Wybory w Polsce.

Prezydenckie, do Sejmu i Senatu, samorządowe..
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 9 października 2011, 23:36

Syriusz pisze:USA: PiS z dużą przewagą wygrało z PO.
Polacy w Stanach Zjednoczonych nie są tak poddawani praniu mózgu, jak Polacy w Polsce.
Tam jest większa świadomość. Wielu pamięta czasy komuny. Poza tym pielęgnowany jest patriotyzm i miłość do Ojczyzny. Tu w Polsce Polacy całkiem pogłupieli, zwłaszcza młodzi ludzie. Oni są "wychowani" na innych wartościach. Coraz bardziej też wyłażą ich antyklerykalne poglądy. Jest to właśnie efekt prania mózgów.

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 10 października 2011, 16:18

Niestety PiS przegral. Czego mozna bylo sie spodziewac. Bo wiekszosc wierzy w to co mowi Lis czy wyborcza. Wzorami do nasladowan jest Wojewodzki dla mlodych i plotki z brukowcow.

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 11 października 2011, 00:05

Mazowie stanu jak zalozyciele Stanow Zjednoczonych potrafili myslec daleko w przyszlosc, ale i tak powoli ale skutacznie podminowuja rozne sily zarowno konstytucje jak i system ekonomiczny dla wlasnych korzysci. Wiec nie jednorazowy dobry wybor stanowi o losach kraju ale kontynuacja przyjetej lini, ktora gwarantuje wszystkim rowne szanse wobec prawa i konstytucji, gdy to zostaje zachwanie nastepuje upadek panstwa i popadanie w kolosalne dlugi, z ktorych przywileje czerpia jednostki a spoleczenstwo zostaje oblozone odpowiedzialnoscia za te dlugi.

Widac ze polscy mezykowie stanu przyjeli ta wlasnie droge a niektorym to odpowiada, wiec glosuja jak glosuja. Niektorzy bedac z tego wyboru dumnymi.

Syriusz
Posty:4297
Rejestracja:3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 11 października 2011, 08:30

Wybory za nami i nowe " Elity " pojawiły nam się w sejmie i trudno to nazwac jakie, nie używając brzydkiego słowa.
Pamiętam jak weszła Samoobrona do sejmu, jaka była wrzawa i wyzwiska, że wieśniaki, że ciemnota i wiele, wiele innych słów padło. A dzisiaj!, zadowolenie i euforia dziennikarzy, szczęśliwi nie wiem jeszcze dlaczego, że do sejmu wszedł pedał i jakieś inne tałatajstwo.

Skoda, że choróbska i wiek nie pozwala mi z tej zgnilizny wyjechac i muszę patrzec jak przeróżna szumowina włazi w najwyższe urzędy, a większości społeczeństwa to odpowiada.

Panie Drozda!, miał Pan rację," Polska to kraj największych jaj". Tylko w tym kraju najwyższe urzędy mogą sprawowac ukraińcy, żydzi i szumowina różnej maści.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 11 października 2011, 09:10

Syriusz pisze:A dzisiaj!, zadowolenie i euforia dziennikarzy, szczęśliwi nie wiem jeszcze dlaczego, że do sejmu wszedł pedał i jakieś inne tałatajstwo.
W najbliższych 4 latach nastąpi degeneracja życia publicznego w Polsce.
Wygląda na to że my Polacy musimy upaść na samo dno, aby podnieść się z tej zgnilizny moralnej.

Będzie to czas wielkiej próby, i wielkiego egzaminu. Przygotujmy się na najgorsze.

Obyśmy my jako naród polski zdali ten egzamin. Wszelkiej maści szumowiny, kreatury (z Paligłupem na czele) ze wstydu podkulą ogony pod siebie i pod ziemię się zapadną.

Syriusz
Posty:4297
Rejestracja:3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 10 września 2012, 07:25

Kto liczy głosy?.

W przestrzeni publicznej pojawiła się informacja o tym, że dane o głosach oddanych w polskich wyborach, zanim trafią do Państwowej Komisji Wyborczej, filtrują się gdzieś na rosyjskich serwerach. Kiedyś mawiano, że kapitał nie ma narodowości. Słusznie – narodowość mają ludzie, którzy posiadają kapitał.

