z sieci /internetu/

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź
z sieci /internetu/

Post autor: adsenior » 4 marca 2011, 06:17

"Platforma nie chce słyszeć syren 10 kwietnia
Zycie Warszawy - ‎7 godz. temu‎
Radny do kolegi: – Chodź. Syreny trzeba omówić. Czy mają wyć. – Idę. Ale k... żadnego wycia! Żadnych syren! – pada odpowiedź. To fragment dialogu stołecznych radnych, zanim zaczęły się oficjalne obrady Rady Warszawy. Rozmowa odbyła się w kuluarach, ... "

Wiadomości Google, łącze: http://news.google.pl/news/section?pz=1 ... c=n&ict=ln
Czy kogoś to dziwić stanowisko "starszych", wszak tam zginęli tylko POLACY /goie/, wszak to są pod ludzie, takich czcić?

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 13 marca 2011, 04:28

" Fedyszak Radziejowska kwestionuje istnienie demokracji w Polsce

Poza ludźmi zabobonu politycznej poprawności , fanatykami ustroju III RP , aktywistami próbującymi dokonać przewrotu ideologicznego w Polsce nikt nie wierzy w istnienie demokracji w naszym kraju.

Najlepszym przykładem jest „demokratyczne” mianowanie Sejmu przez wodzów i oligarchie partyjne. Żenujące podchody, rozłamy w przykładowym PiS i pojawienie się PJN , frakcje Schetyny,Tuska, Napieralskiego ,Olejniczka . O co toczy się ta walka. O obsadzenie Sejmu, o mianowanie posłów. Ten kto dostanie, wyżebrze , czy kupi jedynkę na listach ten będzie posłem. Wybory nie mają praktycznie żadnego znaczenia. Wyborcy to zwykli statyści . Jedyną luka w systemie neototalitarnej III RP jest istnienie niekoncesjonowanej opozycji . Ale cały czas grozi „domknięcie „ systemu , likwidacja pozasystemowej PiS , zakończenie putynizacji Polski , dokończenie budowy systemu neototalitarnego . Wtedy nieważne, kto wygra .Platforma Tuska, czy Opozycja Palikota. I w jednym i w drugim przypadku” będzie się im żyło dostatniej” ."


Łącze do artykułu: http://mojsiewicz.salon24.pl/286695,fed ... i-w-polsce
Autorka głośno wyartykułowała to co Polacy mówią, przynajmniej spora ich część na codzień!

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 14 marca 2011, 08:18

"Tusk winien rekompensaty ubogim Żydom
- Ocaleni z Zagłady potrzebują rekompensat za mienie utracone w Polsce, aby radzić sobie z problemami starości - powiedział sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydowskiego (WJC) Michael Schneider. Skrytykował on wstrzymanie procesu restytucji przez rząd RP. Decyzja rządu polskiego jest rozczarowująca. Nie można dłużej zwlekać ze sprawiedliwym rozstrzygnięciem. Trzeba pomóc ludziom, zwłaszcza ocalonym z Holocaustu, dożywającym swoich lat, aby mogli sobie radzić z problemami starości - powiedział Schneider."


przeczytane w wiadomościach Googli. łącze: http://news.money.pl/artykul/tusk;winie ... 93199.html

Panie Schneider, nie w tą stronę skierowane żądania! Już za czasów PRL-u, Polska zawarła ugody, płacąc za to miliony dolarów, że to rządy państw, w których mieszkają żydzi, ma wypłacać odszkodowania!

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 14 marca 2011, 11:10

adsenior pisze:"Tusk winien rekompensaty ubogim Żydom
- Ocaleni z Zagłady potrzebują rekompensat za mienie utracone w Polsce, aby radzić sobie z problemami starości - powiedział sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydowskiego (WJC) Michael Schneider.
Perfidia żydów nie ma granic. Dlaczego ci żydzi nie wspomną, że ich przodkowie przejmowali majątki Polaków w czasie niewoli po 1795 roku. Jakoś o tym nie wspominają.
Polacy walczący w Powstaniach narodowowyzwoleńczych, którzy ginęli w tych Powstaniach, tracili te majątki, a żydzi je przejmowali. Tak samo te rodziny, które były wywożone na Sybir, również ich majątki zydzi zabierali dla siebie. Dlaczego żydzi o tym nie mówią ?
A teraz bezczelnie żądają rekompensaty. To tak się odwdzięczają za gościnność, której udzielił im król polski Kazimierz Wielki ? Żydzi w całej Europie byli wyganiani, tylko Polska przyjęła ich pod swój dach. Polacy drogo zapłacili za tę gościnność.

A co Polska ma powiedzieć na utracone Kresy Wschodnie ? Nawet nie ma prawa o tym wspominać, żeby nie narazić się "braciom słowianom" ze wschodu, czyli sowietom.
A czy ktotolwiek zrekompensował straty jakie Polska poniosła w II wojnie światowej ? Miliony ofiar, zniszczone miasta, Warszawa cała w gruzach. skradzione i wywiezione dobra. Czy te krzywdy zostaną kiedykolwiek naprawione ?

