PapieĹź Franciszek

Wiara Ojców naszych
Awatar użytkownika
Endek
Posty:2948
Rejestracja:24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja:Nieporęcki Las

Post autor: Endek » 28 marca 2013, 09:22

Dioskur pisze: Hm, lewica na całym świecie dostała antypapieskiego amoku, na wieść o wyborze kardynałów; ów amok okazał się tak silny, że nawet zdawałoby się kulturalne niewiasty, zaczęły używać języka charakteryzującego dotychczas środowisko meneli. Z kolei na tym forum padły już pod adresem nowego papieża określenia typu "populista" i "konferansjer".
Mało mnie obchodzi opinia lewactwa o papieżu, skoro o FSSPX wyraża się jeszcze gorzej.
Posoborowe papiestwo bardzo wiele zrobilo, aby lewactwo udobruchać, ale te będzie wtedy kontente, kiedy papież ze swoja świtą przejdzie całkiem jawnie na ich pozycje. W obecnej sytuacji, lewactwo w jakiś sposób, musi uwiarygodnić w oczach katolemingów swoich sprzymierzeńców.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Dioskur
Posty:46
Rejestracja:15 marca 2013, 18:24
Lokalizacja:Mazowsze

Post autor: Dioskur » 28 marca 2013, 18:17

Dzisiaj z kolei z papieża Franciszka „wyszedł” jezuita. Ignacy Loyola i jego najbliżsi współtowarzysze byli wcześniej żołnierzami, zanim założyli Towarzystwo Jezusowe. Zorganizowali je na wzór wojskowy. Wielu naszych jezuitów XVII stulecia, służyło wcześniej w wojsku. Dziś podczas Mszy Krzyżma Franciszek dał wyraźnie do zrozumienia, że za stan wiary wiernych w parafiach odpowiadają jednoosobowo (jak w wojsku) proboszczowie. „Słabo namaszczeni” wierni nie przychodzą na Mszę Świętą – winę za to ponosi „słabo namaszczony” proboszcz. I nie ma dyskusji. Jak w wojsku. Cóż, może takie podejście spowoduje, że wielu zasiedziałych proboszczów ruszy się wreszcie zza biurek. Że staną się na powrót bardziej pasterzami, niż urzędnikami. Polski to być może dotyczy w małym stopniu, ale duchowieństwo diecezjalne na zachodzie bardzo zurzędniczało.

Syriusz
Posty:4297
Rejestracja:3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 28 marca 2013, 19:03

Katechezy diabła.

Upadłe anioły są z nami od momentu, gdy Lucyfer zapragnął być królem wszechświata, a został władcą ciemności i zła. Dziś ma wyjątkowe pole działania, zważywszy na możliwości „rażenia" mediów. W Wielkim Tygodniu diabelski przekaz ma szczególne powodzenie. Dowiadujemy się o „wypasionych limuzynach" księży, którzy się nimi rozbijają po mieście. O tym, że biskupi są „królami", a w Kościele „jest problem awansów". Do niebotycznych rozmiarów rozdęta jest informacja o tym, że ktoś odchodzi z Kościoła, bo mu się nie podoba nowy papież. Najbardziej gorliwi w głoszeniu diabelskich katechez są ci, którzy wstąpili do sekty „wyzwolenia i postępu" zachęceni brzęczącą monetą i sławą. Ich mentor doskonale wie, że ta droga prowadzi donikąd, że na końcu jest pustka i cierpienie. Wie, dlaczego Kościół istnieje ponad dwa tysiące lat mimo wszystkich ułomności człowieka. Im bardziej się okazuje, że Kościół jest Skałą, tym większa wściekłość tego, który wybrał Śmierć. Za dwa dni będziemy na nowo przeżywali Zwycięstwo. I czy komuś to się podoba, czy nie – Chrystus zmartwychwstał. Naprawdę zmartwychwstał.
Autor: Dorota Kania
Żródło: Gazeta Polska Codziennie

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 28 marca 2013, 21:22

Syriusz pisze:Katechezy diabła.

Do niebotycznych rozmiarów rozdęta jest informacja o tym, że ktoś odchodzi z Kościoła, bo mu się nie podoba nowy papież.
Już ktoś wrzucił informację o tym, że ktoś odchodzi z Kościoła.
I ciekawa rzecz, informacja ta została zapodana w ostatnim tygodniu przed Wielkim Tygodniem.

Chyba chodzi o to, aby katolik miał o czym rozmyślać ... Np. czy pójść do kościoła czy też nie pójść ... No ale my podobno nic nie rozumiemy, ni w ząb nie rozumiemy ...

Awatar użytkownika
AnnaE
Posty:2197
Rejestracja:2 lutego 2007, 22:09
Lokalizacja:Śląsk

Post autor: AnnaE » 25 lipca 2013, 22:44

XXVIII Światowe Dni Młodzieży w Rio de Janerio. Ceremonia powitania Ojca św. Franciszka przez młodzież na plaży Copacabana

Transmituje TvTrwam.
Tu można oglądać:
https://watch.netvi.tv/#tv-trwam

Awatar użytkownika
AnnaE
Posty:2197
Rejestracja:2 lutego 2007, 22:09
Lokalizacja:Śląsk

Wczoraj

Post autor: AnnaE » 26 lipca 2013, 10:32

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/CjKC6JqsTM0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Dziś Ojciec Święty Franciszek wraz z młodzieżą przybyłą na ŚDM odmówi modlitwę Anioł Pański z balkonu Pałacu Arcybiskupiego w Rio de Janeiro. Później zaplanowana jest Droga Krzyżowa na plaży Copacabana. Transmisja w Radiu Maryja i TV Trwam.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 16 października 2015, 20:49

Czy Papież Franciszek jest masonem ??


Kard. Bergoglio dziękuje za honorowe członkostwo w Rotary Club, organizacji będącej przedsionkiem masonerii


Obrazek
List kard. Bergoglio do prezesa Rotary Club w podziękowaniu za uczynienie go honorowym członkiem

W 1999 roku Rotary Club z Buenos Aires przyznał honorowe członkostwo kard. Bergoglio (źródło informacji, strona klubu rotariańskiego, link)

W odpowiedzi na to członkostwo kard Bergoglio pisze do nich dziękczynny list. Przeczytaj jego treść.

Prot.N. 753/99 Buenos Aires, 26 lipca 1999 r.

Szanowny Pan Juan Carlos Becciu
Prezes Rotary Club, Buenos Aires
San Martin, 969 P.8
1004 Buenos Aires

Z najgłębszym szacunkiem,

Jest mi szczególnie miło zwrócić się do Pana, Panie Prezesie, z potwierdzeniem otrzymania przeze mnie uprzejmego zawiadomienia, datowanego na 23 bieżącego miesiąca, które Pan, wraz z Sekretarzem Honorowym, wysłaliście mi i w którym to zawiadomieniu zatwierdzacie mnie Panowie jako Członka Honorowego tej prestiżowej instytucji. Głęboko Panu dziękuję za tę uprzejmość i jednocześnie gratuluję Panu wybitnej pracy, którą Pan wykonuje dla dobra społeczeństwa.

Jeszcze raz proszę przyjąć wyrazy mojego serdecznego szacunku.

Monsignor Jorge Mario Bergoglio
Arcybiskup Buenoas Aires
Prymas ArgentynyTymczasem Kościół Katolicki jednoznacznie przeciwstawia się masonerii i wszelkim organizacjom, których celem jest zwalczanie Kościoła. Rotary Club, choć posiada szczytne hasła dobra ludzkości i braterstwa, powszechnie uznawany jest za przedsionek masonerii, organizację, która ideowo de facto wspiera masonerię.

Dlaczego kard. Bergoglio dziękuje za swoje honorowe członkostwo w tej organizacji?

Tłumaczenie podziękowania: wolna-polska.pl

https://franciszekfalszywyprorok.wordpr ... masonerii/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 17 października 2015, 12:20

Radość Ewangelii papieża Franciszka i masoneria

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wCi4Ba7JuCU[/youtube]

Published on Oct 23, 2014

Zapraszam do krótkiej analizy nauczania papieża Franciszka oraz jego poprzedników jak i wroga Kościoła, którym jest masoneria.

Zalecam, aby oglądać filmik z włączonymi adnotacjami. Jeśli przy cytowaniu nie pojawią się napisy, można jeszcze, oprócz włączenia opcji adnotacji, wyłączyć blokowanie reklam i wyskakujących okienek.

Podkład muzyczny:
wstęp https://www.youtube.com/watch?v=RZ99F...
zakończenie https://www.youtube.com/watch?v=oYnJO

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 23 października 2015, 11:54

Mocne słowa do papieża na synodzie: Zło tego świata wywodzi się z grzechu, nie ze zróżnicowanych dochodów czy &#8222;globalnego ocieplenia&#8221;

Po tym jak papież opisał swoje priorytety w Laudato Si większość hierarchów Kościoła schowała głowę w piasek udając, że nic się nie stało. W końcu Franciszek doczekał się odpowiedniej riposty na swoje herezje, w trakcie obrad synodu głos zabrała dr. Anca-Maria Cernea szefowa Stowarzyszenia Lekarzy Katolickich w Rumunii.

