Kalejdoskop

Tematy z forum niezaakceptowane, poniżej krytyki, stare i nieaktualne
Zablokowany
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 24 maja 2013, 06:25

Michaś pisze:A PIESKI z PiS[słuszna moderacja] uciekając z podwiniętymi ogonami przed kamerami nie broniły dzielnej posłanki. Kilka farbowanych lisów nawet obszczekało panią Krysie, no i zapewne z cichym przyzwoleniem [słuszna moderacja].
Oto jak się broni prawdy i godności atakowanej kobiety w tym PiS[słuszna moderacja].
A można wiedzieć, gdzie to wyczytałeś ?
Ostatnio zmieniony 27 maja 2013, 18:31 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 24 maja 2013, 08:08

Endek pisze:Jest to prawdziwa historia a mały żydek wyrósł na wielkiego żyda i to wpływowego.
http://kino.org.pl/index.php?option=com ... 2&Itemid=1
Endek, widzę, że uwielbiasz cytować z koszernej Gazety Wyboczej (czyt. Wybiórczej), i jeszcze cytować księży powiązanych ze środowiskiem Tygodnika Obłudnego. :mrgreen:

Odkrywaj się, odkrywaj - już nikt nie będzie miał wątpliwości, co chodzi po Twojej głowie.

A tu masz informację o ks. Lutrze :

ks. Andrzej Luter - Duszpasterz, publicysta, doktor teologii ekumenicznej. Asystent kościelny Towarzystwa „Więź”, członek redakcji WIĘZI i Zespołu Laboratorium WIĘZI, współautor (z Katarzyną Jabłońską) felietonu filmowego Ksiądz z kobietą w kinie. Współpracownik „Tygodnika Powszechnego” i miesięcznika „Kino”, współtwórca programów telewizyjnych. Aktywny duszpastersko w środowiskach dziennikarskich.

http://www.tvn24.pl/inny-punkt-widzenia ... 04221.html - informacja ze strony TVN24 :mrgreen: (tutaj jest gościem "Punktu widzenia" Miecugowa)

Tylko pogratulować Ci mądrości w wybieraniu tekstów i źródeł tych tekstów.

P.S. Właśnie doczytałem się, że ks. Luter jest osobistym kapelanem prez. Komoruskiego.
Ksiądz Andrzej Luter prezydenta elekta zna od około 25 lat. Jest doktorem teologii ekumenicznej, wykładowcą Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu i publicystą wielu gazet. W wielu swoich publikacjach wypowiadał się przeciwko lustracji, upolitycznianiu mediów, przeciwko terrorowi głupoty w życiu publicznym.

Tylko czerpać z jego wiedzy. :roll:

oxygen
Posty:215
Rejestracja:12 czerwca 2009, 15:16
Lokalizacja:europa

Post autor: oxygen » 24 maja 2013, 16:38

Coltrane pisze: A jeszcze niedawno Ty i Endek, a szczególnie Oxygen źle pisaliście o Orbanie ...
Ale to pewnie dlatego, że ja o nim dobrze pisałem, i że brałem go w obronę. :mrgreen:
Bądź uprzejmy zacytować mój wpis obrabiający Wicia, by się do niego odnieść bowiem nie mogę go odnaleźć w przepastnych tomach tutejszego forum.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 25 maja 2013, 18:51

Michaś pisze:Endek, chłopaczki u ojDyra wychylić się nie maja odwagi, bo to despota trzymający ich na krótkiej smyczy.
Dość tego ! Albo zaczniesz szanować o.Rydzyka, albo wynocha stąd.
Dość tego szargania dobrego imienia o.Rydzyka.

Ty Michasiowaty już zakładając wątek "Kalejdoskop" dałeś nam wszystkim do zrozumienia jaki masz stosunek do o.Rydzyka. Nawet nazwałeś go trzykrotnym zdrajcą i kolaborantem. Już wtedy należało postawić ci szlaban. Z dobrej woli tego nie zrobiliśmy. Przez te wszystkie lata w obrzydliwy sposób atakowałeś o.Rydzyka. Myślę, że dochodzimy do momentu, że trzeba powiedzieć : DOŚĆ !

