Kolejna przepowiednia??

Tematy z forum niezaakceptowane, poniżej krytyki, stare i nieaktualne
Zablokowany
margo89

Kolejna przepowiednia??

Post autor: margo89 » 22 września 2011, 05:36

Ja już na prawdę nie wiem, wierzyć czy nie wierzyc? No bo po tym co przeczytałam na stronie [ciach] sama juz nie wiem, a Wy wierzycie w takie rzeczy?
Ostatnio zmieniony 22 września 2011, 19:59 przez margo89, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Coltrane

Re: Kolejna przepowiednia??

Post autor: Coltrane » 22 września 2011, 05:49

margo89 pisze:Ja już na prawdę nie wiem, wierzyć czy nie wierzyc? No bo po tym co przeczytałam na stronie [ciach] sama juz nie wiem, a Wy wierzycie w takie rzeczy?
Bzdury i tyle. Pozdrówko.
Ostatnio zmieniony 1 stycznia 1970, 01:00 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Coltrane

Re: Kolejna przepowiednia??

Post autor: Coltrane » 22 września 2011, 08:41

W uzupełnieniu dodam, że to nie jest żadna przepowiednia. Przepowiadanie daty śmierci czy swojej przyszłości w ogóle, jest diabelskie i opiera się na horoskopach i ma swoje źródło w okultyzmie i magii, a więc dziedzinach przynależnych demonowi. Wszelkie tego typu praktyki niszczą człowieka, doprowadzają go do ruiny duchowej, i niszczą jego więź z Bogiem, który jako jedyny może rozwiązać wszelkie problemy człowieka, a także dać szczęście, którego inni dać nie mogą, a już w szczególności demon, ojciec kłamstwa, i główny wróg człowieka.

Proszę takimi bzdurami się nie zajmować, jeżeli chcemy być zdrowi na duchu.

A temat ląduje do kosza. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 22 września 2011, 08:46

Przepowiednie wszelkiego typu, już słusznie ocenili nasi przodkowie: SEN MARA, BÓG WIARA!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 22 września 2011, 08:59

adsenior pisze:Przepowiednie wszelkiego typu, już słusznie ocenili nasi przodkowie: SEN MARA, BÓG WIARA!
Należy jednak rozróżnić to co od Boga pochodzi, a co pochodzi od demona.
Demon tak naprawdę nie zna przyszłości, dlatego to co demon przekazuje jest kłamstwem. Ale przede wszystkim jest zwykłym ZWODZENIEM.

Inna sprawa ma się np. z Tajemnicami Fatimskimi.

Zablokowany