Obrazek

Przemówienie zostało opublikowane na stronie gazety The Remnant, katolickie wydawnictwo założone w 1964 roku oraz na stronie katolickiego portalu lifesitenews.com (linki pod artykułem)

Obrazek

Transkrypcja z przemówienia dr. Dr Anca-Maria Cernea, obrady synodu biskupów na temat rodziny 16 października 2015 roku:
Wasza Świątobliwość, Ojcowie Synodu, Bracia i Siostry, reprezentuje Stowarzyszenie Lekarzy Katolickich w Bukareszcie.
Jestem członkiem Kościoła Rumuńskiego Zjednoczonego z Rzymem.
Mój ojciec był chrześcijańskim przywódcą politycznym, przez 17 lat był więziony przez komunistów. Moi rodzice byli zaręczeni ale na ślub musieli czekać przez 17 lat.
Moja mama czekała te wszystkie lata na mojego ojca, choć nie wiedziała nawet, czy jeszcze żyje. Obydwoje byli heroicznie wierni Bogu i Jemu zawierzyli swoje zaręczyny.
Ich przykład pokazuje, że łaska Boża pomaga przetrwać w trudnych warunkach społecznych i ubóstwie materialnym.
My, jako lekarze Kościoła Katolickiego, obrońcy życia i rodziny, widzimy, że to przede wszystkim walka duchowa .
Materialne ubóstwo i konsumpcjonizm nie są główną przyczyną kryzysu rodziny.
Główną przyczyną kryzysu jest ideologia, rewolucja seksualna i kulturowa. Matka Boża Fatimska powiedziała: Błędy Rosji rozprzestrzenią się po całym świecie.
Pierwszym razem reformy klasycznego marksizmu zostały wprowadzone przemocą, zabijając dziesiątki milionów ludzi.
Teraz odbywa się to pokojowo poprzez wprowadzanie Marksizmu Kulturowego. Istnieje ciągłość od rewolucji płci Lenina, poprzez Gramsci i Szkołę Frankfurcką, aż po dzień dzisiejszy propagujący prawa homoseksualistów i ideologię Gender.
Klasyczny marksizm był przygotowany by przeprojektować społeczeństwo, przemocą odebrano ludziom nieruchomości.
Dzisiejsza rewolucja sięga dużo głębiej; zmienia definicję rodziny, tożsamość seksualną i ludzką naturę.
Ideologia ta nazywana jest postępową. Ale to jest nic innego, jak oferta skierowana do człowieka przez starożytnego węża, aby mógł on przejąć kontrolę, aby mógł zastąpić Boga, osiągnąć zbawienie tutaj, na tym świecie.
Jest to błąd natury religijnej, to jest gnostycyzm.
To jest zadanie dla naszych pasterzy aby to rozpoznać i ostrzec stado przed tym niebezpieczeństwem.
&#8222;Starajcie się naprzód o królestwo i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane.&#8221;
Misją Kościoła jest zbawiać dusze. Zło, w tym świecie, pochodzi z grzechu. Nie z różnic dochodów czy &#8222;zmian klimatu&#8221;. Rozwiązaniem jest: ewangelizacja. Nawracanie.
Nie większa kontrola dla rządów. Nie rząd światowy. Są to obecnie główne ośrodki nakładające marksizm kulturowy na nasze narody, w formie kontroli populacji, reprodukcji zdrowotnej, praw gejów, edukacji seksualnej, i tak dalej.
Dzisiejszy świat nie potrzebuje limitowanej wolności, ale prawdziwej wolności, wyzwolenia od grzechu. Zbawienia.
Nasz Kościół został stłumiony przez sowiecką okupacje. Ale żaden z naszych 12 biskupów nie zdradził swojej komunii z Ojcem Świętym. Nasz Kościół przetrwał dzięki determinacji naszych biskupów i jest przykładem walki z terrorem i więzieniem.
Nasi biskupi prosili wiernych by nie podążali za światem. By nie współpracowali z komunistami.
W tej chwili potrzebujemy aby Rzym powiedział światu: &#8222;Nawróćcie się, bo bliskie jest Królestwo Niebieskie&#8221;
Nie tylko my, świeccy katolicy, ale również wielu chrześcijan prawosławnych z niecierpliwością modlą się w intencji tego Synodu. Prawosławni mówią: jeśli to Kościół Katolicki zaczyna podążać za duchem tego świata, to będzie bardzo trudne dla wszystkich chrześcijan, aby go powstrzymać.

Tłumaczenie/Opracowanie

Michał KK

źródło
https://www.lifesitenews.com/news/roman ... presentati
http://remnantnewspaper.com/web/index.p ... ate-change

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mocne ... ia-2015-10

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 7 grudnia 2015, 17:24

Jak mam rozumieć ten gest całowania w łapę zwierzchnika pejsatych przez zwierzchnika Koscioła Katolickiego ?

Obrazek

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 9 grudnia 2015, 09:32

Jak mozna całować w łapy przedstawicieli religii która szydzi z Syna Boga, którego zamordowali. Do dnia dzisiejszego na swojego Mesjasza, a cały Nowy Testament w ogóle dla nich nie istnieje. To niesłychane! Jestem głęboko zniesmaczony...


Dlaczego papież Franciszek całuje żydowską elitę w rękę?

Obrazek

Bardzo trudno komentować takie zdarzenia. Media głównego nurtu milczą o tych sprawach. Religianci wolą nie oglądać, a co dopiero komentować.

O czym mowa?

Papież Franciszek Bergoglio podchodzi do elity żydowskiej i całuje ich w rękę.

Przyznaj, ciężko w to uwierzyć. Gdyby ktoś opowiedział taką historię, to należałoby parsknąć śmiechem. Jednak kiedy możemy takie sceny oglądnąć, to nagle śmiech znika, a pojawiają się pytania.

Dlaczego zwierzchnik Kościoła Katolickiego, najważniejsza osoba w religii katolickiej, całuje żydowską elitę w rękę?

Czy taki gest nie oznacza poddaństwa?

Mamy zwyczaj całowania w rękę kobietę. Ale nikt nie całuje w rękę mężczyzny. To jest niegodne i wręcz niesmaczne.

Nawet, gdyby Państwo żydowskie miało takie zwyczaje, to głowa Kościoła Katolickiego nigdy nie powinna się na to zgodzić. Przecież, judaizm oczernia chrześcijaństwo. Szydzą z Syna Boga, którego zamordowali. Do dzisiejszego dnia oczekują przyjścia Mesjasza. Cały Nowy Testament nie istnieje dla nich.

Pomiędzy katolicyzmem, a judaizmem znajduje się przepaść. Przynajmniej powinna taka istnieć.

Niesłychane.

Papież Franciszek podchodzi do elity żydowskiej, jak poddany, sługa, osoba niższego szczebla.

To wideo daje wszystkim spekulantom, którzy uważają katolicyzm za wielką nierządnicę pstryczka w nos. Nie ma takiej możliwości, aby katolicyzm był biblijną nierządnicą. Gdyby tak było, to elita żydowska całowałaby ręce papieskie. Nic takiego się nie dzieje. Nie ma żadnej wzajemności.

Papież wręcz czuje się bardzo skrępowany.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OQrZy8CgLq4[/youtube]

Robert Brzoza

http://tajemnice.robertbrzoza.pl/religi ... te-w-reke/

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty:1347
Rejestracja:6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja:Polska

Post autor: DarekMirror » 9 grudnia 2015, 13:22

Może to co niedawno napisałeś Coltrane jest prawdą ... ?.... może faktycznie to jest człowiek masonerii wepchnięty na najwyższe kościelne stanowisko ... jestem ciekawy co na to Pan Bóg ... jak daleko oni mogą się posunąć i ile złego mogą jeszcze uczynić zanim nastąpi boska interwencja ...

JESTEM TYM OBURZONY I ZNIESMACZONY ... DELIKATNIE MÓWIĄC !!!

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty:1347
Rejestracja:6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja:Polska

Post autor: DarekMirror » 10 grudnia 2015, 08:58


Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 10 grudnia 2015, 14:25

W tekście jest mowa o wiarygodnych biblijnych i Niebiańskich Przepowiedniach związanych z fałszywym prorokiem (dwanaście źródeł proroctw związanych z fałszywym prorokiem).
Bądźmy tymi, którzy nie dadzą się zwieść fałszywemu prorokowi. Miejmy oczy otwarte.Przepowiednie które wskazują nadchodzące problemy papiestwa

Dr Kelly Bowring, autor bestsellera &#8222;Sekrety, Kara i Tryumf&#8221; oraz &#8222;Znaki Czasu&#8221;
13 marca 2014; Two Hearts Press Hearts Press LLC (www.TwoHeartsPress.com).
Myślę, że papież Franciszek jest papieżem, na którym wypełnia się apokaliptyczne proroctwo w odniesieniu do czasów ostatniego papieża wg. proroctwa Malachiasza. Wg tego proroctwa, zanim ostateczne wydarzenia się rozwiną, nie ma tu po prostu już miejsca dla innego papieża. Rok temu, po przeanalizowaniu wiarygodnych niebiańskich proroctw naszych czasów i ich relacji dotyczących wyboru nowego papieża, napisałem artykuł wyjaśniający, że &#8222;wiarygodne&#8221; (wydaje się rozsądne, ale nie jest jeszcze pewne), że przepowiednie mogą być prawdziwe jeśli chodzi o ich oświadczenie, że papież Franciszek jest fałszywym prorokiem.
Dziś, po roku jego pontyfikatu, rośnie liczba dowodów na wiarygodność proroctw niebiańskich jak i osobistych działań papieża Franciszka, jego nauki i rozwijania programów, które dopasowują się do proroctw &#8211; sprawia to, że myślę teraz, że jest nie tylko realnym, ale nawet &#8222;możliwym&#8221;, że to on jest fałszywym prorokiem &#8230;jest to całkiem możliwe.

