ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
22 Wrzesień 2011, 17:00
Przepowiednia daty śmierci
Autor Wiadomość
mirindka007

Wysłany: 22 Wrzesień 2011, 14:10   Przepowiednia daty śmierci

Witam wszystkich Forumowiczów. Chciałam się z Wami podzielić pewną sprawą, która mnie bulwersuje. Ostatnio otrzymałam na swojego maila(!) taki link: [ciach]. Powiedzcie mi jedno, jak można w coś takiego wierzyć i jak można tak oszukiwać ludzi?
Ostatnio zmieniony przez admin 22 Wrzesień 2011, 20:58, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

Amid

Wysłany: 22 Wrzesień 2011, 14:23   

Taki wątek już jest w koszu i odpowiedzi były, a jak nie pasują to proszę sie dowiedzieć o dacie swojej śmierci. To nie jest jedna strona na której są promowane bzdety i kłamstwa, żeby naiwnych wyprowadzić w pole. Proponuję wziąść do ręki dobry katechizm i poczytać w temacie śmieci z nauki Kościoła.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 22 Wrzesień 2011, 14:55   

Amid napisał/a:
Taki wątek już jest w koszu i odpowiedzi były, a jak nie pasują to proszę sie dowiedzieć o dacie swojej śmierci. To nie jest jedna strona na której są promowane bzdety i kłamstwa, żeby naiwnych wyprowadzić w pole. Proponuję wziąść do ręki dobry katechizm i poczytać w temacie śmieci z nauki Kościoła.

Ta panienka, która załozyła już co najmniej 4 nicki, ma problemy z rozumieniem po polsku.
Dziwni są ci ludzie. Czy są to problemy natury psychicznej czy duchowej ? A może to jakiś rodzaj zniewolenia demonicznego ?
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ZAMKNIĘTY ]