Zresztą jaki problem. Tyle jest forów, blogów, gdzie obficie opluwają o.Rydzyka. Dlaczego tam nie pójdziecie, skoro nie zgadzacie się z naszymi poglądami, skoro nie odpowiada wam nasze towarzystwo ? Skoro uważacie o.Rydzyka za zdrajcę i kolaboranta, to dlaczego nie pójdziecie sobie tam gdzie myślą podobnie jak wy ? Czy jest jakiś problem ?
Ostatnio zmieniony 26 maja 2013, 06:18 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Michaś
Posty:1295
Rejestracja:3 listopada 2007, 21:39
Lokalizacja:Kawowa GĂłra
Kontakt:

Post autor: Michaś » 25 maja 2013, 19:51

[center]Polacy, Słowianie i Patrioci![/center]

[słuszna moderacja]
[center]"Nieskończona dobroć ma tak szerokie ramiona,
że ogarnia wszystko co się do niej zwróci”
[/center]

- twierdził Dante. W przeciwieństwie do chęci…. Którymi to chęciami na ogół piekło jest wybrukowane. Może dlatego socjaliści już o piekle nie mówią - zresztą tak jak w Kościele Powszechnym.. Hulaj dusza – piekła nie ma. Jest za to niebo… Tam pomieścimy się wszyscy - nawet ci co duszy nie mają.. Ale karmią nas na co dzień różnymi dobrymi chęciami.. I brukują nimi piekło na Ziemi.. Będzie piekło na Ziemi - nie będzie piekła w wieczności.. A powodzenie i tak pozostaje dzieckiem śmiałości..

Śmiałości socjalistom nie brakuje - oooooo… to to to – nie! Od początku świata i o jeden dzień dłużej. Mają swoją metodę walki z bezrobociem.. Najpierw bezrobocie tworzyć - podnosząc w nieskończoność wszelkie podatki - a potem z tym bezrobociem walczyć – rozbudowując biurokrację walczącą i różne pasożytnicze struktury bezrobocyjne, które zajmują się sobą w wirze walki z bezrobociem. I ten wir ich wciąga, tak jak ”Wiry” u Henryka Sienkiewicza opisujące utopijnych socjalistów.. Czy młodzież zna tę książkę - przez lata ukrywaną? I nich telewizja państwowa przestanie mówić, że obecny minister spraw wewnętrznych - to prawnuk wielkiego Henryka Sienkiewicza.. Czy Henryk Sienkiewicz wpadłby na diabelski pomysł, żeby kierowców poruszających się po dziurawych drogach opodatkowywać mandatami w zależności od zarobków kierowców?

Ale walka socjalistycznej i demokratycznej Platformy Obywatelskiej z bezrobociem trwa w najlepsze.. I będzie trwała do końca demokratycznej kadencji - i o jeden dzień dłużej - po demokratycznej kadencji.. A bezrobocie będzie rosło.. Platforma Obywatelska Unii Europejskiej utworzy na razie tylko dwa Fundusze do Walki z Bezrobociem.. Będzie to - Fundusz Wspomagania Zatrudnienia oraz Fundusz Wspierania Przedsiębiorczości Ludzi Młodych(????) Na razie tylko dwa, ale jak zajdzie niezbędna potrzeba - to utworzą jeszcze ze trzy.. Mam dla socjalistów następujące nazwy: Fundusz Rabowania Prywatnych Przedsiębiorców Starych, Fundusz Bezbolesnego Obskubywania Wszystkich oraz Fundusz Wielkiej Sprawiedliwości Społecznej.,

Na pierwszy początek demokratyczni autorzy demokratycznej ustawy nałożą na przedsiębiorców starych 2% podatek od podstawy wymiaru składek plus 05% też na przedsiębiorców, żeby sfinansować oba Fundusze biurokratyczne i utworzyć zaplecze dla ludzi Platformy Obywatelskiej, którzy nie zmieszczą się - że tak powiem w strukturach demokracji - po przegranych wyborach demokratycznych w demokratycznym państwie prawnym. Szykują sobie zaplecze dla przechowywania demokratycznych kolegów z partii – jak najbardziej obywatelskiej.. Bo obywatelskość wystaje działaczom Platformy Obywatelskiej z butów, jak przysłowiowa słoma.

Ci spryciarze, są sprytniejsi od powieściowego Dyzmy - przebiegli i cwani, a temat walki z bezrobociem jest coraz bardziej nośny, bo bezrobocie rośnie i rośnie, a statystyka nie uwzględnia w swojej prawdzie tych wszystkich, którzy wyjechali z Polski za chlebem.. Musiano by uwzględnić ze trzy miliony ludzi, którzy jako ofiary systemu błąkają się po obcych krajach w poszukiwaniu szczęścia.. Ich własny kraj wypluł ich z siebie - pozbywając się najbardziej przedsiębiorczych i rezolutnych.