Jako katolicki teolog, mówię to z wielkim niepokojem i proszę czytelnika, aby wysłuchał mnie, zanim wyciągnie własne wnioski. Dla wiernych katolików dnia dzisiejszego jest coraz bardziej i bardziej oczywistym wraz z upływem roku, że niektóre z działań i nauk papieża Franciszka wzbudziły uzasadnione i poważne obawy. Ten artykuł prosi was, abyście spojrzeli na niepokojące działania i wypowiedzi Ojca Świętego Franciszka i tzw. &#8222;efekt Franciszka&#8221; w świetle potencjalnie związanych z nim przepowiedniami. Oczywiście czas ukaże rzeczy wyraźniej, co do jego planów i strategii, kiedy przejdzie poza swoją słynną już retorykę w kierunku jej wdrażania. Tak więc ja osobiście, ciągle wstrzymuję się od jakichkolwiek wniosków, stawiając jedynie Papieża Franciszka na korzystnym miejscu &#8222;poddania jego osoby wątpliwości&#8221;, zawsze pozostając posłusznym Kościołowi jako wierny katolicki teolog. Jednakże zawsze pozostanę czujny i badający, myślę więc, że jeśli on jest ważnym papieżem, a proroctwa są błędne i jego niepokojąca retoryka jest tylko dla efektu, powinien być on zadowolony z powodu mojej czujności w imię Kościoła.
Niemniej jednak spoczywa na mnie odpowiedzialność, aby przedstawić szanownemu czytelnikowi niektóre z powodów, które doprowadziły mnie do tego obecnego przypuszczenia. Po pierwsze, przedstawię wiarygodne niebiańskie proroctwa o fałszywym proroku, następnie, to czego oczekiwać od fałszywego proroka według proroctw, i na końcu, jak katolicy powinni reagować na możliwość tego oraz rosnące obawy, że papież Franciszek może być fałszywym prorokiem.

I. Wiarygodne biblijne i Niebiańskie Przepowiednie związane z fałszywym prorokiem

Oto dwanaście źródeł proroctw związanych z fałszywym prorokiem:

1. W Księdze Objawienia, fałszywy prorok jest wymieniany jako Bestia z ziemi &#8222;jak baranek&#8221;, który staje na czele religii fałszywego kościoła. Fałszywy Prorok &#8222;zwodzi tych, którzy mieszkają na ziemi&#8222;. Jest bardzo ważne by zauważyć, że fałszywy prorok będzie największym oszustem, jaki kiedykolwiek żył na ziemi,uosobieniem wilka w owczej skórze, udając doskonale tego, kim nie jest. Przez to, poprowadzi wielu wiernych w herezję a w końcu spowoduje, że ziemia będzie oddawać cześć i honor wobec Antychrysta (Obj 13:12). Katechizm potwierdza, mówiąc: &#8222;Przed drugim przyjściem Chrystusa, Kościół musi przejść przez ostateczną próbę, która zachwieje wiarę wielu wierzących &#8230; w formie religijnego oszustwa, którym będzie apostazja. (KKK 675)

2. Obiektywną i znaczącą uwagą jest to, że mamy ostatniego papieża tego wieku, według słynnej przepowiedni św. Malachiasza, który był świętym XXII w., a którego przepowiednie dotyczyły ostatniego papieża naszych czasów, Papieża, który będzie rządził po papieżu Benedykcie XVI, mówiąc o nim:
&#8221;W końcowym prześladowaniu Świętego Kościoła Rzymskiego będzie rządzić Piotr Rzymianin, który będzie paść trzodę pośród wielu cierpień, po czym miasto na siedmiu wzgórzach (Rzym) zostanie zniszczone straszny Sędzia osądzi lud.&#8221;
Tak więc, co mówi nam to proroctwo? Mówi nam ono, że w czasie panowania papieża Franciszka (w okresie panowania 112 papieża z proroctwa), będziemy znosić ostateczne prześladowania. Nie wydarzy się to w przyszłości, ale w tej właśnie chwili. I że Rzym ma zostać zniszczony. To zgadza się także z przepowiednią zLa Salette (patrz poniżej). Spośród 112 papieży w proroctwie Malachiasza, ostatni papież na liście, Petrus Romanus, jest jedynym, który nie posiada numeru. Dlaczego wszyscy inni papieże mają numer z wyjątkiem ostatniego papieża? Czy to wskazówka o jego nieważności? Być może. Tak więc, &#8222;Peter Roman&#8221; nie odnosi się do &#8222;panującego&#8221; ziemskiego papieża; to nie jest papież Franciszek, ale być może ktoś inny? Więcej o tym później. I proroctwo mówi nam także, że Sędzia wraca w tym pokoleniu, aby zainicjować wyrok,prawdopodobnie aby wprowadzić nas do wielkiej nowej Ery Pokoju przepowiedzianej przez Matkę Bożą z Fatimy.

3. Matka Boża z La Salette mówiła o czasach ostatecznych:
&#8221;Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą antychrysta &#8230; cały wszechświat zostanie uderzony przerażeniem, i wielu pozwoli się zwieść.&#8221;
Kościół będzie zaćmiony &#8230;
Melanie (wizjonerka) stwierdziła, że Matka Boża powiedziała, że Kościół będzie &#8222;zaćmiony&#8221; w podwójnym tego słowa znaczeniu: 1) &#8222;że nikt nie będzie wiedział, kto jest prawdziwym Papieżem&#8222;; 2) &#8222;na określony czas, Najświętsza Ofiara przestanie być (ważnie) sprawowana w kościołach.&#8221;

4. Matka Boża ponoć rzekła do ks Gobbi:
Doprowadzę cię do pełnego zrozumienia Pisma Świętego. Przede wszystkim przeczytam ci strony ostatniej księgi w której wy żyjecie . . . Otwieram dla Ciebie tą zapieczętowaną księgę, aby zawarte w niej tajemnice mogły zostać ujawnione &#8230;
Tak więc, według tego proroctwa, nasze pokolenie rzeczywiście doświadczy ostatecznej bitwy z Księgi Objawienia i początku nowego tysiąclecia pokoju. Tak, te wydarzenia są nad nami, już teraz.
Odnosząc się do Fałszywego Proroka z Księgi Objawienia, Matka Boża kontynuuje przez ks Gobbi, mówiąc:
&#8221;Wychodzi z ziemi, z pomocą czarnej bestii, która wychodzi z morza zwierzę, które ma dwa rogi jak u baranka &#8230; ściśle powiązany z kapłaństwem &#8230; Bestia z dwoma rogami, jak u jagnięcina wskazuje masonerię, ktoa przeniknęła do wnętrza Kościoła, to znaczy, kościół Masoński, który rozprzestrzenił się zwłaszcza wśród członków hierarchii. Ta masońska infiltracja wewnątrz Kościoła była już przepowiedziana wam przeze mnie w Fatimie, kiedy ogłosiłam wam, że Szatan wejdzie w nawet na szczyt Kościoła. Zadaniem kościoła Masonów jest zniszczenie Chrystusa i Jego Kościoła, budowę nowego idola, a mianowicie fałszywego Chrystusa i fałszywego kościoła.
Kościół pozna godzinę swojej wielkiej apostazji. Człowiek niegodziwości przedostanie się do jego wnętrza i zasiądzie w samej Świątyni Bożej, kiedy resztka, która pozostanie wierna zostanie poddana największym próbom i prześladowaniom.
Apostazja, jako od wtedy będzie uogólniona, ponieważ prawie wszyscy pójdą za fałszywym chrystusem i fałszywym kościołem. Następnie zostaną otwarte drzwi dla wejścia człowieka lub osoby samego Antychrysta!
Czcigodny Fulton J. Sheen wypowiedział proroctwo, które potwierdza kilka szczegółów na temat fałszywego proroka, że będzie on pochodził z wewnątrz Kościoła, będzie jednym ze jego biskupów:
&#8222;Fałszywy prorok wprowadzi religię bez krzyża. Religia bez Przyszłego Królestwa. Religia, która zniszczy religie. Kościół będzie falsyfikatem/kościołem fałszywym. Kościół Chrystusa (Kościół katolicki) będzie jednym. A Fałszywy Prorok stworzy ten drugi. Fałszywy kościół będzie ziemski, ekumeniczny i globalny. Będzie to luźna federacja kościołów. A religie będą tworzyć pewnego rodzaju globalne stowarzyszenie, światowy parlament kościołów. Zostanie on opróżniony z wszystkich boskich treści i będzie mistycznym ciałem Antychrysta. Mistyczne ciało dzisiejszej ziemi będzie miało swojego Judasza Iskariotę i to on będzie tym fałszywym prorokiem. Szatan zwerbuje go spośród naszych biskupów.&#8222;

5. Istnieje słynne proroctwo przypisywane św Franciszkowi, mówi on:
W czasie tego ucisku człowiek, nie (autentycznie) kanonicznie wybrany, zostanie wyniesiony do Pontyfikatu, który w swojej przebiegłości usiłuje wciągnąć wielu w błąd &#8230; Będzie taka różnorodność opinii i schizmy wśród ludzi &#8230; że w tych dniach Jezus Chrystus wyśle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela.

