ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
21 Kwiecień 2014, 00:01
O C W W

RP czy UE?
RP z SP
50%
 50%  [ 2 ]
UE z POPiSLiD
50%
 50%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 24 Maj 2014, 20:07    [Cytuj]

Polacy, Słowianie i Patrioci!

"Bądźcie sobą, bądźcie Polakami. Kochajcie Polskę, bądźcie zanurzeni w wartościach patriotycznych. Idźcie i zwyciężajcie, niekoniecznie na pięści - również intelektem, również know-how, również waszą wiedzą".

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 25 Maj 2014, 12:43    [Cytuj]

Radio Maryja potwierdza.

A jednak Barabasz startuje w tych wyborach z listy zaprzyjaźnionej mafii, skoro cenzor nie dopuścił apelu Madzi do publikacji.

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 25 Maj 2014, 22:55    [Cytuj]

OBYWATELE

Zmuszony jestem stwierdzić, na podstawie analizy mojej ankiety i statystyki powyborczej pokazywanej w TV, iż jednak wybraliście
BARABASZA

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 26 Maj 2014, 02:54    [Cytuj]

Hanysy i gorole ponoć postawili ponad 262000 głosów na łobuzka.
A reszta elektoratu grilowała przy piwie. Telewizornia ogłupiała naród przez cztery godziny i molestowała kandydatów na europosłów żaglując statystykami prognoz wyborczych uzyskanych przez ankieterów. Teoretycznie przegrani pozwieszali łby i uznali się definitywnie przegranymi, ale tylko Tomaszek Adamek jako jedyny stwierdził stanowczo, by się od niego odwalili, bo on poczeka na wyniki oficjalne, a „następnego dnia człowiek zawsze budzi się mądrzejszy”. Poszedł spać gdy mu wciskali w wyniku 3,1% a o drugiej w nocy z obliczenia 30% obwodów przybyło mu do 4,25%. Ciekaw jestem ile będzie miał, jak się obudzi, skoro PiSiakom urosło do ponad 34% a POrąbańcom spadło do 28% .

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 29 Maj 2014, 00:50    [Cytuj]

Senator Piecha, po ogłoszeniu wyników wyborczych, zadziwiony niebywale ilością głosów oddanych na łobuzka Buzka, przewiduje powstawanie licznych prac doktorskich na temat tego fenomenu. Nie mam pewności, iż pozwolą otwierać przewody doktorskie na temat kariery tego ewangelika z Zaolzia, synalka przedwojennego masońskiego działacza, drugiego męża niemieckiej Ludgardy, nietykalnego w stanie wojennym działacza „S”, jak królik z kapelusza wyciągniętego kandydata na premiera, likwidatora kilkudziesięciu kopalń w Polsce i euroOsła wylansowanego na szefa PE. Czyż tak trudno dostrzec sznureczki poruszające tą marionetką i dać sobie spokój z dociekaniem tego w pracy doktorskiej?
Masowe głosowania na tego luterańskiego protestanta w katolickim kraju są jednak bolesne i niepokojące.
Oto statystyki z jednego lokalu wyborczego w centrum Katowic, gdzie Piecha rywalizował z Buzkiem:

Coltrane

Wysłany: 30 Maj 2014, 09:36    [Cytuj]

Michaś napisał/a:
Senator Piecha, po ogłoszeniu wyników wyborczych, zadziwiony niebywale ilością głosów oddanych na łobuzka Buzka, przewiduje powstawanie licznych prac doktorskich na temat tego fenomenu. Nie mam pewności, iż pozwolą otwierać przewody doktorskie na temat kariery tego ewangelika z Zaolzia, synalka przedwojennego masońskiego działacza, drugiego męża niemieckiej Ludgardy, nietykalnego w stanie wojennym działacza „S”, jak królik z kapelusza wyciągniętego kandydata na premiera, likwidatora kilkudziesięciu kopalń w Polsce i euroOsła wylansowanego na szefa PE.

Jest to wprost niebywałe, że ten tajny współpracownik SB, ewangelik, syn masona, półniemiec dostał od Polaków tyle głosów ! To świadczy o fatalnym poziomie świadomości Polaków. Ktoś powie, że to media robią Polakom wodę z mózgu. OK. Ale tyle o tym się pisze, przedstawia się argumenty, dowody, a do tych wszystkich tumanów nic kompetnie nie dociera.

Takie ma być społeczeństwo w Nowym Wspaniałym Świecie. Niemyślące, zaślepione, i jakby robiące wszystko to, co im władza każe. Posłuszni we wszystkim aż do bólu. Głosujący tak, jak media każą, oddając głosy na tego którego te media im wskażą. Taka sterowana demokracja. Niech nikt się nie dziwi, że mamy głupi niemyślący lud, którym łatwo sterować. O to właśnie im chodzi, aby mieć społeczeństwo tumanów. Takimi łatwo rządzić.

