Przepowiednia daty śmierci

Tematy z forum niezaakceptowane, poniżej krytyki, stare i nieaktualne
Zablokowany
mirindka007

Przepowiednia daty śmierci

Post autor: mirindka007 » 22 września 2011, 13:10

Witam wszystkich Forumowiczów. Chciałam się z Wami podzielić pewną sprawą, która mnie bulwersuje. Ostatnio otrzymałam na swojego maila(!) taki link: [ciach]. Powiedzcie mi jedno, jak można w coś takiego wierzyć i jak można tak oszukiwać ludzi?
Ostatnio zmieniony 22 września 2011, 19:58 przez mirindka007, łącznie zmieniany 1 raz.

Amid

Post autor: Amid » 22 września 2011, 13:23

Taki wątek już jest w koszu i odpowiedzi były, a jak nie pasują to proszę sie dowiedzieć o dacie swojej śmierci. To nie jest jedna strona na której są promowane bzdety i kłamstwa, żeby naiwnych wyprowadzić w pole. Proponuję wziąść do ręki dobry katechizm i poczytać w temacie śmieci z nauki Kościoła.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 22 września 2011, 13:55

Amid pisze:Taki wątek już jest w koszu i odpowiedzi były, a jak nie pasują to proszę sie dowiedzieć o dacie swojej śmierci. To nie jest jedna strona na której są promowane bzdety i kłamstwa, żeby naiwnych wyprowadzić w pole. Proponuję wziąść do ręki dobry katechizm i poczytać w temacie śmieci z nauki Kościoła.
Ta panienka, która załozyła już co najmniej 4 nicki, ma problemy z rozumieniem po polsku.
Dziwni są ci ludzie. Czy są to problemy natury psychicznej czy duchowej ? A może to jakiś rodzaj zniewolenia demonicznego ?

Zablokowany