Jedynym sposobem, w jaki papież Franciszek mógłby spełniać to proroctwo, jeżeli jest ono prawdziwe, byłoby wtedy, jeśliby on osobiście posiadał (tajne) herezje w swoim sercu podczas swego wyboru. Tak więc nie zostałby prawomocnie wybrany. Jeśli nie jest ważnie wybrany, to jest on &#8222;niszczycielem&#8221; a papiestwo jest puste/vacant, z oszustem na tronie Piotra - co jest co najmniej możliwe.
Być może dlatego Matka Boża Dobrej Rady powiedziała w 1611r. na temat naszego czasu, że będzie to czas pozornego triumfu Szatana, który przyniesie ogromne cierpienia dobrym pasterzom Kościoła oraz wiernym. Tak więc wierni muszą &#8222;natarczywie wołać, błagając naszego Ojca Niebieskiego, aby doprowadził do końca te złowieszcze czasy, wysyłając do Kościoła Prałata, który przywróci ducha jego kapłanom.&#8221;

6. Bł. Katarzyna Emmerich prorokowała:
Miałam inną wizję wielkiego ucisku. Wydaje mi się, że zażądano koncesji od duchowieństwa, która nie mogła być przyznana (być może zmuszając ich by udzielać Komunii św rozwiedzionym/w kolejnych związkach małżeńskich i błogosławieństwa związków homoseksualnych) &#8230; To tak, jakby ludzie dzielili się na dwa obozy&#8230;

Widziałam również związek pomiędzy DWOMA PAPIEŻAMI &#8230; Widziałem, jak zgubne (szkodliwe) byłyby konsekwencje tego fałszywego kościoła &#8230; Widziałam, jak Kościół Piotra został podważony przez plan utworzony przez tajną sektę &#8230; Budowali duży, pojedynczy , ekstrawagancki kościół, który miał objąć wszystkie wyznania na równych prawach: ewangelików, katolików i wszystkie wyznania, prawdziwą bezbożną komunię z jednym pasterzem i jedną owczarnią &#8230; Widziałam fatalne konsekwencje tego fałszywego kościoła: widziałam jego wzrost; Widziałam heretyków wszelkiego rodzaju &#8230;
Kiedy (prawdziwy) Kościół był w większości zniszczony, kiedy pozostał tylko sanktuarium i ołtarz, widziałam niszczycieli wchodzących z Bestią (Antychrystem) do Kościoła &#8230; Widzę Ojca Świętego w wielkim bólu. Mieszka w innym pałacu niż kiedyś &#8230; Widziałam dziwny kościół budowany przeciwko wszelkiej regule &#8230;nowy heterodoxyczny (niezgodny z przyjętymi normami i ortodoksyjnymi przekonaniami &#8211; przyp. tłum.). Kościół Rzymu &#8230; Wszystko zostało zrobione zgodnie z ludzkim rozumem. Widziałem wszelkiego rodzaju ludzi, rzeczy, doktryny i opinie. Było tam coś z dumny, arogancji i brutalności i wyglądało na to, że osiągnęli sukces &#8230;.(Prawdziwy) Kościół został całkowicie odizolowany i jakby całkowicie opuszczony. Wydaje się, że każdy ucieka. Wszędzie widzę wielkie cierpienie, nienawiść, zdrady, urazy, pomieszanie i zupełną ślepotę. O mieście! O mieście! Co tobie grozi? Nadchodzi burza, należy być czujnym!
[Widziałam też różne regiony Ziemi. Mój Przewodnik (Jezus) ukazał Europę i wskazując na mały i piaszczysty region wypowiedział te słowa: "Oto Prusy (Niemcy Wschodnie), wróg". Potem pokazał mi inne miejsce na północ i powiedział: "to jest Moskwa, ziemia Moskwy, przynosząca wiele zła".] Aby dowiedzieć się więcej na temat proroctwa Rosji i nadchodzącej drugiej fali komunizmu, zobacz artykuł. (twoheartspress.com/.../what-is-russia-up-to-where-will-it-lead)

7. Pedro Regis, którego przesłania mają uznanie jego biskupa, daje sprawozdanie co mówi Matka Boża:
Nadejdzie dzień, kiedy (prawdziwy) Papież zostanie zdetronizowany &#8230; Zostaną zmienione przepisy prawne, które utrudnią działalność kościoła &#8230;
W wielkiej ostatecznej bitwie, dym Szatana pojawi się w domu Bożym, ale światło Pana zwycięży &#8230; brak miłości dla Prawdy i brak szacunku dla sakramentów doprowadzi wielu poświęconych do otchłani apostazji &#8230; przyszłość Kościoła będzie oznaczona wielkim podziałem i smutną religijną dyktaturą. Piotr spotka na swojej drodze Judasza &#8230; Zdrada dotknie tronu Piotra &#8230; zostanie podjęta decyzja, co będzie powodem wielkiego zamieszania w pałacu (Watykańskim) &#8230; Przyszłość będzie oznaczona podziałami i skandalami w Kościele mojego Jezusa &#8230;
Zdrada dotknie tronu Piotra &#8230; oznaczona poważnym konfliktem pomiędzy Kościołem prawdziwym a fałszywym.
Sw. Piotr (Piotr Rzymianin) poprowadzi swoją barkę pośród wielkich burz. Barka Piotra będzie grzęznąć i będzie tam wielkie zamieszanie &#8230;
Pojawi się pozornie dobry człowiek. Oszuka on wielu ludzi ponieważ będzie on czynił wielkie cuda. Przyjdzie on Z PÓŁKULI POŁUDNIOWEJ (skąd pochodzi papież Franciszek) i wielu ludzi uzna go za wybawcę. Bądźcie uważni i nie dajcie się zwieść &#8230;
Będą DWA TRONY, ale tylko jeden będzie prawdziwym następcą Piotra &#8230; arogancki papież podzieli Kościół. Jego rozporządzenia będą przestrzegane i to co jest cenne, zostanie wyrzucone. Idzie na nas wielkie duchowe zamieszanie &#8230; ten, kto mógł być Piotrem stanie się Judaszem. Otworzy on drzwi dla wroga i sprawi, że mężczyźni i kobiety wiary będą cierpieć &#8230; Kościół będzie bez Piotra &#8230; w Rzymie wybuchnie wojna, będzie tylko kilka ocalałych.

Słuchajcie prawdziwego Magisterium Kościoła i uciekajcie od kłamstw szatana.

8. Matka Boża z Akita mówi o tych czasach:
Dzieło szatana przeniknie nawet do Kościoła w taki sposób, że kardynałowie będą przeciwni kardynałom i biskupi będą przeciwko innym biskupom. Kapłani, którzy Mnie czczą będą pogardzani i współbracia będą się im przeciwstawiać. Kościoły i ołtarze zostaną ograbione. Kościół będzie pełen tych, którzy akceptują kompromisy, a demon będzie naciskać wielu kapłanów i poświęconych dusz do opuszczenia służby Pana.

9. Siostra Elena Aiello (zm.1961), która została uznana błogosławioną w dniu 14 września 2011 roku przez papieża Benedykta XVI, prorokowała co następuje:
Rosja będzie maszerować na wszystkie narody Europy, zwłaszcza na Włochy i podniesie swoją flagę na Kopule Bazyliki Świętego Piotra. Włochy będą surowo sądzone przez wielką rewolucję, a Rzym będzie oczyszczony we krwi za jego wiele grzechów, szczególnie te nieczystości! &#8230; Och, co za straszną wizję widzę! Wielka rewolucja toczy się w Rzymie! Oni wchodzą do Watykanu. Papież jest sam; modli się. Trzymają papieża. Biorą go siłą.
Czy odnosi się to do emerytowanego papieża Benedykta XVI?

10. Jezus rzekomo przepowiedział przez Sługę Bożą Luisę Piccarreta mówiąc:
Narody, dla których miałem upodobanie, Włochy i Francja są tymi, które najbardziej mi odmawiają &#8230;Będą one również tymi, które będą najbardziej prowadzić wojnę przeciwko Kościołowi &#8230;
Człowiek utracił religię. Religia jest ignorowana przez wielu z tych, którzy sami nazywają siebie religijnymi&#8230; to dlatego człowiek żyje jak zwierzę - utracił on religię &#8230;
Kościół jest tak pełen wewnętrznej goryczy, a oprócz tej wewnętrznej goryczy, nadchodzi czas, że otrzyma gorycz z zewnątrz. Widziałam ludzi rozpoczynających rewolucję, wchodzących do kościołów, odzierając ich ołtarze i paląc je, próbując nastawać na życie kapłanów, ludzi niszczących figury &#8230; i tysiące innych obelg i zło &#8230; wydawało się, że ogólna wrzawa była przeciwko Kościołowi &#8230; Widziałem wielu księży uciekających od Kościoła i zwracających się przeciwko Kościołowi, aby prowadzić wojnę przeciwko niemu. (Jezus mówi, że stało się tak, ponieważ koncentrowali się oni na człowieku i rzeczach światowych, co z kolei zatwardziło ich serca co do rzeczy boskich.)
Jezus mówi dalej o zakonnikach, kapłanach i wrogach Kościoła, mówiąc: W zakonnikach, w duchownych, i w tych, którzy nazywają siebie katolikami, Moja Wola nie tylko cierpi męki, ale utrzymuje się ona w stanie letargu, jakby nie miała życia. Jak wielu udaje, że są moimi dziećmi, kiedy w rzeczywistości są moimi najzacieklejszymi wrogami! Ci fałszywi synowie są uzurpatorami, zainteresowanymi tylko sobą i nieufni; ich serca są uosobieniem występku. Ci właśnie synowie będą pierwszymi rozpoczynającymi wojnę przeciwko Kościołowi - będą próbowali zabić własną matkę! Już niedługo rozpoczną oni wojnę przeciwko Kościołowi i największymi wrogami będą Jego własne dzieci &#8230;
Im więcej wydaje się, że świat jest pozornie spokojny i wychwala on pokój, tym bardziej ukrywają oni wojny, rewolucje i tragiczne wydarzenia przed biedną ludzkością pod tym ulotnym i upozorowanym pokojem. I im bardziej wydaje się, że sprzyjają oni Kościołowi, śpiewając hymny zwycięstw i triumfów i praktyk unii między państwem a Kościołem, tym bliżej są oni rozrób, które sami przygotowują przeciwko Niemu.