Rządzący nami obcy nam ludzie, starają się oczyścić Polskę z Polaków, być może w ramach projektów Klubu Rzymskiego zmniejszenia liczby naszych rodaków do 15 milionów, a być może z różnych innych powodów.. W każdym razie sprawy zmierzają w tym kierunku, co by o tym nie myśleć. Polską rządzą jej najgorsi wrogowie, chyba, że są jeszcze inni - o których nie wiem – i są jeszcze gorsi.. Ale rekonstrukcję rządu będą robić, żeby rozmydlić… A jak pan Grzegorz Schetyna wejdzie do rządu, to dawaj na posady wszyscy jego ludzie z Dolnego - i nie tylko Śląska.. Wszyscy ci, których pousadzał przez lata - cała ta szarańcza wprost na posady.. I nie ma siły, która by zlikwidowała koryto.. Koryto wszystkim świniom wspólne.. Trzeba tylko je systematycznie napełniać..

I do tego będą służyły kolejne dwa fundusze.. Oba będą walczyły z bezrobociem, które oczywiście się zwiększy dzięki kolejnemu opodatkowaniu przedsiębiorców.. A kogo obchodzi, że będzie więcej bezrobotnych? Przecież nie prezesów od tworzenia bezrobocia w funduszach..? To znaczy w samych funduszach bezrobocie będzie zerowe, bo wszyscy tam będą mieli pozorowaną pracę.. Ciekawe ilu zaufanych ludzi z poszczególnych frakcji Platformy Obywatelskiej znajdzie przytulisko w tych funduszach? W końcu pojemność biurokratyczna takiego funduszu jest ograniczona, i powinna być liczona w Tuskach., albo Schetynach - w zależności kto naprawdę wpadł na ten pomysł..

I do tego autor pomysłu tych dwóch funduszy powinien od prezydenta Komorowskiego - też kiedyś z Platformy Obywatelskiej, a obecnie bezpartyjny - otrzymać Order Orła Białego, który jeszcze ustanowił w roku 1705 - jeszcze przed powstaniem masonerii w roku 1717 - August II Mocny. Ważność Orderu Orła Białego podkreślił jeszcze najgorszy król jakiego mieliśmy - Stanisław August Poniatowski, który Królestwo miał za nic, a Ordery Orła Białego sprzedawał za pieniądze(???) Jednemu z łajdaków, któremu teki order wręczał powiedział: ”Tylko zdejm waść ten order, kiedy cię będą wieszać”(???) Czy to nie wspaniałe? Rozebrał królestwo aż do białych kości.. Bawidamek i kobieciarz.. Zupełnie nieudany egzemplarz, ale kochanek carycy Katarzyny II.. Ale powoli jest wprowadzany do łask.. W końcu należał do masonerii.. Fartuszkowi i kielniowi nie zapominają.. Czego się nie najesz, tego się nie naliżesz.. A socjalizm i tak skończy się kanibalizmem..

Walka z bezrobociem będzie się zaostrzać, w miarę jak bezrobocie będzie systematycznie rosło - a będzie, bo nie widać światełka w demokratycznym tunelu na zmianę myślenia o bezrobociu. To, że trzeba obniżyć wszelkie podatki, nikt z socjalistów się nawet nie zająknie… A po co obniżać podatki, jak i tak bezrobocie musi być, żeby z nim walczyć.? Bo jak walczyć z czymś czego nie ma? Nie ma bezrobocia - nie ma walki, nie ma funduszy i urzędów… Nie ma posad. .”I jak tu żyć”?- panie premierze. Powietrzem?