Z serwerami jest podobnie – one również nie wykazują cech ludzkich, takich jak przynależność etniczna. Inaczej jest jednak z programistami, którzy jak najbardziej mają konkretne paszporty. Wynik wyborów w Polsce jest dla Rosji sprawą ważną, bo od niego zależy to, czy najważniejsze funkcje państwowe sprawują „ich ludzie w Warszawie”. Od „ich ludzi” Rosjanie oczekują wiele, np. zgody na długoterminowe kontrakty na dostawy rosyjskich surowców po korzystnych dla sprzedawcy cenach. Z „nie ich ludźmi” Rosjanie mają kłopot. W tym kontekście głosy polskich wyborców filtrowane przez rosyjskich programistów na rosyjskich serwerach wyglądają na jeden z największych skandali III RP.

Autor: Tomasz „Rolex” Pernak, | Źródło: naszeblogi.pl/blog/30, Gazeta Polska Codziennie,

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 17 września 2012, 15:22

Rosyjskie serwery PKW - Rosjanie sfałszowali wybory w Polsce?

Poseł Maks Kraczkowski składa interpelację w sprawie ulokowanych w Rosji serwerów Państwowej Komisji Wyborczej. Ta lektura musi porażać. „Sfałszowanie ostatnich wyborów było możliwe i stosunkowo proste. Nie twierdzimy, że zostały sfałszowane, ale że była taka możliwość” – piszą w swym raporcie eksperci od bezpieczeństwa teleinformatycznego. I pytają: „Dlaczego ABW pozwoliła, aby serwer do niedawna rosyjskiej firmy Internet Partners obsługiwał wybory w Polsce?”
Raport został przygotowany przez zespół ekspertów ds. monitoringu wyborów, który pracował dla PiS. Szefem zespołu był zmarły nagle w zeszłym tygodniu prof. Jerzy Urbanowicz.
Poniżej, jako pierwsi, przytaczamy ten raport. Pominęliśmy jedynie fragment wstępu, w którym eksperci przypominają o możliwości sfałszowania ostatnich i wcześniejszych wyborów oraz o tym, że kontrola nad ostatnimi wyborami została utracona, bo „PiS nie powołał nawet części mężów zaufania”, w wielu obwodowych komisjach wyborczych nie miał swoich przedstawicieli, a zdublowanie danych, które są obowiązkowo wywieszane w komisjach obwodowych, nie udało się.
Tytuł dokumentu oryginalny.
Raport pt. „Państwowa Komisja Wyborcza uzależniona od rosyjskich serwerów”
„W przedstawionym materiale, opartym na monitoringu sieci PKW, rozpatrujemy kilka hipotez wartych chyba przemyślenia. Wydaje się, że sfałszowanie ostatnich wyborów było możliwe i stosunkowo proste. Nie twierdzimy, że zostały sfałszowane, ale że była taka możliwość.
Wiedzieliśmy jakiś czas przed wyborami (z dużym prawdopodobieństwem, gdyż aż do wyborów trwały prace nad konfiguracją systemu), że sieć PKW będzie obsługiwana również przez serwery DNS firmy (do niedawna rosyjskiej) Internet Partners (IP) wchodzącej w skład większej firmy rosyjskiej GTS, działającej w Europie Wschodniej (w Polsce pod nazwą GTS- Energis Polska).
Firma GTS-Energis Polska dysponuje ogólnopolską siecią telekomunikacyjną ulokowaną wzdłuż traktów kolejowych. Internet Partners obsługiwał przez wiele lat Wojskowe Służby Informacyjne i kilka ważniejszych instytucji państwowych.
Nasi eksperci obejrzeli z zewnątrz sieć DNS-ów, które brały udział w agregacji danych wyborczych. DNS-y są własnością Krajowego Biura Wyborczego. Jeden serwer znajdował się w firmie Internet Partners, drugi w firmie ATM. Firma ATM zbudowała rejestrator (tzw. czarną skrzynkę) dla Tu-154 M. Potem wygrała przetarg w PKW na obsługę wyborów (GTS przegrała przetarg). Znając polskie realia, przypuszczaliśmy przed wyborami, że GTS dysponująca nieporównanie większą siecią niż ATM będzie faktycznym zwycięzcą tego przetargu. I tak się stało.
O rzetelności firmy ATM może świadczyć szeroko obecnie dyskutowana afera łapówkarska na najwyższych szczeblach władzy związana z kontraktem informatycznym z MSWiA na budowę infrastruktury związanej z telefonem 112 wartym ok. 500 mln zł. Wątpimy, czy ATM wspólnie z rosyjską firmą Internet Partners mogą gwarantować nam rzetelność wyborów?
Nasuwa się inne zasadne pytanie: skąd się wzięła w PKW była firma rosyjska Internet Partners, jeśli przetargi na obsługę wyborów wygrały inne firmy? Czy informacja ta jest na stronie PKW? Jeśli nie, to dlaczego PKW usiłowała ukryć ten fakt?
Nie wiemy, który serwer był podstawowy, czy może była jeszcze inna konfiguracja, ale nie zmienia to zagrożenia. Zdaniem naszych ekspertów, serwer Internet Partners był w wyborach serwerem podstawowym z prawdopodobieństwem 90 proc.
Nasi eksperci ostrzegali przed wyborami, że jeśli ten stan się nie zmieni, mogą nas czekać w czasie wyborów rozmaite niespodzianki, z padnięciem sieci włącznie. Są to rozmaite zagrożenia, m.in. przekierowanie ruchu na inne adresy, „ubicie” dowolnego serwera w systemie, zorganizowanie „wirtualnych wyborów” itd. Monitorowaliśmy sieć PKW również podczas wyborów. Powszechnie wiadomo, że serwery są widoczne również z zewnątrz i do takiego monitoringu, zgodnego zresztą z prawem, wystarczy jedna osoba z laptopem. Dzień przed wyborami sprawdziliśmy, jaka jest ostateczna konfiguracja sieci PKW.