11. Przepowiednie przeszłych wieków także dają nam tropy czego mamy oczekiwać:
Jan z Cleft Rock (14 wiek): Przed końcem świata &#8230; Papież ze swoimi kardynałami będzie musiał w tragicznych okolicznościach opuścić Rzym by udać sie w miejsce, gdzie będą nieznani. Papież umrze śmiercią tragiczną na wygnaniu. Cierpienia Kościoła będą o wiele większe niż kiedykolwiek w Jego dziejach&#8230; Około roku 2000 A.D. Antychryst przedstawi się światu.
Joachim z Fiore przepowiadał: Antychryst obali papieża i uzurpuje jego władzę.
Premol (5 wiek) przepowiadał o podzielonych dwóch stronach i o uciekającym papieżu czasów ostatecznych.
Wszędzie toczy się wojna! Ludzie i nacje ścierają się przeciwko sobie&#8230; Rzym upada w zgiełku. I widzę Króla Rzymu ze swoim Krzyżem i Tiarą otrząsający kurz ze swoich butów śpiesząc w ucieczce na inne ziemie. Twój Kościół, o Panie, został rozdarty przez swoje własne dzieci. Jeden obóz wierny uciekającemu Papieżowi, drugi pozostaje przedmiotem nowego rządu Rzymu, który złamał Tiarę.
Jesteśmy ostrzegani przed tym jak będziemy w przyszłości traktowani. Dlaczego więc powinniśmy walczyć? Ponieważ Bóg powołał nas byśmy byli Jego stróżami (zobacz Ezechiel 33). Czy powinniśmy być zaskoczeni tym, że zły zareaguje w ten sposób w stosunku do nas po tym jak ujawnimy jego i jego ukryte plany? Niech Bóg nas prowadzi w Swojej Prawdzie i Miłosierdziu według Swojej Boskiej Woli.
Biorąc pod uwagę te wszystkie proroctwa o fałszywym proroku antypapieżu, kto więc jest tym &#8222;Piotrem Rzymianinem&#8221; z proroctwa św. Malachiasza, który hipotetycznie obecnie rządzi jako ostatni papież tej ery? Profetyczne przesłania Pedro Regis, który posiada aprobację swojego biskupa mówią, że nie jest nim nikt inny jak sam św. Piotr duchowo nadzorując z Nieba Kościołem, gdyż zgodnie z proroctwami ziemski tron piotrowy jest teraz pusty i w posiadaniu oszusta. Czy jest to prawdą, czy nie, ja tego nie wiem, ale jest prawdopodobnym. Czas nam pokaże. Niektórzy mogą tu wtrącić, że dzisiaj Katolicy nie są zobowiązani wierzyć w prywatne objawienia, ale zapytam was &#8211; czy myślicie, że Bóg byłby zadowolony z naszego stanowczego odrzucenia Jego proroczych słów, tylko dlatego że są one dla nas niewygodne? Czyż proroctw tych nie znajdujemy w samym Piśmie Świętym? A czy św. Paweł nie mówi o proroctwach, żeby &#8222; sprawdzać wszystko i zachowywać to, co jest dobre? (Tes. 5.21) i papież Urban VIII czy nie wypowiedział się o rzekomych proroctwach, że &#8222;lepiej jest w nie wierzyć niż nie wierzyć&#8221;?

12. Jest napisane na ścianie Bożym Palcem. Jeżeli wszystkie te proroctwa odnoszą się do papieża Franciszka, a jest to możliwe, to proroctwa dotyczące papieża męczennika, jak nazywany jest on w słynnym śnie św. Jana Bosco i w 3-ciej Tajemnicy Fatimskiej oraz proroctwie Piusa X, jako papieża opuszczającego pośpiesznie Watykan, który umiera okrutną śmiercią na wygnaniu, mogą odnosić się do papieża Emeryta Benedykta. Kilka ostatnich papieży prorokowało o jednym ze swoich następców:
Według proroctwa Piusa X:
&#8222;Widziałem jednego z moich następców o tym samym imieniu, który uciekał po ciałach swoich towarzyszy. Schronił się on w jakiejś kryjówce; ale po krótkim czasie wytchnienia, umiera on okrutną śmiercią.
Czy to proroctwo odnosi się do papieża Emeryta Benedykta? Całkiem możliwe. Sw. Pius X przepowiedział, że papież, który będzie uciekał z Rzymu i umrze śmiercią okrutną nosi to samo imię co on. Pius X i Benedykt XVI obaj otrzymali na chrzcie św. imię Józef.
Tak więc, Benedykt może być tym &#8222;biskupem w bieli&#8221;, który jest męczennikiem w 3-ciej Tajemnicy Fatimskiej oraz tym, który zostaje męczennikiem we śnie św. Jana Bosco.
Kardynał Józef Ratzinger oświadczył o 3-ciej Tajemnicy Fatimskiej, a tym samym ogólnie o tych objawieniach: &#8222;Objawienie mówi o niebezpieczeństwach oraz o tym jak możemy się przed nimi obronić.&#8221; Innymi słowami, są to ostrzeżenia i są one co najmniej częściowo uwarunkowane. Niemniej jednak przepowiednie o Fałszywym Proroku i o Antychryście z Księgi Apokalipsy muszą się wypełnić razem z tym, że zostaną on wrzuceni żywcem w morze ognia piekielnego (Ap 19:20)
11 maja 2010 roku podczas lotniczej podróży do Portugalii zapytano papieża Benedykta XVI o Trzeci Sekret Fatimski, papież odpowiedział &#8222;Cierpienia Kościoła przyjdą dokładnie z wnętrza Kościoła, z grzechów, które istnieją w Kościele.&#8221; Następnie 13go maja 2010 w obecności 500 000 pielgrzymów w Fatimie powiedział &#8222;Ktokolwiek myśli, że profetyczna misja Fatimy jest zakończona, oszukuje samego siebie.&#8221; Również kiedy został papieżem wypowiedział te słowa: &#8222;Módlcie się, żebym nie uciekł ze strachu przed wilkami.&#8221; I również Jan Paweł II zanim został papieżem słynnie stwierdził: &#8222;Stoimy teraz w obliczu największej historycznej konfrontacji, przez jaką musi przejść człowieczeństwo. Wcale nie sądzę, żeby szerokie kręgi społeczeństwa amerykańskiego czy szerokie kręgi wspólnoty chrześcijańskiej zdawały sobie z tego w pełni sprawę. Dzisiaj stoimy w obliczu ostatecznej konfrontacji pomiędzy Kościołem i anty-kościołem, Ewangelii i anty-ewangelii.&#8221; Zaledwie kilka lat przedtem papież Paweł VI powiedział światu: &#8222;Ogon diabła działa w kierunku rozpadu świata katolickiego. Ciemności Szatana weszły i rozszerzyły się w Kościele Katolickim nawet na jego szczyt. Apostazja, utrata wiary, rozprzestrzenia się na całym świecie aż do najwyższych poziomów w Kościele. &#8222;

Co ciekawe, Siostra Faustyna napisała w swoim pamiętniku, że &#8222;najgorszym dniem cierpienia&#8222;, kiedy czuła się tak, jakby była w Getsemani (gdzie Jezus został zdradzony przez Judasza) był dokładnie TYM SAMYM DNIEM W KTÓRYM URODZIŁ SIĘ PAPIEŻ FRANCISZEK. Pisze ONA:
17 grudnia [1936]. Ofiarowałam ten dzień za kapłanów. Cierpiałam bardziej dzisiaj niż kiedykolwiek wcześniej, zarówno wewnętrznie i zewnętrznie. Nie wiedziałem, że jest możliwe, aby tak bardzo cierpieć w jeden dzień. Próbowałam zrobić Godzinę Świętą, w trakcie której duch mój otrzymał smak goryczy Ogrójca.


II. Stosownie do przepowiedni, czego możemy oczekiwać od fałszywego proroka.

Oto siedem &#8222;znaków&#8221; fałszywego proroka na które trzeba uważać:

1. Paraduje (Fałszywą) Pokorę z Mistrzowskim Zwodzeniem: Zło to duma zamaskowana przebrana w pokorę. Każda &#8222;pokorna&#8221;, rzecz jaką robi zostanie celowo rozgłoszona za pośrednictwem mediów, a on będzie twierdził, że jest po prostu normalną skromną osobą, podczas gdy jego działalność pokaże go jako bezwstydnego ekshibicjonistę. Propaganda ta zostanie wykorzystana do podniesienia jego własnej popularności i pozornego egalitaryzmu(1). Zamiast bronić wiary, będzie starać się on zaimponować światu katolickiemu przez swoje czyny i nauki. Jego pokaz pokory będzie używany nie tylko by oczerniać Benedykta XVI i reszty jego poprzedników, ale przedstawić Benedykta XVI jako jakiegoś niemiłosiernego silnego tradycjonalisty. Jeśli to będzie miało miejsce w dzisiejszym pontyfikacie, wtedy zaczniemy widzieć dwie strony dzielące się: katolicy Franciszka vs katolicy Benedykta.
Nie będzie on tym, kim wydaje się być, jako fałszywy prorok będzie on jednym z największych oszustów w historii ludzkości, tak więc będzie wydawał się on perfekcyjnie przeciwieństwem tego, kim naprawdę jest, a nawet dosadniej, niż gdyby był naprawdę takim, jakim wydaje się być. W ten sposób, będziemy odbierać go jako grającego swoją rolę bardziej doskonale niż mógłby to robić prawdziwy papież, przynajmniej na początku. Wszystkie inne papieże będą ukazywani pomniejszeni bardziej niż powinni, w porównaniu ze światłem w jakim on się ukazuje. Będzie wydawał się być papieżem nad papieżami.
Ale, jego niezgodność z tradycją i zawoalowana autopromocja będzie jednym ze &#8222;znaków&#8221; aspiracji fałszywego proroka.