Socjaliści zresztą zawsze muszą z czymś walczyć- muszą mieć wroga. Jak nie prawdziwego - to pozorowanego.. Ale wróg musi być.. Żeby była walka.. Żeby była walka o spokój społeczny, żeby kamień na kamieniu nie pozostał.. Taka będzie ta walka z bezrobociem.. Wszystkie siły na front walki. Na barykady socjalizmu, nich się wszystko czerwieni, a krew się w końcu poleje.. Bo każdej akcji socjalistów gnębiących ludzi - musi towarzyszyć reakcja.. Wcześniej czy później..
Albo sierp - albo młot!
Ostatnio zmieniony 27 maja 2013, 18:38 przez Michaś, łącznie zmieniany 1 raz.
Kształtuj swoje życie (jak)by było arcydziełem!
„Ceterum censeo Pactum esse delendum”

Awatar użytkownika
Endek
Posty:2948
Rejestracja:24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja:Nieporęcki Las

Post autor: Endek » 25 maja 2013, 20:23

Kim są w/g pana Rajcy socjalistami? Czy przypadkiem nie Naród oskubany ze swojej własności, który się upomina u rządzących o swoje udziały, czy piewcy wolnego rynku zwani liberałami,będący u sterów władzy. Jak tak nieraz słuchałem pana JKM innego ''liberała konserwatywnego''( cokolwiek miało by to nie znaczyć, gdyż ta nazwa jest sprzecznością samą w sobie), to socjalistami są członkowie związków zawodowych, znaczy wyrobnicy utrzymujący się z pracy swoich rąk.
Ja uważam, że nie wysokość podatku jest przyczyną słabości gospodarki, ale nierówność w jego egzekwowaniu, skoro były i są podmioty gospodarcze( inwestorzy zagraniczni) od nich zwolnione. Najlepiej rozwinięte państwa Europy nie mają podatków mniejszych od tych, które obowiązują w Polsce. W związku z ostatnim felietonem pana Waldemara, podobnie uważam, że
koryto dla politycznej klasy panującej w Polsce jest zbyt głębokie i ryjów do niego zaglądających o wiele, wiele za dużo. Podatek jest konieczny, aby państwo mogło zabezpieczać interesy wszystkich obywateli, a nie tylko klasy posiadającej.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Michaś
Posty:1295
Rejestracja:3 listopada 2007, 21:39
Lokalizacja:Kawowa GĂłra
Kontakt:

Post autor: Michaś » 25 maja 2013, 23:26

Endek, tego JKM’a przestałem słuchać i czytać, po wizycie kilka lat temu na jego forum, gdzie najpierw unikał odpowiedzi na me pytania, a potem mnie zbanował. W tamtym czasie podobne miałem perturbacje z synalkiem libertynkiem Stasia Michalkiewicza, który administrował tatusiowi na forum. Bierz też poprawkę na Waldusia, bo posiłkując się czasem jego akapitami mam często okazje by mu dokopać w prywatnej korespondencji, gdy walnie jakąś głupotę, typu: popierania pomysłu Sierakowskiego, na osiedlenie 3 mln żydów w Polsce.
Stawiam na myślenie, które ma przyszłość, a wcale nie boli [słuszna moderacja]
Ostatnio zmieniony 27 maja 2013, 16:15 przez Michaś, łącznie zmieniany 1 raz.
Kształtuj swoje życie (jak)by było arcydziełem!
„Ceterum censeo Pactum esse delendum”

Awatar użytkownika
Endek
Posty:2948
Rejestracja:24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja:Nieporęcki Las

Post autor: Endek » 26 maja 2013, 20:25

Rostowski dostał obywatelstwo od... Kaczyńskiego!
KAT ŚMIETAŃSKI, KTÓRY ZABIŁ WITOLDA PILECKIEGO PO 1956 ZWIAŁ DO IZRAELA
http://polskawalczacastopsyjonizmowi.co ... o-izraela/
Ostatnio zmieniony 27 maja 2013, 15:45 przez Endek, łącznie zmieniany 1 raz.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

oxygen
Posty:215
Rejestracja:12 czerwca 2009, 15:16
Lokalizacja:europa

Post autor: oxygen » 26 maja 2013, 21:53

Endek pisze:Rostowski dostał obywatelstwo od... Kaczyńskiego!
Nie ma się co dziwić. W końcu rzeczypospolita kolesiów w zasadniczych sprawach musi mówić jednym głosem
Ostatnio zmieniony 27 maja 2013, 15:45 przez oxygen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Endek
Posty:2948
Rejestracja:24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja:Nieporęcki Las

Post autor: Endek » 27 maja 2013, 08:15

Po co partii PiS jest potrzebny''smoleński zamach''?

Szantaż PiS blokuje interesy z Rosją?