Bezpośrednio przed wyborami pojawił się nowy serwer w PKW. Nie podejrzewamy, że na tym serwerze były zaprogramowane wirtualne wybory, ale kto wie? Udział dwóch firm ATM i Internet Partners w wyborach źle rokuje. Zdajemy sobie sprawę z tego, że lista zagrożeń niepochodzących od firmy Internet Partners, ale od innych firm obsługujących wybory, może być równie długa. W najbardziej prymitywnym przypadku mogło to być zaszycie szkodliwego oprogramowania w oprogramowaniu wyborczym dostarczonym przez małe dyspozycyjne firmy, które wygrały zapewne nie do końca rzetelne przetargi.
Czy ktoś zweryfikował oprogramowanie wyborcze – przeczytał kody źródłowe krok po kroku? Weryfikacja taka jest zadaniem trudnym i wymaga dużo czasu. Aby rozwiać całkowicie nasze domniemania i zamknąć temat, najlepiej byłoby, aby PKW dopuściła niezależnych ekspertów do obejrzenia sprzętu i oprogramowania biorącego udział w wyborach.
Przedstawiamy jeden z wydruków potwierdzający nasze przypuszczenia, że była rosyjska firma uczestniczyła w wyborach w Polsce.
[W tym miejscu autorzy Raportu załączają cztery strony wydruków z zaznaczonymi »śladami firmy Internet Partners«. Wydruk kończy się stwierdzeniem: »Jak widać utrzymane jest rozdzielenie DNS-ów między 2 operatorów. Podstawowym, jak wychodzi, jest ten z IP (na 90 proc.)«]
Ostatnie dwie linijki wydruku to konkluzja naszych ekspertów.
Nasuwa się pytanie, jaki interes mają Rosjanie w fałszowaniu wyborów w Polsce? Interes ATM jest oczywisty i przeliczalny na miliony zł. Mimo upływu ponad 20 lat, Rosja traktuje nas nadal z pozycji hegemona i utrzymanie obecnego układu przy władzy jest w jej żywotnym interesie. O ekspansji Rosji przy co najmniej biernej postawie obecnych władz świadczą powszechnie znane przykłady: katastrofy smoleńskiej, fałszywego raportu MAK i zadziwiająco z nim współbieżnego raportu MSWiA, udziału satelity Yamal-202 Gazpromu w przesyłaniu danych polskich wojsk w Afganistanie przy infantylnej postawie naszych służb itd. Współpraca ATM z Internet Partners jest więcej niż pewna.
Szczególnie katastrofa smoleńska uzmysłowiła wszystkim, że w prowadzonej przez Rosjan grze nie ma żartów, gdyż toczy się ona o olbrzymią stawkę – suwerenność naszego kraju. Nasuwa się szereg wątpliwości dotyczących pracy polskich służb. Co robiły służby, aby zapobiec zagrożeniom? Wiadomo powszechnie, że ABW ma wgląd w sieć serwerów DNS w NASK [operator polskiej domeny narodowej „.pl”]. Dyrektorem NASK jest od kilku lat były zastępca Bondaryka M. Chrzanowski. Na koniec, zadajemy publicznie pytanie gen. Bondarykowi. Dlaczego ABW pozwoliła, aby serwer do niedawna rosyjskiej firmy Internet Partners obsługiwał wybory w Polsce? Czy takie są europejskie standardy? Dlaczego nie zlecono obsługi wyborów firmie Exatel SA będącej jeszcze w rękach państwa?
W następnej części opracowania postaramy się przedstawić dość prawdopodobny scenariusz wirtualnych wyborów do sejmu i senatu w 2011 r., który mógł być realizowany za cichym, lecz aktywnym przyzwoleniem zwycięskiej partii rządzącej”.
Na tej zapowiedzi raport się kończy.
PKW nie widzi problemu
Poseł PiS Maks Kraczkowski, który ujawnił, że powstał raport wskazujący na możliwość wpływania przez służby rosyjskie na wynik wyborów w Polsce, przekazał go ministrowi spraw wewnętrznych Jackowi Cichockiemu z prośbą o zajęcie się sprawą. – Nie stawiam żadnej tezy. Ale moim obowiązkiem jest zadać pytanie, czy informacje zawarte w Raporcie znajdują pokrycie w faktach – tłumaczy „Gazecie Polskiej” Kraczkowski. – Oczekuję odpowiedzi na pytania zawarte w Raporcie, zwłaszcza kto prowadził obsługę informatyczną wyborów w PKW.
O odniesienie się do treści raportu zwróciliśmy się do Państwowej Komisji Wyborczej. – Pomieszano tu dwie sprawy: rejestrację adresów IP i podsieci z kwestią własności tych adresów oraz ich zarządzaniem – mówi w rozmowie z „GP” wicedyrektor Zespołu Prawnego i Organizacji Wyborów w Krajowym Biurze Wyborczym Romuald Drapiński. – Wybory oparte są na dokumentach papierowych podpisanych przez członków 25 tys. obwodowych komisji. Oni przekazują wyniki w swych komisjach w formie papierowej i elektronicznej, w tej ostatniej formie plików podpisanych certyfikatem, czyli zaszyfrowanym podpisem. Dane te spływają do 41 komisji okręgowych. Gdyby ktoś zmienił choćby jeden bit w tych plikach, natychmiast byłoby to odnotowane. Ponadto w każdej chwili każdy może sprawdzić, czy dane na papierze zgadzają się z danymi elektronicznymi – twierdzi Drapiński. Ale w praktyce nikt nie jest w stanie tego sprawdzić.