2. Manifestuje Niewytłumaczalne Charyzmy i Osiąga Szybki Wpływ Globalny: Niewytłumaczalnie i natychmiast został pokochany przez świat i media z niespotykaną dotąd kolosalną popularnością, gdzie bez względu na to, co mówi czy robi, będzie to zawsze interpretowane tylko w jeden sposób, będzie angażować się w podwójną mowę (mówiąc do obu stron równocześnie, mówiąc różne rzeczy do różnych ludzi na ten sam temat), powodując w ten sposób celową dezorientację wiernego. Będzie on traktowany jak żywy święty. Takie moce będą mu towarzyszyły, że ani jedno słowo z jego ust nie będzie kwestionowane. Po pewnym czasie, będzie również wydawać się że posiada nadprzyrodzone dary i ludzie uwierzą, że potrafi czynić cuda. Każdy, kto się będzie mu sprzeciwiać będzie krytykowany i uznany za heretyka (całkowite przeciwieństwo tego, co jest prawdą). Wszystkie takie dusze oskarżone o bycie heretykami zostaną wyśmiane i pomniejszone a nawet prześladowane.
Przykładem jego podwójnej mowy może być: &#8222;Oczywiście wiemy, że tradycyjnie małżeństwo jest pomiędzy mężczyzną i kobietą, i tak powinno pozostać; ale musimy być tolerancyjni i mieć współczucie dla tych, którzy są w związkach homoseksualnych, którzy mają również swoje prawa (legalnie). W dzisiejszym świecie, musimy wyjść naprzeciw ludziom tam, gdzie są; a kim zresztą jesteśmy my, by sądzić; tak więc, będziemy wymagać od kapłanów by udzielali im błogosławieństwa kościelnego dla dobra wszystkich.&#8222;

3. Wykorzystuje Prawo Stopniowości (i Popularnego Poparcia) By Udaremnić Każdą Opozycję: Ukrytą agendą fałszywego proroka będzie przesuwać się krok po kroku, ale zawsze w dwóch kierunkach jednocześnie (w kierunku zdającym się respektować nauczanie Kościoła oraz w kierunku zmiany dla pozornie ważnego powodu), tak, że zmiany, które nastąpią będą wystarczająco niewielkie i wierni nie będą wystarczająco pobudzeni i zaniepokojeni by widzieć poza pozorną dobrą wolą papieża. Jako takie będzie to zbyt trudne by zebrać jasną defensywę by go zatrzymać. Na zasadzie małych prawie niedostrzegalnych kroczków &#8211; za pomocą czego aktualizacja nauczania Kościoła staje się unowocześnianiem, staje się rzeczywistą zmianą, staje się herezją - z progresją, która jest tak przebiegła, że staje się nie do zatrzymania, i to w taki sposób, że jest jeszcze broniona przez wiernych, którzy nie są świadomi oszustwa i agendy, która rozwija się z powodu swojej stopniowej natury i podwójnej mowy, która ją otacza.

4. Projektuje Otwartość na Doktrynalną Rewizję i Wyznacza Kurs Apostazji: fałszywy prorok zwiedzie Kościół w herezję, o której mowa jest w pierwszej pieczęci Apokalipsy, kiedy prawdziwa wiara zostanie wykręcona, kiedy Kościół zostanie postawiony przez rozcieńczoną doktryną. Zadaj sobie pytanie: Czy papież Franciszek podejmuje kroki, które mogą położyć podwaliny dla zmian doktryny i moralności, nawet do powstania jednej światowej religii? Jeśli jest on fałszywym prorokiem, Franciszek nie będzie po prostu od czasu do czasu w swojej retoryce popełniał teologicznych błędów, ale zamiast tego, będzie on stopniowo przechodził w kierunku otwartego głoszenia fałszywej wiary, wykazując w ten sposób, że wiara którą posiada i wyznaje jest fałszywa, ukazując siebie jako heretyckiego antypapieża i zmylając wielu kreśląc prawdziwą wiarę w tajemnicy wiary fałszywej. Znajdzie on również rozwiązanie jak zjednoczyć wszystkie kościoły w jeden. Okrzyknięty współczesnym innowatorem, będzie oklaskiwany przez świat świecki, ponieważ będzie on tolerować grzech. Wprowadzi nowe ustawy, które nie tylko są sprzeczne z naukami (moralności i doktryny) Kościoła katolickiego, ale który będą sprzeciwiać się wszystkim prawom chrześcijańskim. Nie znaczy to, że będzie to łatwe dla wszystkich by to zauważyć, gdyż użyje on sprytnie spreparowane powody, sformułowane w miękki, delikatny sposób aby oślepić wielu przed Prawdą. Każdy liberalny biskup i teolog będzie miał posłuch tego papieża i jego pochwały. Przywódcy Kościoła będą również mówić w podwójnej mowie w swoich wysiłkach by naruszyć doktrynę katolicką - ich słowa miłości pokryte cytatami z Pisma Świętego będą wykorzystywane wyłącznie by nas oszukać i będą planować różne lekkomyślne i mylące oświadczenia dla publiczności - a z kolei Fałszywy Prorok Papież będzie chwalić ich jako innowatorów. Jak do tego dojdzie, będzie wymagany wybór od wszystkich wiernych katolików, po czyjej stronie stoją, albo automatycznie znajdą się po złej stronie! Niestety, wiele obejmie te fałszywe kłamstwa i rozluźnienie swoich fałszywych przywódców zamiast stawić czoła wyzwaniom Prawdy. St. Robert Bellarmin stwierdził: &#8222;Jest dane(tylko) kilku rozpoznać prawdziwy Kościół pośród ciemności tylu schizm i herezji, i jeszcze mniejszej liczbie dane jest kochać prawdę, którą uznają oni jako ucieczkę (biorąc ją) w objęcia.&#8222;
Zatem, wielu wiernych zostanie wprowadzonych w błąd. Będą następować podziały. Następnie Fałszywy Prorok przygotuje dla Antychrysta rządzenie jedną nową światową religią i razem będą pracować by oszukać wszystkie dzieci Boże. Ale prawdziwy Kościół nie zostanie zwyciężony. Prawda Objawienia jaka przekazywana jest nam w Kościele poprzez Pismo (Biblię) i Tradycję (Katechizm) nie może być zmieniona. I nigdy nie wolno nam czynić zła (takiego, jak zmieniać moralność czy zniżać doktrynę), nawet dla ważnego powodu. Pewnym&#8222;znakiem&#8221; herezji fałszywego proroka jest zmiana jakiejkolwiek doktryny, z jakiegokolwiek powodu, nawet sprytnie ukrytego powodu takiego jak dla dobra (fałszywego) miłosierdzia, współczucia czy jedności - jak jest wykazane przez następujące trzy przykłady obecnie dyskutowane w Watykanie:

- Fałszywe miłosierdzie w udzielaniu Komunii św.(bez ważnego stwierdzenia nieważności) dla par rozwiedzionych katolików w kolejnym cywilnym związku, pomimo tego, że są oni w stanie cudzołóstwa

Werset z Biblii: &#8222;Każdy, kto oddala swoją żonę (chyba że małżeństwo jest niezgodne z prawem), a bierze inną, popełnia cudzołóstwo.&#8221; Mateusz 19: 9

Cytat z Katechizmu: &#8222;Kościół twierdzi, że nowy związek nie może być uznany za ważny, jeśli ważne było pierwsze małżeństwo. Jeśli rozwiedzeni pobrali się w związku cywilnym, znajdują się oni w sytuacji, która obiektywnie narusza prawo Boże. W związku z tym nie mogą oni przystępować do Komunii eucharystycznej tak długo, jak długo trwa ta sytuacja. &#8222;KKK 1650

- Fałszywe współczucie i nadmierna tolerancja wymagająca od kapłanów Kościoła &#8222;błogosławieństwa&#8221; związków homoseksualnych, nawet jako sposób dla uniknięcia dyskryminacji

Wersety Biblijne: &#8222;Czy nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, nie cudzołożnicy, ani homoseksualiści, ani złodzieje, ani chciwi, nie pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego&#8222;1 Kor 6:9 RSVCE

&#8222;Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.&#8222;Rz 1:26-27

Cytaty z Katechizmu: &#8222;Opierając się na Piśmie Świętym, który przedstawia akty homoseksualne jako akty poważnego zepsucia, tradycja zawsze oświadczała, że &#8222;akty homoseksualizmu są wewnętrznie nie uporządkowane.&#8221; Są one sprzeczne z prawem naturalnym. Wykluczają z aktu płciowego dar życia. Nie wynikają z prawdziwej komplementarności uczuciowej i płciowej. W żadnym wypadku nie będą mogły zostać zaaprobowane &#8230; [Nawet] sama ta skłonność jest obiektywnie nieuporządkowana &#8222;. KKK 2357-8

&#8222;Przymierze małżeńskie, przez które mężczyzna i kobieta tworzą ze sobą wspólnotę na całe życie, jest ze swej natury skierowane ku dobru małżonków oraz do zrodzenia i wychowania potomstwa.&#8221; KKK 1601

&#8221; &#8221;Sam Bóg jest twórcą małżeństwa.&#8221; Powołanie do małżeństwa jest wpisane w samą naturę mężczyzny i kobiety kiedy wyszli z ręki Stwórcy.&#8221; KKK 1603

&#8222;Pismo Święte stwierdza, że mężczyzna i kobieta zostali stworzeni dla siebie &#8230;&#8221; A tak nie są już dwoma, ale jednym ciałem. &#8222;KKK 1605

- Fałszywa jedność (ekumenizm), umożliwiając niekatolikom przyjmowanie Komunii św w Kościele katolickim poprzez doktrynalny kompromis lub zmiany oraz poprzez zmiany w samych sakramentach św.

Werset z Biblii: &#8222;Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej. Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało [Pańskie], (akceptując wszystkie doktryny Kościoła i bycia wstanie łaski uświęcającej i w pełnej komunii z Kościołem) wyrok sobie spożywa i pije.&#8221;
1 Koryntian 11:27-29

Cytaty z Katechizmu: &#8222;Jeśli ktoś ma świadomość grzechu ciężkiego musi przystąpić do sakramentu pojednania przed przyjęciem Komunii św.&#8221; KKK 1385

Ci, którzy przyjmują Eucharystię, muszą &#8222;posiadać wymagane dyspozycje.&#8221; (KKK 1388) Muszą być w pełnej komunii z Kościołem katolickim, akceptować wszystkie doktryny Tradycji Kościoła oraz być w stanie łaski uświęcającej.