Bezczelność żydów tym bardziej należy zdecydowanie potępić.

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 14 marca 2011, 11:26

Szanowny Panie Coltrane, a czy zna Pan treść ugody, jakie zawarły władze Polski za czasów PRL-u w tej sprawie? Ugoda ta, za którą Polska płaciła ciężkie miliony, określa do kogo żydzi maja się zgłaszać o odszkodowania, dodam, iż nie jest to Polska!

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 14 marca 2011, 13:10

adsenior pisze:Szanowny Panie Coltrane, a czy zna Pan treść ugody, jakie zawarły władze Polski za czasów PRL-u w tej sprawie? Ugoda ta, za którą Polska płaciła ciężkie miliony, określa do kogo żydzi maja się zgłaszać o odszkodowania, dodam, iż nie jest to Polska!
No to może należałoby rozpowszechnić w internecie treść tej ugody, aby wszyscy wiedzieli jak sprawy się mają.

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 14 marca 2011, 13:39

Tutaj podaję łącze do tej ugody, gdyby nie daj Boże usunięto z sieci, to mam zapisany tekst ugody na dysku. http://www.michalkiewicz.pl/do_sciagnie ... szczen.pdf

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 17 marca 2011, 15:49

Tusk uratował internet!
Przyśpiewki gordyjskie (9)

W ostatnich dniach na krajową społeczność internetową padł blady strach. Groza wręcz lała się z łamów i ekranów.

I to chyba nawet bardziej z łamów i ekranów, niż blogów i forów.

I rzeczywiście: "nasi" posłowie karnie, jednogłośnie przyjęli ustawę, która miała zobowiązywać do rejestrowania (w domyśle: uzyskiwania pozwoleń) na strony internetowe. Za opublikowanie w sieci byle filmiku nakręconego telefonem grozić miały drakońskie kary. Koniec z blogami, koniec z forumami, internet z Polski wyemigruje, zostaną tylko egipskie plagi i koniec świata!

No, po prostu śmierć w męczarniach i cenzura.

Na szczęście nasze Słońce Peru, nasz wódz ryży wilczooki, nasz kapłan PiaRu, kolega Zbycha, Grzecha i Mira, i Władymira – czuwał! Znowu zrobił nam dobrze, nie dał nas skrzywdzić!

Otóż po południu pojawił się w TV, z zatroskaną twarzą pochylił się nad tą ustawą. Ach, to na pewno ci źli bojarowie, znaczy doradcy, nie powiedzieli mu wcześniej, ukryli przed nim, sPiSkowali (no, bo przecież jednogłośnie…)
Ale to nic!
Trzymany na muszkach mikrofonów nasz przywódca wybąkał dzielnie coś o niezależności od polityków, o wolności, i że zamiast ustawy będą konsultacje z przedstawicielami społeczności internetowej. W ogóle był jakiś taki "nasz", swojski, młody, wykształcony, z wielkich miast!

Ach, jakże wspaniały jest nasz premier, jaki dobry, jaki skuteczny, jaki troskliwy!

Internauci mogą odetchnąć z ulgą – nie będzie cenzury w internecie, przynajmniej na razie. – donosi z entuzjazmem Super Express. Wolność w Internecie uratowana.

Oddychajmy zatem z ulgą! Radujmy się! Tusk uratowal internet!

http://mufti.polacy.eu.org/829/tusk-uratowal-internet-/

Cieszmy się i radujmy się ! :mrgreen:

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 17 marca 2011, 18:16

O jednym zapominają "nasi kochani włodarze". że istnieje coś takiego jak zagraniczny serwer, który nie podlega ich jurysdykcji!

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 23 marca 2011, 20:27

"Księgarnia internetowa Selkar.pl ustanowiła zaporową cenę na nową książkę Jana Tomasza Grossa - "Złote żniwa". Sprzedaje ją po 4499 zł. Skąd wzięła się ta cena? Po pierwsze chodzi o to, żeby książki nikt nie kupił, a po drugie o to, żeby nikt księgarzy nie oskarżonył o odrzucenie książki z dystrybucji."

Łacze: http://www.fakt.pl/Bojkotuja-ksiazke-Gr ... 396,1.html

Brawo KSIĘGARZE!! Niech gadzinówka wymiotna zajmie się kolportażem tej antypolskiej agitki wysmrodzonej przez żyda.