Posted by Marucha w dniu 2013-05-24 (piątek)
http://marucha.wordpress.com/2013/05/24 ... y-z-rosja/
Do takiego wniosku można dojść czytając wywiad z Rafałem Zasuniem, ekspertem w dziedzinie energetyki z portalu „Wysokie napięcie”. Rozmowę przeprowadziła redakcji rozgłośni „Głos Rosji”.
[słuszna moderacja]
Moim zdaniem, w latach 90-tych nasze stosunki w gospodarce i biznesie były na dużo wyższym poziomie, niż teraz, kiedy polityczne emocje przeszkadzają w interesach! Żałuje tego, gdyż taka sytuacja jest zła przede wszystkim dla Polski. Widzimy, że inne kraje, w tym zachodnie, rozwijają swoje stosunki z Federacją Rosyjską wyłącznie na gruncie pragmatyzmu i biznesowej racjonalności. Jedna sprawa to emocje, zupełnie inna to interesy! Niestety w Polsce jedno łączy się w drugim.

Za: „Głos Rosji”
http://sol.myslpolska.pl
Ostatnio zmieniony 27 maja 2013, 15:42 przez Endek, łącznie zmieniany 1 raz.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 27 maja 2013, 09:05

Endek pisze:Po co partii PiS jest potrzebny''smoleński zamach''?

Szantaż PiS blokuje interesy z Rosją?
Endek, czy Ty jesteś normalny czy psychopata ?
Dokonano morderstwa na najważniejszych osobach państwa, i należy przeprowadzić solidne śledztwo, i dowieść kto zamordował 96 Polaków.

To był zamach nie tylko na głowę państwa. To był zamach na suwerenne państwo. Zamordowano dwóch prezydentów, generałów, szefa IPN, kapłanów i innych. Nie mamy prawa tego o tak sobie zostawić. Naszym obowiązkiem jest ustalić kto dokonał tego morderstwa. Wbij to sobie do zakutego łba. To nie ma nic wspólnego z PiS-em !
Ostatnio zmieniony 27 maja 2013, 16:58 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Endek
Posty:2948
Rejestracja:24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja:Nieporęcki Las

Post autor: Endek » 27 maja 2013, 09:50

Coltrane pisze: Dokonano morderstwa na najważniejszych osobach państwa, i należy przeprowadzić solidne śledztwo, i dowieść do zamordował 96 Polaków.
Śledztwo się odbyło, a Ty narażasz się tylko na politowanie.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 27 maja 2013, 15:13

Endek pisze: Śledztwo się odbyło, a Ty narażasz się tylko na politowanie.
Jakie śledztwo ??? :-D :roll: :mrgreen:

Jaja sobie robisz ? Śmieszny jesteś.

W przypadku śmierci Leppera też śledztwo się odbyło. I co wykazało ? Że powiesił się i koniec dyskusji.

W przypadku zamachu smoleńskiego "Polacy" oddali śledztwo z łapy Sowietów (którzy byli współorganizatorami zamachu) i co się dowiedzieliśmy ? Ano to samo co w przypadku Leppera, czyli g...-prawdę. Czyli michnikowską prawdę. To teraz powiedz, że Lepper faktycznie sam się powiesił. Nawiniak. Myślisz, że zamachowcy przyznają się do popełnienia mordestwa ? :roll: Chłopie to nie było śledztwo - to była jedna wielka kpina.
Jedno wielkie szyderstwo z nas Polaków.

Sam jesteś godzien politowania. Beznadziejny naiwniak. Albo bezczelny prowokator.
I w dodatku rusofil. Po prostu brak słów.

Ty masz tylko jedno w głowie. Obficie opluwać Kaczyńskich. Nienawiść zaciemnia Ci umysł. I widzę że Ty już idziesz na całego. W każdym kolejnym poście coraz bardziej opluwasz Kaczyńskich. Już nie masz żadnych hamulców. Oto do czego prowadzi nienawiść. Ta nienawiść najpierw Ciebie zniszczy.

Awatar użytkownika
Endek
Posty:2948
Rejestracja:24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja:Nieporęcki Las

Post autor: Endek » 27 maja 2013, 17:12

Coltrane pisze: Sam jesteś godzien politowania. Beznadziejny naiwniak. Albo bezczelny prowokator.
I w dodatku rusofil. Po prostu brak słów.
O to to!
Z dedykacją coś dla Ciebie

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ufl2E0JLi0M[/youtube]
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
AnnaE
Posty:2197
Rejestracja:2 lutego 2007, 22:09
Lokalizacja:Śląsk

Post autor: AnnaE » 27 maja 2013, 22:29

Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.
Alexis de Tocqueville

Zablokowany