&#8222;Wspólnoty kościelne wywodzące się z reformacji i oddzielone od Kościoła Katolickiego,&#8221; nie przechowały właściwej rzeczywistości eucharystycznego Misterium w całej Jego pełni, zwłaszcza z powodu braku sakramentu święceń. &#8222;To z tego powodu, inter komunia eucharystyczna Kościoła Katolickiego z tymi społecznościami nie jest możliwa.&#8221; KKK 1400

Ci, którzy przyjmują Eucharystię, muszą &#8222;dać dowód posiadania wiary katolickiej w odniesieniu do tych sakramentów (w tym Prawdziwej Obecności) i posiadać wymagane dyspozycje.&#8221; KKK 1401

Nasz Kościół jest coraz bardziej atakowany - z zewnątrz i od wewnątrz. To, co zobaczymy jest próbą całkowitego przekształcenia Kościoła Katolickiego, nawet pośród hierarchii. Czyż nie są to już same &#8222;doktryny demonów i aspiracje kłamców&#8222;, o których św. Paweł ostrzegał, że będą zaaprobowane w czasach ostatecznych (1 Tym 4:1-2, 2 Tym 3: 1-5)? A jeśli tak, nie wyciągajcie innego wniosku, Gniew Boży rzeczywiście zostanie skierowany przeciwko tym, którzy tłumią prawdę (Rz 1:18). Być może, może to być powiedziane również względem każdego, kto tłumi niebiańskie przesłania zawarte również w proroctwach.
5. Inicjuje Dywizje I Potajemnie Walczy: fałszywy prorok doprowadzi Kościół do wciągnięcia Go w rewolucyjne wojny i wewnętrzne podziały, doprowadzając do zafałszowania Wiary Chrześcijańskiej, tak aby stworzyć nową religię ukształtowaną na humanizmie a nie na Objawieniu, podług dróg człowieka nie zaś dróg Boga. Takie wojny są omówione w drugiej pieczęci Apokalipsy, które ustawią scenę na wyniesienie Antychrysta, który dojdzie do władzy jako fałszywy rozjemca ze swoją pozornie kochającą humanitarną fasadą. Miejcie się na baczności. Przez swój podły podstęp, Antychryst będzie postrzegany jako posłaniec miłości, pokoju i harmonii na świecie. Pokaże fasadę uroku, pozornego współczucia i miłości dla wszystkich. W tym momencie, fałszywy prorok zostanie na jakiś czas zepchnięty na bok, ponieważ w tym czasie Antychryst będzie wchodzić na scenę światową, jak jest przepowiedziane. Kiedy usłyszycie doniesienia mediów o nowym, obiecującym, wykwalifikowanym negocjatorze pokojowym, będziecie wiedzieć, kim on jest. Będzie on bardzo bliskim sojusznikiem fałszywego proroka i nie będzie złudzeń co do tego kim on jest. Cały świat będzie pod jego wrażeniem. Zbałamuci on wielu i powie ludziom, że rzeczy są dobre, kiedy są one złe, i są święte, wtedy kiedy nie są. Będzie chronić i promować wilki, które chcą pożreć dusze dzieci Bożych; ale prawdziwi wierzący będą wiedzieć, kim on jest.

6. Popiera Nowy Porządek Świata i Jedną Światową Walutę: Fałszywy Prorok odda swój hipnotyzujący globalny wpływ na cały świat człowiekowi bezprawia, którzy powstanie jako (fałszywy) rozjemca by zakończyć globalną wojnę, która wkrótce nadejdzie oraz pomóc mu w tworzeniu nowego porządku świata, co jest opisane w rozdziale 13 Księgi Objawienia. I Antychryst będzie kontrolować ludzkość poprzez nową światową walutę i znak bestii. Następnie zacznie się prześladowanie prowadzone przez Sojusz Nowego Porządku. Musimy być odważni i gotowi by odebrać kilka ciosów za Prawdę. Jak Benedykt XVI powiedział ostatnio: &#8222;Odwaga prawdy, jest w moich oczach, pierwszym kryterium w kolejności do świętości&#8221; w tych czasach.

7. Ostatecznie Pomaga w Wielkim Prześladowaniu: Te dwie osoby, antychrysta i fałszywego proroka, są pod kierownictwem szatana i doprowadzą całą ludzkość na skraj zagłady. Prześladowanie będzie rozwijać się powoli i na początku będzie subtelne, według prawa stopniowości. Fałszywy Prorok i Antychryst będą działać zgodnie w celu doprowadzenia na świat spustoszenia, co doprowadzi do dopełnienia się obrzydliwości w Kościele Katolickim. Wszystka prawda nauk Chrystusa zostanie przekręcona. Wszystko będzie kłamstwem.

Fałszywy Prorok, który będzie kierował skorupą Kościoła Katolickiego na ziemi rozkaże ludzkości czcić człowieczego lidera Antychrysta, a nie Boga (Ap 13, 14-15). Następnie Sakramenty będą jedynie dostępne tylko od tych księży (i innych duchownych chrześcijańskich), którzy pozostaną lojalni wobec Chrystusa i Prawd Wiary. Problemem jest to, że ci, którzy będą przy boku Antychrysta i Fałszywego Proroka będą widziani, że robią wiele dobrego na świecie, podczas gdy ci, którzy przestrzegają Praw Bożych będą demonizowani, poszukiwany i prześladowani. Dwóch Świadków, Kościół Katolicki i Dom Izraela, będzie zeznawać przeciwko fałszywemu chrystusowi i fałszywemu kościołowi i będą oni prześladowani, zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz. Nadejdzie czas, kiedy wyda się, oba zostały zniszczone. Ale Bóg będzie interweniować i ponownie powstaną by utworzyć Nowe Niebo i Nową Ziemię.
Jak reagować jeśli papież Franciszek jest Fałszywym Prorokiem
III. Jak katolicy powinni odpowiedzieć na możliwość, że papież Franciszek może być fałszywym prorokiem
Katolicy wierzą, że z woli i nauczania Chrystusa, Magisterium Kościoła jest chronione charyzmatem nieomylności przez Moc Ducha Świętego, papież nigdy nie może się mylić w swoim oficjalnym nauczaniu w sprawach wiary i moralności. Prawdziwy Kościół nigdy nie będzie błądzić w wierze i moralności. Jako katolicy wiemy, że to jest prawda. Więc niech nikt nie manipuluje czy ingeruje w Słowo Boże.

Z drugiej jednak strony, jeśli papież osobiście obejmuje herezję (fałszywa doktryna lub niegodziwość), nawet w tajemnicy, wtedy de facto nie jest on już papieżem. Tak więc, jeśli papież naucza fałszywej doktryny (lub zmienia doktryny), to jest to pewien &#8222;znak&#8221;, że nie jest on ważnym papieżem, jak omówiłem to w mojej ostatniej książce &#8222;Znaki Czasu&#8221;. W takim przypadku, jego nauczanie nie powinno być przestrzegane i nie powinno się za nim iść. Wierni katolicy muszą dostosować się do tej możliwości, zwłaszcza z uwagi na niebiańskie przepowiednie z tym związane oraz ze względu na poważne obawy jakie Papież Franciszek ciągle wzbudza, a także na drogę w której kierunku zdaje się nakłaniać. Jednak, ze względu na nasze wymagane posłuszeństwo Magisterium, nie możemy decydować wyłącznie dla siebie, czy jest on w herezji a tym samym nieważny. Musimy więc poczekać, aż inna najwyższa władza Kościoła (jak np. Emerytowanego papieża Benedykta) zadeklaruje to tak i przedstawi najczystsze dowody.

Ale ludzie już pytają, w jaki sposób należy reagować na możliwość że papież Franciszek może być fałszywym prorokiem? Oto sześć sposobów, jak następuje:

1. Pozostańcie posłuszni i czujni. W sumieniu, sercu, umyśle i woli - pozostańcie posłuszni papieżowi Franciszkowi i uważajcie go za ważnego papieża - na razie. Wiedzcie, że Magisterium Kościoła pozostaje nieomylne, ale nie fałszywy prorok i jego kłamstwa, kimkolwiek on by nie był. Każdego, kto popiera związki homoseksualne, kontrolę narodzin / antykoncepcję, aborcję czy eutanazję, kapłaństwo kobiet, okrojoną doktrynę i inne herezje należy unikać.

A biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia papieża Franciszka w świetle rosnących dowodów proroctwa, powinniśmy przestać chwalić jego i jego niepokojące działania; stojąc wiernie przy nim (na razie) jako papieżu; modląc się za niego; i prosząc o wyjaśnienia, pozostając czujnym dla dobra dusz i Kościoła. Nie pragniemy nic więcej jak być wierni papieżowi. Musimy także widzieć naszą drogę przez ten moment mocnym rozumowaniem i wiarą. Obecnie sytuacja ta wymaga zdecydowanej czujności.

2. Pozostańcie czujni i badajcie. Nie chowajcie głowy w piasku mając nadzieję, że to wszystko ucichnie. Biorąc pod uwagę proroctwa oraz śledząc papieża i jego niepokojące wypowiedzi, jest dozwolone, a nawet właściwe w tych okolicznościach, oceniać/szacować, nawet nieco krytycznie, działania i nauki papieża Franciszka. Jako katolikom dozwolone jest branie pod uwagę możliwości, że może on być fałszywym prorokiem, ale jeszcze tego nie finalizując. Tak więc, w tym momencie, nie jest pomocne nadmiernie wychwalanie wszystkiego co mówi i robi, błędnie myśląc, że tym samym sprawi to, że będziesz lepszym lub bardziej wiernym katolikiem. Zamiast tego, powinniśmy spojrzeć na to, co mówi i robi - krytycznym okiem rozumu, ponieważ wymagają tego czasy, jednocześnie zachowując nienaruszoną naszą wiarę. Rzeczywiście sytuacja ta, która się warzy może nas zgorszyć. Ale przypomnijmy św. Tomasza z Akwinu, który cytuje św. Grzegorza mówiąc: &#8222;Jeśli ludzie są oburzeni na prawdę, to lepiej, aby umożliwić narodziny skandalu, niż zrezygnować z prawdy.&#8221; Pamiętaj, podejrzenie nie oznacza winy, tylko możliwość winy, a tym samym konieczność dochodzenia. I to, co powinniśmy zrobić, to dzielić się proroctwem i wątpliwościami - &#8222;Prawda jest jak lew. Nie trzeba jej bronić. Tylko ją rozwiążcie. Sama będzie się bronić&#8221;, mówi Augustyn. Bądźcie więc stróżami moralności i doktryny Kościoła i ambasadorami niebiańskich przepowiedni. Przez jakiś czas, nawet jeśli sytuacja się pogorszy, nie zdziwcie się, jeśli nawet dobrzy biskupi i teologowie będą zdezorientowani błędnie kierując się w przychylności i entuzjazmie. Wystarczająco szybko, jeśli rzeczy będą się mieć jak podają proroctwa, staną się one bardziej zrozumiałe dla nich jak i dla większej liczby wiernych. Bądźcie cierpliwi i wytrwali.