http://vod.gazetapolska.pl/2359-rosyjsk ... y-w-polsce

robin
Posty:186
Rejestracja:12 sierpnia 2012, 20:45
Lokalizacja:dolnośląskie

Post autor: robin » 17 września 2012, 19:16

Nie łudźmy się – wybory nie zostały sfałszowane. Wyborcy po prostu tak głosowali ...

Awatar użytkownika
Endek
Posty:2948
Rejestracja:24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja:Nieporęcki Las

Post autor: Endek » 17 września 2012, 20:54

robin pisze:Nie łudźmy się – wybory nie zostały sfałszowane. Wyborcy po prostu tak głosowali ...
Im bardziej będziesz wyprowadzał z błędu niektórych, że w Polsce glosowali Polacy a nie Rosjanie, tym bardziej nie uwierzą.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 17 września 2012, 21:09

Endek pisze:
robin pisze:Nie łudźmy się – wybory nie zostały sfałszowane. Wyborcy po prostu tak głosowali ...
Im bardziej będziesz wyprowadzał z błędu niektórych, że w Polsce glosowali Polacy a nie Rosjanie, tym bardziej nie uwierzą.
Endek, masz prawo zaprzeczać wszelkim faktom. Twój wybór.

- Widywaliśmy się często w związku z jego pracami związanymi z kierowaniem sekretariatu konferencji smoleńskiej. Także w związku z jego pracami nad analizą procesu wyborczego, w który się bardzo zaangażował wskazując na to, że mogło dojść do fałszu przy ostatnich wyborach poprzez system elektroniczny. Bardzo był tym zafrapowany i zaniepokojony. –informuje poseł Antoni Macierewicz.

Raport ten przed śmiercią profesora ujawnił poseł PiS Maks Kraczkowski. W raporcie znajduje się m.in. cały wydruk informatyczny wskazujący na to, że duża część materiałów analizowanych przez Państwową Komisję Wyborczą przechodzi przez rosyjskie serwery.

