w żartach, a może właśnie przede wszystkim w żartach przestrzeganie zasad pisowni, bo przez błędy teksty stają się zrozumiałe tylko dla piszącego.

A więc krótkie korepetycje:

- narodowości, tu : Żyd, Polak (i inne też) piszemy z dużej litery,

- wyznania religijne: żyd, katolik, muzułmanin ( i inne) piszemy z małej litery.Ps.

Nigdy w życiu, przy żadnej okazji, z jakiegokolwiek przypadku i powodu, a nawet z konieczności i ciekawości nie zdarzyło mi się wziąć "Nie" do ręki.Jeśli chodzi o narodowości, a w szczególności o wskazane powyżej:

- Polaków cenię, bo jestem Polką, a w dodatku Polką z silnie rozwiniętym patriotyzmem,

- Żydów cenię za właśnie mądrość ( ( patrz: Biblia, a w niej: Księga Mądrości, Księga Przysłów). Z bogactwa tej mądrości czerpie cały świat. W taki, czy inny sposób, jednak czerpie.

Mateusz78

Post autor: Mateusz78 » 3 lutego 2007, 09:52

Widzę,że wiernymi czytelnikami ND są ludzie lewicy. Ale to dobrze, może się nawrócą.

Gość

Post autor: Gość » 3 lutego 2007, 09:52

Rozum to nie madrosc... hmm jesli czlowiek przezyl na tym swiecie troche lat to wtedy staje sie medrcem, czyz nie tak? Jesli jednak bedac mlodym nie naczyl sie wykorzystywac swojego rozumu to na starosc nic mu ta madrosc nie da.Widzę,że wiernymi czytelnikami ND są ludzie lewicy. Ale to dobrze, może się nawrócą. - widze ze pan mateusz kieruje sie jedyna i niepodwazalna prawda zawarta w ND, wnioskujac w taki sposob, to gratuluje. Czy nie dopuszcza pan do siebie mysli ze ludzie ktorzy maja inne poglady od pana nie sa wrogo nastawieni do idei tworzenia dobrobytu?Przemieszczanie sie w jednym kierunku i patrzenie tylko w jedna strone prowadzi do tego ze czlowiek nie zmierza do celu, tylko kreci sie w miejscu.P.S. Swoja droga ciekwae banery sie na tej stronie pojawiaja. Klinika chirurgii Precyzyjnej - Aborcja tanio i dyskretnie.

AnnaE

Post autor: AnnaE » 3 lutego 2007, 09:53

Nie zgodziłabym się z tym spojrzeniem na sposób podążania do celu. Jeśli dobrze zna się drogę, a jeszcze ma się dobrego przewodnika, to patrząc w jedną stronę można iść całkiem prosto, a na dodatek nie błądzić.

ad P.S.

Trzeba tam zajrzeć, to dopiero zaskoczenie.

liberal

Post autor: liberal » 3 lutego 2007, 09:53

W sumie racja, na upartego mozna isc tylko w jedna strone. Tylko jest jedno ale: czlowiek skrecajac ciagle w prawo/lewo zaczal by sie krecic, co chwila odwracajac sie do kogos plecami.

AnnaE

Post autor: AnnaE » 3 lutego 2007, 09:53

Od tych twoich komentarzy już mi się w głowie kręci.

Pozdrawiam :))

puszysta

NIE do ręki

Post autor: puszysta » 16 kwietnia 2007, 12:21

URBAN to dno kompletne. Wszystko dla pieniędzy! Na dzieci mówi bachory. Sądzenie, że jest to "ideowy człowiek lewicy" rodzi podejrzenie ndst wymiaru mózgu u autora.

Ja miałam nieraz w ręce NIE ale na zasadzie że z debilnych żartów można się pośmiać. Oczywiście przeglądałam, ale nie wydałam grosza na to gówno.

maharana

Post autor: maharana » 17 kwietnia 2007, 11:01

Też miałem w ręku urbanowską szmatkę i przyznam, że facet nie musi się wiele trudzić, bo bluzgać jadem każdy-nawet mierny dziennikarzyna- potrafi. A co do ideałów ludzi lewicy to mam sporo wątpliwości.

POLICJANTKA

NIE

Post autor: POLICJANTKA » 17 kwietnia 2007, 14:26

Zamiast trzymać w ręce NIE wolę pałę - i to niekoniecznie służbową.

ODPOWIEDZ