A patrząc na wyniki wyborów, na to kogo Polacy wybrali (Buzek, Hübner, Boni, Lewandowski, Rosati, Gräfin von Thun, Szejnfeld, Geringer de Oedenberg), to aż ręce opadają. Jak nie agenci, to czysto polskie nazwiska ... :roll: Masakra !
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 31 Maj 2014, 17:46    [Cytuj]

Dziś podsumowując wyborcze wyścigi do PE zalecam chwilkę refleksji nad felietonem Waldiego, który na tle osiągniętych wyników ocenia szersze perspektywy działań Nowej Prawicy w procesie odzyskiwania suwerenności przez polskie państwo, i to jeszcze przed rozpadem UE w wielkim niebezpieczeństwie powrotu granic z roku 1914-go, gdy Polski nie było na mapie Europy.
Pamiętajcie o tym, iż myślenie naprawdę nie boli.

„Alpinista na ścianie nie ma prawa nawet przez sekundę pomyśleć, że może odpaść”

- twierdzi Janusz Korwin Mikke. Bo świadomość upadku jest gorsza niż sam upadek, a świadomość i stan umysłu są kluczowe w wspinaniu się do zwycięstwa. Bez świadomości zwycięstwa - nie będzie zwycięstwa. Żołnierz musi wierzyć, że wygra - inaczej przegra. Zwycięstwo zakodowane jest w świadomości człowieka. Oczywiście oprócz świadomości potrzebne jest narzędzie: my mamy ideę. Ideę wolności, która - przynajmniej mnie - przyświeca od dwudziestu lat. I walkę z ideą socjalizmu biurokratycznego. I zobaczcie Państwo: ONI – te cztery bandy okupujące nasz kraj, plus Europa Plus i Twój Ruch na swój rachunek - utopili wasze miliony w kampanii, a my - praktycznie bez pieniędzy wygraliśmy te wybory. [b] Jedyna partia, której przybyło wyznawców. Wygrała idea.

Właśnie dzisiaj - 31 maja - mija kolejna rocznica zniszczenia przez Niemców w roku 1940 pomnika Fryderyka Chopina w warszawskich Łazienkach. Tę 16 tonową rzeźbę pocięli palnikami, wywieźli do Rzeszy, przetopili go na amunicję. Towarzysze Naziści zniszczyli też wszystkie kopie pomnika przechowywane w polskich muzeach. Zobaczcie państwo: towarzysze Naziści zniszczyli nawet kopie w muzeach(???) - żeby tylko w świadomości Polaków zniszczyć wielkiego polskiego twórcę muzyki. Oczywiście muzyki nie udałoby się im zniszczyć - muzyka rozlała się po świecie - ale pomniki poniszczyli. Ale Pan Bóg nie był z towarzyszami Nazistami. Przed wojną artysta rzeźbiarz - Wacław Szymanowski - wyrzeźbił również mały model, który zachował się we Francji. Ten model posłużył do odtworzenia pomnika w roku 1958.

Takich modeli JKM jest obecnie w Polsce tysiące! Samych „starych” wyznawców idei jest setki. Towarzysze Socjaliści musieliby nas wszystkich zebrać w jednym miejscu, ustawić w grupach i albo rozstrzelać, albo podpalić. Na razie można byłoby nas składować w Auschwitz, może na Majdanku. Tymczasem - a dopiero potem zlikwidować w ramach akcji ostatecznego rozwiązania problemu konserwatywnych-liberałów. Tak jak to przygotowywał niejaki Adolf Eichman, główny koordynator planu ”ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”. 22 maja minął czas, kiedy w roku 1960 został odurzony narkotykami i porwany z Buenos Aires (Dobre Wiatry) przez agentów Mossadu, Trzymano go w więzieniu, a potem skazano na śmierć. Ciało Eichmanna spalono, a prochy rozrzucono nad międzynarodowymi wodami. Niezależnie kim był Eichmann, porwały go obce służby, z obecnego kraju, i sądziły w kraju, którego jeszcze nie było, jak Eichmann szykował zbrodnię. Ciekawa prawnie sytuacja? To tak jakbym ja - premier rządu polskiego - kazał porwać mordercę z Nowego Amsterdamu - dzisiaj Nowego Yorku, bo popełnił morderstwo w Generalnym Gubernatorstwie i sądził go na Krymie - obecnie przyłączonym do Federacji Rosyjskiej.