- Raport stawia informacje wskazujące na niejasności przy wyborze usługodawcy informatycznego dla PKW w zakresie obsługi informatycznej w nim opisanej. Raport podnosi wątek, pyta: Czy stosowne jest to, aby serwery Państwowej Komisji Wyborczej znajdowały się poza granicami Polski w czasie kiedy są firmy państwowe mające możliwość prowadzenia takich operacji w naszym kraju i pod konto polskich służb specjalnych. Chodzi tu m.in. o bezpieczeństwo kodu i przesyłanych danych – powiedział poseł Maks Kraczkowski.

Po ujawnieniu tego faktu z sowieckimi serwerami, prof. Jerzy Urbanowicz zmarł nagle w nocy z środy na czwartek. Czy ktoś mu pomógł odejść z tego świata ? Kto wie, czy prof. Urbanowicz nie jest kolejną ofiarą seryjnego samobójcy...

Syriusz
Posty:4297
Rejestracja:3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 13 października 2012, 20:32

Expose nie pomogło. PiS nadal na czele!.

Polacy nie wierzą już w obietnice i krągłe słówka Donalda Tuska. Z sondażu przeprowadzonego już po drugim "expose" premiera wynika, że na PiS zagłosowałoby 40 proc., a na PO – 35 proc. wyborców. Badanie zleciły „Wiadomości” TVP1.

Według sondażu w Sejmie znalazłyby się cztery partie: Prawo i Sprawiedliwość z poparciem 40 proc., Platforma Obywatelska – 35 proc., Sojusz Lewicy Demokratycznej – 13 proc. i Ruch Janusza Palikota – 7 proc. Dwa pozostałe ugrupowania – Polskie Stronnictwo Ludowe (2 proc.) i Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro (1 proc.) nie przekroczyłyby progu wyborczego.

Warto podkreślić, że sondaż przynosi lekki wzrost dla partii Jarosław Kaczyńskiego od czasu rekordowego wyniku po m.in. marszu „Obudź się, Polsko” – kiedy to udało jej się, pierwszy raz od lat, wyprzedzić konkurencyjną PO. Tuż po marszu, według badania dla programu „Forum” w TVP Info, na PiS chciało głosować 39 proc. ankietowanych, na PO – 33 proc.

Autor: wg, | Źródło: niezalezna.pl, tvp.info,

Syriusz
Posty:4297
Rejestracja:3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 12 czerwca 2013, 07:44

Kwaśniewski: powrót PiS do władzy byłby bardzo niebezpieczny.

- Powrót PiS do władzy byłby bardzo niebezpieczny. Grozi nam rewizja sensownej polityki proeuropejskiej - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Aleksander Kwaśniewski. Dodał, że wygrana PiS byłaby utratą szans, by odegrać w Europie poważną rolę.

Były prezydent stwierdził, że "straszak PiS" może już nie zadziałać. Dlaczego? Ponieważ "młode pokolenie, które osiem lat temu, gdy rządził PiS, miało dziesięć lat, nie pamięta IV RP". Kwaśniewski dodał, że "PiS prowadzi całkiem sprytną grę.

Kwaśniewski podkreślił, że w przypadku powrotu partii Jarosława Kaczyńskiego do władzy, grozi nam "konflikt ze wschodnim sąsiadem, bo przecież z tego Smoleńska trzeba wybrnąć". - Jeżeli będzie się upierać, że to był zamach, to ktoś będzie musiał za to ponieść odpowiedzialność, także po drugiej stronie granicy. Element rewanżyzmu w polityce PiS może być bardzo silny - podkreślił były prezydent.

PiS króluje w sondażach

Szansa na wygraną Prawa i Sprawiedliwości wydaje się być duża, gdyż partia wciąż pozostaje liderem sondaży. W najnowszym sondażu na partię Jarosława Kaczyńskiego swój głos chce oddać 30 procent wyborców - wynika z badania przeprowadzonego przez Homo Homini na zlecenie "Rzeczpospolitej".

W porównaniu z poprzednim badaniem poparcie dla PiS spadło o 2 punkty procentowe. Wzrost poparcia zanotowała za to Platforma Obywatelska. Na ugrupowanie Donalda Tuska chce zagłosować 28 procent ankietowanych.

Kolejne miejsca w badaniu Homo Homini zajęły Sojusz Lewicy Demokratycznej (15 procent) oraz Polskie Stronnictwo Ludowe (6 procent).

Na progu gwarantującym wejście do Sejmu znalazło się ugrupowanie Janusza Palikota. Popiera go jedynie pięć procent respondentów, którzy wzięli udział w badaniu.

Sondaż Homo Homini dla "Rzeczpospolitej" przeprowadzono metodą telefoniczną 7 czerwca, na 1100-osobowej reprezentatywnej grupie dorosłych Polaków.