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 12 kwietnia 2011, 03:52

"Hołdys: "Jarosław Kaczyński to chuj!"
Pudelek - ‎3 godz. temu‎
Zbigniew Hołdys jeszcze niedawno zapewniał, że nie będzie więcej komentował polityki. Szybko mu jednak przeszło. Powrót do redakcji Wprost sprawił, że postanowił mocno zaatakować lidera Prawa i Sprawiedliwości. Muzyk otrzymał od Tomasza Lisa pozwolenie ... "


Przeczytane, w sieci, łącze: http://www.pudelek.pl/artykul/31634/hol ... i_to_chuj/

Jakaż "kultura", jakaż "sympatia" do drugiego człowieka przebija z wypowiedzi tego zakolczykowanego szarpidruta, wprost zwala z nóg. No ale większość zwolenników POkrak, tak ma!

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 14 kwietnia 2011, 06:10

" To, co się działo wczoraj, pokazuje, że cenzura rodem z czasów komunistycznych zakradła się do PE i na to zgody być nie może - oświadczyli na konferencji prasowej posłowie PiS. W ostrych słowach skrytykowali zasłonięcie napisów pod zdjęciami z wystawy o Smoleńsku, zarzucili też rządowi, że nie wykorzystuje możliwości, aby umiędzynarodowić smoleńskie śledztwo. W odpowiedzi rzecznik rządu Paweł Graś stwierdził, że europarlamentarzyści PiS po raz kolejny wykorzystali bolesne wydarzenia dla Polaków, by wywołać awanturę na szczeblu europejskim."

łacze: http://www.tvn24.pl/-2,1699388,0,1,pis- ... omosc.html

Nie wiem jak innych Rodaków, ale mnie to zachowanie "brukselczyków" i "polaków" z nierządu i polskojęzycznych gadzinówek nie dziwi! Wszak jak UE wyobraża i na jaka demokrację pozwala, był przykład z powtórką referendum w Irlandii, a i w Polsce oddaliśmy władzę "polakom"

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 14 kwietnia 2011, 12:44

"Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił" - mieli przeczytać wszyscy politycy PO tuż po katastrofie, jako instrukcję do rozmów z mediami. Treść SMS-a Petelicki (zapewnia, że ma go w swoim telefonie) ujawnił w wywiadzie, który ukazał się na stronach internetowych tygodnika "Wprost", ale tego samego dnia zniknął. "

Łącze: http://www.rp.pl/artykul/2,642925.html

Tak to podobno "polska władza" działała, w dniu tej strasznej katastrofy!!!

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 15 kwietnia 2011, 06:13

"Za moich czasów, kiedy byłem prezydentem, mówiłem, że oni próbowali dokonać zamach stanu. Opisał to generał Wejner - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 Lech Wałęsa. - Ale sprawy nie poszły w tym kierunku i dzisiaj znów zachowują się podobnie - dodał. Jego zdaniem w Polsce demokracja jest zagrożona.
Gen. Edward Wejner był dowódcą Nadwiślańskich Jednostek Wojskowych i autorem książki "Wojsko i politycy bez retuszu". Napisał, że w czerwcu 1992 r. trwały przygotowania do wykonania "szczególnego zadania" - wprowadzenia stanu podwyższonej gotowości bojowej w jednostkach nadwiślańskich i w GROM w tajemnicy przed ówczesnym prezydentem - właśnie Lechem Wałęsą.
Wejner pisał, że według posiadanych przezeń informacji Wałęsa 4 czerwca 1992 roku miał zostać aresztowany i internowany w Arłamowie. - Ja sobie z nimi poradziłem - mówił w TVN24 Lech Wałęsa. "


łącze: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

Sadówa wali, ach jak wali tw bolusiowi do czachy!!!

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 18 kwietnia 2011, 06:24

"Współrządząca liberalno-konserwatywna partia, Koalicja Narodowa, zwyciężyła w niedzielnych wyborach parlamentarnych w Finlandii zdobywając 20,4 proc. głosów - wynika z rezultatów głosowania ze 100 proc. komisji.
Druga jest opozycyjna Fińska Partia Socjaldemokratyczna - 19,1 proc. Trzeci wynik - 19 proc. niespodziewanie uzyskała populistyczna i eurosceptyczna partia Prawdziwi Finowie, co może mieć wpływ na przyszły rząd.
Dopiero na czwartym miejscu jest partia premier Mari Kiviniemi, Centrum Finlandii - 15,8 proc."


Przeczytane w wiadomościach Google, łacze: http://news.google.pl/news/section?pz=1 ... c=w&ict=ln

No proszę i Finowie doszli do wniosku, ze mają serdecznie dość "eurokołchozu", wszak partię która mocno optuje za większą niezależnością Finlandii od eurokratów z Brukseli, od partii zwycięskiej dzieli tylko 1,4% a jak przypuszczam, nie są to wyniki ostateczne. Może to początek końca tej antydemokratycznej organizacji, jaką jest UE, wszak to zupełnie działa jak nieboszczka RWPG!!! A spolegliwi dziennikarze dali tytuł wiadomości: Koalicja Narodowa wygrała wybory parlamentarne w Finlandii

ODPOWIEDZ