24 maja 1626 roku osadnicy holenderscy w Ameryce kupili od Indian wyspę Manhattan, gdzie wybudowali miasteczko - Nowy Amsterdam. Pół wieku później kontrolę nad miastem przejęli Anglicy. Anglicy przemianowani [b]Nowy Amsterdam na Nowy York - dzisiaj to Nowa Jerozolima.
Wtedy Karol II Stuart przekazał te ziemie swemu bratu - Jakubowi II - księciu Yorku. Potem miasto było jakiś czas stolicą USA, a dzisiaj jest najludniejszą metropolią USA, mimo, że stolicą jest Washington., Biurokracja mieści się w Washingtonie - prawdziwe życie to Nowy York.

W każdym razie nasza sytuacja – jako prawicy, gdzieś usłyszałem wypowiedź jakiegoś posła z PiS, że Nowa Prawica nie jest prawicą(???) jest ciekawa politycznie - złapaliśmy wreszcie przyczółek polityczny, który pozwoli nam prowadzić dalszą działalność polityczną – przygotowując się do wyborów w samorządach - gminach, powiatach i województwach, potem w wyborach do Sejmu i Senatu. Mam cichą nadzieję, że powoli rozpieprzymy ten układ Okrąłostolowy panujący w Polsce od czasów obrad przy tym przeklętym stole - zresztą okrągłym.

Pozbędziemy się tych ”pastuchów słabej klasy” - jak to określiła pana Bartoszewskiego pani profesor Pawłowicz z Prawa i Sprawiedliwości, a potem pozbędziemy się lewicy socjaldemokratycznej, jaką jest Prawo i Sprawiedliwość. Czas nam w tym pomorze, bo on płynie nieuchronnie. Moja analiza jest następująca: wczoraj Centrum Edukacji Obywatelskiej ogłosiło sondaż, który przeprowadziło na 150 000 młodych ludziach. Wygraliśmy jako prawica 27% poparcia. Jest to dobry prognostyk dla nas. Dużo młodzieży jest za nami, co oznacza, że jesteśmy partią przyszłości politycznej. To dzięki młodym ludziom wygraliśmy wybory uzyskując dobry wynik - byłby lepszy o 2% - gdyby nie atak wszystkich praktycznie mediów na nas, żeby odwrócić wyborców od nas. I to się wrogom Polski w stopniu 2 procentowym – udało. Wszystkie partie Okrągłostołowe - oprócz Ruchu Narodowego - zanotowały spadek liczby wyborców. Zresztą Ruch Narodowy nas też atakował - chciał wyborców.

Obecnie ludzie mający 16 lat też chcieli głosować na Nową Prawicę. Oznacza to mniej więcej, że w przyszłości będą głosować na nas. Musimy tylko do reszty zneutralizować SLD, które w regionie radomskim zostało pokonane - jesteśmy trzecią siłą polityczną. - w Polsce czwartą. Moim zadaniem jest pokonać Platformę Obywatelską w regionie radomskim - w okręgu poselskim nr17. W wielu miejscach nam się to udało - w eurowyborach. Na pokonanie Prawa i Sprawiedliwości musimy poczekać, radiomaryny elektorat jest twardy i zdecydowany, ale też wymierający. Nasz jest wchodzący w życie. Elektorat Platformy Obywatelskiej to głównie urzędnicy i ci co otrzymali posady od swoich politycznych pryncypałów. Podobnie jest z Polskim Stronnictwem Ludowym. Zabrać im posady - koniec partii. Przecież tam nie ma żadnych ludzi ideowych. Są ideowi do zajmowania posad. Nie ma posad - nie ma idei.

Zapowiada się więc ciekawie i interesująco w nadchodzących wyborach samorządowych, prezydenckich i parlamentarnych. Prezes będzie stratował w wyborach parlamentarnych do Sejmu - pociągnie listę - wciągnie ze sobą wielu posłów. Mam nadzieję, że Pan Bóg będzie z nami i pomoże nam zatrzymać degrengoladę Polski. W każdym razie wielka szansa jest. Czy ją wykorzystamy? To zależy w dużej mierze od nas, bo atak na nas będzie wielki i systematyczny. Będzie trwały. O byle co! A to ruski agent, a to nie lubi kobiet, a to zachęca do gwałtu: ”Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne”(!!!) I gdzie tu jest zachęta do gwałtu?

Życzmy sobie więc sukcesów nadchodzących czasach, i nie próbujmy patrzeć w przepaść, tak jak alpinista wspinający się po stromej ścianie. Nie patrzmy w dół, nie myślmy o klęsce, idźmy do przodu.
Sukces przyjdzie sam!

[ ODPOWIEDZ ]