("Gazeta Wyborcza"/PAP,żg;GK)

W tych przyszłych wyborach głosowanie na PiS jest koniecznością. Kanalie ubeckie widząc sondaże robią ze strachu już w galoty. :-)

Alkoholik ze strachu konfliktem Polsko- rosyjskim zaczyna straszyc.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 12 czerwca 2013, 07:54

Syriusz pisze:Kwaśniewski: powrót PiS do władzy byłby bardzo niebezpieczny.

- Powrót PiS do władzy byłby bardzo niebezpieczny. Grozi nam rewizja sensownej polityki proeuropejskiej - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Aleksander Kwaśniewski. Dodał, że wygrana PiS byłaby utratą szans, by odegrać w Europie poważną rolę.
To jak to w końcu jest ? Nam wmawiają że PiS i PO to jedno i to samo, że to jedna banda. Z tego co mówi tow. Kwaśniewski wynika zupełnie co innego. PiS jest tutaj po drugiej stronie barykady. I wygląda na to że ktoś bardzo obawia się wygranej PiS-u ...

Syriusz
Posty:4297
Rejestracja:3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 12 czerwca 2013, 09:01

Coltrane pisze:
Syriusz pisze:Kwaśniewski: powrót PiS do władzy byłby bardzo niebezpieczny.

- Powrót PiS do władzy byłby bardzo niebezpieczny. Grozi nam rewizja sensownej polityki proeuropejskiej - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Aleksander Kwaśniewski. Dodał, że wygrana PiS byłaby utratą szans, by odegrać w Europie poważną rolę.
To jak to w końcu jest ? Nam wmawiają że PiS i PO to jedno i to samo, że to jedna banda. Z tego co mówi tow. Kwaśniewski wynika zupełnie co innego. PiS jest tutaj po drugiej stronie barykady. I wygląda na to że ktoś bardzo obawia się wygranej PiS-u ...
Wszystko zależy które ugrupowanie oczernia PiS, a PiS jak widzę, kroczy wciąż tą samą drogą.
Dla tego jestem za PiSem.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 12 czerwca 2013, 11:05

Syriusz pisze:Wszystko zależy które ugrupowanie oczernia PiS, a PiS jak widzę, kroczy wciąż tą samą drogą.
PiS jest oczerniany zarówno przez obóz Okrągłego Stołu, do którego ponoć należy też i PiS, oraz przez tzw. obóz patriotyczny, czyli tych którzy udają patriotów. Ostatnio tak bardzo obawiają się wygranej PiS-u, że nawet zaangażowali jak widać tow. Kwaśniewskiego. Wcześniej opluwał PiS sam Wałęsa, i inne pseudoautorytety. A teraz jak widać zadanie oczerniania PiS-u przejął sam tow. Kwaśniewski.

PiS nie jest może idealną partią. Przypomnę że od początku optował za wejściem Polski do Unii Jewropejskiej. Prezydent Kaczyński nawet zaklepał Traktat Lesboński. Ale na dzień dzisiejszy nie widać nikogo kto mógłby pokonać bandycką formację PO. A i sama wygrana PiS-u nie rozwiąże problemu, z który zmagamy się my Polacy, ponieważ po drugiej stronie jest wciąż silny układ pookrągłostołowy, czyli PO+SLD+PSL+Palikot. Jeżeli więc PiS nie wygra wyborów tak, że mógłby samodzielnie rządzić - to nic w polskiej polityce się nie zmieni.

Tu potrzeba polskiego Orbana, i jego miażdżącego zwycięstwa.

A jak ostatnio słyszymy, już szykuje się koalicja PO+SLD. Czyli jednym słowem będzie jeszcze gorzej niż było. A umacniani przez satanistę Paligłupa będą ogromynm zagrożeniem dla niepodległości i istnienia Polski.

Dużo więc zależy od świadomości samych Polaków. Muszą być świadomi kto ich niszczy - i powiedzieć zdecydowane NIE tej bandzie.

PO, SLD, PSL, Palikociarnia - powinny znaleźć się na śmietniku, czyli zniknąć raz na zawsze ze sceny politycznej Polski. Nie ma i nie powinno być dla nich miejsca w polskiej polityce. Zasługują tylko na potępienie. Pluton egzekucyjny to dla nich za mało ...

Sytuacja jest tragiczna, z dnia na dzień jest coraz gorzej.

Kiedyż wreszcie Polacy się obudzą ??? :?:

ODPOWIEDZ