3. Pozostańcie W Jedności W Prawdzie Chrystusa. Co stało się z - niech wasze &#8222;tak&#8221; będzie &#8222;tak&#8221; a wasze &#8222;nie&#8221; będzie &#8222;nie&#8221;? Nie pozwólmy, aby nasza wiara została naruszona; wiemy, że nasze doktryny i moralność są niepodważalne i niezmienne. Nawet jeśli niektórzy z przywódców Kościoła chcą nas zmienić (i Chrystusa) i pozostawić nas (i Chrystusa) - chcąc rozdzielić nas i podzielić, będziemy niepodzielni. Jeśli te proroctwa się spełnią (a idą one w tym kierunku), to my nie możemy oddzielić się od Kościoła, to oni oddzielą się od nas. Jedyne co możemy zrobić, to trzymać się tu, gdzie zawsze byliśmy w prawdzie: wierze i doktrynie Kościoła, gdzie pozostanie prawdziwy Kościół. Kierowany przez Słowo Boże w Katechizmie i w Biblii, wraz z prawdziwym Magisterium.
Czy będzie silna i niekorzystna reakcja dla tego artykułu, prawdopodobnie. Czy będzie zacięta, być może? Dlaczego to piszę? Faktem jest, że szatan ma nadzieję zatruć nasze umysły na proroctwa Pana i zachować zasłonę na naszych oczach odnośnie rozwijania swoich planów. Musimy zdawać sobie z tego sprawę i starać się nie ulegać planom złego, aby nas podzielić i wykorzystać byśmy atakowali się nawzajem. Nastawi on jednego przeciw drugiemu. Wzbudzi wątpliwości i podziały. Jest oczywiste to, że musimy przygotować się do duchowej walki, która wyleje straszny potop nienawiści, nie tylko na niebieskie przekazy ale również wobec tych, którzy je promują. Nie możemy pozwolić, by te ataki nas powstrzymały. Polecam byśmy reagowali ignorując te ataki, w ten sposób ruszymy do przodu i damy światu te niebiańskie przesłania tak szybko, jak to możliwe. Wielu, gdy przedstawia się im te przesłania, będą mieć skrupuły by ich słuchać, ale tak jak i my, zostaną oni podani łasce, by ujrzeć Prawdę objawienia i prawdę wypełniających się wydarzeń.
Pamiętaj, nie musisz iść za nikim, kto głosi herezje (błędy doktrynalne lub moralne). Podstępna schizma rozwija się w głównym ciele Kościoła pomiędzy Katolikami, którzy chcą obalić nauki i doktryny Kościoła oraz wiernymi, którzy nie chcą zmian. To ci, którzy promują apostazję, a nie wierni, którzy pozostają wierni doktrynie, spowodują nową schizmę. Kiedy pójdą za daleko, jeśli jest to prawdziwy program papieża Franciszka, to będziemy patrzeć na godnego Pasterza&#8221; Benedykta XVI, aby wydobył błąd i przywrócił Kościołowi jego piękno (jak bł. Tomasuccio de Foligno prorokował, że papież tak zrobi). Co do reszty, zostawmy wszystko Woli Pana.
4. Bądźcie miłosierni. Zareagujecie w taki czy inny sposób na informacje zawarte w tym artykule, poprzez potwierdzenie lub nie zgodzenie się. Jeśli weźmiecie pod uwagę możliwość, że te przepowiednie mogą być prawdziwe, to rozsyłajcie ten artykuł. Bóg nie daje Swojego proroctwa kilku wiernym o otwartych poglądach ale wszystkim wiernym. Chce by Jego objawieniem się dzielić i rozpowszechniać je dla każdego, kto zechce słuchać i odpowiedzieć. I trzeba zdawać sobie sprawę, że wielu, zwłaszcza w tym momencie nie będzie się jeszcze z tym zgadzać. Nie będą w stanie widzieć i rozważać jeszcze tej sytuacji. Nie staraj się argumentować swojego punktu widzenia. Przedstaw informacje. Módl się o rozeznanie. Módlcie się za Papieża i za Kościół, o prawdziwe miłosierdzie, współczucie i jedność. Módlmy się za siebie o jedność w prawdzie. Czas sprawi, że rzeczy staną się jaśniejsze w taki czy inny sposób. Papież Franciszek albo jest fałszywym prorokiem, co jest realną możliwością, albo nie jest, a jest nim ktoś inny. Idzie on w tym kierunku albo nie, i krytyka tych przekazów niczego nie zmieni. Jeśli idzie on w tym kierunku, będziesz zadowolony, że Bóg poinformował cię o tym wcześniej przez swoje proroctwa, nawet jeśli początkowo je odrzuciłeś.
5. Pozostawajcie w nadziei. Bóg trzyma kontrolę, a wydarzenia tych czasów są w Jego Opatrzności. Pamiętaj, że Bóg daje najlepsze rzeczy ze wszystkich tym, którzy Go miłują (Rzymian 8:28). On przepowiedział te rzeczy poprzez Daniela i Jana w Biblii i poprzez wiele niebiańskich przepowiedni tak, abyśmy mieli odwagę kiedy wydarzenia zaczną się rozwijać, tak abyśmy rozpoznali, że On pragnie, abyśmy odpowiedzieli z nadzieją i wiarą w Niego. Strach nie jest od Pana. Dodajmy własny Psalm 91: Powiem o Panu: &#8222;On jest moją ucieczką i twierdzą moją, moim Bogiem, w którego wierzę&#8221; &#8230; nie będę się bał grozy nocy ani strzały, która leci w dzień. Chrystus dba o nas i o naszych bliskich, i wiedz, że wysłał on swoją Matkę, aby pomagała nam w sposób szczególny w tych czasach.
6. Trwajcie na modlitwie. Modlitwa jest jedyną drogą do zwycięstwa i pokoju. Proroctwa o fałszywym proroku są bliskie spełnienia. Według Księgi Objawienia i innych proroctw, fałszywy prorok musi być na swoim miejscu jako pierwsza pieczęć w Końcowej Bitwie, nawet przed innymi pieczęciami wojen, głodu, epidemii, pierwsza jest pieczęć wielkiej apostazji zanim nastąpi druga pieczęć apokaliptycznych wojen. Fałszywy Prorok będzie fałszywym Eliaszem, fałszywym Janem Chrzcicielem, który potwierdzi powstającego anty-chrysta. Przez swoją władzę religijną i globalne wpływy pomoże on ugruntować władzę Antychrysta. Ale, my z kolei pomożemy w pokonaniu złego. I aby to robić, musimy się modlić. Módlcie się, módlcie się, módlcie się!

Wydaje się, że ostatni Papież proroctwa Malachiasza jest już na miejscu i wielka apostazja wkrótce się rozpocznie. Dla tych, którzy mają oczy aby widzieć, powstaje końcowa burza. Musimy dawać świadectwo Prawdzie proroctwa przepowiedni, jak bolesne by one nie były. Jedna rzecz o przepowiedniach - nie są one nigdy łatwe, by je słuchać, a tym bardziej zaakceptować. Ale owoce proroctwa są zawsze tym, czego potrzebuje Kościół i tym, co Bóg chce. W ten sposób Jan Paweł II zachęca nas z góry: &#8222;To nie jest czas, aby wstydzić się Ewangelii &#8230; To jest czas, aby głosić ją na dachach.&#8221; Czy Franciszek jest fałszywym prorokiem, jak różne proroctwa konkretnie na to wskazują i wiele innych przepowiedni do niego nawiązuje, a jest to zarówno wiarygodne i możliwe, czas nam pokaże. Musimy modlić się za Kościół Katolicki, w tym za papieża Franciszka, że wszystko pozostanie w prawdzie Objawienia Jezusa i Jego śmierci na krzyżu. Jeśli będziecie dzielić się czy kopiować ten artykuł, proszę by robić to w całości. Couragio!

Aby uzyskać więcej informacji na temat proroctwa naszych czasów, przejdź dowww.twoheartspress.com.
-
Artykuł ten napisany na podstawie poniższych źródeł:
www.conservativedailynews.com
www.breathecast.com
www.abnewswire.com
www.wnd.com
gloria.tv
www.mychristiandaily.com
www.christiannewswire.com
www.prbuzz.com
www.myprgenie.com
www.digitaljournal.com
breakingdeception.com
www.endtimeupdates.com

Tłumaczyła: Bożena

https://gloria.tv/media/Lgxry1oFrR9

Amid
Posty:1365
Rejestracja:7 lipca 2009, 17:00
Lokalizacja:Polska

Post autor: Amid » 9 stycznia 2016, 19:16

Coltrane pisze:Jak mam rozumieć ten gest całowania w łapę zwierzchnika pejsatych przez zwierzchnika Koscioła Katolickiego ?

Obrazek
A jak rozumieć to przesłanie?

The Pope Video &#8211; Inter-religious Dialogue
(...)
https://www.youtube.com/watch?v=Nq7us5Lf5IU


Tutaj z polskim napisami:

https://www.youtube.com/watch?v=GYQ15bp ... ture=share


http://ekai.pl/wydarzenia/x95796/papiez ... -intencji/

ODPOWIEDZ